SDA-All about

User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#81976 Re: SDA-All about

Post by hatemondays »

drug_profi wrote: 07/02/2023 00:56
hatemondays wrote: 07/02/2023 00:52
Nebojis se moj racku, sviras kurcu i ti to dobro znas,. Druga su vremena ovi koji bi ti sad pokucali na vrata nisu hatemondays i ti kao moj drug to treba da znas. Ti si se prvo borio da sacuvas guzicu i to svoju prvu pa onda mozda i koju tudju, ove moralne priduke zatucana, siromasna, vjerski zadrta jesi li ti ikad bio u USA ili recimo u QLD ovdje pa puna drzava upravo takvih i onda nas Robin Hood aka profi on bi nesto svjetlio svojim macem. Idi covjece spavaj nije dobro biti budan, ja evo na poslu drkam lagano zajebavam te onako jebiga moze mi se. I jos plate za ovo a nisam metka za njih opalio, merhametli ljudi nije ko ti ,ti bi mene odmah na sud.
Vidis kakav si. Tebi treba nek da te za ruku vodi. Jer ti sad pa sad bi se sa nekim posvadjao. A tako se ne stvaraju saveznici.
A da te pitam nesto. Bil se ti bojao da ti je pun kurac svega?

Edit: u krajnjem nisi relevantan za ovu pricu. Otisao si preko bare. Tebe se ne tice sta ce sa Bosnom biti. Boli te racku.
Evo me opet malo se radilo 5 minuta, opet ne spavas, drug to za nase godine nije dobro. Eh Bosna je u uvijek u srcu ali sve ima svoje limite. A ti to ocigledno ne zelis da vidis, zastave se ne jedu drug moj. Ako ti je pun kurac svega trazis alternativu a ne borba sa vjetrenjacama , prodje zivot
profa. Ja ti pokusavam uz malo zajebancije da ti otvorim oci, sto kaze nas narod idi ba zguzi nesto, popij koju. Itekako sam relevantan dok mi familija zivi tamo itekako drug moj i da ponovim jos jednom ITEKAKO, dok su mezari mojih najmilijih tamo i dok je ziv bilo koji clan moje familije u toj Bosni a ne zato sto sam prove 4 godine u ratu. to sam halalio onako od srca. Ja samo pukasavam da te prosvijetlim da ima rahatluka svuda samo ga treba traziti a ne ko Don Kihot. Nas ex borce svakako mozes popisati , sve nas je manje i nemoj da se nerviras ja bolan ko da sad sjedim stobom u rovu ispod Spice jedemo ono govno od Icara i sanjamo kad cemo na more. Ljubi tebe mondays i bujrum kad hoces navrati ugrijalo ovih dana. Odoh raditi mora se, ugodan san moj profa.
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#81977 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Zivio.
Ali uopste nismo pricali o tome.
Ja sam samo rekao da Bosnjaci trebaju nekog da ih povede na Zapad jer ocigledno ne znaju put.
A o tom sto si ti napricao i sta si sve zamislio, ja nisam ni htio da govorim.

Ja ostajem ovdje. Ti si otisao.
Tacka. Kraj price.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14534
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#81978 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

hatemondays wrote: 07/02/2023 01:12
drug_profi wrote: 07/02/2023 00:56

Vidis kakav si. Tebi treba nek da te za ruku vodi. Jer ti sad pa sad bi se sa nekim posvadjao. A tako se ne stvaraju saveznici.
A da te pitam nesto. Bil se ti bojao da ti je pun kurac svega?

Edit: u krajnjem nisi relevantan za ovu pricu. Otisao si preko bare. Tebe se ne tice sta ce sa Bosnom biti. Boli te racku.
Evo me opet malo se radilo 5 minuta, opet ne spavas, drug to za nase godine nije dobro. Eh Bosna je u uvijek u srcu ali sve ima svoje limite. A ti to ocigledno ne zelis da vidis, zastave se ne jedu drug moj. Ako ti je pun kurac svega trazis alternativu a ne borba sa vjetrenjacama , prodje zivot
profa. Ja ti pokusavam uz malo zajebancije da ti otvorim oci, sto kaze nas narod idi ba zguzi nesto, popij koju. Itekako sam relevantan dok mi familija zivi tamo itekako drug moj i da ponovim jos jednom ITEKAKO, dok su mezari mojih najmilijih tamo i dok je ziv bilo koji clan moje familije u toj Bosni a ne zato sto sam prove 4 godine u ratu. to sam halalio onako od srca. Ja samo pukasavam da te prosvijetlim da ima rahatluka svuda samo ga treba traziti a ne ko Don Kihot. Nas ex borce svakako mozes popisati , sve nas je manje i nemoj da se nerviras ja bolan ko da sad sjedim stobom u rovu ispod Spice jedemo ono govno od Icara i sanjamo kad cemo na more. Ljubi tebe mondays i bujrum kad hoces navrati ugrijalo ovih dana. Odoh raditi mora se, ugodan san moj profa.
pravi si bošnjak, obraz ti je čist ko bakirov
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#81979 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Šta nije u pravu?
pemanapemani
Posts: 5349
Joined: 09/09/2008 15:12

#81980 Re: SDA-All about

Post by pemanapemani »

PM72 wrote: 07/02/2023 09:20 Šta nije u pravu?
Sve je u pravu.

Samo malo stavlja do znanja suborcu da skrati jezik i prestane pričati šta bi trebali Bošnjaci, jer bi mu sutra neki mladi Bošnjaci mogli zakucati na vrata, a koji neće biti merhametli kao što je bila njegova generacija Bošnjaka.

Tako se iz Australije izljevaju temelji građanske demokratske BiH u kojoj neće biti bitna etnička pripadnost. :run:
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#81981 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Čovjek je u pravu a ja ih obojcu poštujem jer su ratovali za ovaj jad od države i imaju pravo i na teže riječi...
Pametan je ko god je otišao i ko misli otići.Jutros čitam da će na Kobiljoj glavi kanton isplatiti 112 000 km za bespravno izgrađenu štalu,pušnicu i plastenik...
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#81982 Re: SDA-All about

Post by pici »



Bakira Izetbegovića savladale emocije: Bio sam spreman poginuti za Sarajevo

Image
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#81983 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Odoh i ja majko Bosnu brani TI...

Nego,hoće li nam se vratit đenerali iz Turske nakon ovog zemljiotresa? Onaj što je pobjego od presude i NJIHA sa IIlidže.
sumirprimus
Posts: 81304
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#81984 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

jel ovo onaj moment kad se sjetio nekog dijela iz neke akcije,nesto je on ko presjeko pa ko sjeti se i da ne prica dalje zaplaka, filmski trenutak :D

ja sam sve mislio zajebancija za naivne, mejdutim kak vrijeme prolazi, ispasce bake fakat heroj za ljiljana :lol:
Nebozemlja
Posts: 800
Joined: 04/10/2020 17:20

#81985 Re: SDA-All about

Post by Nebozemlja »

pemanapemani wrote: 07/02/2023 10:10
PM72 wrote: 07/02/2023 09:20 Šta nije u pravu?
Sve je u pravu.

Samo malo stavlja do znanja suborcu da skrati jezik i prestane pričati šta bi trebali Bošnjaci, jer bi mu sutra neki mladi Bošnjaci mogli zakucati na vrata, a koji neće biti merhametli kao što je bila njegova generacija Bošnjaka.

Tako se iz Australije izljevaju temelji građanske demokratske BiH u kojoj neće biti bitna etnička pripadnost. :run:
Doći ću sa puškom
I biću vrlo ljut
I neću biti uviđajan
Kao prošli put
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#81986 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

sumirprimus wrote: 07/02/2023 13:08 jel ovo onaj moment kad se sjetio nekog dijela iz neke akcije,nesto je on ko presjeko pa ko sjeti se i da ne prica dalje zaplaka, filmski trenutak :D
Sjetio se one turske serije Alija u kojoj je ranjen u odbrani Predsjedništva 02.05.1992.
Čoek nije ni znao za ranjavanje dok nije seriju pregledo.
sumirprimus
Posts: 81304
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#81987 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

nije ba ima na onom snimku kad se sjetio necega i suza krenu, da ne nastavi ko... :lol:
taman d otkrije koji podatak vise.i prekide ga knedla u grlu
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#81988 Re: SDA-All about

Post by pici »

Sad ce iz anadolije doc nam unaske brace.



User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#81989 Re: SDA-All about

Post by hatemondays »

Nebozemlja wrote: 07/02/2023 13:09
pemanapemani wrote: 07/02/2023 10:10

Sve je u pravu.

Samo malo stavlja do znanja suborcu da skrati jezik i prestane pričati šta bi trebali Bošnjaci, jer bi mu sutra neki mladi Bošnjaci mogli zakucati na vrata, a koji neće biti merhametli kao što je bila njegova generacija Bošnjaka.

Tako se iz Australije izljevaju temelji građanske demokratske BiH u kojoj neće biti bitna etnička pripadnost. :run:
Doći ću sa puškom
I biću vrlo ljut
I neću biti uviđajan
Kao prošli put
Vozdra , evo malo busy danas jebiga nema se vremena, temelji gradjanske drzave na racun Bosnjaka e jebiga nemere vise, a ovi mladji su vam gadniji Hatic i kompanija od ovih mojih Cela i Caca. Ne bi se vise rovovi kopali Hanke mi. Eno fino onaj doktor objasni nek dan kod Senada sta bi bilo kad bi se findzan napravio, nosala bi se tandzara i dan i noc cekajuci kakvog mahnitog Bosnju sa ruksakom na ledjima. I fino doktor kaze, jebiga obrazovan covjek dobro vodite racuna sta zelite. Od gradjanske nema nista zasada nazalost pa vi cekajte bolje vremena...
pemanapemani
Posts: 5349
Joined: 09/09/2008 15:12

#81990 Re: SDA-All about

Post by pemanapemani »

hatemondays wrote: 08/02/2023 05:50
Nebozemlja wrote: 07/02/2023 13:09

Doći ću sa puškom
I biću vrlo ljut
I neću biti uviđajan
Kao prošli put
Vozdra , evo malo busy danas jebiga nema se vremena, temelji gradjanske drzave na racun Bosnjaka e jebiga nemere vise, a ovi mladji su vam gadniji Hatic i kompanija od ovih mojih Cela i Caca. Ne bi se vise rovovi kopali Hanke mi. Eno fino onaj doktor objasni nek dan kod Senada sta bi bilo kad bi se findzan napravio, nosala bi se tandzara i dan i noc cekajuci kakvog mahnitog Bosnju sa ruksakom na ledjima. I fino doktor kaze, jebiga obrazovan covjek dobro vodite racuna sta zelite. Od gradjanske nema nista zasada nazalost pa vi cekajte bolje vremena...
Fazon je u tome što je doktor rekao da bi oni koji bi se kao odvojili (manji entitet i zamišljena hb) nosali tandžare bojeći se Bošnjaka koji su stjerani u ćošak.
S druge strane, ti za razliku od doktora Stevanovića, suptilno prijetiš svom suborcu koji živi u Sarajevu da se pazi novih Bošnjaka ako bude sranja i to samo što se drznuo napisati svoje mišljenje šta bi Bošnjaci politički trebali uraditi, a nije Bošnjak.

Dakle, drastična razlika od doktorove priče.

Očito je da temu građanske države treba zatvoriti što prije, jer je niko ne želi.

Zaista cijenim ovako otvorenu priču oko građanske države, a ne neko prodavanje muda pod bubrege koje smo slušali od kraja agresije na Republiku Bosnu i Hercegovinu.

Ti se zalažeš da se niko ne petlja u to kako će se Bošnjaci odnositi prema državi i uopće u "bošnjačku politiku i odnose", ako nije Bošnjak. To već odavno traže i zahtijevaju Srbi i Hrvati. Sutra će se neko sjetiti da bi se to "nepetljanje" u odnose među određenim narodom trebalo teritorijalno razgraničiti. I ovako su za bruku ljudi BL i Ljubuški inostranstvo.
mishic
Posts: 6236
Joined: 28/04/2011 16:29

#81991 Re: SDA-All about

Post by mishic »

pemanapemani wrote: 08/02/2023 12:32 Očito je da temu građanske države treba zatvoriti što prije, jer je niko ne želi.
Pojedinci uvijek svoj stav proturaju pod univerzalni i čim sami nešto ne žele to odmah "niko ne želi".

Porez na ovakve gluposti dobro bi došao državi!
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#81992 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

pemanapemani wrote: 08/02/2023 12:32
hatemondays wrote: 08/02/2023 05:50
Vozdra , evo malo busy danas jebiga nema se vremena, temelji gradjanske drzave na racun Bosnjaka e jebiga nemere vise, a ovi mladji su vam gadniji Hatic i kompanija od ovih mojih Cela i Caca. Ne bi se vise rovovi kopali Hanke mi. Eno fino onaj doktor objasni nek dan kod Senada sta bi bilo kad bi se findzan napravio, nosala bi se tandzara i dan i noc cekajuci kakvog mahnitog Bosnju sa ruksakom na ledjima. I fino doktor kaze, jebiga obrazovan covjek dobro vodite racuna sta zelite. Od gradjanske nema nista zasada nazalost pa vi cekajte bolje vremena...
Fazon je u tome što je doktor rekao da bi oni koji bi se kao odvojili (manji entitet i zamišljena hb) nosali tandžare bojeći se Bošnjaka koji su stjerani u ćošak.
S druge strane, ti za razliku od doktora Stevanovića, suptilno prijetiš svom suborcu koji živi u Sarajevu da se pazi novih Bošnjaka ako bude sranja i to samo što se drznuo napisati svoje mišljenje šta bi Bošnjaci politički trebali uraditi, a nije Bošnjak.

Dakle, drastična razlika od doktorove priče.

Očito je da temu građanske države treba zatvoriti što prije, jer je niko ne želi.

Zaista cijenim ovako otvorenu priču oko građanske države, a ne neko prodavanje muda pod bubrege koje smo slušali od kraja agresije na Republiku Bosnu i Hercegovinu.

Ti se zalažeš da se niko ne petlja u to kako će se Bošnjaci odnositi prema državi i uopće u "bošnjačku politiku i odnose", ako nije Bošnjak. To već odavno traže i zahtijevaju Srbi i Hrvati. Sutra će se neko sjetiti da bi se to "nepetljanje" u odnose među određenim narodom trebalo teritorijalno razgraničiti. I ovako su za bruku ljudi BL i Ljubuški inostranstvo.
Doktor Stevanović je na Treskavici skoro ostao bez noge kad je pala granata...inače je vodio sanitet.Dobro fin i čestit insan
pemanapemani
Posts: 5349
Joined: 09/09/2008 15:12

#81993 Re: SDA-All about

Post by pemanapemani »

mishic wrote: 08/02/2023 13:29
pemanapemani wrote: 08/02/2023 12:32 Očito je da temu građanske države treba zatvoriti što prije, jer je niko ne želi.
Pojedinci uvijek svoj stav proturaju pod univerzalni i čim sami nešto ne žele to odmah "niko ne želi".

Porez na ovakve gluposti dobro bi došao državi!
Ne poturam nikakav svoj stav.
Moj stav je da Bosna i Hercegovina treba biti građanska država.

Pogledaj teme političko dešavanje i SDA gdje se masovno piše da je građanska država šarena laža i da se samo nemeće Bošnjacima. Ispada da je građanska država nešto loše, pa se mora nametati.

Uostalom, da najmanje 60% populacije istinski želi građansku državu, kao što se često zna pročitati, za ovih 27 godina od kraja agresije, mi bi dosad imali barem temelje građanske države. Ovako smo u situaciji gdje je upitna opstojnost bilo kakve države.

Da se istinski želi građanska država, dosad bi imali barem 10 prijedloga građanske BIH sa svim razrađenim koracima, od toga gdje treba lobirati do toga koga treba ucjenjivati, a mi nemamo nijedan prijedlog, bukvalno nijedan. Kao što ne postoji nijedan prijedlog tzv. proBiH snaga o promjeni izbornog zakona, a HDZ ih ima bruku i stalno ih poturaju MZ.
Kad su bili pregovori u Neumu, jebeni HDZ dođe sa četiri prijedloga pred MZ, a tzv. proBiH strana dođe sa rukama u džepovima, još se Bakir na sav glas hvali u javnosti kako ide u Neum da razjebe pregovore. Jedini prijedlog je bio onaj od NIP za 4 člana Predsjedništva.

Jebi ga, najlakše se dernjati - jedan čovjek jedan glas, mada ni taj prijedlog ne postoji na papiru.

I onda me neko uvjerava kako je eto, haman, većina za građansku državu i želi je iz petnih žila.
Ako nešto očajnički želiš skoro 30 godina, onda bi trebao imati hiljde razrađenih planova kako doći do toga što želiš.
pemanapemani
Posts: 5349
Joined: 09/09/2008 15:12

#81994 Re: SDA-All about

Post by pemanapemani »

PM72 wrote: 08/02/2023 13:34
pemanapemani wrote: 08/02/2023 12:32

Fazon je u tome što je doktor rekao da bi oni koji bi se kao odvojili (manji entitet i zamišljena hb) nosali tandžare bojeći se Bošnjaka koji su stjerani u ćošak.
S druge strane, ti za razliku od doktora Stevanovića, suptilno prijetiš svom suborcu koji živi u Sarajevu da se pazi novih Bošnjaka ako bude sranja i to samo što se drznuo napisati svoje mišljenje šta bi Bošnjaci politički trebali uraditi, a nije Bošnjak.

Dakle, drastična razlika od doktorove priče.

Očito je da temu građanske države treba zatvoriti što prije, jer je niko ne želi.

Zaista cijenim ovako otvorenu priču oko građanske države, a ne neko prodavanje muda pod bubrege koje smo slušali od kraja agresije na Republiku Bosnu i Hercegovinu.

Ti se zalažeš da se niko ne petlja u to kako će se Bošnjaci odnositi prema državi i uopće u "bošnjačku politiku i odnose", ako nije Bošnjak. To već odavno traže i zahtijevaju Srbi i Hrvati. Sutra će se neko sjetiti da bi se to "nepetljanje" u odnose među određenim narodom trebalo teritorijalno razgraničiti. I ovako su za bruku ljudi BL i Ljubuški inostranstvo.
Doktor Stevanović je na Treskavici skoro ostao bez noge kad je pala granata...inače je vodio sanitet.Dobro fin i čestit insan
A gdje sam napisao da nije dobar i čestit insan?
Naprotiv, slažem se sa skoro svim što je rekao kod Senada i uopće sa svim njegovim istupima u javnosti.

Reagovao sam na to da je kolega iskrivio ono što je rekao dr. Stevanović.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#81995 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

pemanapemani wrote: 08/02/2023 13:46
PM72 wrote: 08/02/2023 13:34

Doktor Stevanović je na Treskavici skoro ostao bez noge kad je pala granata...inače je vodio sanitet.Dobro fin i čestit insan
A gdje sam napisao da nije dobar i čestit insan?
Naprotiv, slažem se sa skoro svim što je rekao kod Senada i uopće sa svim njegovim istupima u javnosti.

Reagovao sam na to da je kolega iskrivio ono što je rekao dr. Stevanović.
To je samo moj dodatak...čovjeka lično znam.Ljudina i ekspert.
pemanapemani
Posts: 5349
Joined: 09/09/2008 15:12

#81996 Re: SDA-All about

Post by pemanapemani »

PM72 wrote: 08/02/2023 13:47
pemanapemani wrote: 08/02/2023 13:46

A gdje sam napisao da nije dobar i čestit insan?
Naprotiv, slažem se sa skoro svim što je rekao kod Senada i uopće sa svim njegovim istupima u javnosti.

Reagovao sam na to da je kolega iskrivio ono što je rekao dr. Stevanović.
To je samo moj dodatak...čovjeka lično znam.Ljudina i ekspert.
:thumbup: :bih:
User avatar
jazzer
Posts: 7189
Joined: 20/12/2004 14:44

#81997 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Salko Zildzic na N1. Slika i prilika istaknutog člana SDA.
User avatar
jazzer
Posts: 7189
Joined: 20/12/2004 14:44

#81998 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Prijeti da će tužiti Emelu za konstataciju da je ženu zaposlio bez konkursa. Kakva sprdacina od čovjeka.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#81999 Re: SDA-All about

Post by carobnjak_N »

vehabijsko sda smeće,
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82000 Re: SDA-All about

Post by pici »

Kapitalna ulaganja u budžetu za 2023. su značajno smanjena u odnosu na prošlu godinu, istakao je zastupnik Mahir Dević:



- Zašto se događa smanjenje kapitalnih ulaganja u nacrtu budžeta za 2023. godinu u odnosu na 2022. godinu? Ukupna razlika je oko 58 milona maraka. Koji su razlozi da dođe do rapidnog pada kapitalnih projekata koji su ustvari generator privrednog života u svakom društvu pa tako i u Kantonu Sarajevo?
gle ovog ilijaskog mutanta, selo veselo, uzeli ste od KS seljacine odvratne pogane lopovske

Izrada budžeta Kantona Sarajevo za 2023. godinu prvi put podrazumijeva značajan pad prihoda po osnovu indirektnih poreza uzrokovan donošenjem novog zakona o pripadnosti javnih prihoda u Federaciji BiH kojim je jedino Kantonu Sarajevo umanjen pripadajući udio u dosadašnjoj raspodjeli smanjenjem pondera sa 1,9658 na 1,5 te će se svake sljedeće kalendarske godine umanjivati za 0,1 do koeficijenta 1,3, izjavio je ministar finansija KS, Davor Čičić.
Post Reply