Sebija All about

Post Reply
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#9451 Re: Sebija All about

Post by klixoris »

Billy The Pljuc wrote: 28/10/2020 15:59 Mogla je komotno imati i 100K, kad ti rulja dođe na vrata nisam nešto ubjeđen da će je tih istih 100K braniti od iste.
Branit ce je policija... Isto kao sto su 2014. sve smetljare sklonili i cuvali u podrumu Elektroprivrede
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#9452 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Vrlo upitan voljni momenat istih, nisam znao za taj podatak da su ih sklonili i čuvali u podrumu Elektroprivrede.

Helem, decenijama sam bio u poslu čuvanja objekata i "osoba od interesa", nema osobe do koje se ne može doći, vjeruj mi da znam šta pišem.
izvrsni direktor
Posts: 9336
Joined: 20/12/2018 16:11

#9453 Re: Sebija All about

Post by izvrsni direktor »

Billy The Pljuc wrote: 28/10/2020 15:59 Ili da svako krene od sebe, zamisli dođe momenat da nemaš djeci šta na sto staviti, da ti otac ili majka, brat, sestra ili supružnik leži bolestan u drugoj prostoriji a ti im ne možeš pomoći niti imaš gdje da ih odvedeš da istu potražiš...scenarija milion a odgovora nigdje.
Ovo prvo, to ne stoji, sda izum ti je rahat patnja, uvijek im pomalo daju, taman da ne umru gladni. Svaki sda glasac dobije preko sda nesto iz budzeta, sadaka, zaposlenje, namjesteni tender, sredjena neka penzija, procenti invalidnost, diploma, pa preko poljoprivrednika podsticaji razni, otkupi,o parama podobnim povratnicima da ne pricamo, pa onda pred izbore ovako kupi im malo brasna, podmjere.....
Eh ovo drugo je problem, oko klinickog centra, tu se ogrijesila, pogotovo sto je to sad najaktuelnije ubog korone, polugöadni sda glasaci bi joj tu mogli vec zamjeriti
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#9454 Re: Sebija All about

Post by Cherry-Cherry »

Sebija će ukopati SDA, Allah je nagradio.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5030
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#9455 Re: Sebija All about

Post by oldtajmer »

jebe sebija ne vadi :izet:
"Klinički centar Sarajevo nije otvorio Infektivnu kliniku za Covid pacijente niti je ispoštovao Naredbu o izdvajanju 30 posto bolničkih kapaciteta za lakše i srednje teške pacijente. Ne poštuje se ni dogovor da Infektivna klinika Kliničkog centra Sarajevo preuzima dio srednje teških i lakših Covid pacijenata, što dovodi do prebukiranosti u Općoj bolnici", saopćili su i pozvali na sutrašnju konferenciju na kojoj će govoriti o ovom problemu.
User avatar
Styling
Posts: 12651
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#9456 Re: Sebija All about

Post by Styling »

oldtajmer wrote: 28/10/2020 20:21 jebe sebija ne vadi :izet:
"Klinički centar Sarajevo nije otvorio Infektivnu kliniku za Covid pacijente niti je ispoštovao Naredbu o izdvajanju 30 posto bolničkih kapaciteta za lakše i srednje teške pacijente. Ne poštuje se ni dogovor da Infektivna klinika Kliničkog centra Sarajevo preuzima dio srednje teških i lakših Covid pacijenata, što dovodi do prebukiranosti u Općoj bolnici", saopćili su i pozvali na sutrašnju konferenciju na kojoj će govoriti o ovom problemu.
Sram i stid da je bude, stuha jedna. Dabogda je stiglo sve sto ovom narodu radi, protuha provincijska. I nju i onog njenog haduma.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#9457 Re: Sebija All about

Post by Emiremir33 »

Styling wrote: 28/10/2020 21:05
oldtajmer wrote: 28/10/2020 20:21 jebe sebija ne vadi :izet:
"Klinički centar Sarajevo nije otvorio Infektivnu kliniku za Covid pacijente niti je ispoštovao Naredbu o izdvajanju 30 posto bolničkih kapaciteta za lakše i srednje teške pacijente. Ne poštuje se ni dogovor da Infektivna klinika Kliničkog centra Sarajevo preuzima dio srednje teških i lakših Covid pacijenata, što dovodi do prebukiranosti u Općoj bolnici", saopćili su i pozvali na sutrašnju konferenciju na kojoj će govoriti o ovom problemu.
Sram i stid da je bude, stuha jedna. Dabogda je stiglo sve sto ovom narodu radi, protuha provincijska. I nju i onog njenog haduma.
Znalo se da neće otvoriti,muljaju i kalkulišu čitavo vrijeme
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#9458 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

izvrsni direktor wrote: 28/10/2020 17:48
Billy The Pljuc wrote: 28/10/2020 15:59 Ili da svako krene od sebe, zamisli dođe momenat da nemaš djeci šta na sto staviti, da ti otac ili majka, brat, sestra ili supružnik leži bolestan u drugoj prostoriji a ti im ne možeš pomoći niti imaš gdje da ih odvedeš da istu potražiš...scenarija milion a odgovora nigdje.
Ovo prvo, to ne stoji, sda izum ti je rahat patnja, uvijek im pomalo daju, taman da ne umru gladni. Svaki sda glasac dobije preko sda nesto iz budzeta, sadaka, zaposlenje, namjesteni tender, sredjena neka penzija, procenti invalidnost, diploma, pa preko poljoprivrednika podsticaji razni, otkupi,o parama podobnim povratnicima da ne pricamo, pa onda pred izbore ovako kupi im malo brasna, podmjere.....
Eh ovo drugo je problem, oko klinickog centra, tu se ogrijesila, pogotovo sto je to sad najaktuelnije ubog korone, polugöadni sda glasaci bi joj tu mogli vec zamjeriti
Ako misliš da su ljudi iz priča Rezame Mušić glasači SDA onda si u pravu. Ja ne dijelim tvoje mišljenje, uhljeba i uhljebčića ima podosta ali su u daleko manjem broju od ljudi koji nemaju nikakve veze sa SDA. Bahata ili arogantna politika pišanja po sirotinji sve više animira narod protiv istih, situacija sa koronom dodatno ubrzava taj proces. Uostalom neću da se bavim proricanjem, vrijeme će pokazati.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9459 Re: Sebija All about

Post by muha_sa »

User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#9460 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

detroit-mercy
Posts: 16074
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9461 Re: Sebija All about

Post by detroit-mercy »

Billy The Pljuc wrote: 28/10/2020 15:59 Mogla je komotno imati i 100K, kad ti rulja dođe na vrata nisam nešto ubjeđen da će je tih istih 100K braniti od iste.

Ili da svako krene od sebe, zamisli dođe momenat da nemaš djeci šta na sto staviti, da ti otac ili majka, brat, sestra ili supružnik leži bolestan u drugoj prostoriji a ti im ne možeš pomoći niti imaš gdje da ih odvedeš da istu potražiš...scenarija milion a odgovora nigdje.

A tamo negdje, mada svi znamo gdje, ima tj. žive ti "ljudi" ili kasta povlaštenih u blagostanju i rahatluku, nagrabilo na tvojoj muci i jadu, čija djeca neće ostati gladna, čiji bližnji neće ostati bez pomoći a koji su glavni razlog tvoje muke i jada.

Šta bi ko od nas uradio???

Ja znam za sebe a svako ponaosob treba da se upita.
Ne smijes zaboraviti, Srbi i Hrvati su uvijek to kad zatreba :mrgreen:
Tako da se ne bih bas pouzdao u to.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#9462 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

detroit-mercy wrote: 29/10/2020 14:25
Billy The Pljuc wrote: 28/10/2020 15:59 Mogla je komotno imati i 100K, kad ti rulja dođe na vrata nisam nešto ubjeđen da će je tih istih 100K braniti od iste.

Ili da svako krene od sebe, zamisli dođe momenat da nemaš djeci šta na sto staviti, da ti otac ili majka, brat, sestra ili supružnik leži bolestan u drugoj prostoriji a ti im ne možeš pomoći niti imaš gdje da ih odvedeš da istu potražiš...scenarija milion a odgovora nigdje.

A tamo negdje, mada svi znamo gdje, ima tj. žive ti "ljudi" ili kasta povlaštenih u blagostanju i rahatluku, nagrabilo na tvojoj muci i jadu, čija djeca neće ostati gladna, čiji bližnji neće ostati bez pomoći a koji su glavni razlog tvoje muke i jada.

Šta bi ko od nas uradio???

Ja znam za sebe a svako ponaosob treba da se upita.
Ne smijes zaboraviti, Srbi i Hrvati su uvijek to kad zatreba :mrgreen:
Tako da se ne bih bas pouzdao u to.
Koliko ja znam, i jednih i drugih još uvijek ima u Sarajevu i istim su zlom pogođeni, o reakcijama partnera sa "anamo one" druge dvije strane ne bih ovom prilikom, mislim da će se i oni o svom jadu zabaviti.
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#9463 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Trenutno gledamo film "Spašavanje SDA", a spasioci su jedinice SNSD i HDZ.
Strategija: Dizanje etno-vjerskih tenzija i "napadi" na drzavu.
Kratkorocni cilj: Spinovati trenutno gorece afere i kriminal SDA, uz istovremeni spin s vlastitih afera i kriminala SNSD-a i HDZ-a.
Dugorocni cilj: Odrzati SDA na vlasti, kao "prirodne" partnere.

Prepreke: Dio javnosti i mediji koji pricaju o aferama i kriminalu svih aktera filma.

Strahovi: "Pogibija", pa cak i tesko ranjavanje SDA, za sobom povlaci i tesko ranjavanje SNSD i HDZ jedinica, a sto automatski vodi nemogucnosti ostvarenja dugorocnog cilja, tj. nemogucnosti odrzavanja "prirodne" simbioze trokrake ENV BHS armije.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#9464 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Kuja je izgubila svaki dodir sa stvarnošću, fakat traži da joj rulja dođe na vrata:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kcus-na ... /201030144
User avatar
oldtajmer
Posts: 5030
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#9465 Re: Sebija All about

Post by oldtajmer »

da li ce ikada narodu doci iz guzice u glavu i uvidjeti da je sda nas najveci neprijatelj

User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#9466 Re: Sebija All about

Post by klixoris »

Billy The Pljuc wrote: 31/10/2020 00:05 Kuja je izgubila svaki dodir sa stvarnošću, fakat traži da joj rulja dođe na vrata:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kcus-na ... /201030144
Definitivno ! Mislio sam da je bahata, arogantna i narcisoidna, ali sada sam siguran da ona zapravo nije dobra u glavi. Ona sebe ocito smatra novim Führer-om, uvjerena da moze da sefuje cijeloj drzavi i njenim institucijama...
Ovo je u najmanju ruku za ulazak policije u KCUS i otvaranje bolnice uz njihovu asistenciju, a ovu budalu poslati na suspenziju (neplacenu) dok joj se ne odluci o sudbini zbog nepostupanja po naredbana kriznog staba...
Ali nista od toga se naravno nece desiti. Nju izgleda samo narod moze spustiti na zemlju... A taj narod se nece nikada probuditi, tako da je sigurna...
Ovo je kao kad vozis auto satima pod punim gasom - Mozda ce mu od tog dugotrajnog naprezanja eksplodirati motor, a mozda i nece. Tako i SDA "vozi" nas...
Jedina nada je da 2022 dodju nove snage i na Federalni nivo, pa da je zajedno sa Kantonalnim smijene. A do tada ko ziv, ko mrtav...
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#9467 Re: Sebija All about

Post by madner »

Ja mislim da KCUS nema ljudi da uradi vise.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#9468 Re: Sebija All about

Post by nosara »

madner wrote: 31/10/2020 10:21 Ja mislim da KCUS nema ljudi da uradi vise.
Bravo.

Ova je svjesna da ce to isplivati kad se kcus napuni. Ovako se varaka.

Mada je to sve njen minuli rad kao rukovodioca.

U svakom slucaju je tropa. A i kanton.
Seawolf
Posts: 7718
Joined: 14/06/2012 22:59

#9469 Re: Sebija All about

Post by Seawolf »

Ne znam koliki je procenat preživljavanja teško oboljelih pacijenata, priključenih na mehaničku ventilaciju respiratorima, u COVID bolnici Podhrastovi.

U Zagrebu, u K.B. Dubrava, taj procenat preživljavanja je oko 10%.

U istom tom Zagrebu, u Specijalnoj infektivnoj bolnici "Fran Mihaljević", taj procenat preživljavanja je oko 40%.

Sve je samo do znanja i iskustva.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9470 Re: Sebija All about

Post by spreca »

klixoris wrote: 31/10/2020 09:47
Billy The Pljuc wrote: 31/10/2020 00:05 Kuja je izgubila svaki dodir sa stvarnošću, fakat traži da joj rulja dođe na vrata:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kcus-na ... /201030144
Definitivno ! Mislio sam da je bahata, arogantna i narcisoidna, ali sada sam siguran da ona zapravo nije dobra u glavi. Ona sebe ocito smatra novim Führer-om, uvjerena da moze da sefuje cijeloj drzavi i njenim institucijama...
Ovo je u najmanju ruku za ulazak policije u KCUS i otvaranje bolnice uz njihovu asistenciju, a ovu budalu poslati na suspenziju (neplacenu) dok joj se ne odluci o sudbini zbog nepostupanja po naredbana kriznog staba...
Ali nista od toga se naravno nece desiti. Nju izgleda samo narod moze spustiti na zemlju... A taj narod se nece nikada probuditi, tako da je sigurna...
Ovo je kao kad vozis auto satima pod punim gasom - Mozda ce mu od tog dugotrajnog naprezanja eksplodirati motor, a mozda i nece. Tako i SDA "vozi" nas...
Jedina nada je da 2022 dodju nove snage i na Federalni nivo, pa da je zajedno sa Kantonalnim smijene. A do tada ko ziv, ko mrtav...
Pogledaj joj facu kad prica ili daje kakve izjave, laik moze zakljuciti da je psihicki poremecena osoba
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#9471 Re: Sebija All about

Post by last mohicans »

Faraonka je DEMON u tijelu žene.
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#9472 Re: Sebija All about

Post by tindbe »

Ništa vam ne štima.
A brzo ste zaboravili kako je gospođa uštedjela Kliničkom centru nekih 40 miliona do 50 milijardi maraka čim je sjela na poziciju, dovela sve u red, nema više čekanja i koverti, dovela velike stručnjake u ekipu i preporodila zdravstvo u ovom dijelu Europe i svijeta.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#9473 Re: Sebija All about

Post by Maharadza »

tindbe wrote: 31/10/2020 19:39 Ništa vam ne štima.
A brzo ste zaboravili kako je gospođa uštedjela Kliničkom centru nekih 40 miliona do 50 milijardi maraka čim je sjela na poziciju, dovela sve u red, nema više čekanja i koverti, dovela velike stručnjake u ekipu i preporodila zdravstvo u ovom dijelu Europe i svijeta.
Image
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#9474 Re: Sebija All about

Post by hadzinicasa »

SAO KCUS
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#9475 Re: Sebija All about

Post by walter kurtz »

Sebija MILF :zoka:
Post Reply