SDP

User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10805
Joined: 27/04/2021 22:52

#71801 Re: SDP

Post by tramvajtrojka »

palermo wrote: 05/02/2024 23:15
Chmoljo wrote: 05/02/2024 22:56
palermo wrote: 05/02/2024 22:45 Lijepo za citati forumsku avangardu. Budi se optimizam u covjeka.
Jok, treba tebe citati koji jos vjeruje da je Alkmaar izgubio da bi se hrvati osjetili legitimnim.
Zar te toliko pogadja sto Velez napreduje.

Sta's , ucili smo od najboljih u drzavi.
sta ce ikoga pogadjati beznacajan klub pa ugaseni olimpik ima isto uspjeha kao vi :mrgreen: :mrgreen: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#71802 Re: SDP

Post by Chmoljo »

palermo wrote: 05/02/2024 23:15
Chmoljo wrote: 05/02/2024 22:56
palermo wrote: 05/02/2024 22:45 Lijepo za citati forumsku avangardu. Budi se optimizam u covjeka.
Jok, treba tebe citati koji jos vjeruje da je Alkmaar izgubio da bi se hrvati osjetili legitimnim.
Zar te toliko pogadja sto Velez napreduje.

Sta's , ucili smo od najboljih u drzavi.
Znas koliko me boli kurac za velezom. Pofalicki i Vrbanjusa su mi vise na dusi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66254
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#71803 Re: SDP

Post by _BataZiv_0809 »

Pa kad si sarajevocentrican :mrgreen:
User avatar
Skijaš
Posts: 12629
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#71804 Re: SDP

Post by Skijaš »

pemanapemani wrote: 05/02/2024 19:38 Ova prica je temelj za buducu pricu u slucaju da laktaski neofasist zglajza - trojka htjela izdati, ali ih Ameri nekako natjerali da rade u korist drzave. :)
Eno Covicevi nehljebi pljuju po Amerikancima i porede situaciju sa rusenjem Lisabonskog sporazuma :lol:
User avatar
Skijaš
Posts: 12629
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#71805 Re: SDP

Post by Skijaš »

Pa Reufe jebem ti led, u ovakvoj me atmosferi tjeras da SDP-ovce branim. Gnjido.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27608
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#71806 Re: SDP

Post by JoseMujica »

sve što Trenerko, Kifla i FGRovac rekoše, američka ambasada demantova :roll:

Izborni zakon nije uslov za EU, već za očuvanje fotelja ove skupine lažova
User avatar
Skijaš
Posts: 12629
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#71807 Re: SDP

Post by Skijaš »

JoseMujica wrote: 09/02/2024 15:07 sve što Trenerko, Kifla i FGRovac rekoše, američka ambasada demantova :roll:

Izborni zakon nije uslov za EU, već za očuvanje fotelja ove skupine lažova
Nema politicara u BiH koji laze bezobraznije od Niksica, Dodik laze po pitanju genocida, po pitanju Markala, Kapije i same sustine Dejtona, ali kad bi mi on i Niksic rekli da su vidjeli zmaja a opisi im se tog zmaja ne podudaraju, ja bih prije povjerovao u ono kako ga Dodik opisuje. Dodik ce ti stati na vrat i reci nesto na fonu velikosrpstva, da je to zato sto si sin njemackog naciste ili poturica, Niksic ce ti stati na vrat i reci da je to povezano sa prikupljanjem pomoci za gladnu djecu Filipina. Haj sto te gusi, nego si jos i zbunjen dok te gusi. Vece hinje na bosanskohercegovackoj politickoj sceni nema.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27608
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#71808 Re: SDP

Post by JoseMujica »

što ovaj slino iz Starog Grada bježi od Senada Avdića :?

koji su tu kompleksi u pitanju?
User avatar
oldtajmer
Posts: 5060
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#71809 Re: SDP

Post by oldtajmer »

"Ko je Senad Avdić, šta ja imam pričati sa njim?", urlikao je danas Irfan Čengić, načelnik Općine Stari Grad u prostorijama Televizije OBN.

"Senad Avdić je redovan gost-komentator u emsiji 'Reflex'", kazala je pokušavajući ga umiriti urednica i voditeljica "Reflexa" Dika Nikšić.

"Ma, kakav on, nemam ja šta sa njim pričati, on nije moj nivo", ponavljao je izbezumljeni Čengić dok je svojoj asistentici pokazivao da zajedno napuste prostorije TV OBN.

"Senad Avdić nije Vaš nivo, jeste li to rekli?!", upitala ga je voditeljica Nikšić dok je Čengić žurnim koracima odlazio.

Načelnik Starog Grada trebao je gostovati zajedno sa načelnikom Općine Centar Srđanom Mandićem i govoriti o funkcioniranju lokalne samouprave, pripremama za predstojeće lokalne izbore...

Kao i u prethodnih 20-ak izdanja dijaloške emisije „Reflex“ aktuelne teme je zajedno sa gostima u studiju trebao komentirati novinar Senad Avdić.
boli te lafcina kad si kurcina
User avatar
oldtajmer
Posts: 5060
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#71810 Re: SDP

Post by oldtajmer »

Code: Select all

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/342675/sokantne_tvrdnje_ademira_spahica_baltic_zaposlio_dizdarovu_zenu_u_dom_zdravlja_niksicev_prijatelj_dobivao_tendere.html
blagos mene stigle nam promjene 8)
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#71811 Re: SDP

Post by elSaik »

Abel Baltić, bio u DFu, pa došao u SDP kako bi ga se moglo imenovati na poziciju direktora. Svojevremeno ga Nikšić lično postavljao na listu za lokalne izbore mimo zahtjeva općinske organizacije. Tako da su baš (interesni) Haverić.

Što se Čengića tiče, ublehaš mrtvi koji može u ovakvom društvu glumiti nekakvu intelektualnu veličinu. Davno je njega profesor Duvnjak prokontao i "poslao" u BL da završi "studij." Da li se igdje očitovao da li je živio u BL ili se vozikao gore dole?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27608
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#71812 Re: SDP

Post by JoseMujica »

Image

drugovi hapaju demokracki...nema tu govora o kriminalu :evil:
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#71813 Re: SDP

Post by _Reds_ »

U Domovima zdravlja je rasulo 20 godina, tamo se otvoreno davale pare za zaposljavanje, dikretori su se mijenjali, ali je nacin zaposljavanja ostajao isti. Nevjerovatno je kako do danas niko nije odgovarao, pa ni opruznica nije podnesena.

Famozni Uredu za borbru protiv korupcije šuti. Ikao ima podnesenih na desetine prijava, gdje su sada konferencije za medije, gdje je sada Larson i halabuka. Nema, sada se pravdaju da nemaju kada da prijave ni pregledaju. Kafedzic, jedna od najvecih ljiga na ovom nasem politickom nebu. Isti onaj kome je Osimica dao nelegalne akreditacije, i treba je zajedno sa njim da odgovara.
Bitvin
Posts: 249
Joined: 08/02/2024 20:43

#71814 Re: SDP

Post by Bitvin »

I taj tzv ured za borbu protiv korupcije zna da zažmiri na jedno oko kad zatreba sekti. Imati takve institucije i gubiti adresu kojoj se za nešto možeš obratiti kao građanin je opasno i pogubno za jedno društvo.
User avatar
Skijaš
Posts: 12629
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#71815 Re: SDP

Post by Skijaš »

oldtajmer wrote: 26/02/2024 01:52

Code: Select all

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/342675/sokantne_tvrdnje_ademira_spahica_baltic_zaposlio_dizdarovu_zenu_u_dom_zdravlja_niksicev_prijatelj_dobivao_tendere.html
blagos mene stigle nam promjene 8)
U onom trenutku kada je Niksic nekad davno na jaku direktorsku poziciju progurao vlastitog brata, znalo se da su razlike izmedju njih i SDA ili HDZ-a samo u akronimu.
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#71816 Re: SDP

Post by Hakiz »

oldtajmer wrote: 26/02/2024 01:52

Code: Select all

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/342675/sokantne_tvrdnje_ademira_spahica_baltic_zaposlio_dizdarovu_zenu_u_dom_zdravlja_niksicev_prijatelj_dobivao_tendere.html
blagos mene stigle nam promjene 8)
A šta je SDA radio?

:mrgreen:
Bitvin
Posts: 249
Joined: 08/02/2024 20:43

#71817 Re: SDP

Post by Bitvin »

Skijaš wrote: 26/02/2024 19:42
oldtajmer wrote: 26/02/2024 01:52

Code: Select all

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/342675/sokantne_tvrdnje_ademira_spahica_baltic_zaposlio_dizdarovu_zenu_u_dom_zdravlja_niksicev_prijatelj_dobivao_tendere.html
blagos mene stigle nam promjene 8)
U onom trenutku kada je Niksic nekad davno na jaku direktorsku poziciju progurao vlastitog brata, znalo se da su razlike izmedju njih i SDA ili HDZ-a samo u akronimu.
Još onog momenta kad je Nermin Nikšić postao predsjednik SDP-a znalo se da je stranka u ozbiljnom problemu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50618
Joined: 16/07/2012 16:00

#71818 Re: SDP

Post by drug_profi »

Trebao je biti samo prelazno rjesenje, ali frajer se zakopitio
Bitvin
Posts: 249
Joined: 08/02/2024 20:43

#71819 Re: SDP

Post by Bitvin »

Čim je izgradio mrežu poltrona nema više lake promjene.

Kao što je profesor Lagumdžija imao svoje mašiće, selimoviće, magazinoviće, hadžiće, lipovače...

I Nikšića. :D
Hakiz
Posts: 40556
Joined: 30/07/2015 20:01

#71820 Re: SDP

Post by Hakiz »

Bitvin wrote: 26/02/2024 23:57
Skijaš wrote: 26/02/2024 19:42
oldtajmer wrote: 26/02/2024 01:52

Code: Select all

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/342675/sokantne_tvrdnje_ademira_spahica_baltic_zaposlio_dizdarovu_zenu_u_dom_zdravlja_niksicev_prijatelj_dobivao_tendere.html
blagos mene stigle nam promjene 8)
U onom trenutku kada je Niksic nekad davno na jaku direktorsku poziciju progurao vlastitog brata, znalo se da su razlike izmedju njih i SDA ili HDZ-a samo u akronimu.
Još onog momenta kad je Nermin Nikšić postao predsjednik SDP-a znalo se da je stranka u ozbiljnom problemu.
A dokazalo putinovskom metodom produžavanja mandata.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7332
Joined: 12/03/2012 18:04

#71821 Re: SDP

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Bitvin wrote: 27/02/2024 12:42 Čim je izgradio mrežu poltrona nema više lake promjene.

Kao što je profesor Lagumdžija imao svoje mašiće, selimoviće, magazinoviće, hadžiće, lipovače...

I Nikšića. :D
Profesor Lagumdzija je amabasador BiH ispred UN-a sto nije nebitnija pozicija sto se tice vanjske politike odnosno imam osjecaj da taj lik nikada nije napustio politiku nego se malo sakrio, instalirao svoje poltrone, sacekao da se neke stvari zaborave i opet isplivao kao govno na povrsinu.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27608
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#71822 Re: SDP

Post by JoseMujica »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 27/02/2024 18:02
Bitvin wrote: 27/02/2024 12:42 Čim je izgradio mrežu poltrona nema više lake promjene.

Kao što je profesor Lagumdžija imao svoje mašiće, selimoviće, magazinoviće, hadžiće, lipovače...

I Nikšića. :D
Profesor Lagumdzija je amabasador BiH ispred UN-a sto nije nebitnija pozicija sto se tice vanjske politike odnosno imam osjecaj da taj lik nikada nije napustio politiku nego se malo sakrio, instalirao svoje poltrone, sacekao da se neke stvari zaborave i opet isplivao kao govno na povrsinu.
uh uh....jebote o tome nisam razmišljao :shock:

ko bi reko da je Slučajni Prolaznik tako zajeban igrač :shock:

još bi chery on the top bilo da vrate Šanku na čelo KCUS-a :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7332
Joined: 12/03/2012 18:04

#71823 Re: SDP

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

JoseMujica wrote: 27/02/2024 22:37
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 27/02/2024 18:02
Bitvin wrote: 27/02/2024 12:42 Čim je izgradio mrežu poltrona nema više lake promjene.

Kao što je profesor Lagumdžija imao svoje mašiće, selimoviće, magazinoviće, hadžiće, lipovače...

I Nikšića. :D
Profesor Lagumdzija je amabasador BiH ispred UN-a sto nije nebitnija pozicija sto se tice vanjske politike odnosno imam osjecaj da taj lik nikada nije napustio politiku nego se malo sakrio, instalirao svoje poltrone, sacekao da se neke stvari zaborave i opet isplivao kao govno na povrsinu.
uh uh....jebote o tome nisam razmišljao :shock:

ko bi reko da je Slučajni Prolaznik tako zajeban igrač :shock:

još bi chery on the top bilo da vrate Šanku na čelo KCUS-a :lol: :lol: :lol: :lol:
Jedino govno, pardon politicar, koje je ostalo relevantno 30+ godina. Za tako nesto moras biti poseban kalibar gnjide. Nakon svega vjerujem da se vise on pita od onog bezlicnog apartcika Neke zvanog Njiva.

On, bivsi sdO zohari i agendasi iz NS-a su kao rjesenje za zelene stakore i njihove privjeske. Vjetrovi promjene, neke nove paradigme. Aha, jesu vjetrovi al' u vidu prdeza.

Sve u svemu, najebali smo. Sve go smetljar i interesdzija,
a narod govedo, ko sto i jeste, koje misli da ce neko raditi za njegov interes i boljitak ako glasa za nekoga jednom u dvije ili cetiri godine, a ostatak vremena provede cackajuci nos, gledajici Farme, Zadruge i ostale nebitne retardacije. Nerealno.

Bez aktivnog ucesca putem gradjanog neposluha, kao neki vid korektora, se nista bitni nece desiti osim da jedno sjase, a drugo zajase novo/staro magare sto se na kraju i desava.
palermo
Posts: 22372
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#71824 Re: SDP

Post by palermo »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 28/02/2024 01:05

Bez aktivnog ucesca putem gradjanog neposluha, kao neki vid korektora, se nista bitni nece desiti osim da jedno sjase, a drugo zajase novo/staro magare sto se na kraju i desava.
:thumbup: tako je druze Cvrle. Ljudi bolje rade tek onda kada ih neko ili nesto natjera na to.

Problem je sto je gradjanski aktivizam, a neposluh je legitimni dio toga, uvijek samo posljedica visoke svijesti gradjana. Ne moze to iznici iz nicega. Drugim rijecima, mrka kapa.
zenit dozic
Posts: 2421
Joined: 07/09/2014 11:48

#71825 Re: SDP

Post by zenit dozic »

oldtajmer wrote: 15/02/2024 10:59
"Ko je Senad Avdić, šta ja imam pričati sa njim?", urlikao je danas Irfan Čengić, načelnik Općine Stari Grad u prostorijama Televizije OBN.

"Senad Avdić je redovan gost-komentator u emsiji 'Reflex'", kazala je pokušavajući ga umiriti urednica i voditeljica "Reflexa" Dika Nikšić.

"Ma, kakav on, nemam ja šta sa njim pričati, on nije moj nivo", ponavljao je izbezumljeni Čengić dok je svojoj asistentici pokazivao da zajedno napuste prostorije TV OBN.

"Senad Avdić nije Vaš nivo, jeste li to rekli?!", upitala ga je voditeljica Nikšić dok je Čengić žurnim koracima odlazio.

Načelnik Starog Grada trebao je gostovati zajedno sa načelnikom Općine Centar Srđanom Mandićem i govoriti o funkcioniranju lokalne samouprave, pripremama za predstojeće lokalne izbore...

Kao i u prethodnih 20-ak izdanja dijaloške emisije „Reflex“ aktuelne teme je zajedno sa gostima u studiju trebao komentirati novinar Senad Avdić.
boli te lafcina kad si kurcina
Svaka mu cast za ovog smrada senada avdica
Jos se mnogi od nas sjecaju kako je doticna prikaza pakovala rahmetli generalu Alagicu.
Post Reply