Sebija All about

Post Reply
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#15601 Re: Sebija All about

Post by oruzana_pobuna »

ja znam da je Senad pretjero al sam skonto da ga SDA hohstapleri zovu Nenadom.....budite malo mastovitiji majku mu....
konami666
Posts: 2423
Joined: 11/05/2015 21:57

#15602 Re: Sebija All about

Post by konami666 »

uglavnomja wrote: 17/10/2021 17:07
konami666 wrote: 17/10/2021 17:03

Ko je Nenad ?
senad hadzifejs :-)
Pa da, to je to, onaj ko je protiv sda je Srbin, Hrvat, nije pravi džamijaš i slične fore. Na tako niske se može spustiti samo neko za koga vazi sljedeća formula: sda = iz = bosnjak. A to su svi pripadnici plemena sda i IZ.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15603 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ali, lijepo su ovo napravili... Dodick zakuhao, i nestade prica o Sebijim i Osmicinim diplomama, Malina respiratorima, katastrofalnom stanju na KCUS i Podhrastovima, desetinama umrlih pod vise nego sumnjivim okolnostima, milionima koji se preko KCUSa izvlace iz ZZO, itd.itd.itd.

Sebija, nadje li svoje originalne diplome, konacno...? Ima li ih igdje, jadna ne bila...?
User avatar
jazzer
Posts: 7146
Joined: 20/12/2004 14:44

#15604 Re: Sebija All about

Post by jazzer »

Ona rece da pripreme pare svi oni koji su je prozivali zbog diplome, jer ce ih tuziti a sud presuditi u njenu korist.

Valjda je u medjuvremenu skontala da ima para i previse, i da joj se ne da ganjati po sudu jer mora spasavati zivote na KCUS-u :) .
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#15605 Re: Sebija All about

Post by Roccohljup »

Dozer wrote: 19/10/2021 00:13 Ali, lijepo su ovo napravili... Dodick zakuhao, i nestade prica o Sebijim i Osmicinim diplomama, Malina respiratorima, katastrofalnom stanju na KCUS i Podhrastovima, desetinama umrlih pod vise nego sumnjivim okolnostima, milionima koji se preko KCUSa izvlace iz ZZO, itd.itd.itd.

Sebija, nadje li svoje originalne diplome, konacno...? Ima li ih igdje, jadna ne bila...?
narodu samo hljeba i igara....a pamćenje ko u zlatne ribice :-)
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#15606 Re: Sebija All about

Post by oruzana_pobuna »

najtragicnije je to sto smeta sve ovo ljudima koji imaju malo zrna pameti, patriotizma, osjecaja, empatije, ljudima koji su skolovani i koliko toliko zdravo situirani na nacin da sami proizvode sebi - a ne smeta i sute oni i onima koji su osteceni, zavaljeni, nezaposleni, bez hljeba, bez icega, bez buducnosti, bez rahmeta, bez opcija, bez podrske, bez nade....

ne znam sta da kazem....
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#15607 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

oruzana_pobuna wrote: 19/10/2021 09:31 najtragicnije je to sto smeta sve ovo ljudima koji imaju malo zrna pameti, patriotizma, osjecaja, empatije, ljudima koji su skolovani i koliko toliko zdravo situirani na nacin da sami proizvode sebi - a ne smeta i sute oni i onima koji su osteceni, zavaljeni, nezaposleni, bez hljeba, bez icega, bez buducnosti, bez rahmeta, bez opcija, bez podrske, bez nade....

ne znam sta da kazem....
Šta misliš zašto ti tako izgleda?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#15608 Re: Sebija All about

Post by Roccohljup »

oruzana_pobuna wrote: 19/10/2021 09:31 najtragicnije je to sto smeta sve ovo ljudima koji imaju malo zrna pameti, patriotizma, osjecaja, empatije, ljudima koji su skolovani i koliko toliko zdravo situirani na nacin da sami proizvode sebi - a ne smeta i sute oni i onima koji su osteceni, zavaljeni, nezaposleni, bez hljeba, bez icega, bez buducnosti, bez rahmeta, bez opcija, bez podrske, bez nade....

ne znam sta da kazem....
Znaš šta je najgore (meni bar), ti što su najugroženije ne samo daim to ne smeta, već očekuju da ovi prvi koji možda i nisu toliko ugroženi i/ili imaju drugih opcija, da se bore za njih i njihova prava :-) :-) :-) Fakat smo samo za čizme....
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15609 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

I sve ovo je vidljivo na svakim mogucim gradjanskim protestima. Uvijek ista lica, i uvijek zapravo ljudi koji su situirani, hajmo reci neka srednja klasa. Nigdje na mapi studenata, penzionera, boraca, nezaposlenih...

Oni se pojavljuju samo kada su "njihovi namjenski" protesti, tj. kada neko pozove na protest boraca, penzionera, studenata... Nezaposleni nikada ne protestuju.

Naravno, i tada je na tim "namjenskim" protestima vrlo malo onih koji nisu dio "ciljane grupe" koja protestuje, a i ono sto ih dodje, to je uglavnom neka rodbina ili bliski prijatelji.

Do sad su masovni gradjanski protesti, i to u samo zadnje dvije godine, trebali biti zbog:
- Malina respiratora
- Male Nadin
- Netransparentne potrosnje dodatnih (a i ukupnih) akciza na gorivo
- Vise nego sumnjivih desetina, pa i stotina smrti na KCUS-u
- Sebijinih laznih/nepostojecih diploma
- Osmicinih laznih/nepostojecih diploma
itd.

Danas bi se trebali pokrenuti masovni protesti zbog rapidnog povecanja cijena (30-50%) hrane i svega drugog tokom zadnja 2 mjeseca, a za mnoge od tih stvari ne postoji opravdanje za povecanje cijena (domaci proizvodi, itd.).
Gorivo je tek sad poskupilo 10%, a cijene svega drugog divljaju vec 2 mjeseca bez ikakve kontrole, i to 2 do 5x vise od poskupljenja goriva, tako da ni u tom poskupljenju goriva ne postoji opravdanje.

I...? Niko nista. Svi sute k'o zaliveni, i samo kukaju na sve to. Nismo mi za cizme, mi smo za sjekire u vugla. I vozdra.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#15610 Re: Sebija All about

Post by Roccohljup »

pa zamisli samo da 10% penzionera izadđe na proteste....pa to je preko 40k ljudi a nikad ih ne bude vise od stotinjak....pa da im se priudruže onda i stale kategorije, nezaposleni, studenti, radnici upropaštenih firmi, rudari koji zivote rizikuje vadeći ugalj kao u 18.vijeku, itd. Pa to je kritična masa da skine bilo kakvu vlast. A oni ko nojevi zabiju glavu u pijesak i raduju se povećanju penzija od par maraka godišnje. 40 godina radi da ima penziju od 400 K. :oops:
Isto je sa sindikatima. Pojedine firme propadaju, radnici goli i bosi a oni samo saopštenja šalju.
A to je tako jer je vlast bukvalno kupila sva rukovodstva tih udruženja. Sjetite se samo prethodnog predsjednika SSS koji je imao platu preko 3 milje i kojem je ćerku nikšić uposlio samo da ovaj ne organizuje neke nemire u njegovom mandatu. Oni ko paraziti uživaju u tom sistemu bez obzira koja je stranka ili koalicija na vlasti.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#15611 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

Roccohljup wrote: 19/10/2021 13:31 pa zamisli samo da 10% penzionera izadđe na proteste....pa to je preko 40k ljudi a nikad ih ne bude vise od stotinjak....pa da im se priudruže onda i stale kategorije, nezaposleni, studenti, radnici upropaštenih firmi, rudari koji zivote rizikuje vadeći ugalj kao u 18.vijeku, itd. Pa to je kritična masa da skine bilo kakvu vlast. A oni ko nojevi zabiju glavu u pijesak i raduju se povećanju penzija od par maraka godišnje. 40 godina radi da ima penziju od 400 K. :oops:
Isto je sa sindikatima. Pojedine firme propadaju, radnici goli i bosi a oni samo saopštenja šalju.
A to je tako jer je vlast bukvalno kupila sva rukovodstva tih udruženja. Sjetite se samo prethodnog predsjednika SSS koji je imao platu preko 3 milje i kojem je ćerku nikšić uposlio samo da ovaj ne organizuje neke nemire u njegovom mandatu. Oni ko paraziti uživaju u tom sistemu bez obzira koja je stranka ili koalicija na vlasti.
Ne splati im se. Stari. Nemaju oni vremena da se pobune, skinu ove i da dobiju odgovor od novih, znate treba nam puno vremena da popravimo ono šta su ovi pokvarili. OK, tačno, samo, što sam se onda zezao sa revolucijom kada neću doživjeti bolji život? A buduće generacije? Pa, kažu da nema dovoljno djece, tako da ljudi neće doživjeti da sami žive bolje, a nemaju djecu za koju bi se borili da njima bude bolje. A ovi što imaju djecu, pa, tvoje dijete tvoja briga, ne misliš valjda da ću se ja ići tući sa policijom za tvoje dijete?

Znači, svakako mi je patnja, neću doživljeti bolje, onda sjedi, ne znoji se i čekaj smrt.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15612 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

E - zato djecu vanka, a mi se ovdje mozemo zajebavati. Meni, vala, ne fali nista. Jebe mi se. Necu vise ni na proteste dok ne vidim bar 50K ljudi na ulici.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#15613 Re: Sebija All about

Post by Roccohljup »

Dozer wrote: 19/10/2021 14:08 E - zato djecu vanka, a mi se ovdje mozemo zajebavati. Meni, vala, ne fali nista. Jebe mi se. Necu vise ni na proteste dok ne vidim bar 50K ljudi na ulici.
ja sam to davno skotao. Hvala bogu imam gdje, i djeca imaju gdje, tako da mi na pamet ne pada da se borim prava za onih koji kukaju na sav glas a ništa ne poduzimaju, i što je najgore ili ne izađu na izbore ili zaokruže zlo. što se mene tiče, nek se pate do besvijesti.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#15614 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

Ma, zaboli me...
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15615 Re: Sebija All about

Post by Logovan »

Ima li te diplome? Ne kopija, nego original. Gdje je? :oops:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15616 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Nema. Da ima, odavno bi je pokazala.

Vidis da su se svi usutili k'o zadnje *rave.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15617 Re: Sebija All about

Post by pici »



:roll: :-) :-) :-) predizborna sHuplja sa selfijima i osmjehom... ovi vise nemaju dodira sa stvarnoscu... stari vikinski obicaj, sjecanje na mrtve uz piće, jelo i orgije... fuj
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15618 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

Sto bobi rece, forumska luda neka ga.
Johnny_x
Posts: 1357
Joined: 23/10/2010 16:21

#15619 Re: Sebija All about

Post by Johnny_x »

pici wrote: 20/10/2021 13:44

:roll: :-) :-) :-) predizborna sHuplja sa selfijima i osmjehom... ovi vise nemaju dodira sa stvarnoscu... stari vikinski obicaj, sjecanje na mrtve uz piće, jelo i orgije... fuj
Dok je bila snaha politickog zatvorenika trebalo joj je 11 godina da zavrsi osnovni studij. Kada je postala snaha presjedavajuceg presjednistva, onda je za 9 godina zavrsila specijalizaciju, magisterij i doktorat, a usput postala i asistent na fakultetu sa prosjekom 7.3.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15620 Re: Sebija All about

Post by pici »

Patton44 wrote: 20/10/2021 14:02 Sto bobi rece, forumska luda neka ga.
sto rece vecina fHorumasa, sdO uvlaciguz neka ga...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#15621 Re: Sebija All about

Post by hadzinicasa »

meni je ovo tako degutantno. na komemoraciji pozirati s biserima oko vrata kao za Instagram
polusvjet skorojevicki primitivni.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15622 Re: Sebija All about

Post by pici »

mora se pokazati eLITA, normalan svijet daju sjecanje u novine, pogledaju stare slike, videa, pomole se, prouce, zivot ide dalje al polusvije to mora uraditi uz kamere, selfije, skupocijeni nakit, odjecu, bunde, haljine, cipele, moderne frizure i pompezno kreveljenje ispred slike i na mezarju rahmetlije... FUJ gade mi se...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15623 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

hadzinicasa wrote: 20/10/2021 16:22 meni je ovo tako degutantno. na komemoraciji pozirati s biserima oko vrata kao za Instagram
polusvjet skorojevicki primitivni.
Nije juce umro pa da je uprilicena komemoracija povodom smrti.Ovo je obiljezavanje lika i djela na 18-tu godisnjicu
smrti.
Kako bi se to forumska hadzinice trebali obuci, da bi ti bila zadovoljna.Mozda nanule,dimije,bluza i samija.
I ona se nasla :zid:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#15624 Re: Sebija All about

Post by oruzana_pobuna »

sda podguzna buho - boli me karna kako se oblaci - al slikanje selfija na komemoraciji je ocito pokaz da njega ni u kuci niko ziv ne jebe.....
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#15625 Re: Sebija All about

Post by Login7777 »

Patton44 wrote: 20/10/2021 19:30
hadzinicasa wrote: 20/10/2021 16:22 meni je ovo tako degutantno. na komemoraciji pozirati s biserima oko vrata kao za Instagram
polusvjet skorojevicki primitivni.
Nije juce umro pa da je uprilicena komemoracija povodom smrti.Ovo je obiljezavanje lika i djela na 18-tu godisnjicu
smrti.
Kako bi se to forumska hadzinice trebali obuci, da bi ti bila zadovoljna.Mozda nanule,dimije,bluza i samija.
I ona se nasla :zid:
O poštovanju prema Aliji najviše se brinu oni koji Aliji j'bu od do.
Post Reply