Šefik Džaferović - All about

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#76 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by JThomas »

hoće kupiti sa svih strana pomalo, jer nikome nije imao kad da se zamjeri i postane mrzak. nije ni tipični paradni "crveni" kandidat koji je u startu prst u oko "zelenim". ali "izdominirati" što bi se reklo na novobosanskom, to neće nijednu kategoriju osim baš stalnih sdp glasača. u ovom omjeru snaga, može i pobijediti.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#77 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Banksy »

Prerano je, zaista, ali kako dani odmiču, sve su manje mogućnosti da se to i desi.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#78 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzafero ... /180603056

Džaferović: Dodik kreira strahove, RS će postojati samo dok bude poštovao državu BiH

Šefko ne čeka pisma podrške, i već se prihvatio posla.
Znači, poslije malog uvodnog naguravanja i žaoke na račun SDP i njegove konvencije oko izbora kandidata za predsjedništvo, počinje se s pravom kampanjom.

Inače ništa novo u pristupu - standardni i već godinama uhodani SDA-ovski kliše.
Po tradiciji prvi udarac se upućuje u omiljenu izborno-kampanjsku vreću za udaranje zvanu Milorad Dodik. Inače, ovaj tip udarca smo već bezbroj puta do sada vidjeli u izbornim kampanjama, tako da izjavu manje više svi znamo na pamet.
Sada bi po redoslijedu trebao doći Dragan Ćović na red. Obzirom da Dragan ne može sastaviti tri dana bez neke zvučnije izjave, ne vjerujem da ćemo dugo čekati na sljedeći Šefikov kroše.
Zatim, na red dolaze surogati nastali iz SDA šinjela i na koncu ova prva runda završava pričom o domaćem gospodarskom čudu i novim radnim mjestima.
E sad druga runda će ovisiti o taktici i načinu borbe koji su pripremili protivnici.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#79 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Banksy »


NAKON FACE TV, ŽESTOKO PROGOVORILA I TV1
Osvojiti vlast po svaku cijenu: Bura oko predizbornog spota Šefika Džaferovića... Smije li SDA da krši autorska prava?!

http://** No links **.ba/clanak/176369
Crni Džaferović, SDA izgleda odlučila da ga pokopa i prije početka kampanje... :(

Ima li gdje tog spota?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#80 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Roccohljup »

Nisam ni ja vidio al sam vidio na TV1 da su im neko pismo opomene poslali :)
The BEN10
Posts: 7558
Joined: 19/09/2011 09:03

#81 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by The BEN10 »

Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzafero ... /180603056

Džaferović: Dodik kreira strahove, RS će postojati samo dok bude poštovao državu BiH

Šefko ne čeka pisma podrške, i već se prihvatio posla.
Znači, poslije malog uvodnog naguravanja i žaoke na račun SDP i njegove konvencije oko izbora kandidata za predsjedništvo, počinje se s pravom kampanjom.

Inače ništa novo u pristupu - standardni i već godinama uhodani SDA-ovski kliše.
Po tradiciji prvi udarac se upućuje u omiljenu izborno-kampanjsku vreću za udaranje zvanu Milorad Dodik. Inače, ovaj tip udarca smo već bezbroj puta do sada vidjeli u izbornim kampanjama, tako da izjavu manje više svi znamo na pamet.
Sada bi po redoslijedu trebao doći Dragan Ćović na red. Obzirom da Dragan ne može sastaviti tri dana bez neke zvučnije izjave, ne vjerujem da ćemo dugo čekati na sljedeći Šefikov kroše.
Zatim, na red dolaze surogati nastali iz SDA šinjela i na koncu ova prva runda završava pričom o domaćem gospodarskom čudu i novim radnim mjestima.
E sad druga runda će ovisiti o taktici i načinu borbe koji su pripremili protivnici.
https://faktor.ba/vijest/dzaferovic-osi ... vde-304707

Nije ti ova prognoza bila loša. :)
User avatar
sinuhe
Posts: 11457
Joined: 03/06/2011 11:33

#82 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by sinuhe »

Polako se spremati kod Erdogana Sefiku da i on ovjeri kakvim fermanom. Bez po muke, bez kampanje kao nagrada za dugogodisnji rad.
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#83 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by swanfilter »

Šefik Džaferović - All about - Teeth without
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#84 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by seln »

Ovo j ebila demonstracija sile SDA...
nesto u stilu "mozemo vam postaviti ascare jetima kao clana predsjednistva, a vi mozete samo treptati".
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#85 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by mO k3 »

Izabrase nam hrvati Sefika ... pobidjio je samo hrvatskim glasovima
User avatar
omega369
Posts: 9289
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#86 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by omega369 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#87 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by sumirprimus »

krezo krezavi seljak sa dna kace.
User avatar
Brisbane
Posts: 742
Joined: 07/09/2007 04:03

#88 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Brisbane »

Zahvali se Sefko onima koji nisu izasli da glasaju ? WTF :skoljka:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40568
Joined: 21/05/2012 22:46

#89 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by AmiĐa_Idriz »

...jebotedan...
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#90 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Logovan »

Image
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#91 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by irac300 »

Ja imam osjećaj kada ga posmataram da je čovjeku neugodno što je pobijedio. Ono u fazonu, u p.m. pa šta mi je ovo trebalo? :D Kont'o da će biti topovsko meso, ali nije računao da će krezavi glasati za SDA makar fikus bio kandidat.
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#92 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Altsa »

sinoc ga gledam i kontam koji demagog jbt. Na svako pitanje koje mu je postavljeno nije odgovorio direktno vec sve zamumuljeno i zasusureno. ko biva da se nikome ne zamijeri. jedino sto se moze reci da poznaje materiju.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#93 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by putokaz1 »

Prvo da se zahvalim
-Željko Komšiću
-Mirsadu Hadžikadiću
-Senadu Šepiću
-Falataru
-Radončiću
-Jerlagiću
-Lijanoviću
-CIKu
-Mrtvima
ŠTO SU POMOGLI DA DENIS DOBIJE KOJI GLAS MANJE
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3211
Joined: 28/01/2012 11:38

#94 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by kamberovica polje »

Glasaš za Komšića da šukneš 'Rvatima i onda se čudiš što je SDA fikus odnio pobjedu. Samo u BiH. :bih:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40568
Joined: 21/05/2012 22:46

#95 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by AmiĐa_Idriz »

kamberovica polje wrote:Glasaš za Komšića da šukneš 'Rvatima i onda se čudiš što je SDA fikus odnio pobjedu. Samo u BiH. :bih:
A najglasniji su. Neka neka.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#96 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Heller »

irac300 wrote:Ja imam osjećaj kada ga posmataram da je čovjeku neugodno što je pobijedio. Ono u fazonu, u p.m. pa šta mi je ovo trebalo? :D Kont'o da će biti topovsko meso, ali nije računao da će krezavi glasati za SDA makar fikus bio kandidat.
Mene podsjeća na Buttersa.
made_in_sarajevo
Posts: 5568
Joined: 06/05/2013 23:05

#97 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by made_in_sarajevo »

Altsa wrote:sinoc ga gledam i kontam koji demagog jbt. Na svako pitanje koje mu je postavljeno nije odgovorio direktno vec sve zamumuljeno i zasusureno. ko biva da se nikome ne zamijeri. jedino sto se moze reci da poznaje materiju.
sinoc upalim youtube kad emisija na Hayatu. Haj reko da vidim sta seru ova dvojica i jebo majku nakon 5min bukvalno me mozak bolio od krezavog nam sefa drzave. Pa frajer u 1min 15x rekao sef drzave jebo te sef drzave. Pa njega ce Dodik silovati, na kraju ce vise biti tuzno to i gledati.
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#98 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Better Man »

Brisbane wrote:Zahvali se Sefko onima koji nisu izasli da glasaju ? WTF :skoljka:
Pa naravno. Da nije njih, nikad ne bi bio izabran. Upravo su ga apstinenti svojim ne izlaskom izabrali i ne samo njega već i SDA i ostalu bagru.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#99 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by ultima_palabra »

putokaz1 wrote:Prvo da se zahvalim
-Željko Komšiću
-Mirsadu Hadžikadiću
-Senadu Šepiću
-Falataru
-Radončiću
-Jerlagiću
-Lijanoviću
-CIKu
-Mrtvima
ŠTO SU POMOGLI DA DENIS DOBIJE KOJI GLAS MANJE
Ko je htio glasati za Denisa, glasao je. Ja sam zaokužio Hadžikadića, da njega nije bilo ne bih dao glas Denisu, nego bih prekrižio listić.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3211
Joined: 28/01/2012 11:38

#100 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by kamberovica polje »

Better Man wrote:
Brisbane wrote:Zahvali se Sefko onima koji nisu izasli da glasaju ? WTF :skoljka:
Pa naravno. Da nije njih, nikad ne bi bio izabran. Upravo su ga apstinenti svojim ne izlaskom izabrali i ne samo njega već i SDA i ostalu bagru.
A nisu Komšićevi glasači?
Locked