SDA-All about

User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#53751 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Better Man wrote: 28/11/2020 21:48 Kad se sjetim njegove prozivke i osporavanja angažovanja Danisa Tanovića i Damira Šagolja na ASU i čitave halabuke koju je digao. Zaista je tada ispao jadan. Pa frajeru nisi ni do nožnog palca ni jednom ni drugom. A sad si pokazao ko si i šta si.
Iskreno nisam pratio jer sam u ta doba hljeb zarađivao vani ali se sjećam da je nekih prozivanja bilo. Od njegovih ostvarenja a kojih nije bilo mnogo pogledao sam Go West i osim par scena film kao film me nije "kupio" ali ne bih svakako ulazio u eventualnu zamku kritikovanja njegovog umjetničkog djela iz više razloga. Helem, kenjac je haman mojih godina tj. malo mlađi i ako se sad "sjetio" da pristupi onima koji su nas opljačkali i unazadili u možebitnoj nadi da će se uhljebiti onda je po mom mišljenju hem okasnio hem precijenio sebe a i njih.

Kontam sa ljudske strane čisto, evo da ja nisam anonimus kao što jesam i nebitno na sve prijašnje uspjehe ili neuspjehe ipak je malo kasno da se ja bavim politikom i izađem pod "svjetla reflektora" jer naposlijetku ostaje pitanje šta ja to jebeno mogu pružiti i uopšte pridonijeti ovom društvu.

Odgovor se zna - ništa, zato mi se prvenstveno gadi ovo sa njegove strane a da i ne pišem što je njegov izbor SDA.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#53752 Re: SDA-All about

Post by tempuser »

Billy The Pljuc wrote: 28/11/2020 22:40 Kontam sa ljudske strane čisto, evo da ja nisam anonimus kao što jesam i nebitno na sve prijašnje uspjehe ili neuspjehe ipak je malo kasno da se ja bavim politikom i izađem pod "svjetla reflektora" jer naposlijetku ostaje pitanje šta ja to jebeno mogu pružiti i uopšte pridonijeti ovom društvu.

Odgovor se zna - ništa, zato mi se prvenstveno gadi ovo sa njegove strane a da i ne pišem što je njegov izbor SDA.
Kad pogledaš biografije svi ovi što su relativno nedavno isplivali na površinu tipa Čelilka, Dević isl su u SDA od cca 1993. tako da oni definitivno nemaju nikakvu "kvalitetniju" facu za ponuditi pa im Imamović dođe kao zvijezda večeri.
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#53753 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Billy The Pljuc wrote: 28/11/2020 22:40
Better Man wrote: 28/11/2020 21:48 Kad se sjetim njegove prozivke i osporavanja angažovanja Danisa Tanovića i Damira Šagolja na ASU i čitave halabuke koju je digao. Zaista je tada ispao jadan. Pa frajeru nisi ni do nožnog palca ni jednom ni drugom. A sad si pokazao ko si i šta si.
Iskreno nisam pratio jer sam u ta doba hljeb zarađivao vani ali se sjećam da je nekih prozivanja bilo. Od njegovih ostvarenja a kojih nije bilo mnogo pogledao sam Go West i osim par scena film kao film me nije "kupio" ali ne bih svakako ulazio u eventualnu zamku kritikovanja njegovog umjetničkog djela iz više razloga. Helem, kenjac je haman mojih godina tj. malo mlađi i ako se sad "sjetio" da pristupi onima koji su nas opljačkali i unazadili u možebitnoj nadi da će se uhljebiti onda je po mom mišljenju hem okasnio hem precijenio sebe a i njih.

Kontam sa ljudske strane čisto, evo da ja nisam anonimus kao što jesam i nebitno na sve prijašnje uspjehe ili neuspjehe ipak je malo kasno da se ja bavim politikom i izađem pod "svjetla reflektora" jer naposlijetku ostaje pitanje šta ja to jebeno mogu pružiti i uopšte pridonijeti ovom društvu.

Odgovor se zna - ništa, zato mi se prvenstveno gadi ovo sa njegove strane a da i ne pišem što je njegov izbor SDA.
To je bilo prošle godine. Pametnije mu je da se bavi svojim poslom, a to su film i režija, jer ima talenta, ali očito ga želi upropastiti.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#53754 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Better Man wrote: 28/11/2020 23:02
Billy The Pljuc wrote: 28/11/2020 22:40
Better Man wrote: 28/11/2020 21:48 Kad se sjetim njegove prozivke i osporavanja angažovanja Danisa Tanovića i Damira Šagolja na ASU i čitave halabuke koju je digao. Zaista je tada ispao jadan. Pa frajeru nisi ni do nožnog palca ni jednom ni drugom. A sad si pokazao ko si i šta si.
Iskreno nisam pratio jer sam u ta doba hljeb zarađivao vani ali se sjećam da je nekih prozivanja bilo. Od njegovih ostvarenja a kojih nije bilo mnogo pogledao sam Go West i osim par scena film kao film me nije "kupio" ali ne bih svakako ulazio u eventualnu zamku kritikovanja njegovog umjetničkog djela iz više razloga. Helem, kenjac je haman mojih godina tj. malo mlađi i ako se sad "sjetio" da pristupi onima koji su nas opljačkali i unazadili u možebitnoj nadi da će se uhljebiti onda je po mom mišljenju hem okasnio hem precijenio sebe a i njih.

Kontam sa ljudske strane čisto, evo da ja nisam anonimus kao što jesam i nebitno na sve prijašnje uspjehe ili neuspjehe ipak je malo kasno da se ja bavim politikom i izađem pod "svjetla reflektora" jer naposlijetku ostaje pitanje šta ja to jebeno mogu pružiti i uopšte pridonijeti ovom društvu.

Odgovor se zna - ništa, zato mi se prvenstveno gadi ovo sa njegove strane a da i ne pišem što je njegov izbor SDA.
To je bilo prošle godine. Pametnije mu je da se bavi svojim poslom, a to su film i režija, jer ima talenta, ali očito ga želi upropastiti.
Kao što napisah da nisam pratio :-D, negdje nešto mi ostalo kao u registru a pošto starim prenosi me :D. Helem slažemo se da mu je ovo najmanje trebalo i čisto sumnjam da iko bude profitirao iz ovog odnosa, najmanje SDA.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#53755 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

tempuser wrote: 28/11/2020 22:57
Billy The Pljuc wrote: 28/11/2020 22:40 Kontam sa ljudske strane čisto, evo da ja nisam anonimus kao što jesam i nebitno na sve prijašnje uspjehe ili neuspjehe ipak je malo kasno da se ja bavim politikom i izađem pod "svjetla reflektora" jer naposlijetku ostaje pitanje šta ja to jebeno mogu pružiti i uopšte pridonijeti ovom društvu.

Odgovor se zna - ništa, zato mi se prvenstveno gadi ovo sa njegove strane a da i ne pišem što je njegov izbor SDA.
Kad pogledaš biografije svi ovi što su relativno nedavno isplivali na površinu tipa Čelilka, Dević isl su u SDA od cca 1993. tako da oni definitivno nemaju nikakvu "kvalitetniju" facu za ponuditi pa im Imamović dođe kao zvijezda večeri.
Moja najveća greška je što na masu stvari nisam obraćao pažnju pa tako ni na SDA, momački su me zajebali nekoliko puta u životu i ja sam stoički sve podnio i produžio dalje, jednostavno nisam imao vremena da se osvrćem na njih. Sad kako starim a nemam ni posla, imam vremena da istražujem i gotovo svakodnevno mi onaj stih "što manje djete znaš to si manje nesretan" padne na pamet. Uz par časnih izuzetaka ta stranka za sve ove decenije postojanja nije uradila maltene ništa ispravno, sve što znaju jeste lagati, varati i krasti.

Što ti napisa za ove pomenute gore, nema tu generalno biografije za primjera, sad se u svoj priči niotkuda pojavio jedan Ahmed Imamović da im popravlja rejting i bezbeli "obezbjedi" sebi mjesto i opstanak.

Malo je reć' da su se zajebali.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#53756 Re: SDA-All about

Post by MUNAFIK »

"Mislim da je sve krenulo sa kandidaturama 2018. Tada me istinski začudilo njegovo povlačenje iz unutarstranačke utrke za člana Predsjedništva, sa obrazloženjem da neće da konkuriše meni, kao što me sada čudi način na koji me je prozvao u svojim istupima. Ni jedno ni drugo, po meni, ne pristaje ozbiljnom političaru, pa ni muškarcu koji drži do svog digniteta“, zaključila je Sebija Izetbegović....

Ide ciscenje SDA... Nabijte nogom i Zvizdica :izet:
tutku
Posts: 1349
Joined: 18/06/2011 12:10

#53757 Re: SDA-All about

Post by tutku »

tempuser wrote: 28/11/2020 18:27
tutku wrote: 28/11/2020 17:31
tempuser wrote: 28/11/2020 09:23

Bez obzira na sve, likovima poput Čampare, Zvizdića, Brankovića, pa starije generacije Silajdžića, Ganića, Tihića itd se nije mogao desiti Franko and the Jure, parkiranja po trotoarima itd itd.
Haha u kakvo si drustvo smjestio ovog kriminalca. Bolje da se ovakvom desilo i franko de jure i mnogo gore, nego li onaj kriminal kojim je rukovodio. Sljam sa dna kace gadi mi se pomisao da neko ista pozitivno moze reci o takvim kriminalcima i pickurinama.
Pa upravo se o tome radi... Imaš jednog Brankovića koji je milione i milione hapio ili naštelio drugima, a njegov kriminal nije naštetio SDA-u, nego naprotiv, kad su takvi vladali SDA je bila neprikosnovena.
Ne mislim da je sda tada bila neprikosnovena niti da takvi poput brankovica nisu narusili ugled (ako ga je imala?) sda. Dakle, u takvim ljudima poput gore navedenog traziti nesto pozitivnog jeste kao traziti dobra u hrpi govana. Staviti takvog kriminalca u istu ravan ili kontekst sa ganicem, silajdzicem, pa i tihicem je ozbiljna greska.
User avatar
pici
Posts: 43583
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#53758 Re: SDA-All about

Post by pici »

Sebija Izetbegović: Ostavku neću podnijeti na zahtjev Denisa Zvizdića
:thumbup: :bih: takooo jeee heroina nasHa... do motanja kablova
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#53759 Re: SDA-All about

Post by tempuser »

tutku wrote: 28/11/2020 23:35
tempuser wrote: 28/11/2020 18:27
tutku wrote: 28/11/2020 17:31

Haha u kakvo si drustvo smjestio ovog kriminalca. Bolje da se ovakvom desilo i franko de jure i mnogo gore, nego li onaj kriminal kojim je rukovodio. Sljam sa dna kace gadi mi se pomisao da neko ista pozitivno moze reci o takvim kriminalcima i pickurinama.
Pa upravo se o tome radi... Imaš jednog Brankovića koji je milione i milione hapio ili naštelio drugima, a njegov kriminal nije naštetio SDA-u, nego naprotiv, kad su takvi vladali SDA je bila neprikosnovena.
Ne mislim da je sda tada bila neprikosnovena niti da takvi poput brankovica nisu narusili ugled (ako ga je imala?) sda. Dakle, u takvim ljudima poput gore navedenog traziti nesto pozitivnog jeste kao traziti dobra u hrpi govana. Staviti takvog kriminalca u istu ravan ili kontekst sa ganicem, silajdzicem, pa i tihicem je ozbiljna greska.
Jok i nije. Imali su apsolutnu vlast.
Niko ništa pozitivnog ne navodi, samo konstatujem da je ta cijela generacija imala puno više šlifa od ovih rumenih papkara.
Glanzer
Posts: 417
Joined: 21/10/2010 16:55
Location: Ovo bi sve trebalo oprat!

#53760 Re: SDA-All about

Post by Glanzer »

User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#53761 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Nakon što je naprasno podnijela ostavku na zastupničko mjesto u Skupštini Kantona Sarajevo, Samra Ćosović-Hajdarević dobit će angažman u Centralnoj banci BiH, javlja Raport.

Naime, zastupnica SDA je 9. novembra podnijela ostavku na mjestu u Skupštini KS bez detaljnog objašnjenja zašto to radi.

Ćosović-Hajdarević je tek napisala da su ona i njene kolege bile pod pritiskom. Umjesto nje, u Skupštinu je zasjeo Haris Zahiragić, miljenik Bakira Izetbegovića, koji ga je smjestio i u Predsjedništvo SDA.

Prema saznanjima Raporta, za bivšu zastupnicu SDA rezervirano je mjesto u glavnoj finansijskoj instituciji BiH.
nema džabe ni u pokrivene babe :evil:
tutku
Posts: 1349
Joined: 18/06/2011 12:10

#53762 Re: SDA-All about

Post by tutku »

tempuser wrote: 29/11/2020 01:35
tutku wrote: 28/11/2020 23:35
tempuser wrote: 28/11/2020 18:27

Pa upravo se o tome radi... Imaš jednog Brankovića koji je milione i milione hapio ili naštelio drugima, a njegov kriminal nije naštetio SDA-u, nego naprotiv, kad su takvi vladali SDA je bila neprikosnovena.
Ne mislim da je sda tada bila neprikosnovena niti da takvi poput brankovica nisu narusili ugled (ako ga je imala?) sda. Dakle, u takvim ljudima poput gore navedenog traziti nesto pozitivnog jeste kao traziti dobra u hrpi govana. Staviti takvog kriminalca u istu ravan ili kontekst sa ganicem, silajdzicem, pa i tihicem je ozbiljna greska.
Jok i nije. Imali su apsolutnu vlast.
Niko ništa pozitivnog ne navodi, samo konstatujem da je ta cijela generacija imala puno više šlifa od ovih rumenih papkara.
A nisu imali apsolutnu vlast nakon sto je Baks preuzeo stranku? Nemoj tu praviti neke izuzetke, sve su to ista govna, razlike su apsolutno zanemarive. Ovaj rumeniji - onaj kriminalniji. Isti k.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#53763 Re: SDA-All about

Post by tempuser »

tutku wrote: 29/11/2020 11:16
tempuser wrote: 29/11/2020 01:35
tutku wrote: 28/11/2020 23:35

Ne mislim da je sda tada bila neprikosnovena niti da takvi poput brankovica nisu narusili ugled (ako ga je imala?) sda. Dakle, u takvim ljudima poput gore navedenog traziti nesto pozitivnog jeste kao traziti dobra u hrpi govana. Staviti takvog kriminalca u istu ravan ili kontekst sa ganicem, silajdzicem, pa i tihicem je ozbiljna greska.
Jok i nije. Imali su apsolutnu vlast.
Niko ništa pozitivnog ne navodi, samo konstatujem da je ta cijela generacija imala puno više šlifa od ovih rumenih papkara.
A nisu imali apsolutnu vlast nakon sto je Baks preuzeo stranku? Nemoj tu praviti neke izuzetke, sve su to ista govna, razlike su apsolutno zanemarive. Ovaj rumeniji - onaj kriminalniji. Isti k.
Ama naravno da su ista, samo je bilo pitanje imaju li šlifa da ih narod ne provali ili ne... Naravno da su imali apsolutnu vlast kad je Bakir preuzeo stvar dok nije rastjerao zatečenu garnituru koja je vješto krila svoj lopovluk i okružio se bahatim polusvijetom i ortodoksnim papcima koji misle da su nedodirljivi.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#53764 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Nije Zvizdić - Đemal Bijedić

Nije Seka - Jovanka

A ni Bakir nije Tito.
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#53765 Re: SDA-All about

Post by Johnny_x »

Onaj ko misli dobro Bosni i Hercegovini treba da iskaze podrsku Sebiji. Ona svojim potezima urusava SDA, a kada se urusi ta kriminalna organizacija, tad ce ova drzava prodisati. Zamislite scenariji da se Sebija sad povuce, eto ti SDA-ovaca sa pricom, mi smo se rasformisali, mi smo nova SDA, rascistili smo sa losim kadrom, ima u SDA dobrih ljudi itd. Na izborima 2022 godine bi sigurno pobjedili, a onda bi nastupilo sve po starom, eto ti opet Sebije, Sarajlica i drugih eminentnih clanova SDA opet na pozicije i to ova zemlja vise ne bi mogla podnjeti. Interesatno da mnogi govore ima u SDA dobrih ljudi, posteni i ja vjerujem da ima clanova koji su posteni moralni, ali ti posteni i moralni nikad nisu na nekoj poziciji, biranje Asima Sarajlica u dom naroda govori mnogo o toj stranci, sigurno su imali mnogo boljih clanova koje bi mogli delegirati u dom, ali Asim je ipak prvi do Bakira i on je morao biti izabran, u vrijeme dok je Asim biran u dom narodu vodio se krivicni postupak za nelegalno zaposljavanje u elektroprivredi, a sudjenje traje i dan danas.
User avatar
pici
Posts: 43583
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#53766 Re: SDA-All about

Post by pici »

Je li SDA pred novom aferom: Da li se trgovalo utjecajem s ciljem uvođenja Harisa Zahiragića u Skupštinu KS?

Član Predsjedništva SDA Haris Zahiragić iduće sedmice trebao bi preuzeti dužnost zastupnika u Skupštini Kantona Sarajevo. Kako smo ranije pisali, četiri osobe morale su se odreći svojih mandata kako bi podobni Zahiragić bio ustoličen.

Da bi Zahiragić bio izabran za zastupnika u Skupštini KS bilo je potrebno prije svega da se zastupnica SDA Samra Ćosović-Hajdarević odrekne mandata. KO SDA Sarajevo, prije zahtjeva upućenog Ćosović-Hajdarević, predlagao je zastupnici Admeli Hodžić da se ona odrekne svog mandata u korist Zahiragića, ali je taj prijedlog Hodžić odbila i ubrzo napustila Klub SDA u Skupštini KS.

CIK BiH je nakon ostavke Ćosović-Hajdarević mandat po automatizmu dodijelio sljedećem kandidatu sa liste, a to je Hazim Bahtanović. Već isti dan Bahtanović je odbio mandat pa je CIK ponovio preceduru i mandat dodijelio idućoj kandidatkinji s liste, odnosno Seniji Milišić.

I ona je kao i Bahtanović odbila mandat pa je CIK BiH donio odluku o dodjeli mandata idućem kandidatu s liste SDA, tj. Senadu Hasanspahiću zvanom Cvrletu, a koji je poznat bh. javnosti iz afere “Asim”.

Tek nakon što je Cvrle odbio svoj mandat CIK BiH je postavio Zahiragića na mjesto zastupnika u Skupštini KS, a on će zvanično postati zastupnik na idućoj sjednici Skupštine KS.

Nakon ovakvog razvoja dešavanja postavlja se logično pitanje da li u procesu realizacije plana SDA da Zahiragić po svaku cijenu dobije mandatu ima elemenata krivičnih dijela vezanih za trgovinu utjecajem.

Od dana od kad je Samra Ćosović-Hajdarević podnijela ostavku znalo se kako je mjesto zastupnika namijenjeno Harisu Zahiragiću. Tog istog dana mediji su objavili kako je mjesto “rezervisano” za Zahiragića, a tek naknadno Bahtanović, Milišić i Hasanspahić su odricanjem od mandata potvrdili tačnost tih navoda.

Davanje prednosti podobnim poznanicima naziva se nepotizam i zbog toga se postavlja pitanje hoće li pravna država istražiti pod kojim su uslovima funkcioneri SDA naprasno odustatli od svojih mandata u korist privatnog zastupnika Sebije Izetbegović.

Sve više se priča i o tome kako je SDA skovala plan da se oduži Samri Ćosović-Hajdarević što se povukla u korist Zahiragića. To oduženje bit će u formi uhljebljenja u neku državnu instituciju.

Funkcioneri SDA, prema nezvaničnim pričama, svjesni su svojih propusta, ali su relaksirani jer, kako tvrde pod svojom kontrolom imaju ili bar misle da imaju Kantonalno tužilaštvo Kantona Sarajevo.

(PRESS)
vec vidjeno milion puta, za nekog zakon postoji za nekoga NE... ovome se moze samo stati gradjanskom neposlusnoscu, ne placat rezije, komunalije, poreze, odjebat svaku tuzbu od sdO tuzilastva itd... pa nek im bOkir iz vreca zlata daje plate... ovome se mora stati u kraj... popisam se ja na ovaj sistem.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#53767 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

Kad se samo sjetim koliko se ovdje napadao posten covjek, gdje ni Bakirove rijeci da je napad bio na kameru nisu imali odjeka i da se isti neopravdano napada - A sve zbog " “ho’š da ti je razbijem?". :mrgreen:
Sreca pa imamo nezavisno tuzilastvo! :mrgreen:
Tužilaštvo Kantona Sarajevo odlučilo: Huso Ćesir neće odgovarati zbog napada na fotografa Žurnala!

Tužilaštvo Kantona Sarajevo donijelo naredbu da se neće provoditi istraga protiv Huse i Muamera Ćesira koji su prošle godine fizički nasrnuli na fotografa Žurnala Adija Kebu
Da se podsjetimo :D

User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#53768 Re: SDA-All about

Post by mousstapha »

Citam ovaj odgovor Zvizdicu i fakat ne mogu da vjerujem sta pisu, pa cak iako se radi o SDA. Kao opravdanje svojih rezultata navode postojanje cetvorke koja se udruzila protiv SDA i uz to cinicno umjesto cetvroka koriste termin sedmorka. Pa postojanje cetvorke je valjda zasluga lose vodjene politike u Sarajevu. Otkako je nastala ova stranka sebi trazi neprijatelja iz vana. Cak i danas najveci zagovornici SDA koji su svjesni svih problema u stranci pozivaju na ignorisanje, jer eto nalazimo se na historijskoj prekretnici za drzavu pa nam ne trebaju unutarstranacki sukobi.
Za konacni poraz SDA najvise ce pomoci ovakav ignoranstki pristup. Do 2022. gotovo se sigurno moze racunati sa jos mnogo afera koje ce onda biti potrebno objasnjavati, bice jos nezadovoljnika koji ce bjezati sa broda koji tone. Najvise prizeljkujem Izetbegovicevu kandidaturu za predsjednika koju mu trenutno cuva Sefik.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#53769 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

situacija je iznimno jednostavna. njih dvoje su pukli, a niko treći se ništa bitno ne pita.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#53770 Re: SDA-All about

Post by MUNAFIK »

Zaista je nevjerovatno na sta je SDA spala... Oni se prepucaju preko medija ko mi ovdje na forumu, bas ono šok...

Ko piše ova saopštenja za SDA :-) cirkus živi.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#53771 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

https://avaz.ba/vijesti/bih/612647/izet ... -radoncicu
Ambiciozni i nadobudni tužioci troše novac poreskih obveznika na vlastitu promociju. Prije petnaestak godina vođena je akcija na "terorističko leglo Maoču", organizovana je neviđena opsada tog sela, angažovane enormne policijske snage, i od svega toga na kraju nije bilo ništa. A koštalo nas je para i ugleda. Zatim je pompezno krenuo predmet "Reket", tražio se bosanski Senader, rukovodstvo SDP-a je mjesecima ispitivano, trošio se novac poreskih obveznika i ugled ljudi koji su prolazili kroz istragu. I opet – ništa. Zatim je suportiran proces protiv Radončića koji je vođen godinama u Prištini. Koštalo nas je to novaca, ugleda zemlje, ugleda ljudi, i umalo koalicije SDA-SBB. I od procesa nije bilo ništa. Propao je kao i prethodna dva. Po reakcijama Radončića se da zaključiti da su ga ubijedili kako sam iza procesa stajao ja i SDA, da je Aljoša bio samo "mač u mojim rukama", što je notorna laž – rekao je Izetbegović.
:mrgreen: evo sve saradnike, a tobožnje rivale i neprijatelje je pobrojao...
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#53772 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

SDA nikad slabiji. Još da 5% izađe više ljudi na izbore - gdje bi im kraj bio?! :D
Spektakluk
Posts: 176
Joined: 08/11/2013 10:14

#53773 Re: SDA-All about

Post by Spektakluk »

fosna2014 wrote: 29/11/2020 20:35 SDA nikad slabiji. Još da 5% izađe više ljudi na izbore - gdje bi im kraj bio?! :D
Pa kraj bi im bio.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#53774 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

Spektakluk wrote: 29/11/2020 22:01
fosna2014 wrote: 29/11/2020 20:35 SDA nikad slabiji. Još da 5% izađe više ljudi na izbore - gdje bi im kraj bio?! :D
Pa kraj bi im bio.
Pa da.
finansijska kriza
Posts: 185
Joined: 11/11/2008 09:04

#53775 Re: SDA-All about

Post by finansijska kriza »

Ovi pokušaji kontrole štete sda su presmješni i izazivaju još veću štetu. Krizno komuniciranje sda će se proučavati u PR školama kao primjer kako se to ne treba raditi. Izrazi poput "prenapuhane afere" , "loše komuniciranje afera", "svi se ujedinili protiv sda" uz "podršku medija" odaju takvu nemoć da je to frapantno. Meni to liči na kmečanje djeteta koje je izgubilo u igri za klikere sve klikere, a svi u ulici znaju da je klinac najveći levat.
Post Reply