Sebija All about

Post Reply
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#12251 Re: Sebija All about

Post by dzumandzic1 »

Nivelacija wrote: 11/04/2021 23:23 Joj slavlja u Travniku, gori sve, SDA se vratila jača neko ikada.
Ja sam mislio da su ljudi u Travniku pametni ali izgleda da nisu...

Ko moze u 21 vijeku - 2021 godini da glasa za SDA. Znaci mene bruka sto postoji ta stranka.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#12252 Re: Sebija All about

Post by Nivelacija »

Tempo wrote: 12/04/2021 00:03
Nivelacija wrote: 11/04/2021 23:46
Tempo wrote: 11/04/2021 23:36

cestitam migrantima na pobjedi njihovog kandidata u starom kraju.
Hvala ziv bio sto godina
nema na cemu. ako ti bude trebala prijava boravka u zenici, samo javi.
Hvala moze, pa mozemo i proslaviti pobjedu :bih:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#12253 Re: Sebija All about

Post by Tempo »

Nivelacija wrote: 12/04/2021 00:17
Tempo wrote: 12/04/2021 00:03
Nivelacija wrote: 11/04/2021 23:46

Hvala ziv bio sto godina
nema na cemu. ako ti bude trebala prijava boravka u zenici, samo javi.
Hvala moze, pa mozemo i proslaviti pobjedu :bih:
vazi, al ako mi sredis da i ja budem bot. jebes ovo tipkanje bez para.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#12254 Re: Sebija All about

Post by Nivelacija »

Tempo wrote: 12/04/2021 00:33
Nivelacija wrote: 12/04/2021 00:17
Tempo wrote: 12/04/2021 00:03

nema na cemu. ako ti bude trebala prijava boravka u zenici, samo javi.
Hvala moze, pa mozemo i proslaviti pobjedu :bih:
vazi, al ako mi sredis da i ja budem bot. jebes ovo tipkanje bez para.
:thumbup:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#12255 Re: Sebija All about

Post by Tempo »

Nivelacija wrote: 12/04/2021 00:37
Tempo wrote: 12/04/2021 00:33
Nivelacija wrote: 12/04/2021 00:17

Hvala moze, pa mozemo i proslaviti pobjedu :bih:
vazi, al ako mi sredis da i ja budem bot. jebes ovo tipkanje bez para.
:thumbup:
e jebi ga. ovaj tvoj smajli mi izgleda ko bake kad je obeco 100k radnih mjesta.
hajde bolan vidi sa tim novim nacelnikom okoline travnika. znas me, znas da mogu botovat bolje od vas, znas da volim neistomisljenike napusavat, pa tebe sam napusio bar 200 puta, a evo, u duhu moje nove politicke orjentacije, dacu ti prve tri plate. jel posteno?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12256 Re: Sebija All about

Post by JThomas »

pa i ja sam ovo napisao ima 10ak stranica, da je klonirati gospođu, za svaku instituciju po jednu. da se svugdje zavede red, a ne samo na kliničkom centru i u kući...
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#12257 Re: Sebija All about

Post by drugtito2011 »

JThomas wrote: 12/04/2021 10:07 pa i ja sam ovo napisao ima 10ak stranica, da je klonirati gospođu, za svaku instituciju po jednu. da se svugdje zavede red, a ne samo na kliničkom centru i u kući...
Pa sto gospoJu ne odvedoste u Alumijum Mostar da spasi firmu i izvede na pravi put? A mogla je i u Šipad, Energoinvest, Krivaja Zavidovići...baš je bilo puno mjesta na kojima je mogla i još uvijek može pokazati svoje menadžerske sposobnosti. A KCUS nek ostavi mladjim naraštajima, kad je već uspješno zavela red i disciplinu i pozitivno poslovanje. Imaće mladi šta naslijediti.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12258 Re: Sebija All about

Post by JThomas »

potpuno se slažem, baš nije fer da samo u jednom segmentu uživamo u redu i prosperitetu...
Hakiz
Posts: 40369
Joined: 30/07/2015 20:01

#12259 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

Baš tako. Da hoće urediti i stranku kako je KCUS, elhamdulila.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#12260 Re: Sebija All about

Post by drugtito2011 »

Hakiz wrote: 12/04/2021 11:04 Baš tako. Da hoće urediti i stranku kako je KCUS, elhamdulila.
Stranka posluje pozitivno i nema razloga da ide u "dobre" firme. Ona je specijalizovana za firme koje su u debelom minusu.
User avatar
Styling
Posts: 12591
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12261 Re: Sebija All about

Post by Styling »

drugtito2011 wrote: 12/04/2021 11:08
Hakiz wrote: 12/04/2021 11:04 Baš tako. Da hoće urediti i stranku kako je KCUS, elhamdulila.
Stranka posluje pozitivno i nema razloga da ide u "dobre" firme. Ona je specijalizovana za firme koje su u debelom minusu.
Posebno one koje su na drzavnom budzetu i gdje ima neograniceni priliv sredstava. A nikome ne podnosi izvjestaj. Raj zemaljski.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#12262 Re: Sebija All about

Post by dustaban »

Tišina, gungula prestala, sve je udure.
Sebija oprosti, nastavi dze si stala.
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#12263 Re: Sebija All about

Post by kluz franjo »

Hank Paldum wrote: 10/04/2021 07:38
kluz franjo wrote: 10/04/2021 02:39
Osim_13 wrote: 09/04/2021 21:33
@Patton44 @Hank Paldum @svi ostali takvi,
postoji li u vama i trunka empatije, zrno suosjećanja, bilo kakav znak, nanometar ljudskosti?
Kako možete ovu bol i nemoć ne osjećati?
Forumska anonimnost ovdje ne pomaže. Možemo svi sebi neke nazive iz fantazije dati.
Ali ovo su realne ljudske sudbine.
Kako možete ovo ignorisati?
Nijedna ova sudbina, nijedan od ovih života ne vrijedi... ma ničega.
Kako možete... kako se možete ujutro buditi sa svojim spinovanjem, lažima...?
A ja tebe pitam kako tebe nije stid?
Uzimaš primjer svjetsku pandemiju gdje je samo u Americi od virusa umrlo pola miliona, gdje je u Meksiku samo jučer umrlo skoro 900 ljudi,gdje nema dana da ne čujemo o smrtnom slučaju u skoro svakoj državi.
Gdje su najbolji svjetski doktori sa najboljom tehnikom u najboljim državama sa najnaprednijom medicinom bespomoćni, gdje je se javila masa novih sojeva virusa, gdje su ljudi u najboljim svjetskim bolnicama o kojima mi možemo sanjati da ćemo ikada imati luksuz da priuštimo 24 sata ležanja tamo umrli od virusa.

Jedno je kriviti određene stranke, političare i ličnosti i kada kiša pada, jedno je glumiti da samo u BiH postoje određene negativne situacije i nigdje drugo na svijetu, jedno je ignorisati činenicu da su sve velike države mutli-kulti pune doseljenika iz raznih zenalja jer se ne uklapa u priču da ko neko iz BiH isto tako uradi da ga je stranka otjerala
ali kako se možeš ujutru buditi sa spinovanjima i lažima i jedan globalni smrtonosni virus koristiti za neka stranačka prepucavanja i botovanja kada ovakvih priča nema samo kod nas?
Kao što sam i davno rekao, za SDA (ili bilo koji njihov pandan iz tronošca) može glasati samo neko ko je
a) glup
b) interesno povezan
c) mazohista
d) sociopata
Ti po sopstvenom priznanju pripadaš ovoj zadnjoj kategoriji.
Tebe patnja ljudi jednostavno ne dodiruje. Ista ti pričinjava i neko zadovoljstvo.
Sve OK. Biti karakterno đubre ne krši pravila foruma.
Samo nastavi.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#12264 Re: Sebija All about

Post by madner »

Ma to je jedna specificna kategorija ciji zivotni izbori padaju u vodu ako BiH krene naprijed. Onda je bas popusio, tako da je glasanje za SDA sasvim logicno. Dok je SDA tu odlazak ima smisla.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#12265 Re: Sebija All about

Post by RunnerX »

Sebija je oličenje i personifikacija svega lošeg što nas je zadesilo. Drska, bezobrazna, bahata, bez empatije, vjeran vojnik partije i najbolji mogući primjer one Bakirove poruke "ne može ti narod biti preči od stranke".

E sad, Bakir šta god da je radio, možda nije bilo moralno, ali nikad neće završiti u zatvoru i realno nema neke osnove za krivično gonjenje. Sebija je ipak postavljena na funkciju na kojoj postoji izvršna odgovornost, pa samim tim i krivična. Tako da sve što se radi posljednjih godinu dana i što će se raditi budućnosti ima samo jedan cilj - zaštititi je i amnestirati.

Ukoliko se ova istraga za respiratore približi njoj kao odgovornoj osobi, nema toga koga oni neće žrtvovati da bi nju zaštitili, Novalić, Solak, Hodžić i ostali postaju nebitni i sigurno će biti žrtvovani za nju.

Zapamtite da će se vremenom pokazati da je Sebijin angažman u politici - najveći autogol koji su zeleni ikada zabili. Sve su preživjeli, Šaje, Delimustafiće, Brankoviće, Sarajliće, itd, itd... ali će ih Sebija uništiti.
Pravi Valter
Posts: 353
Joined: 22/12/2011 09:38
Contact:

#12266 Re: Sebija All about

Post by Pravi Valter »

Pratim
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#12267 Re: Sebija All about

Post by izvrsni direktor »

Al je zato sebija kostala gradjane koliko svi ti pobrojani zajedno
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#12268 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

RunnerX wrote: 13/04/2021 09:31 Sebija je oličenje i personifikacija svega lošeg što nas je zadesilo. Drska, bezobrazna, bahata, bez empatije, vjeran vojnik partije i najbolji mogući primjer one Bakirove poruke "ne može ti narod biti preči od stranke".

E sad, Bakir šta god da je radio, možda nije bilo moralno, ali nikad neće završiti u zatvoru i realno nema neke osnove za krivično gonjenje. Sebija je ipak postavljena na funkciju na kojoj postoji izvršna odgovornost, pa samim tim i krivična. Tako da sve što se radi posljednjih godinu dana i što će se raditi budućnosti ima samo jedan cilj - zaštititi je i amnestirati.

Ukoliko se ova istraga za respiratore približi njoj kao odgovornoj osobi, nema toga koga oni neće žrtvovati da bi nju zaštitili, Novalić, Solak, Hodžić i ostali postaju nebitni i sigurno će biti žrtvovani za nju.

Zapamtite da će se vremenom pokazati da je Sebijin angažman u politici - najveći autogol koji su zeleni ikada zabili. Sve su preživjeli, Šaje, Delimustafiće, Brankoviće, Sarajliće, itd, itd... ali će ih Sebija uništiti.
kad bi ovdje nastala pravna drzava - zavrsio bi bakir sa svim jacim sdaovcima u zatvoru na jako dug period
plus munira naravno

gdje su milijarde od donacija? milijarde!
jos je alija bio ziv kad su pare pokradene

ispitati sta sve imaju, u bih i vani, i materijalno i ubankama
User987
Posts: 309
Joined: 26/01/2021 02:05

#12269 Re: Sebija All about

Post by User987 »

RunnerX wrote: 13/04/2021 09:31 E sad, Bakir šta god da je radio, možda nije bilo moralno, ali nikad neće završiti u zatvoru i realno nema neke osnove za krivično gonjenje. Sebija je ipak postavljena na funkciju na kojoj postoji izvršna odgovornost, pa samim tim i krivična. Tako da sve što se radi posljednjih godinu dana i što će se raditi budućnosti ima samo jedan cilj - zaštititi je i amnestirati.
Realno, kada bi ovo bila pravna država itekako bi bilo osnove za pokretanje istrage protiv Bakira Izetbegovića i to za djela korupcije. Najatraktivnija lokacija u gradu na Marijin dvoru na kraju je ustupljena njegovom ličnom prijatelju Al Shidiju iz Saudijske Arabije. Privatizacija Bristola i još bi se tu svašta otkrilo što se tiče korupcije. Inače, Bakir se ne može okriviti jer nema dokaza i za neke druge stvari koje je svakako podržavao. Na primjer, tužba protiv Srbije koja je propala. Pa onda podržavanje vehabijskog pokreta u BiH. Jednom prilikom je izjavio da se ljudi ne mogu optuživati zato što nose kraće hlače i bradu iako on odlično zna da medju njima itekako ima tzv. spavača koji čekaju. Tri godine je šutio i podržavao dolazak kod Bošnjaka ilegalnih migranata. Interesantno, reaguje na svaku Dodikovu izjavu, ali na sto puta ponovljene izjave Dodika da neće dozvoliti ni jedan jedini kamp u RS-u ni jednom nije reagovao. Nikada ni riječ nije rekao protiv lažnih investicija, tzv. Arapskih naselja zatvorenog tipa. Arapima je oko Sarajeva prodata nezakonito zemlja veličine 1200 fudbalskih terena. U mnoge stvari je Bakir upetljan i odgovoran, ali se čovjek dobro čuva.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#12270 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Nedostatak empatije, pohlepa, manipulacija, grandiozna slika o sebi, površan šarm, zloba....

Zvuči poznato?

PSIHOPAT.
sitni svercer
Posts: 995
Joined: 08/09/2018 14:43

#12271 Re: Sebija All about

Post by sitni svercer »

Billy The Pljuc wrote: 13/04/2021 10:03 Nedostatak empatije, pohlepa, manipulacija, grandiozna slika o sebi, površan šarm, zloba....

Zvuči poznato?

PSIHOPAT.
poznato nam je i to da pacijent jako cesto umisli da je psihijatar pa onda dijagnozira sve oko sebe pripisujuci im svoje vrline :lol:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#12272 Re: Sebija All about

Post by dustaban »

JA SAM OPTIMISTA, SEBIJA ĆE SE IZVUČI !

Uz pomoć Vasvije, Senke i još kojeg skupog advokata sve optužbe i procesi će se srušiti i šefica nam se vratiti jača nego ikad.

Možda će malo oronuti, potrajaće to, ali vrijediće.
I oni koji su je mrzili zavoljeće je, jebiga kako ne voljeti onoga ko je neuništiv.
Tad ćemo skontati da su se u međuvremenu desile neke interesantne stvari: RS se otcjepila (uz pomoć EU kojoj je pun kuratz bosnjackog diletantizma), Herceg Bosna je odustala od separacije jer su Hrvati dobili cijelu Federaciju i sad rade na njenom spajanju sa Hrvatskom (blago nama eto nas u EU!), ali ostaće jake veze sa Srbijom preko gasa (njihovi ćemo biti potrošači), rudnike smo ionako pozatvarali, sve smo rijeke ubacili u cijevi...

ALI VRIJEDILO JE. Spasili smo čast i ime jednog naroda, spasili smo Izetbegoviće!
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#12273 Re: Sebija All about

Post by Palmalma »

Tuzno je gdje su gradjane ove zemlje, Bosnjake, doveli i ovu zemlju.

Ja sto sam starija sve se vise sjecam onoga intervjua Fikreta Abdica kod Senada, kada je upitan kako to da je osvojio najvise glasova a nije postao predsjednik, hladno odgovorio :"Vidite, ja sam mislio da imam posla sa vjernicima. Tako su mi se predstavljali".

Kao da je od tada uzet tudji hak i krenulo sve u smjeru kojim ide i danas.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#12274 Re: Sebija All about

Post by drugtito2011 »

dustaban wrote: 13/04/2021 10:26 JA SAM OPTIMISTA, SEBIJA ĆE SE IZVUČI !

Uz pomoć Vasvije, Senke i još kojeg skupog advokata sve optužbe i procesi će se srušiti i šefica nam se vratiti jača nego ikad.

Možda će malo oronuti, potrajaće to, ali vrijediće.
I oni koji su je mrzili zavoljeće je, jebiga kako ne voljeti onoga ko je neuništiv.
Tad ćemo skontati da su se u međuvremenu desile neke interesantne stvari: RS se otcjepila (uz pomoć EU kojoj je pun kuratz bosnjackog diletantizma), Herceg Bosna je odustala od separacije jer su Hrvati dobili cijelu Federaciju i sad rade na njenom spajanju sa Hrvatskom (blago nama eto nas u EU!), ali ostaće jake veze sa Srbijom preko gasa (njihovi ćemo biti potrošači), rudnike smo ionako pozatvarali, sve smo rijeke ubacili u cijevi...

ALI VRIJEDILO JE. Spasili smo čast i ime jednog naroda, spasili smo Izetbegoviće!
Sa portala Stav,

Doduše, postoji i stanovita veza između Harisa Bašića i porodice Izetbegović. Naime, majka Harisa Bašića (Fatima) bila je pomoćna tužiteljica 1983. godine u slučaju montiranog procesa protiv Alije Izetbegovića i skupine “Mladih muslimana”. Bez obzira na to, Haris Bašić bio je dugogodišnji šef Kabineta člana Predsjedništva BiH Bakira Izetbegovića. Ovo govori u prilog demokratskih vrijednosti koje njeguje Bakir Izetbegović.

Odosmo u 333 pm...
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#12275 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Dolaze mi nekakve notifikacije, nešto me kvota, tru'te se ra'te se ne prolazi kod mene, sorry. Jbga takav vam grah pao, ne zaslužujete ni vrijeme ni prostor.

Prvo :kiss: pa onda :izet:.
Post Reply