SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#101 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Novak20 »

uglavnomja wrote: 05/05/2021 15:05 zahebali ih anesteziolozi, nisu bili na naslovnicama ni 5 min :D

Povratak otpisanih u medijskoj polutišini. :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#102 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Prpa.ba »

Jesu li uspjeli samostalno odrzati sastanak bez da ih Sefik nadgleda i suflira? :mrgreen:
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#103 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by ortodont »

Kakva ubleha je Hadzikadic, ali to sam ocekivao od prvog pojavljivanja u javnosti. Jednostavno vibra ga je odavala.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#104 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Prpa.ba »

Smiren, intelektualan, dokazan na zapadu, govori engleski... i poziva zaracene strane na bosnjackoj politickoj sceni da misle na drzavu. Jos od inicijalne patetike, kao, politicki se aktivirao jer su ga poznanici zvali i rekli "Mirsade, drzava je ugrozena, vrati se da pomognes, sad je ili nikad". :lol: :lol: :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#105 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by General War »

karanana wrote: 05/05/2021 15:06 uh, fino fino.
sda nas je prevarila sa df-om, sa sbb-om, sa sbihom, sa pzpom.....
ali nije nas prevarila sa nip-om.
dobre nipples.
Nip je umtvljeni virus SDA, samo jedni drugima mogu doci glave.
DonieBrasco
Posts: 15178
Joined: 31/08/2016 16:09

#106 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by DonieBrasco »

Ja ne mogu da vjerujem da se ovi javno udrzuju kao podrska SDA. :lol:
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#107 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by putokaz1 »

karanana wrote: 05/05/2021 15:06 uh, fino fino.
sda nas je prevarila sa df-om, sa sbb-om, sa sbihom, sa pzpom.....
ali nije nas prevarila sa nip-om.
dobre nipples.
Nemora značit da NEĆE :razz:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#108 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by dustaban »

Slušam ovog fićfirića Bajrovića kod Emele, stomak mi se izvrće. Ako nam je ovo građanska opcija bojim se da ću zastranit :twisted:
User avatar
Truba
Posts: 81179
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#109 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Truba »

dustaban wrote: 05/05/2021 17:44 Slušam ovog fićfirića Bajrovića kod Emele, stomak mi se izvrće. Ako nam je ovo građanska opcija bojim se da ću zastranit :twisted:
Pa ja to stalno pisem na temama o hrvatima

Gradjanski nacional socijalisti su ti iz gs i dijela df
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#110 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by dustaban »

Black swan wrote: 05/05/2021 17:51
dustaban wrote: 05/05/2021 17:44 Slušam ovog fićfirića Bajrovića kod Emele, stomak mi se izvrće. Ako nam je ovo građanska opcija bojim se da ću zastranit :twisted:
Pa ja to stalno pisem na temama o hrvatima
Gradjanski nacional socijalisti su ti iz gs i dijela df
Da me se krivo ne shvati, onoj dvojici krmaka jebem sve zivo, u stanju sam ih zadavit ali Bajrovicev PLAN kako da odjebe Coviceve Hrvate nije nista drugo nego Covicev plan kako da u Federaciji dovede Dodikove Srbe.

Kuku nama sa ovakvim gradjanskim ekstremizmom.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65571
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#111 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by _BataZiv_0809 »

Ko povjeruje stranci u kojoj su Bajrovic, Bijedic i Zeljko Komsic, ja ga nabijem na hasimagu.
User avatar
sinuhe
Posts: 11456
Joined: 03/06/2011 11:33

#112 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by sinuhe »

Ima do izbora barem par kriza i preokreta. Izjalovila se i ova prica - vode neke razgovore :D Dosta nejasno od Hadzikadica.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#113 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Kikibombona »

Prpa.ba wrote: 05/05/2021 15:41 Jesu li uspjeli samostalno odrzati sastanak bez da ih Sefik nadgleda i suflira? :mrgreen:
Pusti njih...

Sta cemo sa Denisom Becirovicem cije su poruke mnogo opasnije, koji poziva da se svi ujedine sa SDA, da nema nikakve opozicije i da se u tri rezervata ove napadne drzave uvedu etnicke diktature!???

Rumeni je SDA igrac, nema dileme u to. Cak ako opozicija bude imala vecinu nakon izbora 2022., Rumeni bi mogao odvojiti par poslanika na stranu SDA.

Ili, ne daj bože, ako preuzme SDP, to ce biti kraj opozicije za narednih 10 godina.
User avatar
Altsa
Posts: 7310
Joined: 19/03/2004 18:31

#114 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Altsa »

ortodont wrote: 05/05/2021 15:42 Kakva ubleha je Hadzikadic, ali to sam ocekivao od prvog pojavljivanja u javnosti. Jednostavno vibra ga je odavala.
Haj obrazlozi.
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#115 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Novak20 »

Imam osjećaj da je Fahrudin malo ljubomoran. :D

https://avaz.ba/vijesti/bih/649691/izva ... telita-sss

Image
Izvana crveni, iznutra zeleni: Savez SDA-ovih satelita - SSS

SDA opterećenoj aferama i suočenoj s nikad većom i ujedinjenijom opozicijom protiv sebe, očajnički treba bilo kakav politički partner
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#116 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Moly87 »

Altsa wrote: 05/05/2021 21:43
ortodont wrote: 05/05/2021 15:42 Kakva ubleha je Hadzikadic, ali to sam ocekivao od prvog pojavljivanja u javnosti. Jednostavno vibra ga je odavala.
Haj obrazlozi.
Kandidatura za mjesto člana predsjedništva da SDP-u uzme glasove. Doduše, srećom nije Denis prošao jer je gora ubleha od Bakira. Fikus je bar fikus.

Samostalan izlazak na općinske izbore kako bi uzeo glasove trojci. Srećom nije dobro prošao jer je već tad pročitan od naroda.
User avatar
jazzer
Posts: 7146
Joined: 20/12/2004 14:44

#117 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by jazzer »

Meni nije jasno kojim je referencama, zaslugama Bajrovic postao expert za nesto? Pa se njega stalno pita
sta misli o aktuelnim temama.

A Lazovic i Komsic dodju kao neke maskote posleratne BiH politicke scene. Stalno oni nesto pricaju, gostuju na svim
mogucim tv kanalima, uvijek ista neka prica a niko ih ne ferma ni 1%.
User avatar
sinuhe
Posts: 11456
Joined: 03/06/2011 11:33

#118 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by sinuhe »

Istorijski, vec se i tako moze govoriti, najveca prevara je SDP. Mislim da je to najslabija velika opoziciona stranka na Balkanu i dosta bliska SDA.
Njima je SDA 20 godina placala najam zgrade Vlade FBiH. Stranka bez rezultata i ideologije.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#119 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by pici »

sinuhe wrote: 06/05/2021 13:40 Istorijski, vec se i tako moze govoriti, najveca prevara je SDP. Mislim da je to najslabija velika opoziciona stranka na Balkanu i dosta bliska SDA.
Njima je SDA 20 godina placala najam zgrade Vlade FBiH.
slazem se, eno becirevic poceo sa okupljanjem probosanskog bloka... mislim vise dosta vas je vas patriJota a vamo auta, ville, tenderi, uhljebljenja, djeca se vani skoluju, puni bankovni racuni... kome visHe sHuplja
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#120 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Moly87 »

sinuhe wrote: 06/05/2021 13:40 Istorijski, vec se i tako moze govoriti, najveca prevara je SDP. Mislim da je to najslabija velika opoziciona stranka na Balkanu i dosta bliska SDA.
Njima je SDA 20 godina placala najam zgrade Vlade FBiH. Stranka bez rezultata i ideologije.
Ako ne otjeraju zelenog Denisa i zelenu gradonačelnicu, SDP definitivno stavljam na listu SDA satelita.

U tom slučaju, trojka mora ODMAH postati dvojka!
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#121 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by dustaban »

jazzer wrote: 06/05/2021 13:21 Meni nije jasno kojim je referencama, zaslugama Bajrovic postao expert za nesto? Pa se njega stalno pita
sta misli o aktuelnim temama.
E ovo ni meni nije jasno.
Realno govoreci njegov kapacitet je ravan kapacitetu nekog samoproglasenog influensera.
Ali ovdje puse tu nekakvu njegovu americku vezu, neko svrsava kad Reuf bubne kako je uticao na stanovnike luizijane da americke trupe ostanu u evropi, bla, bla, bla...

Medjutim njegova opsesija Covicem je bolesna. On je zaista spreman da u Dom naroda uvali pet Bosnjaka koji se izjasnjavaju ko Hrvati samo da bi Covica zayebo. Bolesno pa to ti je.
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#122 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Seyfo »

Slažem se da do izbora možemo gledati toliko prevrata, zaokreta, zayeba, sujeta, podmetanja i zametanja između ove tzv opozicije, da će siroti glasači (izuzev SDA uhljeba) biti ispamećeni, izluđeni, razvučene pameti i zbunjeni. Na žalost, takva situacija uzrokuje neizlazak na izbore istih.
To nikako ne valja, jer će SDA uhljebi sigurno izaći i glasati.

Tako da je krajnje vrijeme da se profiliraju one stranke i njihovi telali i okupe oko jednog zajedničkog cillja, te da odgovore na pitanje:ko može srušiti SDA?


Jer se sve na to svodi. Nema tu nikakvog programa, nikakve strategije,boljeg života qrca palca. Ništa bolji nisu od njih, isti ološ, iste gnjide. Ali eto bar nek sruše one koji su ih naučili to biti.
User avatar
jazzer
Posts: 7146
Joined: 20/12/2004 14:44

#123 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by jazzer »

Ovi pobrojani u naslovu teme sigurno nece rusiti SDA, oni su tu zbog SDA.
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#125 Re: SDA sprema veliku prevaru s DF-om, SD-om, SBB-om, SBiH-om i Platformom za progres

Post by Novak20 »

Izborna kampanja je već počela. Ražanj se guli i vatra je tu, a zec još trči po šumi i livadi.
Post Reply