SDA-All about

kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#52526 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Prije 4 godine je lista SDA za OV u Goraždu dobila 26,2% glasova izašlih birača (ili 3.216 glasova).
Prije 2 godine je lista SDA za FBiH u Goraždu osvojila 23,2% glasova izašlih birača (ili 2.540 glasova).

Koliko će njih za dvije sedmice biti "slijepi pored očiju", živo me interesuje.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52527 Re: SDA-All about

Post by pici »

Treba se nekad i pomiriti sa cinjenicom da zivimo u jako primitivno, konzervativno, klerofasisoidnoj sredini... de sredi preko stele, zaposli, namjesti tender, ukradi, podmiti, slazi, ucjeni itd... jaH dobra vakta za pogana insana.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#52528 Re: SDA-All about

Post by bogoljub »

pici wrote: 27/10/2020 23:54 Treba se nekad i pomiriti sa cinjenicom da zivimo u jako primitivno, konzervativno, klerofasisoidnoj sredini... de sredi preko stele, zaposli, namjesti tender, ukradi, podmiti, slazi, ucjeni itd... jaH dobra vakta za pogana insana.
Sve ti je to isto u pet deka
Na zapadu su sve ovo stavili u zakon i onda sve legalno.
Ne zovu to mito i korupcija nego lobiranje- legalno .
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#52529 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Treba se moj pici pomiriti i sa činjenicom da se sila samo silom slama, a silni jesu, svakodnevno nam to dokazuju, nezadovoljstvo raste dok manjina jebe većinu, evo i rHespiratori dokazuju i pokazuju da nas otvoreno gaze i jebu, niti tužilaštva niti suda a ljudi k'o muhe umiru, sad haman svaki dan 20 umre otprilike. Zaiskriće negdje prije ili kasnije, njih nema dovoljno da se brane a nemaju ni čime, kakav haram čine slabo se dobru mogu nadati.
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#52530 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Građani jednostavno moraju pronaci muda.
Boj se ovna, boj se govna...
Dosta vise.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#52531 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

drug_profi wrote: 28/10/2020 00:25 Građani jednostavno moraju pronaci muda.
Boj se ovna, boj se govna...
Dosta vise.
A mi smo fakat po tom pitanju čudni da ne napišem govna. Otkako dođoh u Sarajevo svjedočim nečijem protestu, danas jedni, sutra drugi, prekosutra treći itd. Naravno kad jedni protestvuju (uglavnom s dobrim razlogom) ove ostale boli chuna za istim i tako to traje godinama. Na tako velike stvari mi smo većinski ostajali nijemi i slijepi, pronalazili izgovore da se negdje ne pojavimo i damo podršku nekome ili zatražimo pravdu za nešto. Desila se jedna prilika da se veći broj ljudi pojavio na protestima i isti su izmanipulisani od strane domaćih izdajnika, infiltriranih članova pojedinih političkih partija koji su proteste odveli u totalno pogrešnom smjeru.

Ja ne sumnjam da će se prilika opet ukazati, stanje je sve gore, kako ekonomski tako i zdravstveno, sve je više ljudi pogođeno ovom pošasti i sve ih je više koji krive one koje i treba da krive za sve što ih je snašlo u životu. Mi nismo podržali Memića, nismo podržali oca male Nadin, nismo podržali roditelje pregaženih djevojaka itd. itd., nismo izašli na ulice u dovoljnom broju tražeći pravdu na toliko mnogo slučajeva ubistava, krađe i kriminala, prodaje ove države i uništavanja iste od strane vladajućih kasti.

Prije ili kasnije opet će neko zatražiti pravdu, ne jedan, ne deset, ne stotinu ili hiljadu, s ovim tempom gubljenja ljudskih života zbog sistema koji ne mari za iste broj gnjevnih svakodnevno raste. Dodaj tome i haman pa svakodnevno isplivavanje novih i novih afera i eventualnu izbornu krađu u cilju opstanka na vlasti prvenstveno ovih "zelenih" govana eto nas na ulicama opet. Nema te korone i tih policijskih struktura koje će spriječiti isto.
costacurta
Posts: 3510
Joined: 05/05/2005 08:25

#52532 Re: SDA-All about

Post by costacurta »

Ovo više nije normalno koliko su nepismeni i prave budalama ovaj narod:
"Empire State Building osvijetljen je u bojama naše zastave u čast početka 17. bosanskohercegovačkog filmskog festivala u New Yorku. Bosnian-Herzegovinian Film Festival", napisao je Zvizdić uz navedenu fotografiju.
Moj Zvizdiću moj panju, dovoljno je 10 sec zaguglat
TOWER LIGHTS CALENDAR
20 OCTOBER 2020
TUESDAY

YELLOW & BLUE

In Honor of Afterschool Alliance and the Nation’s Annual Lights on After School Celebration
:roll:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#52533 Re: SDA-All about

Post by nosara »

costacurta wrote: 28/10/2020 07:33 Ovo više nije normalno koliko su nepismeni i prave budalama ovaj narod:
"Empire State Building osvijetljen je u bojama naše zastave u čast početka 17. bosanskohercegovačkog filmskog festivala u New Yorku. Bosnian-Herzegovinian Film Festival", napisao je Zvizdić uz navedenu fotografiju.
Moj Zvizdiću moj panju, dovoljno je 10 sec zaguglat
TOWER LIGHTS CALENDAR
20 OCTOBER 2020
TUESDAY

YELLOW & BLUE

In Honor of Afterschool Alliance and the Nation’s Annual Lights on After School Celebration
:roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
escobar__
Posts: 8875
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#52534 Re: SDA-All about

Post by escobar__ »

costacurta wrote: 28/10/2020 07:33 Ovo više nije normalno koliko su nepismeni i prave budalama ovaj narod:
"Empire State Building osvijetljen je u bojama naše zastave u čast početka 17. bosanskohercegovačkog filmskog festivala u New Yorku. Bosnian-Herzegovinian Film Festival", napisao je Zvizdić uz navedenu fotografiju.
Moj Zvizdiću moj panju, dovoljno je 10 sec zaguglat
TOWER LIGHTS CALENDAR
20 OCTOBER 2020
TUESDAY

YELLOW & BLUE

In Honor of Afterschool Alliance and the Nation’s Annual Lights on After School Celebration
:roll:
:lol: :lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#52535 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Kakvi su to retardi Boze dragi. Vidjeli zutu i bijelu boju i skontali da je to u cast BH filmskog festivala u New Yorku.

Hajd' da su ovo izvalili Celik ili ona Samra C. Hajdarevic ali ovo im izjavi neko ko vazi za pismenijeg u SDA. Pa zamisli kakav im je ostatak ekipe.
zippoo87
Posts: 15541
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#52536 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

jazzer wrote: 28/10/2020 10:37 Kakvi su to retardi Boze dragi. Vidjeli zutu i bijelu boju i skontali da je to u cast BH filmskog festivala u New Yorku.

Hajd' da su ovo izvalili Celik ili ona Samra C. Hajdarevic ali ovo im izjavi neko ko vazi za pismenijeg u SDA. Pa zamisli kakav im je ostatak ekipe.
vi sve zanemarujete da se oni obracaju svom glasackom tijelu,koje je nepismeno i ne zna koristiti internet i doci do informacija
pa ovi sta god da kazu,mozes im vjerovati ili ne vjerovati a vecinom vjeruju ...pa vidis ljudi sa zastavama po ovim skupovima...znaci korona,zabranjeni skupovi,zabranjeno sve...ove krezube zovnes na tanjir graha i pivo,dodje cijelo selo i jos urlice i mase zastavama :D

takvim se oni obracaju a ne pametnim i pismenim,jer takvi ih vec godinama ne podrzavaju
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#52537 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Da, u pravu si.
zposao
Posts: 2580
Joined: 22/03/2019 09:27

#52538 Re: SDA-All about

Post by zposao »

costacurta wrote: 28/10/2020 07:33 Ovo više nije normalno koliko su nepismeni i prave budalama ovaj narod:
"Empire State Building osvijetljen je u bojama naše zastave u čast početka 17. bosanskohercegovačkog filmskog festivala u New Yorku. Bosnian-Herzegovinian Film Festival", napisao je Zvizdić uz navedenu fotografiju.
Moj Zvizdiću moj panju, dovoljno je 10 sec zaguglat
TOWER LIGHTS CALENDAR
20 OCTOBER 2020
TUESDAY

YELLOW & BLUE

In Honor of Afterschool Alliance and the Nation’s Annual Lights on After School Celebration
:roll:

Strašno. Susramlje. :roll:
dorkcic
Posts: 753
Joined: 19/12/2008 20:26

#52539 Re: SDA-All about

Post by dorkcic »

Lol, evo i Radio Sarajevo prenosi ovu "vijest" o bojama :lol: :roll:
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#52540 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

nosara wrote: 27/10/2020 21:18 Sila je sda. Narod osjeti prosperitet, dobrinu... Tesko je narodu prodat laznjak, mozes jednom, dva put, dvaes puta... vec dvaesprvi put narod skonta i nista. Zaboravi.

Ali, nema veze, ima zato muzika, pjesma, dernek... Sve placeno. Narodnim parama.

Sila je sda.
A sto su nam tek zbavili respiratore/registratore, samo taki :mrgreen:
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#52541 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Najvece zlo koje je snaslo ovu zemlju nakon cetnika je SDA. Lako dokaziva i neoboriva cinjenica za one koji
razmisljaju svojom glavom.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#52542 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

E'o ga haman ozdravio, nema korone ni u tragovima, doš'o tobe i skontao:

Bakir Izetbegović: Dejtonski sporazum je teška nepravda, život i budućnost Hrvata je s Bošnjacima.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bakir-i ... /201028085

Pa što jadan babu za života ne upita što ga potpisa?
User avatar
drndalo
Posts: 22805
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#52543 Re: SDA-All about

Post by drndalo »

Image

Snazna SDA, sigurna smetljarijada...

Svaka slicnost je namjerna...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#52544 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

:D :mrgreen: :mrgreen:



Image

Piše: Huso Prelo

Pogledaj odron, Bakire
Skini rejbanke sa očiju
Vidjećeš prizore potresne
Vidjećeš zavaljene, bolesne
Vidjećeš stranku SDA

Glasačko stado, Bakire
Sve sami prevareni Bošnjaci
Često te spominju u gomili
Na budžet ste ih prislonili
Od tebe očekuju spas

Pogledaj članstvo, Bakire
Njihova duša je oteta
Svima ste stavili amove
Sebi sagradili hramove
Vampirski pijete im krv

Bakire
Bakire
Bakire
Vidjećeš stranku SDA

Nazovi MMF, Bakire
Sjeti se kreditnih dugova
Sjeti se najboljih sinova
Neizgrađenih puteva
Zbog kojih osvajate vlast

Otvori pogone, Bakire
Stotinu milja da zaposliš
Obećaj ljudima ublehe
Možda još poneko i nasjedne
Na gnusnu laž i stari fol

Pogledaj respiratore
Robu sa kineskog buvljaka
Fadilu halali hapanje
Sebiji popravi vladanje
S lošeg u zadovoljava

Tendere preuzmi, Bakire
U ime vlastitih zetova
Za račun odanih kadrova
Kad dođeš u kućnu posjetu
Nek’ ti u duši vlada mir

Pljačkaj sirotinju, Bakire
Dabogda pocrkali kokuzi
S Poljina šalji im poruke
Pred izbore da ne zaborave
Snažna SDA, sigurna BiH

https://klix.ba/pogledaj-odron-bakire/
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#52545 Re: SDA-All about

Post by bunk »

hodor...
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#52546 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

bunk wrote: 28/10/2020 19:34hodor...
kako ferceraju respiratori sto hin je stranka tusnula :mrgreen:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#52547 Re: SDA-All about

Post by MUNAFIK »

Ogolile se laži...

Gdje su sad botovi sto su pisali suplje kako su respiratori dobri i kako svi koji kazu drugacije lazu i izmisljaju...

Eto da Bog dragi da se istina postavi iznad svega... Ne samo da respiratori nisu ono što su nam lagali da jesu, nego nisu ni ispravni...

Vas SDA botova mi je bas ono iskreno zao. Tuzno je zivjeti takvim zivotom.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#52548 Re: SDA-All about

Post by sandzokan »

Je li se iko oglasio od ovih kleptomana iz ove lopovske stranke u vezi ovih respiratora?
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#52549 Re: SDA-All about

Post by hamza_sa »

MUNAFIK wrote: 28/10/2020 23:12 Ogolile se laži...

Gdje su sad botovi sto su pisali suplje kako su respiratori dobri i kako svi koji kazu drugacije lazu i izmisljaju...

Eto da Bog dragi da se istina postavi iznad svega... Ne samo da respiratori nisu ono što su nam lagali da jesu, nego nisu ni ispravni...

Vas SDA botova mi je bas ono iskreno zao. Tuzno je zivjeti takvim zivotom.
Legendo, ne znam sta ti ih ima biti zao??

Meni zao mene. :-D

Iako ih u ovom nasem forumskom svijetu nazivamo botovima, sve su to dobro situirani stranacki vojnici, koji niti jednu blagodat ovog dunjaluka ne bi osjetili da im nije stranke. Niti su sposobni, niti znaju napraviti kakvu vrijednost. Samo su podobni.

To su osobe kojima mozak sluzi samo da procesuiraju naredbe i preporuke koje dolaze sa vrha, bez mogucnosti da ih obrade i zdravorazumno razmisle o tome sta pricaju i rade.

Za svoju podobnost bivaju materijalno nagradjeni, uz to ako ih jos pocaste, a pocaste, kojekakvim funkcijama, stavove kriminalne organizacije brane zesce nego sto smo mi branili domovinu u vrijeme agresije.

U sprovodjenju aktivnosti branjenja kriminalne organizacije, jedan od najjacih aduta im je pozivanje na vjeru i naciju, pa kada i to ne pali povlace najtezu "artiljeriju". Agresiju i borce. (vidjeti pod Zahiragic)

Prezime napisano u zagradi im je svima zvijezda vodilja i sanjaju da budu kao on.

Oni su kamen u piramidi zla. Ja zivim za dan kada ce se ista urusiti. Od vrha do dna.

Ako nista, meni ce biti zadovoljstvo posmatrati kako ce se do jucer podobni ponasati u situaciji, kada sposobni budu na cijeni.

Ponavljam, ne zalim ih niti sekunde. Jedino sto im od srca zelim jeste da im pad sa tih visina bude sto tezi i sto bolniji, ako nista onda zbog mojih poginulih prijatelja i svih onih koji su ranjavani (ne racunam Asima) u odbrani onoga sto se kosi sa svim ovim sto oni rade.
User avatar
Sanabija
Posts: 1554
Joined: 13/03/2019 21:53

#52550 Re: SDA-All about

Post by Sanabija »

hamza_sa wrote: 29/10/2020 00:04
MUNAFIK wrote: 28/10/2020 23:12 Ogolile se laži...

Gdje su sad botovi sto su pisali suplje kako su respiratori dobri i kako svi koji kazu drugacije lazu i izmisljaju...

Eto da Bog dragi da se istina postavi iznad svega... Ne samo da respiratori nisu ono što su nam lagali da jesu, nego nisu ni ispravni...

Vas SDA botova mi je bas ono iskreno zao. Tuzno je zivjeti takvim zivotom.
Legendo, ne znam sta ti ih ima biti zao??

Meni zao mene. :-D

Iako ih u ovom nasem forumskom svijetu nazivamo botovima, sve su to dobro situirani stranacki vojnici, koji niti jednu blagodat ovog dunjaluka ne bi osjetili da im nije stranke. Niti su sposobni, niti znaju napraviti kakvu vrijednost. Samo su podobni.

To su osobe kojima mozak sluzi samo da procesuiraju naredbe i preporuke koje dolaze sa vrha, bez mogucnosti da ih obrade i zdravorazumno razmisle o tome sta pricaju i rade.

Za svoju podobnost bivaju materijalno nagradjeni, uz to ako ih jos pocaste, a pocaste, kojekakvim funkcijama, stavove kriminalne organizacije brane zesce nego sto smo mi branili domovinu u vrijeme agresije.

U sprovodjenju aktivnosti branjenja kriminalne organizacije, jedan od najjacih aduta im je pozivanje na vjeru i naciju, pa kada i to ne pali povlace najtezu "artiljeriju". Agresiju i borce. (vidjeti pod Zahiragic)

Prezime napisano u zagradi im je svima zvijezda vodilja i sanjaju da budu kao on.

Oni su kamen u piramidi zla. Ja zivim za dan kada ce se ista urusiti. Od vrha do dna.

Ako nista, meni ce biti zadovoljstvo posmatrati kako ce se do jucer podobni ponasati u situaciji, kada sposobni budu na cijeni.

Ponavljam, ne zalim ih niti sekunde. Jedino sto im od srca zelim jeste da im pad sa tih visina bude sto tezi i sto bolniji, ako nista onda zbog mojih poginulih prijatelja i svih onih koji su ranjavani (ne racunam Asima) u odbrani onoga sto se kosi sa svim ovim sto oni rade.
Potpisujem
Post Reply