SDA-All about

User avatar
Login77777
Posts: 8686
Joined: 18/05/2021 09:11

#76376 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Prpa.ba wrote: 19/08/2022 09:42 Ljudi vjeruju u dvije oprecne stvari istovremeno. Komunjare cafiri zatirali Bosnjake, ali je dedo bio direktor i sad je u SDA. Nema sportske infrastrukture ni sistematske podrske, ali podrska ne izostaje. Izdajnici hoce u koaliciju sa HDZ-om u kojoj smo mi vec 26 godina. Tad ce izdajnici dati HDZ-u i entitet i televiziju, ali im mi vec finansiramo televiziju.

:run: :lol:
Ali pazi zelenog Atile. Nije sdO ali… na svaku kritiku sdO on se oglasi. :mrgreen:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#76377 Re: SDA-All about

Post by Registarska tablica »

AtillaS wrote: 19/08/2022 07:28
Bloo wrote: 19/08/2022 06:09 Valjda ministar SPORTA i svega ostalog treba da.pomaze SPORT
Tako je, ali bez odobrenih sredstava može ih pomagati jedino slanjem poljubaca.

... premijer odbio nagraditi Lanu za bronzanu medalju sa svjetskog seniorskog prvenstva iz Abu Dabija uz obrazloženje “nismo nagradili ni neke ‘naše’ pa što bi Lanu”...

Ja ne opravdavam SDA što su ikebane u HDZ-ovim vladama, samo kažem da je nenormalno preskakati glavnog krivca.

Tamo gdje se SDA pita, direktno ili indirektno, odatle pomoć za sport i kulturu ne izostaje.
:lol: :lol: :lol:

Sad sam sve cuo, a nama sport nikad losijem stanju nije bio i on ovo izvali tek tako :lol: :lol: :lol:
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#76378 Re: SDA-All about

Post by drndalo »

Registarska tablica wrote: 19/08/2022 09:55
AtillaS wrote: 19/08/2022 07:28
Tako je, ali bez odobrenih sredstava može ih pomagati jedino slanjem poljubaca.

... premijer odbio nagraditi Lanu za bronzanu medalju sa svjetskog seniorskog prvenstva iz Abu Dabija uz obrazloženje “nismo nagradili ni neke ‘naše’ pa što bi Lanu”...

Ja ne opravdavam SDA što su ikebane u HDZ-ovim vladama, samo kažem da je nenormalno preskakati glavnog krivca.

Tamo gdje se SDA pita, direktno ili indirektno, odatle pomoć za sport i kulturu ne izostaje.
:lol: :lol: :lol:

Sad sam sve cuo, a nama sport nikad losijem stanju nije bio i on ovo izvali tek tako :lol: :lol: :lol:
A i kulturni smo, nema dalje...
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#76379 Re: SDA-All about

Post by Registarska tablica »

drndalo wrote: 19/08/2022 09:56
Registarska tablica wrote: 19/08/2022 09:55

:lol: :lol: :lol:

Sad sam sve cuo, a nama sport nikad losijem stanju nije bio i on ovo izvali tek tako :lol: :lol: :lol:
A i kulturni smo, nema dalje...
U svijetu kad se spomene Bosna i Hercegovina, ljudi porvo pomisle " aaa kako su sam ti ljudi kulturni" :lol: :lol: :lol:
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#76380 Re: SDA-All about

Post by Droog »

Registarska tablica wrote: 19/08/2022 10:08
drndalo wrote: 19/08/2022 09:56

A i kulturni smo, nema dalje...
U svijetu kad se spomene Bosna i Hercegovina, ljudi porvo pomisle " aaa kako su sam ti ljudi kulturni" :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#76381 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Trude se ljudi da nekako dokazu da je SDA nekad nesto dobro uradila, ali to ne ide, ne ide, pa stane :lol:

Hajmo ba, SDA botici i fanovi dajte bar 3 stvari koje je SDA uradila dobro za 32 godine svog postojanja, a od cega su gradjani imali neku stvarnu korist.
Sfere - obrazovanje, ekonomija, zdravstvo, socijala....
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10795
Joined: 27/04/2021 22:52

#76382 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Droog wrote: 19/08/2022 10:13
Registarska tablica wrote: 19/08/2022 10:08

U svijetu kad se spomene Bosna i Hercegovina, ljudi porvo pomisle " aaa kako su sam ti ljudi kulturni" :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:
Image

kultura na SDA nacin i sad kad ove ustanove rade zbog neke druge vlasti :thumbup: :thumbup:
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#76383 Re: SDA-All about

Post by drndalo »

Dozer wrote: 19/08/2022 10:21 Trude se ljudi da nekako dokazu da je SDA nekad nesto dobro uradila, ali to ne ide, ne ide, pa stane :lol:

Hajmo ba, SDA botici i fanovi dajte bar 3 stvari koje je SDA uradila dobro za 32 godine svog postojanja, a od cega su gradjani imali neku stvarnu korist.
Sfere - obrazovanje, ekonomija, zdravstvo, socijala....
Odlicno odradjena privatizacija bivseg Drustvaenog vlasnistva... Odlicna za slovenacke i nase lopove...
User avatar
sime_cipol
Posts: 16325
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#76384 Re: SDA-All about

Post by sime_cipol »

Registarska tablica wrote: 19/08/2022 10:08
drndalo wrote: 19/08/2022 09:56

A i kulturni smo, nema dalje...
U svijetu kad se spomene Bosna i Hercegovina, ljudi porvo pomisle " aaa kako su sam ti ljudi kulturni" :lol: :lol: :lol:
Vise se nece govoriti Becka skola, od sada ide Kalesijska skola :D
saabsa
Posts: 1854
Joined: 07/10/2009 01:17

#76385 Re: SDA-All about

Post by saabsa »

Registarska tablica wrote: 19/08/2022 10:08
drndalo wrote: 19/08/2022 09:56

A i kulturni smo, nema dalje...
U svijetu kad se spomene Bosna i Hercegovina, ljudi porvo pomisle " aaa kako su sam ti ljudi kulturni" :lol: :lol: :lol:
Bečka škola, istureno odjeljenje :lol:
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#76386 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

cekaj sda izdvaja pare za sport i kulturu? da Tan, pa Nam pa sad Mirvic nisu dosli u FK Sarajevo danas bi bilo jedno poznato ime koje tu i tamo bljesne. Zeljo se vec koprca u tome samo tesko priznati. Ostali fudbalski klubovi pa eto vise ne postoje nego sto postoje. rukomet ugase, kosarka ugasena, tenis manje vise vadi ih sto roditelji direktno placaju pa ide, borilacki sportovi ugaseni, osim Juska on sto je uzeo para od budzeta malo je ko. pa kad nema sta uvali se na akademiju opet da uci policajca kako u uniformi ili pod opremom i cizmama baca lika ko stevan segal u najboljim danima i da ga high kickom opali, upuca trojicu, cetvrtog nozem pogodi u trepavicu, petog kaisem istucem i onda ih pohapsim jednim lisicama. skijanje kao sport, da nema rekreativaca mogli bi srusiti planine komotno koji ce nam klinac. aaaa da odemo na kulturu, pa sda je tolike pare dala u kulturu to se filmovi snimali, predstave, koncerti, sve velika imena jedno za drugim islo. ono kad se sjetim pozorista pred zatvaranjem, muzej zatvoren, biblioteka propala, koncert cekamo bajramski ili bozicni koncert, bascarijske noci i da se dino merlin smiluje napraviti na kosevu koncert.

izdavajanje u sport je sto rade gradovi i drzave u okruzenju, pa tako imamo dinamo redovan ucesnik grupnih faza, prije partizan sad zvezda, pa cibona, pa kosarka zvezda i partizan, pa vaterpolo, pa rukomet... pa ulaganje u kulturu je kad napravis svake sedmice po cijelom gradu koncerte, pa ti muzej radi, pa gurnes pozoriste da pravi predstave, da bude dostupno svima...

da SDA nije bilo ne bi ni Lana zlato osvojila :roll:
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#76387 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Neki ce se mozda sjetiti sta sam pisao/pricao prije desetak godina, i ponavljao X puta, a danas se desava upravo to.

Najveci strah SDA & Co. (sateliti i partneri) je uvijek bio da ne izgube lokalne izbore tamo gdje se vrlo brzo mogu vidjeti neki rezultati, a koji ce narodu pokazati i dokazati da stvari od koristi za gradjane mogu ici i te kako brze, bolje i kvalitetnije. I plus - bez pratecih afera, pljacke, lazi, prevara...
I desilo im se upravo to - izgubise najvecu kravu muzaru, tj. Kanton Sarajevo.

Ali ne samo da su to izgubili, nego se desilo i ono drugo, a to je da je taj neko drugi/novi pokrenuo stvari na nacin za koji SDA nikad nije bila ni sposobna, niti je to htjela da uradi. Uvijek je bilo bitnije uhljebiti sto vise svojih klimoglava, pokrasti svaki tender sto se vise moze, a sve ostale pozitivne stvari koje se ticu drustva, drzave i sistema usporiti sto je vise moguce. Pozadinska parola po kojoj su se vodili od svog nastanka je bila i jeste -gladnima i nezadovoljnima se najlakse manipulise i upravlja.

Sva njihova "politika" se uvijek svodila i svodi na ENV matricu, a to je supljiranje o Bosnjacima, Srbima i Hrvatima, ugrozenosti, vlastitoj jadnosti i nemoci na osnovu koje su po svijetu trazili i dobijali sadaku (koju su, naravno, uvijek vecinom pokrali, dok su ono sto su i dali narodu uvijek predstavljali kao WOW! uspjehe, a zapravo su time uvijek samo kupovali nove klimoglave i glasace za petobu.).

I sad su u velikom problemu. I to ne samo oni, nego i HDZ i SNSD/SDS, jer desava se da vec skoro dvije godine vlast u KS radi stvari onako kako SDA nije 24 poslijeratne godine. Ljudi su pokrenuli stvari, ispunjavaju predizborna obecanja, rade punom parom, i pri svemu tome - ne napravise nijednu aferu, nijednu pljacku, nista. I ovo je ono sto je najporaznije po SDA i ono cega su se oduvijek plasili da se ne desi, jer upravo to ce ih potkopati za buducnost. Takvo djelovanje nekoga kome osnova nije tupljenje o Bosnjacima, povratnicima, ratu, itd., nego ko radi konkretne stvari od kojih gradjani imaju korist, postaje sve vidljvije i jasnije ne samo ljudima u KS, nego i u cijeloj BiH.
A to ce polako dovesti do toga da se i ljudi u Hercegovini i pod HDZ=om, kao i oni u RS pod SNSD-om zapitaju da li isto tako moze i kod njih....? A naravno da moze.

SDA nece na ovim izborima biti izbacena iz federalne vlasti, prvenstveno zahvaljujuci svojim "prirodnim partnerima" u vidu HDZ-a, ali i SNSD-a, ali ce definitivno biti i te kako poljuljani, da ne kazem masakrirani, i to ce zapravo biti uvod u njihov kraj na opstim izborima 2026..
Lokalne izbore u KS 2024. gube 100%, i to je vec i njima samima vise nego jasno, a samo je pitanje gdje ce jos izgubiti sve na lokalnom nivou.
Da im je ovo i te kako jasno pokazuje i dokazuje njihova besmislena visemjesecna retorika prepuna jos besmislenijih lazi, optuzbi, spina i pokusaja podmetanja, pri cemu ni oni koji sve to lupetaju ne izgledaju licno uvjereni u ono sto izgovaraju.
Do sad im to nije dalo nikakve rezultate, i sve mi se cini da sve vise postizu cak i kontraefekat, a od sve vise ljudi, neki od njih su cak i dugogodisnji SDA glasaci, sve cesce cujem recenice poput "jbt, pa sta je SDA radila 20 i kusur godina?!" ili "Zar nije i SDA mogla davno sve ovo odraditi...?", i sl., sto mi samo pokazuje da su cak i oni najtvrdokorniji poceli otvarati oci.

I tako i treba da bude jer je to jedino ispravno.
User avatar
pici
Posts: 43582
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#76388 Re: SDA-All about

Post by pici »

ŠtetoČine; žohari, skakavci i pacovi kad ih spojis nisu ravni sdO, hdz i snsd.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#76389 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Dozer wrote: 19/08/2022 13:16 Neki ce se mozda sjetiti sta sam pisao/pricao prije desetak godina, i ponavljao X puta, a danas se desava upravo to.

Najveci strah SDA & Co. (sateliti i partneri) je uvijek bio da ne izgube lokalne izbore tamo gdje se vrlo brzo mogu vidjeti neki rezultati, a koji ce narodu pokazati i dokazati da stvari od koristi za gradjane mogu ici i te kako brze, bolje i kvalitetnije. I plus - bez pratecih afera, pljacke, lazi, prevara...
I desilo im se upravo to - izgubise najvecu kravu muzaru, tj. Kanton Sarajevo.

Ali ne samo da su to izgubili, nego se desilo i ono drugo, a to je da je taj neko drugi/novi pokrenuo stvari na nacin za koji SDA nikad nije bila ni sposobna, niti je to htjela da uradi. Uvijek je bilo bitnije uhljebiti sto vise svojih klimoglava, pokrasti svaki tender sto se vise moze, a sve ostale pozitivne stvari koje se ticu drustva, drzave i sistema usporiti sto je vise moguce. Pozadinska parola po kojoj su se vodili od svog nastanka je bila i jeste -gladnima i nezadovoljnima se najlakse manipulise i upravlja.

Sva njihova "politika" se uvijek svodila i svodi na ENV matricu, a to je supljiranje o Bosnjacima, Srbima i Hrvatima, ugrozenosti, vlastitoj jadnosti i nemoci na osnovu koje su po svijetu trazili i dobijali sadaku (koju su, naravno, uvijek vecinom pokrali, dok su ono sto su i dali narodu uvijek predstavljali kao WOW! uspjehe, a zapravo su time uvijek samo kupovali nove klimoglave i glasace za petobu.).

I sad su u velikom problemu. I to ne samo oni, nego i HDZ i SNSD/SDS, jer desava se da vec skoro dvije godine vlast u KS radi stvari onako kako SDA nije 24 poslijeratne godine. Ljudi su pokrenuli stvari, ispunjavaju predizborna obecanja, rade punom parom, i pri svemu tome - ne napravise nijednu aferu, nijednu pljacku, nista. I ovo je ono sto je najporaznije po SDA i ono cega su se oduvijek plasili da se ne desi, jer upravo to ce ih potkopati za buducnost. Takvo djelovanje nekoga kome osnova nije tupljenje o Bosnjacima, povratnicima, ratu, itd., nego ko radi konkretne stvari od kojih gradjani imaju korist, postaje sve vidljvije i jasnije ne samo ljudima u KS, nego i u cijeloj BiH.
A to ce polako dovesti do toga da se i ljudi u Hercegovini i pod HDZ=om, kao i oni u RS pod SNSD-om zapitaju da li isto tako moze i kod njih....? A naravno da moze.

SDA nece na ovim izborima biti izbacena iz federalne vlasti, prvenstveno zahvaljujuci svojim "prirodnim partnerima" u vidu HDZ-a, ali i SNSD-a, ali ce definitivno biti i te kako poljuljani, da ne kazem masakrirani, i to ce zapravo biti uvod u njihov kraj na opstim izborima 2026..
Lokalne izbore u KS 2024. gube 100%, i to je vec i njima samima vise nego jasno, a samo je pitanje gdje ce jos izgubiti sve na lokalnom nivou.
Da im je ovo i te kako jasno pokazuje i dokazuje njihova besmislena visemjesecna retorika prepuna jos besmislenijih lazi, optuzbi, spina i pokusaja podmetanja, pri cemu ni oni koji sve to lupetaju ne izgledaju licno uvjereni u ono sto izgovaraju.
Do sad im to nije dalo nikakve rezultate, i sve mi se cini da sve vise postizu cak i kontraefekat, a od sve vise ljudi, neki od njih su cak i dugogodisnji SDA glasaci, sve cesce cujem recenice poput "jbt, pa sta je SDA radila 20 i kusur godina?!" ili "Zar nije i SDA mogla davno sve ovo odraditi...?", i sl., sto mi samo pokazuje da su cak i oni najtvrdokorniji poceli otvarati oci.

I tako i treba da bude jer je to jedino ispravno.
:thumbup:

a ja se ipak nadam da će ispasti i sa federalnog nivoa, da ih ni stara ljubav HDZ neće moći spasiti
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#76390 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Samo da je ukinut Fadilaciju i uvesti Federaciju.
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#76391 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Dozer je dobro primijetio, i zagrizli obožavatelji SDO mijenjaju stavove. Džaba botovi, facebook grupe, pozivanje na rat, vjeru, Aliju. Recimo, nepismeni roditelji na selu (do sad glasači SDA) imaju dijete koje je bar pismeno, ode do grada ili inostranstva, radi nešto, pridonosi, i onda oni kroz to dijete malo vide stvari šire nego do sad. Kad se na to dodaju opštepoznate neodbranjive afere, provale, ispadi, vrijeđanje inteligencije, e onda se stvari mijenjaju.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#76392 Re: SDA-All about

Post by AtillaS »

Registarska tablica wrote: 19/08/2022 09:55
AtillaS wrote: 19/08/2022 07:28
Tako je, ali bez odobrenih sredstava može ih pomagati jedino slanjem poljubaca.

... premijer odbio nagraditi Lanu za bronzanu medalju sa svjetskog seniorskog prvenstva iz Abu Dabija uz obrazloženje “nismo nagradili ni neke ‘naše’ pa što bi Lanu”...

Ja ne opravdavam SDA što su ikebane u HDZ-ovim vladama, samo kažem da je nenormalno preskakati glavnog krivca.

Tamo gdje se SDA pita, direktno ili indirektno, odatle pomoć za sport i kulturu ne izostaje.
:lol: :lol: :lol:

Sad sam sve cuo, a nama sport nikad losijem stanju nije bio i on ovo izvali tek tako :lol: :lol: :lol:
Možda samo kenjaš, a možda ne razumiješ šta sam rekao. Od svih koji treba da izdvajaju za sport najredovnije i najviše se izdvajalo tamo gdje se SDA pitala, uz druge stranke koje nisu potekle iz dva UZP-a. Tamo gdje se pitaju nasljednici dva agresora i nema nikakvog ulaganja u bh. sport.

Ono što ima sporta pogledaj ko su sponzori, pa onda sam po vlastitim navikama spajaj te firme sa strankama. To su firme koje "vi" ne volite "jer su bliske stranci SDA": BH Telecom, Lutrija BiH, EP BiH, Hifa, ASA, Klas, Akova, Sarajevo osiguranje...
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#76393 Re: SDA-All about

Post by AtillaS »

Login77777 wrote: 19/08/2022 09:31
AtillaS wrote: 19/08/2022 07:28
Tako je, ali bez odobrenih sredstava može ih pomagati jedino slanjem poljubaca.

... premijer odbio nagraditi Lanu za bronzanu medalju sa svjetskog seniorskog prvenstva iz Abu Dabija uz obrazloženje “nismo nagradili ni neke ‘naše’ pa što bi Lanu”...

Ja ne opravdavam SDA što su ikebane u HDZ-ovim vladama, samo kažem da je nenormalno preskakati glavnog krivca.

Tamo gdje se SDA pita, direktno ili indirektno, odatle pomoć za sport i kulturu ne izostaje.
Ali zato sda ministar odobrava pare za rtv hb… :thumbup:
Uz premijera i ministra finansija iz HDZ-a mora da je presudno mišljenje SDA ministra. :thumbup:
User avatar
jazzer
Posts: 7212
Joined: 20/12/2004 14:44

#76394 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

AtillaS wrote: 19/08/2022 15:00 Uz premijera i ministra finansija iz HDZ-a mora da je presudno mišljenje SDA ministra. :thumbup:
A poziciju premijera i ministra finasija im je omogucio ko? I sta je taj neko dobio zauzvrat?
izvrsni direktor
Posts: 9346
Joined: 20/12/2018 16:11

#76395 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

jazzer wrote: 19/08/2022 15:04
AtillaS wrote: 19/08/2022 15:00 Uz premijera i ministra finansija iz HDZ-a mora da je presudno mišljenje SDA ministra. :thumbup:
A poziciju premijera i ministra finasija im je omogucio ko? I sta je taj neko dobio zauzvrat?
Natjerali ih
User avatar
thekupus
Posts: 6811
Joined: 25/06/2011 22:38

#76396 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

jazzer wrote: 19/08/2022 15:04
AtillaS wrote: 19/08/2022 15:00 Uz premijera i ministra finansija iz HDZ-a mora da je presudno mišljenje SDA ministra. :thumbup:
A poziciju premijera i ministra finasija im je omogucio ko? I sta je taj neko dobio zauzvrat?
ministar finansija HNK je iz SDA
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#76397 Re: SDA-All about

Post by Registarska tablica »

AtillaS wrote: 19/08/2022 14:58
Registarska tablica wrote: 19/08/2022 09:55

:lol: :lol: :lol:

Sad sam sve cuo, a nama sport nikad losijem stanju nije bio i on ovo izvali tek tako :lol: :lol: :lol:
Možda samo kenjaš, a možda ne razumiješ šta sam rekao. Od svih koji treba da izdvajaju za sport najredovnije i najviše se izdvajalo tamo gdje se SDA pitala, uz druge stranke koje nisu potekle iz dva UZP-a. Tamo gdje se pitaju nasljednici dva agresora i nema nikakvog ulaganja u bh. sport.

Ono što ima sporta pogledaj ko su sponzori, pa onda sam po vlastitim navikama spajaj te firme sa strankama. To su firme koje "vi" ne volite "jer su bliske stranci SDA": BH Telecom, Lutrija BiH, EP BiH, Hifa, ASA, Klas, Akova, Sarajevo osiguranje...
Slušaš li šta pričaš?

Poslije rata, postoje tri agresora na ovu drzavu, a to je sda hdz i snsd.
saabsa
Posts: 1854
Joined: 07/10/2009 01:17

#76398 Re: SDA-All about

Post by saabsa »

Skinuo AtillaS rukavice i masku :lol:
User avatar
Login77777
Posts: 8686
Joined: 18/05/2021 09:11

#76399 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

saabsa wrote: 19/08/2022 15:29 Skinuo AtillaS rukavice i masku :lol:
Cak je i na temi „najljepse voditeljice“ napadao Emelu jer je lupila samar Zahiragicu… :lol:
A poslje toga valjao pricu „nisam sdO ali…“. :mrgreen:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#76400 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Izborno vece 2022
Bakir Izetbegovic:"Kako pristizu rezultati ,za parlament BH vodimo u svim izbornim jedinicama osim KS BPK,imat cemo bar 8 mandata ,proglašavam pobjedu".
PS:O predsjednistvu ni rijeci!
Post Reply