SDA nudi Miletu redukovani MAP!??

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1 SDA nudi Miletu redukovani MAP!??

Post by Kikibombona »

Dodik danas kaze da nema nikakve sanse da ce potpisati MAP. Kaze, ako je to uslov, Vijeca ministara nece biti.

Na to Bakir Izetbegovic odgovara da MAP nije = ulazak u NATO i da se mogu dogovoriti. :lol:

...

A SDA mediji zestoko napadose Sabinu Cudic kada je rekla da energiju treba usmjeriti na stvari oko kojih se mozemo dogovoriti, a to je narocito clanstvo u EU.

...

U dilemi sam, da li su turbo patrioti, pro-SDA, placeni ili jednostavno glupi. :-)
Last edited by Kikibombona on 04/08/2019 22:59, edited 1 time in total.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Prpa.ba »

Samo da je BH Blok htio sa SDA, Dodik bi odustao i sve bi bilo u redu. Komsic zadnja nada, ako i on izda kraj je Bosne.. :(
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Kikibombona »

Prpa.ba wrote:Samo da je BH Blok htio sa SDA, Dodik bi odustao i sve bi bilo u redu. Komsic zadnja nada, ako i on izda kraj je Bosne.. :(
Sad ce SDA mediji udariti propagandu da MAP nije implementiran radi izdaje BH bloka. :lol:

Siroti Bake je ostao 1v1 sa Miletom i morao popustiti. :D
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#4 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by bunk »

Ogavan naslov i ogavna laz.
Sramotis se..
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Maraschino »

Zvizdic je izjavio da ce on biti presjedavajuci VM dok se ne potpise godisnji plan.

Ovo sto se danas desilo i izjave govore da su dogovorili ''i vuk siti i ovce na broju''.
Dodik danas kaze da nema nikakve sanse da ce potpisati MAP
Dodik u tome ne zeli direktno ucestvovati ali ako se to desi nece praviti probleme. Mislim da ce se rijesiti time sto ce Bakir dobiti ministarstvo odbrane gdje ministar ima pravo potpisati godisnji plan.

Jebala ih i vlast i VM i godisnji plan dok se napadaju i zastrasuju povratnici(3 u roku sedam dana).

Bakir da ima imalo pameti samo se trebao zahvaliti na pozivu za danasnji sastanak i prvo rascistiti ovo. Ionako je ostalo malo povratnika pa sada treba i njih ponovo protjerati. To je meni vaznije od bilo koje vlasti a i ti bi @Kiki trebao to da znas.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Kikibombona »

Maraschino wrote:Zvizdic je izjavio da ce on biti presjedavajuci VM dok se ne potpise godisnji plan.

Ovo sto se danas desilo i izjave govore da su dogovorili ''i vuk siti i ovce na broju''.
Dodik danas kaze da nema nikakve sanse da ce potpisati MAP
Dodik u tome ne zeli direktno ucestvovati ali ako se to desi nece praviti probleme. Mislim da ce se rijesiti time sto ce Bakir dobiti ministarstvo odbrane gdje ministar ima pravo potpisati godisnji plan.

Jebala ih i vlast i VM i godisnji plan dok se napadaju i zastrasuju povratnici(3 u roku sedam dana).

Bakir da ima imalo pameti samo se trebao zahvaliti na pozivu za danasnji sastanak i prvo rascistiti ovo. Ionako je ostalo malo povratnika pa sada treba i njih ponovo protjerati. To je meni vaznije od bilo koje vlasti a i ti bi @Kiki trebao to da znas.
Apsolutno se slazem sa tobom.

Od MAP-a su vazniji povratnici, osjecaj sigurnosti koji je narusen. Bakir je trebao izaci sa uslovom da se kriminaliziju cetnicki i ustaski pokret, teroristicke skupine i drugi radikalizmi. To iznijeti kao uslov za formiranje vlasti.

Medjutim, to njemu nije toliko bitno. Cetnici donose glasove i Dodiku i Izetbegovicu.

...

Zvizdic je opozicija Bakiru u SDA. Ne cudi njegova izjava. Bakir ce popustiti za MAP, zivi bili pa vidjeli.
User avatar
512MB
Posts: 10511
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#7 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by 512MB »

Vece pitanje je na koga je Bake mislio sa "dacemo Hin neku fotelju.."
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#9 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by horkesh »

Image

Ništa od NATO-a ili barem MAP-a, ali važno je da je dogovorena izmjena Izbornog zakona BiH kako bi se osiguralo "legitimno predstavljanje".

Šokiran sam :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#10 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by славянин »

Bas kompleksan plan i okvir, uopste ne lici da ga je neko naskrabao 30 minuta prije sastanka.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#11 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Maraschino »

Pa je li stvarno mislite da ce se neko ovoga prdrzavati?
User avatar
mayab
Posts: 27009
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by mayab »

Iz šupljeg u prazno, ništa nije rečeno, eto tek da se nešto kao napiše !
HDZov rasistički "legitimni" IZ mogu donijeti, ali pada na svakom sudu, pogotovo u Strazburu......
MAP nije ni blizu članstva u NATO, tako da je šteta sto se ne radi na tome /ako se zaista nisu usaglasili/
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#13 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by malakh »

treba pitati bakira sta ce dobiti zauzvrat.

koji je ovo jad od drzave.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#14 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Prpa.ba »

Odlican papiric, treba ovo nositi i pokazivati ljudima kada se uzbudjuju oko izbora za clanove predsjednistva i drzavni parlament. :lol:

80% teksta potroseno na utvrdjivanje da je BiH drzava sa zakonima i medjunarodnim obavezama i da je lijepo kada je mir. Odlicno usaglaseno, svaka cast autorima.

10% teksta potroseno na utvrdjivanje da zelimo u EU, ali konkretne korake ima da rade entiteti i kantoni.

10% teksta potroseno na nesto sto nije drzavna nadleznost ("rjesavanje zivotnih pitanja"), ali da se nadje, zlu ne trebalo. :lol:
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#15 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by izvrsni direktor »

malakh wrote:treba pitati bakira sta ce dobiti zauzvrat.

koji je ovo jad od drzave.
Cuj sta ce dobit. Pa pare. Vec je spomenuo da hoce ministarstvo finansija.
Mada imam osjecaj da nece ni to uspjet...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#16 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Maraschino »

Nekako sam uspio citati do zelje za EU integracijama po mehanizmu kordinacije, dalje nema potrebe.

Ovakvi niti zele niti ce ista raditi radi priblizavanja EU jer takvima tamo mjesta nema cega su svjesni.

Dajte ne budimo djeca, tolika poglavlja treba uskladiti sa EU normama preko meh-ko. :lol:
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#17 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by muzicar_iz_parka »

Mirno spavajte, novog vijeća ministara neće biti.
User avatar
mayab
Posts: 27009
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#18 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by mayab »

horkesh wrote:Image

Ništa od NATO-a ili barem MAP-a, ali važno je da je dogovorena izmjena Izbornog zakona BiH kako bi se osiguralo "legitimno predstavljanje".

Šokiran sam :lol:
Ovo mi liči na one izjave misica na izboru za mis svijeta, ali one se barem zajebavaju, odnosno "taki im poso"
User avatar
JoseMujica
Posts: 27541
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#19 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by JoseMujica »

jel ovo nekoga SDA razoćarala :?

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Styling
Posts: 12500
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by Styling »

horkesh wrote:Image

Ništa od NATO-a ili barem MAP-a, ali važno je da je dogovorena izmjena Izbornog zakona BiH kako bi se osiguralo "legitimno predstavljanje".

Šokiran sam :lol:
Nije problem izmjena izbornog zakona. Raspakuj pa udrobi uz Ljubica i Sejdic i Finci i Pilav, i sve ostale. Pa da vidimo onda.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by pici »

sdO razocarala... de .BA ljudi jesmo mi u istoj drzavi il dijaspori... selam :bih:
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1329
Joined: 20/11/2018 16:45

#22 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by MarshalDodik »

Ozbiljno pocinjem sumnjati u stranku demokratske akcije
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18040
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#23 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by GandalfSivi »

Prodade Bakir, opet. I hocemo se kladiti da niti jedan od medija nece ni spomenut MAP, pojeo vuk magarca. Mi cemo onda na forumu nesto k'o srati i onda ce se desiti neka nova distrakcija i onda cemo i mi zaboraviti.

Nazalost, u drzavi nemamo niti jednog novinara koji bi pocinjao svaki text/prolog/intervju sa pitanjem dokle smo sa MAP/NATO-om.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#24 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by bunk »

Dzaba krecis,godisnji izvjestaj se salje ili nema VM.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#25 Re: SDA odustaje od MAP-a?

Post by pici »

"Obavezujem se da ću savjesno obavljati povjerene mi dužnosti, poštivati Ustav Bosne i Hercegovine, u potpunosti provoditi Opći okvirni sporazum za mir u Bosni i Hercegovini, štititi i zauzimati se za ljudska prava i osnovne slobode te štititi interese i ravnopravnost svih naroda i građana".
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /190319037


Image


:lol: :lol: :lol: :lol: koji jadovi
Locked