SDA-All about

seksi_ideje
Posts: 1089
Joined: 29/07/2022 15:43

#76226 Re: SDA-All about

Post by seksi_ideje »

Potpuno je nebitno da li je neko divan & krasan covjek ukoliko pristaje da bude dio destruktivne vlade i destruktivni politika. Taj covjek samo sprovodi naredjeno.

I ne trebamo zaboraviti patku koju je zelio Komsic podvaliti gradjanima da je Mario nestranacki covjek. On se na proslim izborima itekako nalazio na listi SBB-a i svako to moze jos uvijek vidjeti na stranici CIK-a.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65986
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#76227 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Mario je ok cova to se vidjelo, a i njegov izbor je rezultat dizanja standarda ponasanja u politici od strane Trojke, odnosno Sestorke koju su supci Fahro i Zeljko sjebali. Prije su na te funkcije birani Zoljevi, a ovaj put se gradjanin Zeljko Komsic sat i po vremena ubjedjivao sa Senadom Hadzifejzovicem kako je bitno da Hrvat bude premijer.

Mario Nenadic sistem vrijednosti, moj Senade.



ANP
NATO na Drini
Izborni zakon


:lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18219
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#76228 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Bossona wrote: 15/08/2022 23:26
joint union wrote: 15/08/2022 23:08 Bossona,

Ovu sliku sa karadzicem, alijom i bobanom nikad nisam vidio, sa kljujicem jesam. Fotomontaza ti je ovo...
Moguće da je umjesto probosanskog Kljujića dodan Tuđmanovac Boban.
Image

Nakon trovanja Kljuića napravljen je puč u HDZ BiH i doveden zlikovac Mate Boban koji se satajao sa izdjnikom Alijom i ta slika sa zlikovcima Karadžićem i Bobanom je u biti dokaz politike sa kojom su Izetbegović i SDA u bratskoj krimomafijaškoj anti BiH koaliciji 32 godine.
Ali vidi im kapaciteta u pozadini, grob te jebo, od zla oca i gore matere…
User avatar
drug_profi
Posts: 50556
Joined: 16/07/2012 16:00

#76229 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Bossona wrote: 15/08/2022 23:26
joint union wrote: 15/08/2022 23:08 Bossona,

Ovu sliku sa karadzicem, alijom i bobanom nikad nisam vidio, sa kljujicem jesam. Fotomontaza ti je ovo...
Moguće da je umjesto probosanskog Kljujića dodan Tuđmanovac Boban.
Image

Nakon trovanja Kljuića napravljen je puč u HDZ BiH i doveden zlikovac Mate Boban koji se satajao sa izdjnikom Alijom i ta slika sa zlikovcima Karadžićem i Bobanom je u biti dokaz politike sa kojom su Izetbegović i SDA u bratskoj krimomafijaškoj anti BiH koaliciji 32 godine.
I evo slike gdje Tuđman svodi predsjednika jedne drzave u ravan sa ilegalnim pobunejnikom i fakticki izdajnikom.
Alija na to pristaje.

Dobri dedo.
Fol naivan.

I pazi jos nesto. Ovo je slika kad su BiH i HR imali odlicne odnose, bili ratni saveznici.
A evo gdje smo danas. Kome zahvaliti?
Jel samo HDZ kriv?
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#76230 Re: SDA-All about

Post by Bangalore_ »

drug_profi wrote: 16/08/2022 00:19
Bossona wrote: 15/08/2022 23:26
Moguće da je umjesto probosanskog Kljujića dodan Tuđmanovac Boban.
Image

Nakon trovanja Kljuića napravljen je puč u HDZ BiH i doveden zlikovac Mate Boban koji se satajao sa izdjnikom Alijom i ta slika sa zlikovcima Karadžićem i Bobanom je u biti dokaz politike sa kojom su Izetbegović i SDA u bratskoj krimomafijaškoj anti BiH koaliciji 32 godine.
I evo slike gdje Tuđman svodi predsjednika jedne drzave u ravan sa ilegalnim pobunejnikom i fakticki izdajnikom.
Alija na to pristaje.

Dobri dedo.
Fol naivan.

I pazi jos nesto. Ovo je slika kad su BiH i HR imali odlicne odnose, bili ratni saveznici.
A evo gdje smo danas. Kome zahvaliti?
Jel samo HDZ kriv?
Najveća budala od političara koju je IKO imao na ovim prostorima 100%. Idolopoklonstvo je loša stvar bez obzira, ali kada je ono usmjereno prema totalnom debilu koji je vlastite pola države i njen građanski ustav otpisao separatistima... takva ostavština treba da se poštuje i izjednjačava sa "napadom na sve Bošnjake"? :lol:

Največa podvala ikada je da je ta personifikacija propasti nekakav otac nacije koji je obnovio državu.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#76231 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

teskeredzic_22 wrote: 15/08/2022 22:52
putokaz1 wrote: 14/08/2022 21:09 Ubit ce nas SDA za mjesec i po
U Kantonu Sarajevo nema šanse - razbiće ih Konaković kao zvečke.
Ruku na srce niti jedna nova dominantno Konakovićeva vlada neće biti transparentna i liberalna kao Fortina tako da treba očekivati korak unazad u tom smislu.

A opet ne treba spominjati kako se SDA više nikada i nigdje ne treba vratiti na vlast zbog biološkog opstanka ovog naroda i zemlje pa makar joj jedina alternativa bila stranka njenih nezadovoljnih derivata.

Oktobar je blizu , doviđenja SDA , doviđenja...
Da u KS ce pobjedit Zvizdic Konakovic Campara
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#76232 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Iz Elektroprivrede BiH podsjećaju kako je to preduzeće izrazilo interes za izgradnju vjetroelektrane Podveležje 2, ali je Vlada Hercegovačko-neretvanskog kantona prihvatila inicijativu drugog pravnog lica za sticanje koncesionih prava na tom lokalitetu.
Zasto SDA kroz Vladu HNK nanosi stetu elektroenergetskom sistemu BiH i odbija razgovarati sa EP BiH po pitanju vrlo profitabilne VE Podvelezje II? Bitniji neki drugi investitor? :( Neki deal sa Zagrebom i Beogradom?

Prebrojavaju pare?
User avatar
Haris.ba
Posts: 24790
Joined: 08/09/2005 20:08

#76233 Re: SDA-All about

Post by Haris.ba »

Prpa.ba wrote: 16/08/2022 07:41
Iz Elektroprivrede BiH podsjećaju kako je to preduzeće izrazilo interes za izgradnju vjetroelektrane Podveležje 2, ali je Vlada Hercegovačko-neretvanskog kantona prihvatila inicijativu drugog pravnog lica za sticanje koncesionih prava na tom lokalitetu.
Zasto SDA kroz Vladu HNK nanosi stetu elektroenergetskom sistemu BiH i odbija razgovarati sa EP BiH po pitanju vrlo profitabilne VE Podvelezje II? Bitniji neki drugi investitor? :( Neki deal sa Zagrebom i Beogradom?

Prebrojavaju pare?
A koji je drugi investitor?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#76234 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Mora biti neko renomiran, dok su odbili EP BiH. Mozda EP HZHB ili HIFA. :lol:
saabsa
Posts: 1854
Joined: 07/10/2009 01:17

#76235 Re: SDA-All about

Post by saabsa »

AtillaS wrote: 15/08/2022 20:22
Better Man wrote: 15/08/2022 12:01
Faruk Kapidžić je jedna teško bolesna i retardirana osoba. Lik je teži slučaj za psihijatrije i umobolnice.
Faruk je jedan gospodin par ekselans. Uz Nenadića jedini pismen lik u onoj vladi kad je bio ministar.
Faruk je jedno nerasno govedo, a mogu samo zamisliti u kakvom se okruženju krećeš kada ti je ono gospodin...
giannibelif
Posts: 1964
Joined: 28/01/2017 22:11

#76236 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Iskreno, drugim kantonima ni više sile, Božija ruka ne može pomoći ako oni sebi ne žele pomoći. Ne zanima me ni SBK ni HNK ni neko treći. Ako ima valjaju HDZ i SDA, ja i želim samo da se što kraće pate, prazan stomak zna dugo mučiti. Neka je meni u Sarajevu dobro i mojoj okolini iole, nek se neke stvari postave na pravo mjesto. A svi vide da može bolje i to prilično. Što se tiče Dine, ne bi imao ništa protiv da uzme premijersku poziciju, na toj poziciji treba neko ko je malo veći politički mangup od Forte, premda mu ništa ne zamjeram.
User avatar
Login77777
Posts: 8641
Joined: 18/05/2021 09:11

#76237 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

giannibelif wrote: 16/08/2022 09:01 Iskreno, drugim kantonima ni više sile, Božija ruka ne može pomoći ako oni sebi ne žele pomoći. Ne zanima me ni SBK ni HNK ni neko treći. Ako ima valjaju HDZ i SDA, ja i želim samo da se što kraće pate, prazan stomak zna dugo mučiti. Neka je meni u Sarajevu dobro i mojoj okolini iole, nek se neke stvari postave na pravo mjesto. A svi vide da može bolje i to prilično. Što se tiče Dine, ne bi imao ništa protiv da uzme premijersku poziciju, na toj poziciji treba neko ko je malo veći politički mangup od Forte, premda mu ništa ne zamjeram.
Problem je sto ti kantoni imaju utjecaj i na tvoj kanton preko odabira federalnog parlamenta i njegove vlade.
Nametnu ti sda i hdz i ovi mogu pojedine projekte kociti i uzimati pare iz kantona.
Za KS je entitet Federacija samo kocnica. Jer ti biraju srbiju na klinicki centar, grade tvojim parama preko cesta Federacije po petu obilaznicu oko Livna i koce maksimalno sve projekte KSa. A ima tu jos dosta drugi stvari gdje te koce.
User avatar
drug_profi
Posts: 50556
Joined: 16/07/2012 16:00

#76238 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Fortina vlada i SDA vlade od ranije, ne mogu se porediti.

Sve se bukvalno moze sažeti u ona pitanja "đe su pare?" i "otkud vam pare?"
A svi mi zanmo za koju vlast se koje pitanje odnosi.
giannibelif
Posts: 1964
Joined: 28/01/2017 22:11

#76239 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Login77777 wrote: 16/08/2022 09:25
giannibelif wrote: 16/08/2022 09:01 Iskreno, drugim kantonima ni više sile, Božija ruka ne može pomoći ako oni sebi ne žele pomoći. Ne zanima me ni SBK ni HNK ni neko treći. Ako ima valjaju HDZ i SDA, ja i želim samo da se što kraće pate, prazan stomak zna dugo mučiti. Neka je meni u Sarajevu dobro i mojoj okolini iole, nek se neke stvari postave na pravo mjesto. A svi vide da može bolje i to prilično. Što se tiče Dine, ne bi imao ništa protiv da uzme premijersku poziciju, na toj poziciji treba neko ko je malo veći politički mangup od Forte, premda mu ništa ne zamjeram.
Problem je sto ti kantoni imaju utjecaj i na tvoj kanton preko odabira federalnog parlamenta i njegove vlade.
Nametnu ti sda i hdz i ovi mogu pojedine projekte kociti i uzimati pare iz kantona.
Za KS je entitet Federacija samo kocnica. Jer ti biraju srbiju na klinicki centar, grade tvojim parama preko cesta Federacije po petu obilaznicu oko Livna i koce maksimalno sve projekte KSa. A ima tu jos dosta drugi stvari gdje te koce.
Ma jasno mi je kakav je ustroj i kakve mogućnosti pruža za sve moguće blokade, ali na to ne mogu uticati, a pamet ljudima se ne može usaditi.

Prije mjesec dana, svraćam sa subotnjeg ručka na pranje auta u Kiseljak, žena sjela da popije čaj, a ja u pregledu guma, upoznam nekih lika iz Njemačke, on vozi limuzinu, a ja karavan istog modela. Pita odakle sam, čuje njemu katolički prizvuk imena i misli da sam Hrvat. Žali se da su se svi Hrvati odselili iz Kiseljaka, da su svi po Zapadu, ovdje su samo ljeti. Pitam ja njega otvoreno, jesmo li ih mi otjerali ili HDZ? Jesmo li mi kao građani tjerali nekoga da glasa za njih? Čovjek ušuti, vratismo se na temu auta i nastavismo konverzaciju..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65986
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#76240 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

drug_profi wrote: 16/08/2022 00:19
Bossona wrote: 15/08/2022 23:26
Moguće da je umjesto probosanskog Kljujića dodan Tuđmanovac Boban.
Image

Nakon trovanja Kljuića napravljen je puč u HDZ BiH i doveden zlikovac Mate Boban koji se satajao sa izdjnikom Alijom i ta slika sa zlikovcima Karadžićem i Bobanom je u biti dokaz politike sa kojom su Izetbegović i SDA u bratskoj krimomafijaškoj anti BiH koaliciji 32 godine.
I evo slike gdje Tuđman svodi predsjednika jedne drzave u ravan sa ilegalnim pobunejnikom i fakticki izdajnikom.
Alija na to pristaje.

Dobri dedo.
Fol naivan.

I pazi jos nesto. Ovo je slika kad su BiH i HR imali odlicne odnose, bili ratni saveznici.
A evo gdje smo danas. Kome zahvaliti?
Jel samo HDZ kriv?
Kojim je ovo povodom? Washingtonski sporazum? Splitski sporazum?
User avatar
drug_profi
Posts: 50556
Joined: 16/07/2012 16:00

#76241 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Ma ovo je nesto trece. U vili Zagorje na Pantovčaku.
Splitski je iz 1995, kad je vec Krešo Zubak bio šef HDZ.
Washigtonski je logično u Washingtonu. :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81638
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#76242 Re: SDA-All about

Post by Truba »

Pa i margaret tacer je izbacena pucom

Puc je legitiman
User avatar
Login77777
Posts: 8641
Joined: 18/05/2021 09:11

#76243 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

https://www.klix.ba/sport/odbojkasice-b ... /220816038
OGORČENE SITUACIJOM

Odbojkašice BiH umjesto hotelskih soba spavale u podrumu: Bruka i sramota
Kada ti drzavu vodi SANU projekat SDA 🇷🇸
Neutron
Posts: 23
Joined: 25/07/2022 14:44

#76244 Re: SDA-All about

Post by Neutron »

Oj kako će Bake zgaziti izbore zbog ovih forum brigada koji samo pljuju i brane neodbranjivu vladu KS. Više botova a manje glasova nikada nisam vidio. Pa ljudi dragi kako možete se tako lahko prodati da i Aliju Izetbegovića brukate da se okreće u mezaru. Pa jel vas stid i malo, imate li duše? Udarate gdje najviše boli.
konami666
Posts: 2499
Joined: 11/05/2015 21:57

#76245 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Neutron wrote: 16/08/2022 12:58 Oj kako će Bake zgaziti izbore zbog ovih forum brigada koji samo pljuju i brane neodbranjivu vladu KS. Više botova a manje glasova nikada nisam vidio. Pa ljudi dragi kako možete se tako lahko prodati da i Aliju Izetbegovića brukate da se okreće u mezaru. Pa jel vas stid i malo, imate li duše? Udarate gdje najviše boli.
Alija smrdibegovic. Neka se vrti ko ringispil, da se nije bavio politikom, ne bi se ni vrtio :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 50556
Joined: 16/07/2012 16:00

#76246 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Image
Neutron
Posts: 23
Joined: 25/07/2022 14:44

#76247 Re: SDA-All about

Post by Neutron »

konami666 wrote: 16/08/2022 13:02
Neutron wrote: 16/08/2022 12:58 Oj kako će Bake zgaziti izbore zbog ovih forum brigada koji samo pljuju i brane neodbranjivu vladu KS. Više botova a manje glasova nikada nisam vidio. Pa ljudi dragi kako možete se tako lahko prodati da i Aliju Izetbegovića brukate da se okreće u mezaru. Pa jel vas stid i malo, imate li duše? Udarate gdje najviše boli.
Alija smrdibegovic. Neka se vrti ko ringispil, da se nije bavio politikom, ne bi se ni vrtio :bih:
Hvala Bogu pa nas je puno više kojim ova osoba znači puno. A ti te priče možeš prosipati po Lukavici i Istočnom Sarajevu i naravno po forumima.
Iskreno žao mi te.
User avatar
Login77777
Posts: 8641
Joined: 18/05/2021 09:11

#76248 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Neutron wrote: 16/08/2022 13:41
konami666 wrote: 16/08/2022 13:02

Alija smrdibegovic. Neka se vrti ko ringispil, da se nije bavio politikom, ne bi se ni vrtio :bih:
Hvala Bogu pa nas je puno više kojim ova osoba znači puno. A ti te priče možeš prosipati po Lukavici i Istočnom Sarajevu i naravno po forumima.
Iskreno žao mi te.
Lingo sta ima? :mrgreen:
@tramvajtrojka :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 50556
Joined: 16/07/2012 16:00

#76249 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Pored svih dijela koja dokazuju sta je familija Izetbegovic, od Alije pa na dalje, neki ljudi nece da vide ni da shvate.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#76250 Re: SDA-All about

Post by Bangalore_ »

Neutron wrote: 16/08/2022 13:41
konami666 wrote: 16/08/2022 13:02

Alija smrdibegovic. Neka se vrti ko ringispil, da se nije bavio politikom, ne bi se ni vrtio :bih:
Hvala Bogu pa nas je puno više kojim ova osoba znači puno. A ti te priče možeš prosipati po Lukavici i Istočnom Sarajevu i naravno po forumima.
Iskreno žao mi te.
Otac Genocidne. Još im eksluzivno ime izborio :thumbup:

Šta bijednici slave... pa upravo ste VI ti koji trebate odvesti svoju špiku u Lukavivicu i Istočno Sarajevo jer je vaš seronja nacije im i dao sve.
Post Reply