SDP

putokaz1
Posts: 12415
Joined: 31/05/2014 23:56

#57801 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Hadzic je vozac cega :?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18353
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#57802 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

drug_profi wrote:Damir Hadžić
Euroherc osiguranje ako se ne varam...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18353
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#57803 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

Sada provjerih, znaci moj prvi post na forumu, prije tacno 13 godina danas, je bio da branim Damira Hadzica od sto sam u to vrijeme mislio neopravdanih napada. Vremena se mijenjaju...
putokaz1
Posts: 12415
Joined: 31/05/2014 23:56

#57804 Re: SDP

Post by putokaz1 »

GandalfSivi wrote:Sada provjerih, znaci moj prvi post na forumu, prije tacno 13 godina danas, je bio da branim Damira Hadzica od sto sam u to vrijeme mislio neopravdanih napada. Vremena se mijenjaju...
eh ta 2006 Najljepša godina u kojoj je opet gle čuda pobjedila SDA+Komšić
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55736
Joined: 15/12/2008 16:53

#57805 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Tesko je i u SDA naci bahatijeg lika od njega...
putokaz1
Posts: 12415
Joined: 31/05/2014 23:56

#57806 Re: SDP

Post by putokaz1 »

ultima_palabra wrote:Tesko je i u SDA naci bahatijeg lika od njega...
ma, sda JE NAJVECE ZLO koje se Bošnjacima iznutra moglo desiti
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#57807 Re: SDP

Post by Banksy »

ultima_palabra wrote:Tesko je i u SDA naci bahatijeg lika od njega...
Da, tačno. Najbahatiji.
putokaz1
Posts: 12415
Joined: 31/05/2014 23:56

#57808 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Banksy wrote:
ultima_palabra wrote:Tesko je i u SDA naci bahatijeg lika od njega...
Da, tačno. Najbahatiji.
U SDA najbahatiji su SVI nema tu dobroga
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#57809 Re: SDP

Post by zbiljovski »

Šta ovo SDP radi u Žepču? Oko ove HZ HB televizije?
izvrsni direktor
Posts: 9420
Joined: 20/12/2018 16:11

#57810 Re: SDP

Post by izvrsni direktor »

zbiljovski wrote:Šta ovo SDP radi u Žepču? Oko ove HZ HB televizije?
Sta radi?
User avatar
drug_profi
Posts: 50666
Joined: 16/07/2012 16:00

#57811 Re: SDP

Post by drug_profi »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/aprilsk ... /190923032

Mada znam da su sanse nikakve, dobro je da se opet o ovome prica. Mozda i Ameri opet pritisnu.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#57812 Re: SDP

Post by Roccohljup »

drug_profi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/aprilsk ... /190923032

Mada znam da su sanse nikakve, dobro je da se opet o ovome prica. Mozda i Ameri opet pritisnu.
Al moraju Zlaćanog onda vratit u prvi saf :D :D :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#57813 Re: SDP

Post by Maraschino »

drug_profi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/aprilsk ... /190923032

Mada znam da su sanse nikakve, dobro je da se opet o ovome prica. Mozda i Ameri opet pritisnu.
Ako je ovo sve sto mogu ponuditi, bolje se ne sramotiti.
User avatar
drug_profi
Posts: 50666
Joined: 16/07/2012 16:00

#57814 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ako neko ima bolje - bujrum.
Nema opravdanja zasto ti sad ne pase AP ako je pasao prije 13 godina.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#57815 Re: SDP

Post by Maraschino »

Vracati se recikliranim i odbacenim temama moze neko ''reda radi'' da nesto uradi, da kaze ''mi smo jos zivi'', u nedostatku novih ideja.
Oni koji su ''bili za'' iz raznih razloga, sada ce tu inicijativu u startu odbiti. Ako pogledas po nacionalnom kljucu, vrlo malo ce ih biti zainteresovano za vracanje na nesto sto je jednom odbaceno...
...zar je moguce da pored ovoliko gorucih tema, blokada, ucjena, gresaka, promasaja...SDP ne moze da poveze redove i izadje pred narod(bar je to sada lahko ako se pogleda sloboda izrazavanja i medije) da kaze ''imamo rjesenje, trazicemo podrsku za to'' ali oni nista ne nude i to je problem.
User avatar
drug_profi
Posts: 50666
Joined: 16/07/2012 16:00

#57816 Re: SDP

Post by drug_profi »

kakvo rjesenje za sta?
Za namjerno zatezanje i namjerne opstrukcije? Tu nema rjesenja do smjene likova koji to generisu i upravo ovakvih prijedloga.
Evo gospodo nesto o cemu ste bili suglasni. Sta je sad? Skidajte maske.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#57817 Re: SDP

Post by invincible1921 »

I onda ce doc pred izbore Sasa i ostali i rec "Evo vidis koliko smo pitanja postavili, mi posteno zaradimo ovih 7 8 milja plate" :D :D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8554
Joined: 15/04/2015 11:26

#57818 Re: SDP

Post by Thorgerson »

drug_profi wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/aprilsk ... /190923032

Mada znam da su sanse nikakve, dobro je da se opet o ovome prica. Mozda i Ameri opet pritisnu.
Ako nas je iko sjebao to je Haris Silajdzic. I to bez ikakve odgovornosti i kazne. Ajd ako nista oženio se. :D

Znaci lik nas je prvo ishandrio u Dejtonu, pa nas je potom ishandrio sa ovim aprilskim, te jos frajer citavu kampanju zasnovao na nemogucj stvari da ukine RS - stvorivsi time Dodika ovakvog kakav je danas, da mu niko ne moze prismrdit u RS-u. Naravno da RS nije ukinuo, nego suprotno. Od 100% dođosmo da nas ismijavaju sa 28%.

A Hare?

Jebiga. Ozenio se covjek, laganica pravac turska.

:roll:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#57819 Re: SDP

Post by Maraschino »

Thorgerson wrote: Ako nas je iko sjebao to je Haris Silajdzic. I to bez ikakve odgovornosti i kazne. Ajd ako nista oženio se. :D

Znaci lik nas je prvo ishandrio u Dejtonu, pa nas je potom ishandrio sa ovim aprilskim, te jos frajer citavu kampanju zasnovao na nemogucj stvari da ukine RS - stvorivsi time Dodika ovakvog kakav je danas, da mu niko ne moze prismrdit u RS-u. Naravno da RS nije ukinuo, nego suprotno. Od 100% dođosmo da nas ismijavaju sa 28%.

A Hare?

Jebiga. Ozenio se covjek, laganica pravac turska.

:roll:
Odvadi malo. Neke stvari stoje a neke, da nije bilo tog istog Harisa za nas se ne bi culo dalje od Graza i Austrije.
Imao je on svojih promasaja i megalomanskih ideja a bolje da je isao sitnijim korakom.
Njegovo izlaganje u UN imalo je svoju tezinu...da ne tusim, poslije njega sva su vrata zatvorena.

I dalje sam na njegovoj strani sto se tice AP. Amerima se zurilo isto kao i sa DMS pa da vruc neispecen krompir prebaci EU. Znamo da se to trebalo provoditi u fazama a i dan danas bi se polemike vodile ''sta je ko mislio'' isto kao i DMS. Uzimalo bi se sta kome odgovara a ignorisalo ostalo.

Sto se tice SDP, oni trebaju svaki dan ali bukvalno da ne silaze sa TV, radija, novine...kritikujuci ovakvu situaciju, SDA, HDZ, SNSD...a usput nesto predlagati za poboljsanje situacije. Biti ''agresivan u medijima'' a ne sporadicnim saopstenjima ''da se ko ne uvrijedi'', tako izgledaju.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#57820 Re: SDP

Post by invincible1921 »

Maraschino wrote:
Thorgerson wrote: Ako nas je iko sjebao to je Haris Silajdzic. I to bez ikakve odgovornosti i kazne. Ajd ako nista oženio se. :D

Znaci lik nas je prvo ishandrio u Dejtonu, pa nas je potom ishandrio sa ovim aprilskim, te jos frajer citavu kampanju zasnovao na nemogucj stvari da ukine RS - stvorivsi time Dodika ovakvog kakav je danas, da mu niko ne moze prismrdit u RS-u. Naravno da RS nije ukinuo, nego suprotno. Od 100% dođosmo da nas ismijavaju sa 28%.

A Hare?

Jebiga. Ozenio se covjek, laganica pravac turska.

:roll:
Odvadi malo. Neke stvari stoje a neke, da nije bilo tog istog Harisa za nas se ne bi culo dalje od Graza i Austrije.
Imao je on svojih promasaja i megalomanskih ideja a bolje da je isao sitnijim korakom.
Njegovo izlaganje u UN imalo je svoju tezinu...da ne tusim, poslije njega sva su vrata zatvorena.

I dalje sam na njegovoj strani sto se tice AP. Amerima se zurilo isto kao i sa DMS pa da vruc neispecen krompir prebaci EU. Znamo da se to trebalo provoditi u fazama a i dan danas bi se polemike vodile ''sta je ko mislio'' isto kao i DMS. Uzimalo bi se sta kome odgovara a ignorisalo ostalo.

Sto se tice SDP, oni trebaju svaki dan ali bukvalno da ne silaze sa TV, radija, novine...kritikujuci ovakvu situaciju, SDA, HDZ, SNSD...a usput nesto predlagati za poboljsanje situacije. Biti ''agresivan u medijima'' a ne sporadicnim saopstenjima ''da se ko ne uvrijedi'', tako izgledaju.
Ja bi volio vidjeti neke ideje i prijedloge,,,to sto ce oni pljuvat SDA, kritikovat njihov rad, postavljat pitanja cisto reda radi, ja i gradjani BiH nemamo nista od toga. Pritisak u fazonu sjasite da mi uzjasemo ne vodi nicemu osim nekom eventualnom njihovom uhljebljivanu...

Ukratko glume stranku na svjetskom nivou, a jedva vode i mjesnu zajednicu
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1332
Joined: 20/11/2018 16:45

#57821 Re: SDP

Post by MarshalDodik »

Dobro, ali ni dan danas u 2019 godini provodjenje Aprilskog paketa ne bi znacilo nikakavo vracanje niti nazadak u procesima ka euroatlanskim integracijama vec naprotiv.
Skroz zalosna, ali istinita cinjenica je ta da bi nam reciklaza iz 2006 godine i 13 godina poslije znacila solidan pomak. Pogotovo kad pogledamo da se u medjuvremenu uradilo nista.
Sad naravno dolazimo do ozbiljne pretpostavke da bi u ovom trenutku takvu inicijativu vecina ( ili minimalno polovina) glatko odbila, medjutim ko zna mozda budu trazli podrsku i lobirali tamo gdje treba. Ameri su opet prisutni, a ovakvim potezima svakako da kupe njihove simpatije.
Ako nista ovo je barem konkretnija inicijativa od svih vaninstitucionalnih deklaracija poglavica tri plemena.
izvrsni direktor
Posts: 9420
Joined: 20/12/2018 16:11

#57822 Re: SDP

Post by izvrsni direktor »

Maraschino wrote:Vracati se recikliranim i odbacenim temama moze neko ''reda radi'' da nesto uradi, da kaze ''mi smo jos zivi'', u nedostatku novih ideja.
Oni koji su ''bili za'' iz raznih razloga, sada ce tu inicijativu u startu odbiti. Ako pogledas po nacionalnom kljucu, vrlo malo ce ih biti zainteresovano za vracanje na nesto sto je jednom odbaceno...
...zar je moguce da pored ovoliko gorucih tema, blokada, ucjena, gresaka, promasaja...SDP ne moze da poveze redove i izadje pred narod(bar je to sada lahko ako se pogleda sloboda izrazavanja i medije) da kaze ''imamo rjesenje, trazicemo podrsku za to'' ali oni nista ne nude i to je problem.
Kakvo rjesenje? Za sta? Za to sto oni koji imaju vecinu ne zele da formiraju vladu? Kakvo rjesenje moze u tom slucaju biti osim vanrednih izbora, a vanredni izbori ne postoje kod nas.
Kakvo je rjesenje moguce uopce?
PS da te napomenem, dovodjenje Torabija nece rijesiti nista.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55736
Joined: 15/12/2008 16:53

#57823 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Treba prvo da se formira vlada i pocne raditi da bi se imalo sta kritikovati.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#57824 Re: SDP

Post by bunk »

@direktore..I to je bolje od ovog pateticnog pokusaja sdp da pokaze da ih borg veza sa ns nije izbrisala iz postojanja :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#57825 Re: SDP

Post by Maraschino »

ultima_palabra wrote:Treba prvo da se formira vlada i pocne raditi da bi se imalo sta kritikovati.
a neformiranje vlasti se ne moze kritikovati, dati inicijativu za prijevremene/vanredne izbore, galamiti, osudjivati ih svaki dan, ili neka pocnu raditi ili neka se kupe...
koliko njih prima plate(na drzavnom i entitetskom nivou) a nista ne rade, pa zar to nije ralog da se javnost upozna sa tim koliko ih kosta taj nerad. ponavljati dok se neko ne sjeti da treba nesto raditi...
je li to ipak dolazimo do one, mozes mijenjati sta god hoces, moze na vlasti biti ko god hoce ali neces naprijed dok na to i djikani ne pristanu.
Post Reply