Sebija All about

Post Reply
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#15001 Re: Sebija All about

Post by hadzinicasa »

ovo se vec najavljuje zastara ili amnestija?

aferim.
sale07
Posts: 1282
Joined: 18/05/2018 12:28

#15002 Re: Sebija All about

Post by sale07 »

joe_black wrote: 15/07/2021 16:14
muschke wrote: 15/07/2021 16:12 Rijetko komentarišem al stvarno je DOSTA. Sram treba davas bude Osman i sebija ovo nisu zaslužili. Stiditese svoje vjere i porjekla. Zar opet treba četnička kama da kolje Bošnjake.razumijem da možda i nisu kvalifikovani al su sposobni. Prestanite više s napadima na Bošnjake jer ih napadate samo što su Bošnjaci.
Bosnjaci ovakvog razmisljanja su nas unazadili i stete nanijeli vise nego i cetnici i ustase zajedno pa jos i na kvadrat:)
Kad vec spominjes vjeru

Munafik je onaj ko ima pri sebi slijedeće osobine:

1) Musliman koji voli da ga hvale onim osobinama koje nema kod sebe.

2) Musliman koji mrzi i prezire da mu se govori kako ima grešaka i grijeha.

3) Musliman koji prezire one koji su saznali za njegove mahane i upozoravaju ga na njegove mahane i greške.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#15003 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

hadzinicasa wrote: 15/07/2021 16:24 ovo se vec najavljuje zastara ili amnestija?

aferim.
i meni je to palo u oci

ali kako ce biti zastara kad radi na tom mjestu, koje trazi diplome ?

nije to saobracajka ili kradja ili pronevjera ... ili sta vec sto moze zastariti
diploma je trajni dokument, zakon trazi diplomu
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#15004 Re: Sebija All about

Post by sumirprimus »

joe_black wrote: 15/07/2021 16:14
muschke wrote: 15/07/2021 16:12 Rijetko komentarišem al stvarno je DOSTA. Sram treba davas bude Osman i sebija ovo nisu zaslužili. Stiditese svoje vjere i porjekla. Zar opet treba četnička kama da kolje Bošnjake.razumijem da možda i nisu kvalifikovani al su sposobni. Prestanite više s napadima na Bošnjake jer ih napadate samo što su Bošnjaci.
Bosnjaci ovakvog razmisljanja su nas unazadili i stete nanijeli vise nego i cetnici i ustase zajedno pa jos i na kvadrat:)
Nisu oni bosnjaci nego lopine prevarantske kojima je mjesto u buksi.da je pravne drzavve a ne srednjvojekovnog feuda. Nema sda vecih saveznika od snsd i hdz.a.
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15005 Re: Sebija All about

Post by Truba »

Zena dobro radi posao
I bez diplome
Ha ja
User avatar
Filter
Posts: 7965
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#15006 Re: Sebija All about

Post by Filter »

uglavnomja wrote: 15/07/2021 16:50
hadzinicasa wrote: 15/07/2021 16:24 ovo se vec najavljuje zastara ili amnestija?

aferim.
i meni je to palo u oci

ali kako ce biti zastara kad radi na tom mjestu, koje trazi diplome ?

nije to saobracajka ili kradja ili pronevjera ... ili sta vec sto moze zastariti
diploma je trajni dokument, zakon trazi diplomu
zastara/amnestija/nerijeseno stanje za diplomu, zahvali se na fukciji u mordoru i ode negdje drugo mrsit konce, recimo zzo...
vuk sit, ovce ko ovce... jos nisam vidio da je neko sisao sa konja na magarca, tako da nece ni ona
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#15007 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

Filter wrote: 15/07/2021 17:44
uglavnomja wrote: 15/07/2021 16:50

i meni je to palo u oci

ali kako ce biti zastara kad radi na tom mjestu, koje trazi diplome ?

nije to saobracajka ili kradja ili pronevjera ... ili sta vec sto moze zastariti
diploma je trajni dokument, zakon trazi diplomu
zastara/amnestija/nerijeseno stanje za diplomu, zahvali se na fukciji u mordoru i ode negdje drugo mrsit konce, recimo zzo...
vuk sit, ovce ko ovce... jos nisam vidio da je neko sisao sa konja na magarca, tako da nece ni ona


ne moze se amnestirati trenutni rad bez diplome
pogotovo kad je dignuta tuzba za ubistvo protiv nje i klinike koju vodi



drugo, i kad bi otisla u zzo ili bilo gdje drugo - bila bi obican dr med
User avatar
fortaleza
Posts: 5559
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#15008 Re: Sebija All about

Post by fortaleza »

hadzinicasa wrote: 15/07/2021 16:24 ovo se vec najavljuje zastara ili amnestija?

aferim.
Zastara na nepostojeću diplomu. :lol:
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 407
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#15009 Re: Sebija All about

Post by srce_ruke_lopata »

Najsretnija smo nacija na dunjaluku sa sultanom i sultanijom na celu :D. Još kad sultan podje cenere dijeliti ispred džamije za Bajram...
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15010 Re: Sebija All about

Post by Truba »

Kakav krindz dozivim kad dijeli cenere
Kakva stipsa
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#15011 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

"Upitnik koji je visio nad doktoratom, premjestio se na postdiplomski.

Odgovor Sveučilišta u Zagrebu o postdiplomskom studiju prof. dr. Sebije Izetbegović nije razriješio dilemu, sada je na teret na Prosvetnoj inspekciji KS, koja može staviti tačku na slučaj obrazovanja Izetbegovićeve, ili ukoliko utvrdi neregularnosti ima mogućnost uključivanja Tužilaštva KS u slučaj.

Priču o obrazovanju direktorice KCUS-a i profesorice na sarajevskom Medicinskom fakultetu, aktuelizovao je profesor Asim Kurjak.

Političke prilike

Kurjak je prvo kazao da Izetbegović kod njega nije doktorirala, da bi se u javnosti pojavio dokument kojim je potvrđeno da je on bio mentor. Sam Kurjak je zatim potvrdio, da je to nesumnjivo njegov potpis.

Upitnik koji je visio nad doktoratom, premjestio se na postdiplomski Sebije Izetbegović. U javnosti se pojavio dokument, molba priznavanje statusa studenta postdiplomske nastave. U tom dokumentu piše:

“Na žalost zbog političkih prilika morala sam napustiti Zagreb ne položivši četiri od ukupno 14 ispita”.

No potvrde iz Zagreba o tim položenim ispitima nije bilo. Dilemu je pokušao razriješiti rektor sarajevskog univerziteta Rifat Škrijelj. Pitao je Sveučilište u Zagrebu, sa koga su potvrdili da je Sebija Izetbegović upisala Ultrasound in clinical medicine u školskoj 1992/93 godini.

“U dosijeu imenovane ne postoji dokumentacija na temelju koje bismo mogli potvrditi vjerodostojnost indeksa i izdati uvjerenje o položenim ispitima sadržanim u indeksu”, odgovorili su iz Zagreba.

Dilema nije riješena

Umjesto rješenja, upitnik se podebljao. Sveučilište u Zagrebu ovim odgovorom nije negiralo mogućnost da su ispiti ipak položeni.

Sada je na Prosvjetnoj inspekciji KS da reaguje, a nije isključena mogućnost da se u cijeli slučaj uključi i Tužilaštvo KS. Odgovor na pitanje može značiti dvije stvari poništiti postdiplomski studij, ali i doktorat koji je uslijedio, ili konačno, da zaštiti lik i djelo doktorice Sebije Izetbegović.

Odgovor Sveučilišta u Zagrebu o postdiplomskom studiju Sebije Izetbegović nije razriješio dilemu, sada je na teret na Prosvetnoj inspekciji KS, koja može staviti tačku na slučaj obrazovanja Izetbegovićeve, ili ukoliko utvrdi neregularnosti ima mogućnost uključivanja Tužilaštva KS u slučaj."

Evo ova novinarka sa N1 piše da je do kantonalne inspekcije navodno da poništi postdiplomski studij i uključi Tužilaštvo KS. Sad ne znam jesu li inspektori koji su sve kao provjeravali baš iz Prosvjetne inspekcije KS a imajući u vidu da je SUD naložio vraćanje onog lika iz SBB-a nazad na posao jer je kao nezakonito smijenjen plus ovaj istup Sabine Sarajlije o zastari i amneziji ne da sam skeptičan nego sam ubijeđen da joj se neće ništa dogoditi.

Sad već možemo konstatovati da je do nas, izostanak pravde u njenom slučaju može se pravdati sistemom ali smo stvarni krivci za isto samo mi. Kao i u mnogim slučajevima do sada, kada smo ostajali i slijepi i gluhi i nijemi, još jednom ćemo rezignirano nereagovati i pustiti time da i ovo prođe.

Na sve ove silne afere nijednom nije reagovano jezikom ulice, izlaskom u dovoljnom broju da se jasno pokaže da NAM je stalo da se procesuiraju i zatvore mediokriteti tipa Sebije, Fadila, Solaka, Osmice, dobrog mumina Fikreta i mnogih mnogih drugih.

I onda crkavamo od šege maloumnom Salki koji se "sam okupio da protestvuje", valjda iščekujući da nas neko organizuje i povede.

Ma jebeš nas više, treba fakat staviti tačku na kraju i pustiti da se sve ovo ode u tri pičke materine jer je haman pa već tamo, samo ne još zvanično.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#15012 Re: Sebija All about

Post by oruzana_pobuna »

klixoris wrote: 15/07/2021 12:42 Mene zanima da li UNSA, kao institucija koja je izdala diplomu, moze istu proglasiti nistavnom, a na osnovu ovih saznanja iz Zagreba ?
Zasto su “proslijedili informaciju na organe” na dalje postupanje ? I sada kao cekamo organe da nesto urade.
Ovo je prvenstveno propust UNSA i Med. Fakulteta i ako su utvrdili da su priznali ispite koje ona zapravo nije nikada polozila, onda nema sta da se prosljedjuje organima. Ponistiti diplomu, a organima prijaviti one koji su stavili potpise na to priznavanje ispita

oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#15013 Re: Sebija All about

Post by oruzana_pobuna »

Samo u BIH je moguce pretvoriti veleizdaju, plansko klinicko ubistvo naroda, profterstvo koje nikad nije iskorijenjeno od rata u pricu o turbopatriotizmu, zastiti naroda i velim investicijama i otvaranju stotina hiljada radnih mjesta....

Nek se rusi drzava jebi je kad smo u rangu olosa i cerge
User avatar
jazzer
Posts: 7151
Joined: 20/12/2004 14:44

#15014 Re: Sebija All about

Post by jazzer »

Bice veselo ako se dokaze da nije u skladu sa zakonom dosla do diplome. Mislim na sve one tuzbe protiv nje i KCUS-a
a koje je pokrenula rodina umrlih od korone. Lijecila ih a nije bila ovlastena za to. U normalnoj drzavi za to bi bila dozivotna.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15015 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ako se dodaju svi smrtni slucajevi uzrokovani njenim "menadzerisanjem", onda bar 3 dozivotne.
Tamo gdje postoji smrtna, odbila bi 100% nju. Ovako...nece dobiti ni dan.

Ako se ikad ista desi po ovom pitanu, a bilo bi totalno suludo da se ne desi, sve sto ce ona "dobiti" jeste otkaz s pozicije direktorice KCUS. I nista vise.

Naranvo, ovdje sad opozicija igra ogromnu ulogu - Gospodo (Dino, Pedja, Edine, Nermine) - imate li onu stvar da joj sjednete na kosti kako treba i da se i ona, ali i kompletna izdajnicka SDA, konacno i trajno maknu s politicke i svake druge BH scene?

Hajmo, pokazite ta fucking muda. Konacno...

P.S> Jel' ovo Klix forum pod nekim napadom...? Sve je sporo do bola...
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15016 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

muschke wrote: 15/07/2021 16:12 Rijetko komentarišem al stvarno je DOSTA. Sram treba davas bude Osman i sebija ovo nisu zaslužili. Stiditese svoje vjere i porjekla. Zar opet treba četnička kama da kolje Bošnjake.razumijem da možda i nisu kvalifikovani al su sposobni. Prestanite više s napadima na Bošnjake jer ih napadate samo što su Bošnjaci.
Kakve je ovo nebuloza, jbt... :shock:
Jeb'lo te i porijeklo (koje je to...Golubovci, Crna Gora?), i vjera u svemu ovome. O kakvoj sposobnosti pricas?! Za sta su sposboni...? Jeb'li vas vise i Bosnjaic, i Hrvati, i Srbi, i njihove kolektivne ugrozenosti, kao i prava.

Pa jesi li toliko mentalno ogranicen/a da uopste ne vidis sta se desava...?

Ili, hajmo ovako - imas li ti na nogama cipele od 700EUR?
Imas li ti kucu od 2.000.000 KM?
Imas li ti auto od 150.000 KM?
Imas li ti odijelo od 2.000 KM?
Jeis li ti prof.dr.?
Itd.
E, vidis - ona sve to ima, i to je "zasluzila" laznim diplomama.

Mene fakat fasciniraju pojedini umovi...pogotovo oni koji nasjednu na ovu BHS etno-vjersku pricu. Nabijem vam tu pricu na qrac, i jednima, i drugima, i trecima.

Padate sljedece godine k'o s kruske. Konacno. I trajno.
User avatar
mk ultra
Posts: 19229
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#15017 Re: Sebija All about

Post by mk ultra »

upravo tako
neko je svaku marku prebio preko leđa
neko je ukrao na falsifikovanjem diplome, otimanjem posla itd, al treba da mu halalim jer je bošljak

neću musafami :mrgreen:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15018 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Black swan wrote: 15/07/2021 16:56 Zena dobro radi posao
I bez diplome
Ha ja
Dje to...?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#15019 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

obojici :thumbup:


ne crnom labudanu
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15020 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ja bih najsretniji bio da se sutra na ulici pojavi 100K obicnih gradjana, koji ce onda uredno razbucati sve i svakoga ko im stane naput - od murije koja brani ovaj idiotski kleptomanski feudalni sistem, preko "boraca" koji vecinom puske ocima vidjeli nisu u ratu, pa do Poljina, Mehmeda Spahe i KCUS-a.

Nek' sve ide u 3 pi*ke materine, ali neka ide kako treba.
splinter
Posts: 7349
Joined: 08/10/2011 12:28

#15021 Re: Sebija All about

Post by splinter »

Dozer wrote: 16/07/2021 15:24 Ja bih najsretniji bio da se sutra na ulici pojavi 100K obicnih gradjana, koji ce onda uredno razbucati sve i svakoga ko im stane naput - od murije koja brani ovaj idiotski kleptomanski feudalni sistem, preko "boraca" koji vecinom puske ocima vidjeli nisu u ratu, pa do Poljina, Mehmeda Spahe i KCUS-a.

Nek' sve ide u 3 pi*ke materine, ali neka ide kako treba.
Još jedan napad na Bošnjake . . .
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15022 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Nabijem ih na qrac, jos jednom. Zajedno s Hrvatima i Srbima.
splinter
Posts: 7349
Joined: 08/10/2011 12:28

#15023 Re: Sebija All about

Post by splinter »

Dozer wrote: 16/07/2021 15:26 Nabijem ih na qrac, jos jednom. Zajedno s Hrvatima i Srbima.
Pa tako bi se to tumačilo jbg
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#15024 Re: Sebija All about

Post by deogest »

Dozer wrote: 16/07/2021 15:13
muschke wrote: 15/07/2021 16:12 Rijetko komentarišem al stvarno je DOSTA. Sram treba davas bude Osman i sebija ovo nisu zaslužili. Stiditese svoje vjere i porjekla. Zar opet treba četnička kama da kolje Bošnjake.razumijem da možda i nisu kvalifikovani al su sposobni. Prestanite više s napadima na Bošnjake jer ih napadate samo što su Bošnjaci.
Kakve je ovo nebuloza, jbt... :shock:
Jeb'lo te i porijeklo (koje je to...Golubovci, Crna Gora?), i vjera u svemu ovome. O kakvoj sposobnosti pricas?! Za sta su sposboni...? Jeb'li vas vise i Bosnjaic, i Hrvati, i Srbi, i njihove kolektivne ugrozenosti, kao i prava.

Pa jesi li toliko mentalno ogranicen/a da uopste ne vidis sta se desava...?

Ili, hajmo ovako - imas li ti na nogama cipele od 700EUR?
Imas li ti kucu od 2.000.000 KM?
Imas li ti auto od 150.000 KM?
Imas li ti odijelo od 2.000 KM?
Jeis li ti prof.dr.?
Itd.
E, vidis - ona sve to ima, i to je "zasluzila" laznim diplomama.

Mene fakat fasciniraju pojedini umovi...pogotovo oni koji nasjednu na ovu BHS etno-vjersku pricu. Nabijem vam tu pricu na qrac, i jednima, i drugima, i trecima.

Padate sljedece godine k'o s kruske. Konacno. I trajno.
Lik je sarkastican i trolla bolan.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15025 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ako je ono gore sarkazam, onda sam ja E.T.
Post Reply