Sebija All about

Post Reply
kernlos
Posts: 18
Joined: 15/07/2014 11:19

#15401 Re: Sebija All about

Post by kernlos »

Tesla Edison wrote: 15/09/2021 15:34
Better Man wrote: 15/09/2021 15:24

Ako ona tuži njega za klevetu, lažne tvrdnje o njenom obrazovanju, nije na njemu da dokaže da ona nema valjanu diplomu, već je na njoj da dokaže da je on lagao u vezi njene diplome, a to može samo na način da da na uvid istu.
Ja kažem da sam prof. dr. emeritus. Ti kažeš da nisam. Ja te tužim zbog toga što si mi ukaljao čast, zbog klevete, budući da si u tom i tom mediju rekao ili na forumu napisao: "Tesla Edison nema valjanu diplomu ni titulu". Tebe Sud pozove, ti na ročištu kažeš to što si u medijima rekao i sudija te pita: "Better Man, na osnovu čega si iznio tu tvrdnju, da li imaš dokaz iz obrazovne institucije tužitelja da tužitelj nema valjanu diplomu i titulu?"

E kako ćeš doći do dokaza? Uvid u arhive fakulteta ne možeš imati, a iako dođeš do dokaza u toku postupka (fakultet se izjasni da nemam valjanu diplomu), sud to neće prihvatiti. Zašto?

Jednostavno što u momentu kada si to rekao medijima, ti nisi imao taj dokaz, već si ga dobio nakon što sam ja podnio tužbu, te bi bio proglašen krivim za klevetu.

Dakle, vrag je u detaljima, a kada su ovakva pravne zavrzlame u pitanju, niko nije siguran. Zato sam na jednoj drugoj temi napisao, i Hitler bi danas mogao biti oslobođen, ako bi imao dobrog advokata. Ako ništa, bar zbog zastare, neuračunljivosti i xy drugih mogućih razloga, kao što su nepravilni zarezi, tačke u optužnici na mjestima gdje ne bi smjele biti, itd itd.
:-) :-)
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15402 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Oho nam se ohooo :lol: :lol: :lol:

Jbt zivot, kakva je ovo budaletina... Sebija ba...prestani srat' i prijetit' , i jednostavno dodji kod Senada i pokazi nam svima SVOJE LICNE ORIGINALE.

Svako od nas ima svoju VLASTITU diplomu kod sebe. Mora imati i ona. Sve. Kraj price.

Pokazi nam ih Sebija, sta si se stisla. Ili ih proglasi "drzavnom tajnom".
joe_black
Posts: 1618
Joined: 27/07/2012 12:36

#15403 Re: Sebija All about

Post by joe_black »

Dozer wrote: 15/09/2021 16:20 Oho nam se ohooo :lol: :lol: :lol:

Jbt zivot, kakva je ovo budaletina... Sebija ba...prestani srat' i prijetit' , i jednostavno dodji kod Senada i pokazi nam svima SVOJE LICNE ORIGINALE.

Svako od nas ima svoju VLASTITU diplomu kod sebe. Mora imati i ona. Sve. Kraj price.

Pokazi nam ih Sebija, sta si se stisla. Ili ih proglasi "drzavnom tajnom".
Sta kada ti je pokaze, hoces je poljubit i izvinit joj se:)
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#15404 Re: Sebija All about

Post by Tesla Edison »

Dozer wrote: 15/09/2021 16:20 Oho nam se ohooo :lol: :lol: :lol:

Jbt zivot, kakva je ovo budaletina... Sebija ba...prestani srat' i prijetit' , i jednostavno dodji kod Senada i pokazi nam svima SVOJE LICNE ORIGINALE.

Svako od nas ima svoju VLASTITU diplomu kod sebe. Mora imati i ona. Sve. Kraj price.

Pokazi nam ih Sebija, sta si se stisla. Ili ih proglasi "drzavnom tajnom".
Ma jedini spas je da @Bobi ukonu ovu temu i obriše sve postove, kao i sve postove gdje se Sebija spominje :D

Jebiga, nakon onog upisa od @teskoklevetnicima, kao i ovog istupa Sebije, ruku na srce, nije baš spokojna situacija, koliko god to izgledalo banalno, ova tema i sve to.
joe_black
Posts: 1618
Joined: 27/07/2012 12:36

#15405 Re: Sebija All about

Post by joe_black »

uglavnomja wrote: 15/09/2021 12:35 a sto nije prekinula sve u samom startu, fino pokaze originalne papire i :zzzz:

ode i zagreb u klevetnike i lazove :D
Pametno postupila, cekala da se somovi iz Nip-a nadataju i onda odradi klasicni nokaut...
Ctkavat cu od smijeha kada Senad, Scrpo i Konakovicevi kompamjoni budu prim9rani dati javno izvinjenje:)
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15406 Re: Sebija All about

Post by pici »

pas koji laje ne ujeda... nije studirala u zagrebu kako i sama tvrdi, znaci njen akademski put i rad je nezakonit... mozte vi sdO botovi lajat na pun mjesec, imate kao vodje tutonosu i dvojkasa, podkapacitarne i neobrazovane osobe...


Image


bruka i sramota ko vas sve vodi i ko je sve u toj sdO... imatel stida imalo...


Image



ONO ce nekoga tuziti... pa ona je zatrpana tuzbama za ubistva pacijenata od malina ventilatora, upetljana u tu aferu, lazne diplome, tjeranje sposobnih i akademskih ljekara sa koseva, mobing, odlazak anesteziologa i njihova pisana svjedoca o ubistvima pacijenata i po prtnaest u toku jedne noci... itd itd... ima nOrodna koja je ko kletva... dabogda se zabavio sam sa sobom... e to vam je vasHa sultanija koja zatvori pola grada, ucera rejsa u begovu dzamiju i serijatski vjenca scer za makroa...FUJ
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15407 Re: Sebija All about

Post by pici »




sta ovdje nije jasno...
Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu ne može potvrditi vjerodostojnost indeksa Sebije Izetbegović, i izdati uvjerenje o položenim ispitima sadržanim u njenom indeksu.

Ovo stoji u odgovoru koji je, na upit rektora Univerziteta u Sarajevu Rifata Škrijelja, došao iz Medicinskog fakulteta u Zagrebu, a koji je potpisao njegov dekan Marijan Klarica, objavio je Klix.ba.

Škrijelj je zagrebačkom fakultetu poslao fotokopiju indeksa Sebije Izetbegović izdatog u Zagrebu, zatražio izjašnjenje o njegovoj vjerodostojnosti kao i uvjerenje o položenim ispitima koji se nalaze u indeksu.

U odgovoru iz Zagreba stoji da je, uvidom u arhiv Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu utvrđeno da je Sebija Izetbegović bila upisana u prvu godinu postdiplomskog studija Ultrasound in clinical medicine u akademskoj godini 1992./1993. pod matičnim brojem studenta 46920114, no, da „u dosjeu imenovane ne postoji dokumentacija na temelju koje bismo mogli potvrditi vjerodostojnost indeksa i izdati uvjerenje o položenim ispitima sadržanim u indeksu“, stoji u odgovoru prof. dr. Marijana Klarića, dekana medicinskog fakulteta u Zagrebu.
User avatar
Styling
Posts: 12500
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#15408 Re: Sebija All about

Post by Styling »

Ne ide to bas tako. Kantonalno tuzilastvo je vec formiralo predmet. Da je imala diplomu davno bi samare opalila svima sa papirima. Jedva bi docekala.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#15409 Re: Sebija All about

Post by Emiremir33 »

Dozer wrote: 15/09/2021 16:20 Oho nam se ohooo :lol: :lol: :lol:

Jbt zivot, kakva je ovo budaletina... Sebija ba...prestani srat' i prijetit' , i jednostavno dodji kod Senada i pokazi nam svima SVOJE LICNE ORIGINALE.

Svako od nas ima svoju VLASTITU diplomu kod sebe. Mora imati i ona. Sve. Kraj price.

Pokazi nam ih Sebija, sta si se stisla. Ili ih proglasi "drzavnom tajnom".
Senad počinje u petak sa Centralnim Dnevnikom
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15410 Re: Sebija All about

Post by pici »

fotokopir u srbskoj villi mehmeda spahe ulici, radi punom parom... toneri se mjenjaju ko na fabrickoj traKi...
User avatar
Better Man
Posts: 16685
Joined: 01/10/2006 20:10

#15411 Re: Sebija All about

Post by Better Man »

Tesla Edison wrote: 15/09/2021 15:34
Better Man wrote: 15/09/2021 15:24

Ako ona tuži njega za klevetu, lažne tvrdnje o njenom obrazovanju, nije na njemu da dokaže da ona nema valjanu diplomu, već je na njoj da dokaže da je on lagao u vezi njene diplome, a to može samo na način da da na uvid istu.
Ja kažem da sam prof. dr. emeritus. Ti kažeš da nisam. Ja te tužim zbog toga što si mi ukaljao čast, zbog klevete, budući da si u tom i tom mediju rekao ili na forumu napisao: "Tesla Edison nema valjanu diplomu ni titulu". Tebe Sud pozove, ti na ročištu kažeš to što si u medijima rekao i sudija te pita: "Better Man, na osnovu čega si iznio tu tvrdnju, da li imaš dokaz iz obrazovne institucije tužitelja da tužitelj nema valjanu diplomu i titulu?"

E kako ćeš doći do dokaza? Uvid u arhive fakulteta ne možeš imati, a iako dođeš do dokaza u toku postupka (fakultet se izjasni da nemam valjanu diplomu), sud to neće prihvatiti. Zašto?

Jednostavno što u momentu kada si to rekao medijima, ti nisi imao taj dokaz, već si ga dobio nakon što sam ja podnio tužbu, te bi bio proglašen krivim za klevetu.

Dakle, vrag je u detaljima, a kada su ovakva pravne zavrzlame u pitanju, niko nije siguran. Zato sam na jednoj drugoj temi napisao, i Hitler bi danas mogao biti oslobođen, ako bi imao dobrog advokata. Ako ništa, bar zbog zastare, neuračunljivosti i xy drugih mogućih razloga, kao što su nepravilni zarezi, tačke u optužnici na mjestima gdje ne bi smjele biti, itd itd.
Ali Ti moraš dokazati da sam Ti ukaljao čast. Ako me tužiš da sam ti ukaljao čast, onda moraš i dokazati to.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#15412 Re: Sebija All about

Post by hadzinicasa »

Styling wrote: 15/09/2021 17:23 Ne ide to bas tako. Kantonalno tuzilastvo je vec formiralo predmet. Da je imala diplomu davno bi samare opalila svima sa papirima. Jedva bi docekala.
Ima ona tu diplomu. I sve sa MEDFAKUNSA tj 4 ispita.
Ono sto nema je preduslov odnosno dio (10 ispita) koje je navodno prethodno polozila u Zg. Tj. Dokumentaciju koja potvrdjuje da su navodi iz molbe za nastavak postdiplomskog studija iz Zg u Sa - tacni. A sto je bio osnov da joj se omoguci upis odnosno prebacivanje i nastavak skolovanja u Sa.

Ako to nema, a cini se da nema, diploma magisterija joj je nistavna. Treba ju ponistiti, a posljedicno i doktorat za koji jel‘ bez magisterija nema osnova ni da ga upise.
User avatar
vee-jay
Posts: 8643
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#15413 Re: Sebija All about

Post by vee-jay »

Ako je zena studirala, valjda postoje ljudi sa kojima je studirala.
Zar je tako tesko novinarima naci ljude koji su studirali tih godina - i njih pitati da li su studirali sa Sebijom.
Isto se moze uraditi i sa profesorima.

Ili je i tada vec postojala neka SDA online nastava?
User avatar
Filter
Posts: 7961
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#15414 Re: Sebija All about

Post by Filter »

hadzinicasa wrote: 15/09/2021 18:18
Ima ona tu diplomu. I sve sa MEDFAKUNSA tj 4 ispita.
Ono sto nema je preduslov odnosno dio (10 ispita) koje je navodno prethodno polozila u Zg. Tj. Dokumentaciju koja potvrdjuje da su navodi iz molbe za nastavak postdiplomskog studija iz Zg u Sa - tacni. A sto je bio osnov da joj se omoguci upis odnosno prebacivanje i nastavak skolovanja u Sa.
:thumbup:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#15415 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

hadzinicasa wrote: 15/09/2021 18:18
Styling wrote: 15/09/2021 17:23 Ne ide to bas tako. Kantonalno tuzilastvo je vec formiralo predmet. Da je imala diplomu davno bi samare opalila svima sa papirima. Jedva bi docekala.
Ima ona tu diplomu. I sve sa MEDFAKUNSA tj 4 ispita.
Ono sto nema je preduslov odnosno dio (10 ispita) koje je navodno prethodno polozila u Zg. Tj. Dokumentaciju koja potvrdjuje da su navodi iz molbe za nastavak postdiplomskog studija iz Zg u Sa - tacni. A sto je bio osnov da joj se omoguci upis odnosno prebacivanje i nastavak skolovanja u Sa.

Ako to nema, a cini se da nema, diploma magisterija joj je nistavna. Treba ju ponistiti, a posljedicno i doktorat za koji jel‘ bez magisterija nema osnova ni da ga upise.
a i ta 4 ispita na unsa je polozila za 15 dana :D

to samo sultanija moze ...

i elena naravno :oops:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15416 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

joe_black wrote: 15/09/2021 16:36
Dozer wrote: 15/09/2021 16:20 Oho nam se ohooo :lol: :lol: :lol:

Jbt zivot, kakva je ovo budaletina... Sebija ba...prestani srat' i prijetit' , i jednostavno dodji kod Senada i pokazi nam svima SVOJE LICNE ORIGINALE.

Svako od nas ima svoju VLASTITU diplomu kod sebe. Mora imati i ona. Sve. Kraj price.

Pokazi nam ih Sebija, sta si se stisla. Ili ih proglasi "drzavnom tajnom".
Sta kada ti je pokaze, hoces je poljubit i izvinit joj se:)
Rado. Problem je sto ih ne moze pokazati jer ih - nema. Ne brini, odavno bi ih ona pokazala da ih ima.
Ovako, kad se pogleda kompletna poznata hronologija po kojoj je 11 godina studirala osnovni studij i konacno ga zavrsila s prosjekom manjim od 8.... kad je svima jasno da u HR nije studirala nista (sto je i sama rekla, javno, a u njenoj licnoj biografiji pise da jeste).... da je klepila tudji rad iz kojeg je pokupila.potpise (Pajtovoj zeni).... pa onda da je ovdje dostavila falsifikate bez pecata (a koje joj je SDA bratija priznala)..... da je na osnovu ocitih politickih stela postala asistent mimo svih zakona i pravila, a zatim expresno magistrirala (niko ne zna gdje, pa ni njen muzic), a onda i doktorirala (sto opet niko nema pojma kad i gdje)... sta reci?

Ali, evo...cekamo da nam pokaze svoje licne originale. Ne bi me iznenadilo da izvali kako ih je Halida prodala u Svici, kako bi se i za to prikupilo koloko-toliko novca za odbranu BiH (koju izdaju i prodaju i pljackaju vec 30 godina).

Tugo moja....
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#15417 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

hadzinicasa wrote: 15/09/2021 18:18
Styling wrote: 15/09/2021 17:23 Ne ide to bas tako. Kantonalno tuzilastvo je vec formiralo predmet. Da je imala diplomu davno bi samare opalila svima sa papirima. Jedva bi docekala.
Ima ona tu diplomu. I sve sa MEDFAKUNSA tj 4 ispita.
Ono sto nema je preduslov odnosno dio (10 ispita) koje je navodno prethodno polozila u Zg. Tj. Dokumentaciju koja potvrdjuje da su navodi iz molbe za nastavak postdiplomskog studija iz Zg u Sa - tacni. A sto je bio osnov da joj se omoguci upis odnosno prebacivanje i nastavak skolovanja u Sa.

Ako to nema, a cini se da nema, diploma magisterija joj je nistavna. Treba ju ponistiti, a posljedicno i doktorat za koji jel‘ bez magisterija nema osnova ni da ga upise.
:thumbup:

Upravo tako, ona je doktorica opšte prakse a sve ostalo je ostvarila na nelegalan način, mislim sdaovci će reći da ona sve legalno ima i ja vjerujem da su diplome uredno zavedene ali je put do istih nelegalan. Nigdje upisano nema mnoštvo stvari koje su vrlo bitne u raskrinkavanju njenog školovanja i ona nam uredno prodaje maglu i prijeti tužbama. Jedino da u onom vaktu kad se eventualno sve to provodilo nisu bila neka druga pravila i drugi zakoni a svi znamo da nisu. Značajno je da se okomila i na Kurjaka sa onim svojim komentarom a ubleha je sama po sebi, uglavnom neka me tuži, podatke ću rado dostaviti tužilaštvu i staviti se na raspolaganje, trenutno nisam u BiH ali to je najmanji problem.

Niko da je upita kako i na koji način je uspjela sa slabim prosjekom ocjena sa redovnog studija da nastavi naobrazbu, da li se i to falsifikovalo, kako stvari stoje izgleda da jeste a smiješno mi je da se ona ograđuje pričom kako su mnogi izuzimali njenu dokumentaciju ili uopšteno, došao znači neko i odnio sve sa sobom, niđe veze.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15418 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Vec je sve ovo pisano ranije, ali red je to lijepo sazeti i poredati. Idem po sjecanju, ispravite me ako sta fulim.

1. '89 zavrsava medicinu u Sarajevu, koju je upisala '78, sto znaci da je ponavljala svaku godinu bar jednom jer je studirala 11 godina. Zavrsava prosjekom 7,xx.
2. '92 (poceo rat, jbg, valja se skloniti...) odlazi u Zagreb, gdje je smjestena kod "prijatelja" Pajta i njegove zene. Navodno upisuje postdiplomski tamo.
3. Nakon 5-6 mjeseci odlazi iz Zagreba u Istanbul, pri cemu "slucajno" pokupi i magistarski rad Pajtove zene. Taj rad mu kasnije vraca (ne licno) u Istanbulu, ali bez pocetnog dijela na kojem su bili potpisi mentora i komisije.
4. '94 se vraca u Sarajevo i na UNSA upisuje (ponovo...) magistarski, pri cemu prilaze navodni indeks iz HR u kojem se nalazi "potvrda" o polozenih 10 ispita u HR, ali je taj indeks ociti falsifikat jer u njemu nema nijednog pecata, a sto se onda potvrdjuje i iz HR na visekratne upite raznih instanci, da tamo ne postoji dokumentacija o njenom polaganju bilo kojeg predmeta. Navodno postoji samo potvrda o upisu. Medjutim, onda sam tvrdi da u HR nije nikad studirala nista, dok istovremeno u njenoj licnoj biografiji, koju je, valjda, pisala sam, stoji da jeste.
5. U Sarajevu joj se priznaje tih 10 famoznih ispita iz HR, iako nema odgovarajucu dokumentaciju, i polaze razliku od 4 predmeta (valjda je polozila...).
6. Postaje asistent na MFUNSA, iako za to ne ispunjava nijedan uslov propisan zakonom i pravilnicima. (opravdanje ovoga je da je tada nedostajalo kadra, pa eto... moralo joj se malo progledati kroz prste).
7. Ubrzo i doktorira, opet na UNSA, ali niko to ne moze potvrditi. Navodno je neko izuzeo njenu dokumentaciju s UNSA. Interesantno, ista prica se provlaci i za HR, da je neko tamo mozda uzeo njenu dokumentaciju.
8. Radi na KCUS-u, a medju funkcijama joj je i clanica UO KCUS, u vrijeme kada nije bila direktorica. Ovo, konkretno, znaci da je i sama bila dio svega sto se tam odesavalo, svih kradja, nerada, prevara itd., a za koje danas optuzuje neke druge ljude.
9. Postaje direktorica Opste (vojne) bolnice, gdje se odmah desavaju razne budalastine (poput izdavanja dijela bolnice njenom haveru za privatnu kliniku, itd.itd.)
10. Postaje i profesorica na MFUNSA.
11. Postaje GD KCUS-a, i od tog momenta pocinje horor na najvecem KC u drzavi, ali i u ZS KS - nedostatak svega, otimacina kroz ZZO i direktno od pacijenata, uvodjenje raznih imbecilnih "pravila" o primanju pacijenata, rat s Vojnom bolnicom, falsifikovanje raznih papira (na sta je, ocito, navikla od ranije), gomila lazi koje se plasiraju u javnost, otpustanje preko 160 strucnih doktora raznih profila, i drugog osoblja (svako ko je strucniji od nje, a nije klapio usima), itd.

I sve ovo na kraju kulminira koronom, u kojoj se pokazala sva njena nesposobnost i neznanje, pri cemu se nastavljaju nebuloze u vidu uvodjenja Malina respiratora i spajanja pacijenata na njih, a sto onda uzrokuje stotine smrti pacijenata. Na to ide i zataskavanje svega toga kroz prijetnje osoblju, sto uzrokuje odlazak jos doktora (13 anesteziologa), ali i konacno pokretanje nekih istraga svega toga. Istrage ce, vjerovatno, biti jalove i nece rezultirati bilo kakvih podizanjem optuznica, a na sta ukazuje i dosadasnje trajanje svega toga.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15419 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

Dozer wrote: 15/09/2021 16:20 Oho nam se ohooo :lol: :lol: :lol:

Jbt zivot, kakva je ovo budaletina... Sebija ba...prestani srat' i prijetit' , i jednostavno dodji kod Senada i pokazi nam svima SVOJE LICNE ORIGINALE.

Svako od nas ima svoju VLASTITU diplomu kod sebe. Mora imati i ona. Sve. Kraj price.

Pokazi nam ih Sebija, sta si se stisla. Ili ih proglasi "drzavnom tajnom".
:pisnuo: :pisnuo:
E cuj dodji kod Senada, :zid: :zid: Koje Senad grob te j.... sifra PTSSebija.

Sto rece Dajdja, ubi vas Sebija Burberry stiklama u mozak.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15420 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ubi ona sebe najvise, mene vala nimalo. Ja se ovdje samo zabavljam :D
__Phoenix__
Posts: 2668
Joined: 25/10/2013 20:44

#15421 Re: Sebija All about

Post by __Phoenix__ »

Seriju o njenom zivotu će HBO otkupiti nekad
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15422 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Kad bi bila sposobna napisati memoare, iskreno, pa da ljudi bar znaju sta da snimaju. A ne da bude k'o ona komedija "Alija" :D
joe_black
Posts: 1618
Joined: 27/07/2012 12:36

#15423 Re: Sebija All about

Post by joe_black »

Patton44 wrote: 16/09/2021 10:08
Dozer wrote: 15/09/2021 16:20 Oho nam se ohooo :lol: :lol: :lol:

Jbt zivot, kakva je ovo budaletina... Sebija ba...prestani srat' i prijetit' , i jednostavno dodji kod Senada i pokazi nam svima SVOJE LICNE ORIGINALE.

Svako od nas ima svoju VLASTITU diplomu kod sebe. Mora imati i ona. Sve. Kraj price.

Pokazi nam ih Sebija, sta si se stisla. Ili ih proglasi "drzavnom tajnom".
:pisnuo: :pisnuo:
E cuj dodji kod Senada, :zid: :zid: Koje Senad grob te j.... sifra PTSSebija.

Sto rece Dajdja, ubi vas Sebija Burberry stiklama u mozak.
Jos kada Dozer u svu pricu ugura i Pejta, gosta Senadovog i povjeruje o pricu o Madistarskom njegove zene, bez da provjeri tko je Muradif Pejt...hahahahahahaha
Pejta doduse Sebija ne moze ni tuziti jer covjek ima papir da je dusevni bolesnik, a takvog ga Senad pustio u studio...Senad je posta kriticniji od Marica po pitanju posla sa budalama...hahahaah
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15424 Re: Sebija All about

Post by seln »

Evo stize jesen, odlaze nam laste,
kud Sebija prodje, tu trava ne raste.

Sjebala Baketa, sjebala i KCUS-a,
da je ona POTUS, sjebala bi USA.

Danju vozi dzipa, narod jebe nocu,
maksima je njena "radim kako hocu".

Vrhovni papucar naseg vilajeta
sjeo je u cosak, da Sebki ne smeta.
User avatar
dzejkej
Posts: 745
Joined: 16/03/2011 16:17

#15425 Re: Sebija All about

Post by dzejkej »

vee-jay wrote: 15/09/2021 18:22 Ako je zena studirala, valjda postoje ljudi sa kojima je studirala.
Zar je tako tesko novinarima naci ljude koji su studirali tih godina - i njih pitati da li su studirali sa Sebijom.
Isto se moze uraditi i sa profesorima.

Ili je i tada vec postojala neka SDA online nastava?
U medjuvremenu je treba pitati o naslovu rada master teze i doktorskog rada. Ako to skucka preci na sazetak rada. Nesto mislim da bi i za ta pitanja pala jedna tuzba za klevetu :D :D
Post Reply