SDP

scarr
Posts: 499
Joined: 28/01/2019 23:34

#66801 Re: SDP

Post by scarr »

Hank Paldum wrote: 25/04/2021 09:50
scarr wrote: 25/04/2021 09:32
Hank Paldum wrote: 25/04/2021 09:26
Tako je, "Jebe mi se za staru nenu i njeno dvorište, hoću da meni bude bolje". I onda ti isti kukaju zašto ljudi glasaju za SDA iz nekog svog razloga i uvjerenja i ne misle na njih i njihove probleme, kakva dvoličnost.
Ako tebe zaboli za crkvu u dvorištu jer ne pripada očigledno tvom svijetu zašto bi nekoga iz Njemačke zabolilo za tebe ako glasa za SDA jer ne pripada njegovom svijetu?

A kako se ono brine za odliv krvi a u istom komentaru se ruga odlivu krvi magacinima i viljuškarima :lol:
Tipičan FGR mentalitet bez ikakvog pravca i vizije, samo da je kontrirati i nekome šuknuti.

Ma ja, oni u rs-u se neće nikako promijeniti i zato moramo to prihvatiti i moramo se mi odreći nekih stvari i idemo dalje.
Sreća pa u realnom svijetu taj scenarijo koji si naveo nikada nećes gledati
Čitam već neko vrijeme razne teme i tvoje postove, i samo mogu jedno reći, druže ti si za psihijatrije, treba neko stručan da te pregleda, uspostavi dijagnozu, i prepiše terapiju
Kako da ne, samo 2 posta imaš na forumu a već duže čitas moje postove :mrgreen:
Malo sa drugog profila nekome napisati da je lud i onda nazad na prvi i lajkovati post.
Ako je navijanje za negatora genocida Draška, hvaliti SDS i slične izjave normalno onda sam rado nenormalan

Image
Pa kažem ti ne pišem, već čitam forum, jer smatram da je uzaludno raspravljati sa ispranim mozgovima poput tebe. I naravno da to što pominješ nema nikakve veze sa činjenicama i stvarnim stanjem. Najviše me triggeralo ovo za nanu Fatu i crkvu. Velika nepravda slažem se, ali za tu crkvu što nije izmještena je kriva isključivo SDA, a naravno da me zaboli za crkvom, briga me u kakvu će mi dijete školu ići, kakvi doktori će se brinuti za njegovo ili njeno zdravlje, gdje će se zaposliti, da li će imati priliku da ako mu u životu ikad bude trebalo ima pravedno i pravično suđenje, a te tvoje utopijske priče i fantazije ostavi za psihijatra, jer ti je nužno potreban
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#66802 Re: SDP

Post by drug_profi »

Hajte ljudi ne kvotajte ga svega vam.
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#66803 Re: SDP

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 25/04/2021 00:42 Ma slušaj, jebe mi se za crkvu u fatinom dvorištu.
Hocu da se vrati nada.
Ako cemo odluciti da krenemo od najtezih stvari, da odmah onda odustanemo jer to nece proci. Dacemo tapiju Bakiru i Dodiku da vladaju do smrti i eto.
Ne mozes ocekivati da se opozicija u RS samoubije jer je javnost naspanovana dodikovom pricom, kao sto neces ocekivati da opozicija u Federaciji prihvati stvari koje bi joj stetile.
Moramo biti pametni pa odustati od stvari za koje znamo da ce tesko prolaziti.
Pitamo, probamo.
Moze-super.
Ne moze-nista, ostavi za drugi put.
Opet spinuješ. Crkva više nije crkva nego pravosuđe. Kako da se vrati nada ako ignorišu presude?

Temelj civilizovanog društva je poštovanje sudova. Ako u startu ignorišeš temelj, ostaviš ga lošeg, ništa od kuće koju na njemu pokušavaš izgraditi.

Na muci se poznaju junaci.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#66804 Re: SDP

Post by drug_profi »

Pa nemudar potez svakako. Hajmo pocet od onoga gdje cemo odmah zapet...da bi nesto kao dokazali
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#66805 Re: SDP

Post by drug_profi »

I jel ti uopste kontas sta je spinovanje? Sta ja spinujem?
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#66806 Re: SDP

Post by Hakiz »

Droog wrote: 25/04/2021 01:34
drug_profi wrote: 25/04/2021 00:42 Ma slušaj, jebe mi se za crkvu u fatinom dvorištu.
Hocu da se vrati nada.
Ako cemo odluciti da krenemo od najtezih stvari, da odmah onda odustanemo jer to nece proci. Dacemo tapiju Bakiru i Dodiku da vladaju do smrti i eto.
Ne mozes ocekivati da se opozicija u RS samoubije jer je javnost naspanovana dodikovom pricom, kao sto neces ocekivati da opozicija u Federaciji prihvati stvari koje bi joj stetile.
Moramo biti pametni pa odustati od stvari za koje znamo da ce tesko prolaziti.
Pitamo, probamo.
Moze-super.
Ne moze-nista, ostavi za drugi put.
Ustupak za ustupak

Hocete plocu da promjenimo naziv? Ok, bice kako je pisalo u sudskim presudama "VRS" ili sta je vec pisalo ali vi maknite crkvu. (dajem primjer)
Hocete vise novca prilikom raspodjele od ovog ili onoga - nije frka, dacemo vam to ALI daj da zavrsimo zajednicki broj za hitne slucajeve i ovo za transplantaciju.
Hocemo bosanski jezik u rs-u, a za uzvrat dajemo XY.
itd itd
(oko rata mozemo slobodno zaboraviti da cemo se ikad dogovoriti)
Trebace vremena, ali vidjeli smo da od ratnohuskacke price nema nista, raja samo jos vise luda od losih vijesti i sikiracije.

Bolje krenuti od malih stvari oko kojih se mozemo dogovoriti pa ici prema nekim vecim
Nego odmah traziti ukidanje RS-a ili otcjepljenje i razjebat sve.

EDIT:
Da se razumijemo, ako uopste do ovog dodje, bice napada i to zestokih od strane ove vladajuce ekipe (Covic pametno suti), izdajnici ovog ili onog naroda, komunjare, alijini srbi...ukinuce nam rs, prodace nam drzavu itd itd...al proci ce i to ako pametno budu radili i kad raja osjeti napredak i nadu. Nada je najbitnija...
Upravo tako. Nema spominjanja ukidanja RS, ali nema ni dogovora bez broja za hitne slučajeve i slično na nivou države. Da se uveže pa da rodni list neko ko je rođen u Nevesinju a sada živi u Visokom može dobiti u Visokom bez potrebe da ide ni u Lukavicu a kamoli u Nevesinje.

Eto, svakodnevna životna potreba građana.
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#66807 Re: SDP

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 25/04/2021 11:27 I jel ti uopste kontas sta je spinovanje? Sta ja spinujem?
To što crkvu i dalje posmatraš kao crkvu umjesto kao ono šta jeste, stvar provođenja sudske odluke.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#66808 Re: SDP

Post by Hank Paldum »

scarr wrote: 25/04/2021 10:05
Hank Paldum wrote: 25/04/2021 09:50
scarr wrote: 25/04/2021 09:32

Čitam već neko vrijeme razne teme i tvoje postove, i samo mogu jedno reći, druže ti si za psihijatrije, treba neko stručan da te pregleda, uspostavi dijagnozu, i prepiše terapiju
Kako da ne, samo 2 posta imaš na forumu a već duže čitas moje postove :mrgreen:
Malo sa drugog profila nekome napisati da je lud i onda nazad na prvi i lajkovati post.
Ako je navijanje za negatora genocida Draška, hvaliti SDS i slične izjave normalno onda sam rado nenormalan

Image
Pa kažem ti ne pišem, već čitam forum, jer smatram da je uzaludno raspravljati sa ispranim mozgovima poput tebe. I naravno da to što pominješ nema nikakve veze sa činjenicama i stvarnim stanjem. Najviše me triggeralo ovo za nanu Fatu i crkvu. Velika nepravda slažem se, ali za tu crkvu što nije izmještena je kriva isključivo SDA, a naravno da me zaboli za crkvom, briga me u kakvu će mi dijete školu ići, kakvi doktori će se brinuti za njegovo ili njeno zdravlje, gdje će se zaposliti, da li će imati priliku da ako mu u životu ikad bude trebalo ima pravedno i pravično suđenje, a te tvoje utopijske priče i fantazije ostavi za psihijatra, jer ti je nužno potreban
Registrovao si se prije 2 godine, tek sad komentarišeš a od toga se 2 od 3 komentara koje si napisao bave sa mnom i to su uvrede. Tipični rezervni account (ako nisi pisao jer se ne želiš raspravljati sa ispranim mozgovima zašto nisi zadnje dvije godine sa drugim forumašima komunicirao?).
To je sve od mene sto se tiče toga jer je previše ofirno, taman se trebam dalje raspravljati i olakšati da se izvuceš iz te situacije i zato nazad na temu.

Ako misliš prvenstveno na sebe a ne npr. na Fatu Orlović jer želiš da tebi bude bolje zašto onda kriviš druge kada glasaju za stranke za koje oni smatraju da je bolje za njih (npr. SDA) a ti smatraš da je za tebe loše? U tom slučaju si ti Fata Orlović.
Bar si iskren i priznaješ da misliš na sebe a ne na jednu staru nenu ali zašto onda smatraš negativnim kada se i drugi tako ponašaju kada si ti ugrožen?
Last edited by Hank Paldum on 25/04/2021 11:46, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#66809 Re: SDP

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 25/04/2021 11:25 Pa nemudar potez svakako. Hajmo pocet od onoga gdje cemo odmah zapet...da bi nesto kao dokazali
Ok, da znamo u startu, ni trojci pravni sistem ništa ne znači?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#66810 Re: SDP

Post by foxlife »

zanimljivo kako je odjednom fata orlovic bitna jer je presudjeno a nije bitna sejdic finci presuda

iskreno i meni se jebe za tu crkvu jer meni licno nista ne znaci
ako je presudjeno da treba biti izmjestena onda je do sudstva izvrsnih organa i sl
a ko je u tim izvrsnim organima snsd sda i hdz
oni su ti koji su i dirketno i indirketno krivi sto crkva vec nije izmjestena

a da bi se ta crkva sutra izmjestila moraju se mijenjati svi ti ljudi u tim organima
a to sigurno necemo dobiti preko noci
zato je bolje ici korak po korak od stvari za koje se muhamed i radovan mogu dogovoriti nego ici ukinut cemo rs ukinut ovo ono itd

najbolji primjer tome je dino i pedja figurativno
dino se ne slaze oko gej parade i taj dan ce otici na more a pedja se ne slaze oko vjere npr i taj dan ce otici na more al zajedno rade za dobrobit gradjana bez obzira kome pripadali
scarr
Posts: 499
Joined: 28/01/2019 23:34

#66811 Re: SDP

Post by scarr »

scarr wrote: 25/04/2021 10:05
Hank Paldum wrote: 25/04/2021 09:50
scarr wrote: 25/04/2021 09:32

Čitam već neko vrijeme razne teme i tvoje postove, i samo mogu jedno reći, druže ti si za psihijatrije, treba neko stručan da te pregleda, uspostavi dijagnozu, i prepiše terapiju
Kako da ne, samo 2 posta imaš na forumu a već duže čitas moje postove :mrgreen:
Malo sa drugog profila nekome napisati da je lud i onda nazad na prvi i lajkovati post.
Ako je navijanje za negatora genocida Draška, hvaliti SDS i slične izjave normalno onda sam rado nenormalan

Image
Pa kažem ti ne pišem, već čitam forum, jer smatram da je uzaludno raspravljati sa ispranim mozgovima poput tebe. I naravno da to što pominješ nema nikakve veze sa činjenicama i stvarnim stanjem. Najviše me triggeralo ovo za nanu Fatu i crkvu. Velika nepravda slažem se, ali za tu crkvu što nije izmještena je kriva isključivo SDA, a naravno da me zaboli za crkvom, briga me u kakvu će mi dijete školu ići, kakvi doktori će se brinuti za njegovo ili njeno zdravlje, gdje će se zaposliti, da li će imati priliku da ako mu u životu ikad bude trebalo ima pravedno i pravično suđenje, a te tvoje utopijske priče i fantazije ostavi za psihijatra, jer ti je nužno potreban
Hank Paldum wrote: 25/04/2021 11:34
scarr wrote: 25/04/2021 10:05
Hank Paldum wrote: 25/04/2021 09:50
Kako da ne, samo 2 posta imaš na forumu a već duže čitas moje postove :mrgreen:
Malo sa drugog profila nekome napisati da je lud i onda nazad na prvi i lajkovati post.
Ako je navijanje za negatora genocida Draška, hvaliti SDS i slične izjave normalno onda sam rado nenormalan

Image
Pa kažem ti ne pišem, već čitam forum, jer smatram da je uzaludno raspravljati sa ispranim mozgovima poput tebe. I naravno da to što pominješ nema nikakve veze sa činjenicama i stvarnim stanjem. Najviše me triggeralo ovo za nanu Fatu i crkvu. Velika nepravda slažem se, ali za tu crkvu što nije izmještena je kriva isključivo SDA, a naravno da me zaboli za crkvom, briga me u kakvu će mi dijete školu ići, kakvi doktori će se brinuti za njegovo ili njeno zdravlje, gdje će se zaposliti, da li će imati priliku da ako mu u životu ikad bude trebalo ima pravedno i pravično suđenje, a te tvoje utopijske priče i fantazije ostavi za psihijatra, jer ti je nužno potreban
Registrovao si se prije 2 godine, tek sad komentarišeš a od toga se 2 od 3 komentara koje si napisao bave sa mnom i to su uvrede. Tipični rezervni account (ako nisi pisao jer se ne želiš raspravljati sa ispranim mozgovima zašto nisi zadnje dvije godine sa drugim forumašima komunicirao?).
To je sve od mene sto se tiče toga jer je previše ofirno, taman se trebam dalje raspravljati i olakšati da se izvuceš iz te situacije i zato nazad na temu.

Ako misliš prvenstveno na sebe a ne npr. na Fatu Orlović jer želiš da tebi bude bolje zašto onda kriviš druge kada glasaju za stranke za koje oni smatraju da je bolje za njih (npr. SDA) a ti smatraš da je za tebe loše? U tom slučaju si ti Fata Orlović.
Bar si iskren i priznaješ da misliš na sebe a ne na jednu staru nenu ali zašto onda smatraš negativnim kada se i drugi tako ponašaju kada si ti ugrožen?
Čime sam ja tebe uvrijedio? Ja ti iz dobre namjere kažem da posjetiš stručnu pomoć, jer to što ti ispoljavaš je dijagnoza. Da se pojasnim, osobe koje imaju fašističku i nacionalističku retoriku za mene su psihijatrijski slučajevi, a vjerujem i za struku. Tvoja retorika je fašistička, kao što je bila tvog vrhovnog rahmetli vođe, a sada njegovog prijestolonasljednika. Koga ba boli neka stvar za crkvom?! Halo ba ljudi umiru zbog nemara vladajuće strukture, masovni egzodus stanovništa, ljudi umiru od gladi, gdje su vakcine? Mnogi moji poznanici bi bili živi da su primili u februaru vakcinu, zamisli se malo o toj činjenici. Dok se ti bavis crkvom, non paperom, zamisljenim raspadom drzave, obicna raja umire, zbog tebe i takvih kao što si ti. Ne znam samo kako mirno spavaš?
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#66812 Re: SDP

Post by drug_profi »

Hakiz wrote: 25/04/2021 11:36
drug_profi wrote: 25/04/2021 11:25 Pa nemudar potez svakako. Hajmo pocet od onoga gdje cemo odmah zapet...da bi nesto kao dokazali
Ok, da znamo u startu, ni trojci pravni sistem ništa ne znači?
Ja nisam trojka. Pod jedan.
Pod dva. Meni pravni sistem znaci vise od fatine crkve.
Dzenan Memic, David Dragicevic. To me zanima.
Crkva je izmisljen problem da zabavlja publiku. Ja fakat ne znam kako niste u stanju razluciti te igre?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#66813 Re: SDP

Post by Hank Paldum »

scarr wrote: 25/04/2021 12:02 Čime sam ja tebe uvrijedio? Ja ti iz dobre namjere kažem da posjetiš stručnu pomoć, jer to što ti ispoljavaš je dijagnoza. Da se pojasnim, osobe koje imaju fašističku i nacionalističku retoriku za mene su psihijatrijski slučajevi, a vjerujem i za struku. Tvoja retorika je fašistička, kao što je bila tvog vrhovnog rahmetli vođe, a sada njegovog prijestolonasljednika. Koga ba boli neka stvar za crkvom?! Halo ba ljudi umiru zbog nemara vladajuće strukture, masovni egzodus stanovništa, ljudi umiru od gladi, gdje su vakcine? Mnogi moji poznanici bi bili živi da su primili u februaru vakcinu, zamisli se malo o toj činjenici. Dok se ti bavis crkvom, non paperom, zamisljenim raspadom drzave, obicna raja umire, zbog tebe i takvih kao što si ti. Ne znam samo kako mirno spavaš?
Veći i važniji ljudi od tebe nisu uspjeli ukaljati ugled našeg rahmetli predsjednika Alije pa neće ni šačica anonimnih forumaša tako da možeš nastaviti to pisati ali nema efekta, šta više stvara se kontraefekat.

Ako su za tebe psihijatrijski slučajevi ljudi što podržavaju nacionalizam i fašizam zašto ne ostaneš tome dosljedan i odbiješ da podržiš nacionaliste Draška i SDS? Sam si sebe nazvao psihijatrijskim slučajem.
Više bi za tebe važilo pitanje kako ti možes mirno spavati jer si uzeo kao primjer jedan virus na globalnom nivou gdje u čitavom svijetu ljudi umiru, gdje svjetski doktori i naučnici ni nakon skoro 2 godine nisu uspjeli da ga savladaju i kriviš zbog toga BH zdravstvo.
Čak je i gradonačelnica Sarajeva (ona za koju ste prije par sedmica navijali i za minutu zaboravili gospodina Bogićevića radi nekoga za koga 90% naroda nije prije čulo) ke pohvalila profesoricu Sebiju i KCUS koji se bore hrabro u ovakvim teškim vremenima.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#66814 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Sedmicni zadatak za zelene gremline: izmislimo nerjesivo pitanje koje cemo postavljati kao prioritet.

Najbolja ideja bice nagradjena poklon karticom kojom ce Salko Zildzic nalupati koga zelite po potrebi.
ferid 21
Posts: 6
Joined: 29/12/2020 12:24

#66815 Re: SDP

Post by ferid 21 »

Hank Paldum wrote: 25/04/2021 15:14
scarr wrote: 25/04/2021 12:02 Čime sam ja tebe uvrijedio? Ja ti iz dobre namjere kažem da posjetiš stručnu pomoć, jer to što ti ispoljavaš je dijagnoza. Da se pojasnim, osobe koje imaju fašističku i nacionalističku retoriku za mene su psihijatrijski slučajevi, a vjerujem i za struku. Tvoja retorika je fašistička, kao što je bila tvog vrhovnog rahmetli vođe, a sada njegovog prijestolonasljednika. Koga ba boli neka stvar za crkvom?! Halo ba ljudi umiru zbog nemara vladajuće strukture, masovni egzodus stanovništa, ljudi umiru od gladi, gdje su vakcine? Mnogi moji poznanici bi bili živi da su primili u februaru vakcinu, zamisli se malo o toj činjenici. Dok se ti bavis crkvom, non paperom, zamisljenim raspadom drzave, obicna raja umire, zbog tebe i takvih kao što si ti. Ne znam samo kako mirno spavaš?
Veći i važniji ljudi od tebe nisu uspjeli ukaljati ugled našeg rahmetli predsjednika Alije pa neće ni šačica anonimnih forumaša tako da možeš nastaviti to pisati ali nema efekta, šta više stvara se kontraefekat.

Ako su za tebe psihijatrijski slučajevi ljudi što podržavaju nacionalizam i fašizam zašto ne ostaneš tome dosljedan i odbiješ da podržiš nacionaliste Draška i SDS? Sam si sebe nazvao psihijatrijskim slučajem.
Više bi za tebe važilo pitanje kako ti možes mirno spavati jer si uzeo kao primjer jedan virus na globalnom nivou gdje u čitavom svijetu ljudi umiru, gdje svjetski doktori i naučnici ni nakon skoro 2 godine nisu uspjeli da ga savladaju i kriviš zbog toga BH zdravstvo.
Čak je i gradonačelnica Sarajeva (ona za koju ste prije par sedmica navijali i za minutu zaboravili gospodina Bogićevića radi nekoga za koga 90% naroda nije prije čulo) ke pohvalila profesoricu Sebiju i KCUS koji se bore hrabro u ovakvim teškim vremenima.
Izvinjam se na smetnji.
Ako ti nije previše zahmetli, možeš li podijeliti gdje je gradonačelnica pohvalila rad uvažene profesorice.
scarr
Posts: 499
Joined: 28/01/2019 23:34

#66816 Re: SDP

Post by scarr »

Hank Paldum wrote: 25/04/2021 15:14
scarr wrote: 25/04/2021 12:02 Čime sam ja tebe uvrijedio? Ja ti iz dobre namjere kažem da posjetiš stručnu pomoć, jer to što ti ispoljavaš je dijagnoza. Da se pojasnim, osobe koje imaju fašističku i nacionalističku retoriku za mene su psihijatrijski slučajevi, a vjerujem i za struku. Tvoja retorika je fašistička, kao što je bila tvog vrhovnog rahmetli vođe, a sada njegovog prijestolonasljednika. Koga ba boli neka stvar za crkvom?! Halo ba ljudi umiru zbog nemara vladajuće strukture, masovni egzodus stanovništa, ljudi umiru od gladi, gdje su vakcine? Mnogi moji poznanici bi bili živi da su primili u februaru vakcinu, zamisli se malo o toj činjenici. Dok se ti bavis crkvom, non paperom, zamisljenim raspadom drzave, obicna raja umire, zbog tebe i takvih kao što si ti. Ne znam samo kako mirno spavaš?
Veći i važniji ljudi od tebe nisu uspjeli ukaljati ugled našeg rahmetli predsjednika Alije pa neće ni šačica anonimnih forumaša tako da možeš nastaviti to pisati ali nema efekta, šta više stvara se kontraefekat.

Ako su za tebe psihijatrijski slučajevi ljudi što podržavaju nacionalizam i fašizam zašto ne ostaneš tome dosljedan i odbiješ da podržiš nacionaliste Draška i SDS? Sam si sebe nazvao psihijatrijskim slučajem.
Više bi za tebe važilo pitanje kako ti možes mirno spavati jer si uzeo kao primjer jedan virus na globalnom nivou gdje u čitavom svijetu ljudi umiru, gdje svjetski doktori i naučnici ni nakon skoro 2 godine nisu uspjeli da ga savladaju i kriviš zbog toga BH zdravstvo.
Čak je i gradonačelnica Sarajeva (ona za koju ste prije par sedmica navijali i za minutu zaboravili gospodina Bogićevića radi nekoga za koga 90% naroda nije prije čulo) ke pohvalila profesoricu Sebiju i KCUS koji se bore hrabro u ovakvim teškim vremenima.
Uzeo sam za primjer virus koji je ogolio svu nesposobnost tvojih krotitelja, od respiratora, do vakcina, a ta prica da svugdje ljudi umiru više ne pije vode jaro. Umiru svugdje, ali ih ne ubija vlast u tome je razlika. Ne znam da li imaš nekoga iz porodice ili prijatelja da je preminuo od virusa, msm ocigledno je da nemaš čim ovako degutantno pričaš. Zato gospodine, kada budeš u prilici da trebaš liječničku pomoć pravac kod svoje heroine da ti pruži najbolju medicinsku njegu, pa da u sanduku izađeš iz onog Gvantanama.

Gdje sam ja to rekao da podržavam SDS i Draška? Ja sam ti samo rekao da me zaboli za crkvu, jer to nije problem o kom danas treba raspravljati. A to što ti podržavaš SNSD i HDZ, sta ćemo s tim?

Eno sinoć ti je jedan od najvećih umova prijeratne i poslijeratne BiH pričao baš lijepe stvari o rahmetli smradu kojeg ti zagovaraš, a ne mi anonimni forumaši kako nas nazivas.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#66817 Re: SDP

Post by vatrogasac »

scarr wrote: 25/04/2021 17:19 Eno sinoć ti je jedan od najvećih umova prijeratne i poslijeratne BiH pričao baš lijepe stvari ....

Pričao je i o komunizmu, staljinističko-boljševičkoj svijesti ugrađivanoj od vojnika do učenika i kako se to kao Fidget Spinner vrtilo decenijama poslije. O Aliji odslušaj intervjue sa Mesićem i Kučanom mada ni Rusmir nije rekao da je to zagovarao nego da je bio u projektu. Možda kao plan B. Nije bio konkretan.
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#66818 Re: SDP

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 25/04/2021 14:56
Hakiz wrote: 25/04/2021 11:36
drug_profi wrote: 25/04/2021 11:25 Pa nemudar potez svakako. Hajmo pocet od onoga gdje cemo odmah zapet...da bi nesto kao dokazali
Ok, da znamo u startu, ni trojci pravni sistem ništa ne znači?
Ja nisam trojka. Pod jedan.
Pod dva. Meni pravni sistem znaci vise od fatine crkve.
Dzenan Memic, David Dragicevic. To me zanima.
Crkva je izmisljen problem da zabavlja publiku. Ja fakat ne znam kako niste u stanju razluciti te igre?
Zmači, sada ćemo gledati kome se koji pravni postupak više sviđa? Mene ne interesuje pa onda nije ni bitan. A onima kojima jeste bitan, za njih me zaboli.

Dobra ta vladavina prava kako bi je ti proveo.

Ali, dobro je da si spomenuo Memić/Dragičević. Naime, isti način odnosa prama pravu i sudstvu je omogućio i neuklanjanje crkve i ta dva slučaja. To jeste, politički interes iznad prava.

A to znači da ako se ne riješi crkva, ni druga dva slučaja nisu sigurna. I obratno.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#66819 Re: SDP

Post by drug_profi »

Hakiz wrote: 25/04/2021 20:46
drug_profi wrote: 25/04/2021 14:56
Hakiz wrote: 25/04/2021 11:36

Ok, da znamo u startu, ni trojci pravni sistem ništa ne znači?
Ja nisam trojka. Pod jedan.
Pod dva. Meni pravni sistem znaci vise od fatine crkve.
Dzenan Memic, David Dragicevic. To me zanima.
Crkva je izmisljen problem da zabavlja publiku. Ja fakat ne znam kako niste u stanju razluciti te igre?
Zmači, sada ćemo gledati kome se koji pravni postupak više sviđa? Mene ne interesuje pa onda nije ni bitan. A onima kojima jeste bitan, za njih me zaboli.

Dobra ta vladavina prava kako bi je ti proveo.

Ali, dobro je da si spomenuo Memić/Dragičević. Naime, isti način odnosa prama pravu i sudstvu je omogućio i neuklanjanje crkve i ta dva slučaja. To jeste, politički interes iznad prava.

A to znači da ako se ne riješi crkva, ni druga dva slučaja nisu sigurna. I obratno.
Ja ti opet kazem, skini te zelene naocale, Progledaj!!
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#66820 Re: SDP

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 26/04/2021 01:06
Hakiz wrote: 25/04/2021 20:46
drug_profi wrote: 25/04/2021 14:56

Ja nisam trojka. Pod jedan.
Pod dva. Meni pravni sistem znaci vise od fatine crkve.
Dzenan Memic, David Dragicevic. To me zanima.
Crkva je izmisljen problem da zabavlja publiku. Ja fakat ne znam kako niste u stanju razluciti te igre?
Zmači, sada ćemo gledati kome se koji pravni postupak više sviđa? Mene ne interesuje pa onda nije ni bitan. A onima kojima jeste bitan, za njih me zaboli.

Dobra ta vladavina prava kako bi je ti proveo.

Ali, dobro je da si spomenuo Memić/Dragičević. Naime, isti način odnosa prama pravu i sudstvu je omogućio i neuklanjanje crkve i ta dva slučaja. To jeste, politički interes iznad prava.

A to znači da ako se ne riješi crkva, ni druga dva slučaja nisu sigurna. I obratno.
Ja ti opet kazem, skini te zelene naocale, Progledaj!!
Kakve zelene naočale?

Provođenje sudskih odluka. Ili se provode, sve, ili će se nastaviti kao do sada. A u tom slučaju, ništa bolje.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#66821 Re: SDP

Post by drug_profi »

Nisi realan jednostavno.
Vezati budućnost ove države za Fatin inat i uklanjanje crkve.
Mudro.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#66822 Re: SDP

Post by Sanjarko »

@Hakiz-e zeleni kadru imas pozdrav od mene Vehabije i ko zna sta sve ne. :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#66823 Re: SDP

Post by Chmoljo »

drug_profi wrote: 26/04/2021 10:01 Nisi realan jednostavno.
Vezati budućnost ove države za Fatin inat i uklanjanje crkve.
Mudro.
Ma nije ovaj SDA, ovaj ti je SzaBIH, jel vidiš lajtomotiv: ili sve, ili ništa? :lol:

Mislim, Haris dobi Selmu, a mi dobismo

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#66824 Re: SDP

Post by drug_profi »

a jebote chmoljo, evo uzeh da mjerim...
jedan lakat = 7 ruku.
jedna ruka = 4 prsta (bez palca)
I kod mene ispade lakat 6 ruku.
Pa ja i po tim mjerama ostadoh zakinut....
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#66825 Re: SDP

Post by Hakiz »

drug_profi wrote: 26/04/2021 10:01 Nisi realan jednostavno.
Vezati budućnost ove države za Fatin inat i uklanjanje crkve.
Mudro.
Ti opet o inatu, o to je taj spin koji sam spominjao.

Nije inat, postoji presuda kojom je naloženo uklanjanje.

https://m.dw.com/hr/crkva-odlazi-iz-avl ... a-52614455

Ignorisanje sudskih odluka? Mudro.
Post Reply