SDA mediji o BH bloku

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#26 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by edo_79 »

Kikibombona wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Daj onaj sa krstom napravljenim od stolova :lol:
Slučajno ili ne: Šta simbolizira ovaj krst oko kojeg se okupila sarajevska šestorka?

Image

http://saff.ba/slucajno-ili-ne-sta-simb ... -sestorka/
Najzanimljiviji dio današnjeg okupljanja sarajevske šestorke je krst oko kojeg su se okupili, odnosno način na koji je domaćin sastanka postavio crveni sto. Da li je krst u crvenom stolu tu slučajno ili ne?
Cuj slucajno? :lol: :lol: :lol: :lol:
Conspiracy theory .... tii nuu niii nuu ... jebo Zonu sumraka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40567
Joined: 21/05/2012 22:46

#27 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by AmiĐa_Idriz »

edo_79 wrote:
Kikibombona wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Daj onaj sa krstom napravljenim od stolova :lol:
Slučajno ili ne: Šta simbolizira ovaj krst oko kojeg se okupila sarajevska šestorka?

Image

http://saff.ba/slucajno-ili-ne-sta-simb ... -sestorka/
Najzanimljiviji dio današnjeg okupljanja sarajevske šestorke je krst oko kojeg su se okupili, odnosno način na koji je domaćin sastanka postavio crveni sto. Da li je krst u crvenom stolu tu slučajno ili ne?
Cuj slucajno? :lol: :lol: :lol: :lol:
Conspiracy theory .... tii nuu niii nuu ... jebo Zonu sumraka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18499
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#28 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by SmokingMan »

Šteta što ovaj otarak nije propao kao njegova pretača Faktor.Ovo slabo da ko kupuje,ali uvijek u pozadini postoji neko ko financijski "gura" propagadni materijal.
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#29 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by Seyfo »

A da sastave prva dva stola bilo bi "šta simbolizira kurac napravljen od stolova na sastanku šestorke?" "Tim kurcem atakuju direkt na nas"
sumirprimus
Posts: 80740
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#30 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by sumirprimus »

SmokingMan wrote:Šteta što ovaj otarak nije propao kao njegova pretača Faktor.Ovo slabo da ko kupuje,ali uvijek u pozadini postoji neko ko financijski "gura" propagadni materijal.
kao i sve ostalo
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#31 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by swanfilter »

Jedinu simboliku koju ja vidim je totalni neukus ....
User avatar
Plaut
Posts: 250
Joined: 21/01/2019 02:37

#32 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by Plaut »

Biće mi kako kad, ali nikad kako sad.

Ugroženi.
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#33 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by kiligonzales »

Samo lazu... :)
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by pici »

Kikibombona wrote:I rahmetli Alija predvidio formiranje nemoralne koalicije u SA kantonu

Alija Izetbegović: Zar neko ima pravo biti neutralan u ovakvoj situaciji?

http://saff.ba/alija-izetbegovic-zar-ne ... situaciji/

Kome se smiju «lideri» BH. bloka: Državi ili Bošnjacima?

http://saff.ba/kome-se-smiju-lideri-bh- ... osnjacima/

Perverzija :lol:

User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#35 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by Roccohljup »

o hebote....cuj krst :-) :-) :D :D :D :D :D Vala baš...sve ćafiri i munafici za stolom :D :D :D :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#36 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by hAZNADAR »

Nivelacija wrote:
perfekcionista1 wrote:Sve ok. Ali sad za stvarno, pitanje Bosnjacima. Je li uredu sto Kojovic izjednacava bosnjacki i srpski nacionalizam i prica kao "taj nacionalizam nam je i donio rat". O cemu on prica? Bosnjaci krivi sto su se branili?
SDA je skupina kriminilizovanih bosnjaka koja je vece stetu bosnjacima nanijela nego HDZ i SNSD.

Prica o partiotizmu u SDA je dimna zavjesa sa lakovjerne idiote.
Prije ce taj Kojovic sici u rov za Bosnu nego Izetbegovic, Zvizdic, Zukic.Campara.
Naravno, istina. Ali lakovjerni idioti odnose prevagu na izborima. Ili da budemo blazi - ljudi koji ne spekulisu previse o politicii strankama vec biraju nesto sa cime se mogu poistovjetiti, nesto blisko,.. I tu SDA naravno vodi u natjecaju patriotizma. Isti princip svugdje u svijetu - politicke kampanje nisu usmjerene na pametne ljude koji analiziraju - vec na neupucenu vecinu koja cita samo naslove.

Niko nece sici u rov jer nece biti ni potrebe,... drzavnost je neupitna,.. stanje kakvo jeste je vjecito. Niti unitaristi mogu ujediniti BiH niti separatisti pocijepati. Sve se aktuelna prica svodi na sarmiranje bosnjacke javnosti.

A prica o kriminalu je prica o nasem mentalitetu a ne prica o jednoj stranci. Mislte da u SDA imaju tajni psiho tekst za nove clanove pa ko ispane kriminalac, korumpiran,... taj moze u raju. SDA je najveci kriminal i steta samo zato sto su najduze na vlasti,.. nista ljevica nije bolja po tom pitanju jer da jeste - Tuzla sa malo vise ljevice u vlasti bi danas bila idilicni raj.

Ovim medijima sto skice, osudjuju,... ja ne vjerujem puno. I to je predstava kao izjave tobozeg iznenadjenja i ogorcenja SDA zvanicnika. U stranackim centralama imaju i visak vremena za detaljno studiranje svih mogucih rokada poslije izbora, svih mogucih kombinacija i stavova konkurencije i naravno da je SDA sigurno racunala i na ovakav scenario i sta u tom slucaju raditi. Ne mislis valjda da citaju klix vijesti i tek onda reaguju. Posto je sarmiranje bosnjacke javnosti jedini moguc interes u svemu ovome - ko da gledam da ce se SDA prodavati sada kao jedini drzavni i bosnjacki dusebriznik. SDA moze iz ovoga samo hajriti, malo drame samo plus.

I naravno - ovo je otvoreni forum za sve i nije zabranjeno reklamirati, promovirati, hvaliti,... SDA. Zasto bi neko ovdje krio da je SDA, lagao da nije - realno? Ova prebacivanja da je neko SDA bot samo zato sto izrazi skepticizam, sumnju,... nije dio euforije gomile,... svakako nije velika pamet.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#37 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by JThomas »

a računa li se ovaj forum? mislim mi tačno imamo forumaše koji će nam danas napisati sadržaj iz sutrašnjeg stava, ili saopštenja sa pressa stranke.
free_too
Posts: 373
Joined: 02/07/2014 19:23

#38 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by free_too »

Evo najjaceg SDA medija u BiH:


...
::
..

..

..
drumroll

..
..
.

.
..


www.klix.ba


Nazalost klix se prodao za sitne pare, tj za dobre pare ali postali su definitivno zeleni. Ne govorim o forumu, vec o samom izvjestavanju svega i svacega.

Uradili su rebranding iz sarajevo-x u klix, sad bi trebalo sda-x :izet:
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#39 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by tandmand »

perfekcionista1 wrote:Kako uspijete progutati tako perfidnu podvalu. Lik nas Bosnjake tretira isto kao i sljedbenike Karadzica. Za njega su Bosnjacki i srpski nacionalisti krivi za rat. Cuj mi krivi za rat, do zadnjeg dana nismo znali i vjerovali ni da ce ga biti.

Divim vam se pa ste to progutali.
A ko je kriv za ovakav mir?
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#40 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by perfekcionista1 »

tandmand wrote:
perfekcionista1 wrote:Kako uspijete progutati tako perfidnu podvalu. Lik nas Bosnjake tretira isto kao i sljedbenike Karadzica. Za njega su Bosnjacki i srpski nacionalisti krivi za rat. Cuj mi krivi za rat, do zadnjeg dana nismo znali i vjerovali ni da ce ga biti.

Divim vam se pa ste to progutali.
A ko je kriv za ovakav mir?
Dodik i Covic koji otvoreno rade za interese agresora i UZP skutora.
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#41 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by shbc »

Pa sto onda SDA gura Dodika u FBiH? Ja mislio oni gazije i patriote
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#42 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by Kikibombona »

Stavovi iz SDP-a: JNA i SDA su isti, sve koji ne misle tako treba izgurati iz Sarajeva u Zenicu

https://faktor.ba/vijest/stavovi-iz-sdp ... nicu/22349

Jedna od uzdanica SDA je sizofrenik Suljagic...
Ima li gdje onog SDA mutanta Reufa, sta on kaze?

Damir Nikšić: Banja Luka i zapadni Mostar bi nas vjerovatno “pustili” da se obračunamo sa SDA…
Članovi Naše stranke i pojedini SDP-ovci toliko su ogrezli u mržnji prema Bošnjacima da su spremni na svakaave gluposti. To se najbolje vidjelo nakon odluke SDP-a, DF-a i Naše stranke da ne učestvuju u pravljenju vlasti sa SDA i drugim probosanskim strankama.
http://saff.ba/damir-niksic-banja-luka- ... mo-sa-sda/

:lol: :lol: :lol: :lol:
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#43 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by kiligonzales »

pici wrote:
Kikibombona wrote:I rahmetli Alija predvidio formiranje nemoralne koalicije u SA kantonu

Alija Izetbegović: Zar neko ima pravo biti neutralan u ovakvoj situaciji?

http://saff.ba/alija-izetbegovic-zar-ne ... situaciji/

Kome se smiju «lideri» BH. bloka: Državi ili Bošnjacima?

http://saff.ba/kome-se-smiju-lideri-bh- ... osnjacima/

Perverzija :lol:

Od rahmetli Alije Izetbegovica napravili svetu kravu, kao sto su neki od Tita, kao da nam ono sto je proslo moze sacuvati nasu sadasnjost, pa se generalno ko narod vracamo proslosti i njegujemo kultove licnosti koji nam realno ne trebaju.

Ovo vrijeme treba nove lidere, nazalost niko se ne promice da valja, sve likom beskicmenjaci, sto od malog Alijinog, Niksica, Fahre, Jerlagica, Pedje i drugih. Jedino u Komsicu malo kuveta ima, ali i to je tanko. Harise vrati se sve ti je oprosteno. :lol:

Sad kad bi puklo mogu misliti kako bi nam bilo...

Evo mi jeza prodje preko ledja kad bi Zahiragica vidio u uniformi nekoj ili recimo Masica... :lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#44 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by Kikibombona »

Cistom covjeku kao sto je Pedja mogu jedino odgovoriti lazima i uvredama.

Izetbegović o Kojoviću koji je iza rata došao iz Srbije i njegovoj misiji da odstrani SDA iz struktura vlasti…

http://saff.ba/izetbegovic-o-kojovicu-k ... ra-vlasti/

Kakvi bolesnici, vidi ovo :lol: :lol: :lol: :lol:

Islamofobni hrsuz iz “njihove stranke”: Selektivnosti i laži “Evropljanina i intelektualca”

http://stav.ba/islamofobni-hrsuz-iz-nji ... lektualca/

Ne mogu prezaliti Sarajevo. Izgubise poslove, tendere i milione koje su planirali opljackati. :evil: :evil: :evil: :evil:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#45 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by edo_79 »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /190207146

"Ja razumijem zašto nas ne voli SNSD, a nekada i HDZ. Ali zašto nas ne vole patriotske stranke, i to ovdje u Sarajevu, ne mogu da razumijem. Građanska opcija nam je potrebna, zvao sam ih. Ako izostane podrška SDP-a, onda nek se ne čude ako budemo morali prihvatiti nešto što nam se ne sviđa", rekao je predsjednik SDA.

Ništa čoeku nije jasno ...... al ako oni me bidnu stjeli snama ... mi ćemo morat prifatit nešto što se morebit njima neće svidit :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#46 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by It_is_a_Leclerc »

edo_79 wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /190207146

"Ja razumijem zašto nas ne voli SNSD, a nekada i HDZ. Ali zašto nas ne vole patriotske stranke, i to ovdje u Sarajevu, ne mogu da razumijem. Građanska opcija nam je potrebna, zvao sam ih. Ako izostane podrška SDP-a, onda nek se ne čude ako budemo morali prihvatiti nešto što nam se ne sviđa", rekao je predsjednik SDA.

Ništa čoeku nije jasno ...... al ako oni me bidnu stjeli snama ... mi ćemo morat prifatit nešto što se morebit njima neće svidit :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa dobro. Čovjek nije svjestan da SBiH nema nijedan mandat u Parlamentu FBiH, a računa na njihovu podršku. Svemogući Bože, ko nas vodi, dobro je iko živ ostao.
User avatar
Plaut
Posts: 250
Joined: 21/01/2019 02:37

#47 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by Plaut »

Momci, kad će rat spomenuti?
ja71
Posts: 5390
Joined: 31/03/2006 14:45

#48 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by ja71 »

Kad je Kojović tačno napustio BiH?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by Kikibombona »

Uhhh, sutra slijedi rafalna paljba SDA medija

(SDA) BOŠNJACI IMAJU KOLEKTIVNI POTRES MOZGA

http://stav.ba/bosnjaci-imaju-kolektivni-potres-mozga/
herzegowac
Posts: 146
Joined: 01/01/2019 19:03

#50 Re: SDA mediji o BH bloku

Post by herzegowac »

Iako ovaj neformalni blok ima oskudan izborni legitimitet, ipak ima sasvim legalne načine i kapacitete da blokira bilo kakvo političko ujedinjavanje bošnjačkih i probosanskih stranaka, a što je trenutno vrhunski bošnjački interes i prioritet.
Kakva mentalna i verbalna akrobacija SDA medija. :)
Locked