SDA kvislinzi hapse bracu!

User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#1 SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by rado_vidjen »

Izdaja, braco i sestre! dokle ce se hapsiti zasluzni ljudi ove zemlje, koji su nam pritekli pomoc kada niko nije htio? do kada ce bosnjacki munafici ponizno isupunjavati naloge cafirsko-sotonisticke amerike? do kada cemo podrzavati pogresne?

ovo je novi guntanamo i nova "alzirska grupa" ! ocekujem da vladajucu marvu pravdoljubivi fahrudin radoncic pocisti pred tekuce izbore.
zna se, braco, kako je herojski napadao zlatka lagumdziju, jer se besramno povinovao nalogu nabujalog islamofobicnog busizma.
dabome, ostali iz alijanse su bili nevini i nisu se puno pitali. (zacarani magijskim ritualima koje baron zlatko sa svojom sektom provodi u kuci cvijeca svaki puni mjesec)


islamska revolucija & serijat !
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by KatarinaKosaca »

Šteta što Zlatko nema malo vlasti, pa da spašavajući BiH nelegalno isporuči tu novu alžirsku grupu. Baš mi žao čovjeka što i sedmi put izgubi, jer bi mi spasio državu :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45557
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by Chmoljo »

KatarinaKosaca wrote:Šteta što Zlatko nema malo vlasti, pa da spašavajući BiH nelegalno isporuči tu novu alžirsku grupu. Baš mi žao čovjeka što i sedmi put izgubi, jer bi mi spasio državu :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jok trebao je motokultivatore dijeliti

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ekvivalent
Posts: 461
Joined: 28/12/2008 21:05

#4 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by ekvivalent »

Chmoljo wrote:
KatarinaKosaca wrote:Šteta što Zlatko nema malo vlasti, pa da spašavajući BiH nelegalno isporuči tu novu alžirsku grupu. Baš mi žao čovjeka što i sedmi put izgubi, jer bi mi spasio državu :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jok trebao je motokultivatore dijeliti

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a trebo je
al ga zaheba njegov novi koalicioni partner hare the lepi :-) :-)
User avatar
starii
Posts: 3303
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#5 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by starii »

opet neka islamofobija..? :roll:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by JThomas »

kako ne shvatate da to nije isto? :D :D

:lol:
ekvivalent
Posts: 461
Joined: 28/12/2008 21:05

#7 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by ekvivalent »

starii wrote:opet neka islamofobija..? :roll:
ma jok ba
predizborna za neke izbore valjda
koji sad ono dolaze??? :-)
znas ono "oni njih kao nesto napadaju,a oni se kao brane,a fotelje djele sporazumno" :-)
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#8 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by kiky »

:D
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2642
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#9 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by Ja_Ja »

Izdaja, braco i sestre! dokle ce se hapsiti zasluzni ljudi ove zemlje, koji su nam pritekli pomoc kada niko nije htio? do kada ce bosnjacki munafici ponizno isupunjavati naloge cafirsko-sotonisticke amerike? do kada cemo podrzavati pogresne?

ovo je novi guntanamo i nova "alzirska grupa" ! ocekujem da vladajucu marvu pravdoljubivi fahrudin radoncic pocisti pred tekuce izbore.
zna se, braco, kako je herojski napadao zlatka lagumdziju, jer se besramno povinovao nalogu nabujalog islamofobicnog busizma.
dabome, ostali iz alijanse su bili nevini i nisu se puno pitali. (zacarani magijskim ritualima koje baron zlatko sa svojom sektom provodi u kuci cvijeca svaki puni mjesec)


islamska revolucija & serijat !
Prvo se napise razumljiv post pa se onda vitla okolo sa nabulozama.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#10 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by HAVANA »

Sve su ovo zlatko i bakir zakuhali :twisted:
Reko mi vozdra raja :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#11 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by KatarinaKosaca »

HAVANA wrote:Sve su ovo zlatko i bakir zakuhali :twisted:
Reko mi vozdra raja :D
A šta si ti pametno reko, sem progona neistomišljenika po forumu?

btw--- I manipulacije tudjih rječi. Zaboravih tvoju najveću vrlinu :-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#12 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by HAVANA »

KatarinaKosaca wrote:
HAVANA wrote:Sve su ovo zlatko i bakir zakuhali :twisted:
Reko mi vozdra raja :D
A šta si ti pametno reko, sem progona neistomišljenika po forumu?


:lol: Volim i ja tebe. :D
Pametnica naša. :-)
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#13 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by fixer »

glupost godine :-)
splavar šime
Posts: 299
Joined: 12/10/2008 21:41

#14 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by splavar šime »

Gdje su sada oni veliki mitinzi i protesti sa Polupijanim demonstrantima koi u jednoj ruci drže Arapsku zastavu a u drugoj flašu šljive i preko mobitela slušaju naredbe i pokliče.Što to sada Fahro ne objavljuje na naslovnici Havaza da se braća hapse, već mu je glavna vijest da je BiH dobila Milijardu KM a zaboravili da napišu da je to kredit što će i naša unučad vraćati, a gdje su Milijarde što je on i njegovi miševi pohapali od donacija i prihvatizacije. :x
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#15 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by -LIBERO- »

Nema veze sto nije na vlasti ,Zlatko je kriv za hapsenje i za deportaciju koja slijedi.
Zlatko i SDP su opet udarili na goloruke Muslimane.
Zlatko,ta izdajica i kvisling :D ,napada nasu "bracu",pod okriljem Amerike,Vatikana i Izraela.


UPS....pa na vlasti je SDA i sestrinska joj Sza BiH :?

KAKO SAD OVOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :?

P.S :lol: :lol: :lol: :lol:
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#16 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by Area_51 »

rado_vidjen wrote:Izdaja, braco i sestre! dokle ce se hapsiti zasluzni ljudi ove zemlje, koji su nam pritekli pomoc kada niko nije htio? do kada ce bosnjacki munafici ponizno isupunjavati naloge cafirsko-sotonisticke amerike? do kada cemo podrzavati pogresne?

ovo je novi guntanamo i nova "alzirska grupa" ! ocekujem da vladajucu marvu pravdoljubivi fahrudin radoncic pocisti pred tekuce izbore.
zna se, braco, kako je herojski napadao zlatka lagumdziju, jer se besramno povinovao nalogu nabujalog islamofobicnog busizma.
dabome, ostali iz alijanse su bili nevini i nisu se puno pitali. (zacarani magijskim ritualima koje baron zlatko sa svojom sektom provodi u kuci cvijeca svaki puni mjesec)


islamska revolucija & serijat !
Meni se cini da pohapseni nemaju drzavljanstva, a k tome jos neka djela pocinili krimogena po svijetu, pa dosli ovamo u novo utociste. Divno. Naravno, za sve je kriv SDP, nisam nista drugo pomislio.

Bilo bi fino da napokon shvate da nisu ovdje dobrodosli i da sami odu kuci. Ovako ce stalno biti neke nove alzirske grupe. Ove je hapsio SDA, ocito da je i njima sve jasno.

A vi sto hocete neke revolucije i vjerske zakone, to mozete u svojoj pravoj kuci i domovini koliko hocete, u nasoj Bosni i Hercegovini to necete.
User avatar
Altsa
Posts: 7354
Joined: 19/03/2004 18:31

#17 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by Altsa »

rado_vidjen wrote:Izdaja, braco i sestre! dokle ce se hapsiti zasluzni ljudi ove zemlje, koji su nam pritekli pomoc kada niko nije htio? do kada ce bosnjacki munafici ponizno isupunjavati naloge cafirsko-sotonisticke amerike? do kada cemo podrzavati pogresne?

ovo je novi guntanamo i nova "alzirska grupa" ! ocekujem da vladajucu marvu pravdoljubivi fahrudin radoncic pocisti pred tekuce izbore.
zna se, braco, kako je herojski napadao zlatka lagumdziju, jer se besramno povinovao nalogu nabujalog islamofobicnog busizma.
dabome, ostali iz alijanse su bili nevini i nisu se puno pitali. (zacarani magijskim ritualima koje baron zlatko sa svojom sektom provodi u kuci cvijeca svaki puni mjesec)


islamska revolucija & serijat !
prvo nemoj me zvati bratom jer ti po ni kojem osnovu to ne mogu biti. a prvi i glavni osnov je taj da branis vehabije koje su na ne zakonit nacin dobili drzavljanstvo zemlje u kojoj zivis i koja je toliko propatila u ratu a oni je srozavaju do daske. steta sto nije zlatko na vlasti jer bi i ti zavrsio kao tvoja bradata braca.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#18 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by mIRCerka »

ako mozete normalno komunicirati, super, ako ne, ja cu mandal opalit.
User avatar
primus-1
Posts: 439
Joined: 13/08/2008 13:38

#19 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by primus-1 »

jesu to oni,sto ne daju gledat u zene(mislim uopceno u sve zene)?
ako jesu,kocka je bacena :D
User avatar
MOSTARAC_
Posts: 158
Joined: 25/08/2008 11:53
Location: delta quadrant

#20 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by MOSTARAC_ »

svakakve li gluperde hodaju ovim svijetom i imaju pristup netu... :roll:
shalaedin
Posts: 1337
Joined: 28/03/2008 00:35

#21 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by shalaedin »

Altsa wrote:
rado_vidjen wrote:Izdaja, braco i sestre! dokle ce se hapsiti zasluzni ljudi ove zemlje, koji su nam pritekli pomoc kada niko nije htio? do kada ce bosnjacki munafici ponizno isupunjavati naloge cafirsko-sotonisticke amerike? do kada cemo podrzavati pogresne?

ovo je novi guntanamo i nova "alzirska grupa" ! ocekujem da vladajucu marvu pravdoljubivi fahrudin radoncic pocisti pred tekuce izbore.
zna se, braco, kako je herojski napadao zlatka lagumdziju, jer se besramno povinovao nalogu nabujalog islamofobicnog busizma.
dabome, ostali iz alijanse su bili nevini i nisu se puno pitali. (zacarani magijskim ritualima koje baron zlatko sa svojom sektom provodi u kuci cvijeca svaki puni mjesec)


islamska revolucija & serijat !
prvo nemoj me zvati bratom jer ti po ni kojem osnovu to ne mogu biti. a prvi i glavni osnov je taj da branis vehabije koje su na ne zakonit nacin dobili drzavljanstvo zemlje u kojoj zivis i koja je toliko propatila u ratu a oni je srozavaju do daske. steta sto nije zlatko na vlasti jer bi i ti zavrsio kao tvoja bradata braca.
Ovakve kao ti koji muslimane dijele na ove i one poslao bih na Hadz, ali ne da obavis isti, vec samo da promatras te ljude i da izvuces poruku "Sta je to Islam?", jer ocigledno ti je kao takav nepoznanica. Pa da vidis da niko ne mari oko tebe koji je tvoj mesheb, dali si sija, sufija, selefija (kod nas pogrdno vehabija, koje ima u korijenu jedno od bozijih imena WEHAB ili darezljivi), dali si crn, bjel, zut, kinez, bosanac, arap, meksikanac... nikoga ne zanima sta i kako radis, cinis li zikr na ruke ili na tespih i dali klanjas dizuci ruke ili ne... Nikoga ne zanima dali si prije toga proveo dan u dzamiji ili ne, dali ti je zena pokrivena ili ne... ni dali si dobar ili los covjek... Za hadziju iz bilo kojeg dijela svijeta ti si brat musliman jer si tu i djelis dane na istom mjestu kao i on. Ali tebe kao neukog Bošnju sve to neinteresuje i plaho po nekim svojim šavovima kritikuješ mnoge ljude koji su bolji od tebe.

To sto si nezahvalan tim ljudima pokazujes koliko rijetki Bosanci mogu biti nezahvalni ljudima koji su im bezrezervno pomagali i kakvi skotovi mogu biti. Isto tako doci ce vrijeme kada ce pljuvati i po Enveru Sehovicu, Safetu Hodzicu, Izetu Nanicu, Miralemu Jugi i drugima i kada ce se stiditi vlastite borbe, a sve u zelji da se ulizu onima koji su ih do juce ubijali i koji bezpostedno brane RS.

I ova hapsenja su plod toga ulizivanja...
User avatar
primus-1
Posts: 439
Joined: 13/08/2008 13:38

#22 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by primus-1 »

kao prvo,imam pravo da mislim da nam oni nisu braca,da ono sto oni propagiraju nije dobro za bosnu,i za njene stanovnike,i ako svoj stav iznesem na jedan ironicno-sarkasticno-cinican nacin,imam pravo na to,bar ne vrijedjam,za razliku od tebe mostarac :)
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#23 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by Fordas »

Altsa wrote:.....steta sto nije zlatko na vlasti jer bi i ti zavrsio kao tvoja bradata braca.
Zar neko uopce moze posumnjati u ovo? 8-) A ta 'bradata braca' kako kazes su odreda branili ovu zemlju i ovaj narod, iako nisu morali, pa su valjda toliko zasluzili da ih se ne tretira kao zivotinje. Ali, sta su ljudska prava za tebe i tebi slicne.... I jos nesto, nisu u pitanju stranci u pitanju su ljudi od kojih su neki tu preko 20 god. koji imaju porodice ovdje. To sto ih se sad naziva 'strancima' je isto sto se svinjska gripa vise ne smije zvati svinjskom nego novom gripom, medijskli bolje zvuci...
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#24 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by Luke Perry »

jesu li to oni o kojima je bilo u new york timesu? ako jesu onda medju njima ima i regularnih ljudi. jedan je dosao u Bih 1980 :shock: i sad ga namjeravaju protjerati.
User avatar
MOSTARAC_
Posts: 158
Joined: 25/08/2008 11:53
Location: delta quadrant

#25 Re: SDA kvislinzi hapse bracu!

Post by MOSTARAC_ »

primus-1 wrote:kao prvo,imam pravo da mislim da nam oni nisu braca,da ono sto oni propagiraju nije dobro za bosnu,i za njene stanovnike,i ako svoj stav iznesem na jedan ironicno-sarkasticno-cinican nacin,imam pravo na to,bar ne vrijedjam,za razliku od tebe mostarac :)
sorry stari što nisam bio malo određeniji, nijesam mislio na tebe niti sam prozivao tvoj stav/komentar već onog lika koji je postao ovu temu.. :wink:
Locked