Šefik Džaferović - All about

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#126 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by zmaj56 »

Pa i nisu sitnice. Zato je rijec stavljena pod znake navoda, zar ne.
Nadam se da ce Sefik ili njemu neko blizak procitati ove komentare i da ce uciniti nesto da popravi imidz u pogledu svoje vanjstine.
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#127 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Naslovnica »

ultima_palabra wrote:
putokaz1 wrote:Prvo da se zahvalim
-Željko Komšiću
-Mirsadu Hadžikadiću
-Senadu Šepiću
-Falataru
-Radončiću
-Jerlagiću
-Lijanoviću
-CIKu
-Mrtvima
ŠTO SU POMOGLI DA DENIS DOBIJE KOJI GLAS MANJE
Ko je htio glasati za Denisa, glasao je. Ja sam zaokužio Hadžikadića, da njega nije bilo ne bih dao glas Denisu, nego bih prekrižio listić.
+1
User avatar
nivla
Posts: 4262
Joined: 12/01/2008 23:44

#128 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by nivla »

Naslovnica wrote:
ultima_palabra wrote:
putokaz1 wrote:Prvo da se zahvalim
-Željko Komšiću
-Mirsadu Hadžikadiću
-Senadu Šepiću
-Falataru
-Radončiću
-Jerlagiću
-Lijanoviću
-CIKu
-Mrtvima
ŠTO SU POMOGLI DA DENIS DOBIJE KOJI GLAS MANJE
Ko je htio glasati za Denisa, glasao je. Ja sam zaokužio Hadžikadića, da njega nije bilo ne bih dao glas Denisu, nego bih prekrižio listić.
+1
sda,sdp, sbb,sbih i df za mene nisu ni imali kandidata o kojem bi se dalo razmisljati da se glasa, kakve to politicke reference ima jedan rumenko koji se ne razlikuje od braboncica, proteze i ljiljana
plus za sefika su glasali i oni koji nisu izasli, sam se covjek zahvalio onim sto nisu glasali
Last edited by nivla on 09/10/2018 19:04, edited 1 time in total.
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#129 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Naslovnica »

Ja mu se jedino sjećam nebuloze sa Sutorinom.
:lol:
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#131 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by zmaj56 »

Logovan wrote:Image



Pa i nije tvoj predsjednik kao ni moj niti nekog xyz, naravno. On ce biti clan Predsjednistva BiH.
User avatar
sinuhe
Posts: 11457
Joined: 03/06/2011 11:33

#132 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by sinuhe »

Na kraju tek tridesetak hiljada manje glasova od Bakira 2014. Zastrasujuca moc SDA.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#133 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Banksy »

sinuhe wrote:Na kraju tek tridesetak hiljada manje glasova od Bakira 2014. Zastrasujuca moc SDA.
Naravno da je zastrašujuće.


Broj nevažećih glasačkih listića na proteklim izborima za nivo Predsjedništva BiH je preko 115.000


kandidat SDA Šefik Džaferović osvojio je 207.764 glasova. Drugi je Denis Bećirović iz SDP-a koji je osvojio 191.637 glasova

Koalicija ”Pod lupom” je danas poslala zahtjev za novo brojanje nevažećih glasačkih listića za izbor članova Predsjedništva BiH Centralnoj izbornoj komisiji BiH.

25. Okt. 2018

...enormno visoki procenti nevažećih glasačkih listića za izbor članova Predsjedništva BiH – navode u ovoj Koaliciji.

Kako tvrde, riječ je o ukupno 559 redovnih biračkih mjesta, što predstavlja 10,4 odsto od ukupnog broja ovih biračkih mjesta.

– Na ovih 559 biračkih mjesta procenat nevažećih glasačkih listića je veći od devet odsto. Na čak 143 biračka mjesta taj procenat je veći od 15 odsto – obašnjavaju oni.

User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#134 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Logovan »

zmaj56 wrote: Pa i nije tvoj predsjednik kao ni moj niti nekog xyz, naravno. On ce biti clan Predsjednistva BiH.
:lol: :lol:

Fulio si, razmisli još jednom, pa onda komentariši. Treba crtati. :lol:
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#135 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by zmaj56 »

Logovan wrote:
zmaj56 wrote: Pa i nije tvoj predsjednik kao ni moj niti nekog xyz, naravno. On ce biti clan Predsjednistva BiH.
:lol: :lol:

Fulio si, razmisli još jednom, pa onda komentariši. Treba crtati. :lol:


:-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40572
Joined: 21/05/2012 22:46

#136 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by AmiĐa_Idriz »

Jel počeo tražiti odgovorne?
User avatar
video
Posts: 6769
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#137 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by video »

Ridji je amater u politici za Dzafera.
Dzedaj Dzafer je za ostale clanove presjednistva pravni tata-mata.
Koliku ce moc u ovom nasrtaju imati, tek ce sa se vidi
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40572
Joined: 21/05/2012 22:46

#138 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by AmiĐa_Idriz »

Iznesi i ti ŠefiČe Ljiljane :bih:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#139 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Maraschino »

AmiĐa_Idriz wrote:Iznesi i ti ŠefiČe Ljiljane :bih:
i to je odgovor na ovo sranje?
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#140 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by horkesh »

IzudinES wrote:mene stid moj šefko :cry:
"Mi uz pomoć stranaca trebamo da izgradimo državu. Svako uklanjanje međunarodnog intevencionizma je lažna ponuda. Sve potiče od riječi. Čuvajmo se teških riječi. Nakon takvih postupaka slijedi odgovornost. Postoje institucije kojim će se s tim baviti", zaključio je Šefik Džaferović.
Ma neee, treba nam nacionalni suverenitet tako što ćemo ukloniti strane sudije iz Ustavnog suda BiH i ukloniti OHR. I doštampavati KM-ove kako Mile kaže :lol: :lol: :lol:
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#141 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by horkesh »

IzudinES wrote:
i onda ljutnja kada se kaze da je ovo eu protektorat koji je na aparatima? :)
Da je bogdom malo više protektorat, i to američki :D U međuvremenu je protektorat članova PIC-a. Sve to piše u Dejtonu u koji se ti sigurno zaklinješ svakog jutra :lol:

Ma na aparatima, ne znam kako nije crkao više. Eto, i ja sam se bio obradovao kad je Mile najavio referendum o nezavisnosti za 2018. godinu, kad ono - pljunuo pa polizao. Doduše, ni prvi ni posljednji put ;-) Neki prosto naviknu na to, vide se te tendencije.

Sreća pa si ti tu da s Miletom brineš za nacionalni suverenitet. Maši zastavom i jedi travu :-)
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#142 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by tvojkomsija »

Srbendo, pod nickom "Izudin", mogu te pohvalit, Boga mi baš si fino ime izabrao :thumbup:
Malo ohladi sa postovima, idi radi nešto korisno
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#143 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Maraschino »

vidis da mu je to kompliment, juzni brat
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#144 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by horkesh »

IzudinES wrote:blagodat je biti pod cizmom nije da nismo navikli na to, tada je Bosna najvise izgleda i bila Bosna za razliku od danas
Bolje pod čizmom nego pod nožem, kao što su nas neki naučili. Izginulo je 20.000 i kusur hrabrih vojnika VRS-a, sa svom podrškom JNA tehnike i organizacije, da se otcijepe od Bosne, kad ono, šipak.

Dobili su da ih danas jedan diktatorčić zamajava zastavama i referendumima o otcjepljenju, dijeli Srbe na SNSD-ove i izdajnike, govori kako dio Srba nije njegov narod, dok oduševljene mase orgazmiraju jer je šukno Bošnjama, a istovremeno jedu travu.

Nagledali smo se mi takvih jurišnika poput tebe ovdje, vjerovatno u kafani se poslije hvališ kako Bošnje histerišu i šta im je Mile uradio :lol:

Iskreno, ako sami hrlite u sopstveno uništenje, a već ste se potpuno izbrisali s 51 posto teritorije Bosne i Hercegovine, čak i tamo gdje su Srbi vijekovima živjeli i ostavili neizbrisiv trag - vaša stvar. I Nijemci su tako šizili između dva svjetska rata.

Čizma će uslijediti, ovako ili onako.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#145 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by horkesh »

Mah, što neko reče - i Dževad Galijašević je Bošnjak :lol:

Ako si pao na te Miletove priče o jačanju suvereniteta tako što će se ukloniti strane sudije iz Ustavnog suda BiH i ukinuti OHR, onda si, blago rečeno, nevjerovatno naivan :-D Ima dosta i takvih,potajno priželjkuju glavatog diktatora kojem će se diviti.

Male zemlje i mali narodi nemaju taj luksuz da se klinče bez razloga, ali hajd'.

Mile u Sarajevu radi upravo ono što je svako očekivao od njega, pravi show i maše parčetom krpe svojim podanicima pred očima, kao i uvijek.
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#146 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

Nije Šefik zaboravan da ne zna kako se bošnjačka politika kockala sa dobrom vilom još od čuvanja "mudžahedina" nakon DMS, Pogorelice i odbijanja američkih paketa za micanje sa mrtve točke. Sada priželjkuje intervenciju stranaca, poglavitio US ali uz politiku nespremnosti na ustupke i najavu migrantske invazije sa istoka čisto sumnjam da će do te intervencije doći.

https://www.faktor.ba/vijest/velika-je- ... tezu/72275
Govoreći o eventualnim sankcijama koje bi mogle uslijediti od Evropske komisije za političare koji opstrujiraju rad državnih institucija, Džaferović ocjenjuje da je velika greška međunarodne zajednice to što se prerano počela povlačiti i blijediti sa svojom ulogom u procesima u BiH.

- Trebalo je još nekoliko godina nakon 2006. godine od kada je njih uticaj počeo slabiti da održe ulogu propisanu Dejtonskim mirovnim sporazumom i vjerujem da bi danas situacija u BiH bila potpuno drugačija. Trebali su nastaviti sa sankcijama jer BiH nema dostatne mehanizme da u njoj princip odgovornosti bude dosljedno proveden - mišljenja je Džaferović.

Upravo takvu situaciju koriste retrogradne snage koje to znaju, kaže Džaferović, a znaju i da međunarodna zajednica koja treba nadomjestiti nedostatak tih mehanizama neće reagirati zbog čega onda oni "dižu glavu" i ponašaju se na takav način.

Zbog toga Džaferović smatra da će se morati nešto promijeniti u ponašanju međunarodne zajednice u BiH jer je u ovoj državi potrebna odgovornost, a odgovornosti nema bez sankcija.
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#147 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Logovan »

Jedan od većih idiota na političkoj sceni. Nikad ništa ne zna, nikad ništa konkretno da kaže, ne zna šta da kaže, šuti, levat retardirani. Pravi potrčko. Da mu kažeš baci se sa prozora, on bi to uradio bez prigovora.

User avatar
paleoconservative
Posts: 241
Joined: 15/09/2018 09:46

#148 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by paleoconservative »

Jedan vrlo prepoznatljiv tip poltrona, jugoslovenski odgoj (a i silabus) poslusnosti i jednoumlja, nista manje cesti nego i dan danas, samo uz poznata tri slova uz ljiljane i zelenu zastavu. Karakteristicno za nase prostore.

Kako je samo ovaj covjek mekan, slab, bez stava, proziran i nevidljiv, transparentan...Tako poslusan i odan, a u isto vrijeme nesposoban, trom i nesvjestan vlastitih nedostataka.

Kad malo bolje skontam, Sefik Dzaferovic je antiteza samoj ideji lidera i vodstva.

A strong leader accepts blame and gives the credit. A weak leader gives blame and accepts the credit. - John Wooden
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#149 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by ultima_palabra »

Pa takav im je i trebao, da cetiri godine cuva Bakiru stolicu, a da ne izgradi vlastitu popularnost ili misljenje, ili se odmetne, ne daj Boze.

Cak je i bezlicni birokrata Zvizdic bio prevelika prijetnja.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#150 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by MaksprotivMarksa »

Ulice kazu da je Dzaferovic jos kao student vucarao tasne, govorio da ce jednog dana biti predsjednik, bio jedan od najboljih studenata, ne znam je li Sefko genije pa je svoje ostvario, ili smo mi budalw pa smo mu ispunili zelju 😁
Locked