SDA-All about

Post Reply
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#26 Re: SDA-All about

Post by nellington »

Fino je hafiz rekao, njemu jedan čovjek u Njemačkoj rek'o da je Tihić anamo njihov. Niko nije htio hafiza slušat', eto vam sad :oops:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#27 Re: SDA-All about

Post by StupskaBitanga »

Covjek je u pravu, i treba, i iće na smeće historije, sada ovi bošnjaci sto nisu komunjare nemaju za koga da glasaju, kada dođu izbori.SDA je nekada bila prava bošnjačka stranka, a sada je sramota za svakog bošnjaka što su pustili da svaka bagra dođe u nju. :run:
A ko je danas prava "bosnjacka" stranja???
SBB :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
O boze dragi
User avatar
Skijaš
Posts: 12554
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#28 Re: SDA-All about

Post by Skijaš »

kemal21 wrote:Covjek je u pravu, i treba, i iće na smeće historije, sada ovi bošnjaci sto nisu komunjare nemaju za koga da glasaju, kada dođu izbori
Može li ova http://pppbih.blogger.ba/ ?
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#29 Re: SDA-All about

Post by popajic »

@kemal21
Covjek je u pravu, i treba, i iće na smeće historije, sada ovi bošnjaci sto nisu komunjare nemaju za koga da glasaju, kada dođu izbori.SDA je nekada bila prava bošnjačka stranka, a sada je sramota za svakog bošnjaka što su pustili da svaka bagra dođe u nju
Kada je SDA bila bez bagre ?
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#30 Re: SDA-All about

Post by udrch »

Hafiz je davno prohlupo..
Reći da je Tihić ili bilo ko drugi KOSovac je isto ko i reći da Emir Obuća igra za FK Torpedo..
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#31 Re: SDA-All about

Post by prljavi Hare »

udrch wrote:Hafiz je davno prohlupo..
Reći da je Tihić ili bilo ko drugi KOSovac je isto ko i reći da Emir Obuća igra za FK Torpedo..
Ali što bi njemu taj čovjek rekao to za Tihića u Njemačkoj,i to u povjerenju? :lol: :lol: :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#32 Re: SDA-All about

Post by KatarinaKosaca »

Trebalo je da se glasa u domu naroda o paketu kadrovskih prijedloga. Najviše pozornosti, naravno, kada je riječ o Pekiću, njegovoj ulozi na Grbavici tijekom rata, a sadašnjoj eventualnoj podršci za zamjenika agencije protiv korupcije. Suma sumarum, kako je Tihić iz Šabca njega baš sarajevska golgota i ne dotiče puno, kako je Sadik Ahmetović iz Srebrenice i za njega su ratne patnje sarajlija mačiji kašalj, a paket mjera sadrži neko ime (čitaj tal) koji im je plaho bitan, tako da su glasali za, a i lobirali da se glasa za. Jedini je jasno bio Mijo K. koji je na Grbavici izgubio ujaka i ujnu, Tihić i Ahmetović su bježali od novinara poslije, njihova stranačka koleginica Nermina Kapetanović (žena koja ima običaj da se javno hvališe do neukusa, kako lobira, kako je vrijedna i pametna), je rekla da eto... tako će nam biti sve dok... (kao da njena stranka na to dok nikako ne utiče)
Eto, tako osjeća SDA Sarajevo.. Naravno, nemam namjeru da amnestiram ni druge prvenstveno SDP, ali kako sam razumjela neki su bili suzdržani, ali SDA ne samo da je glasao DA, nego je i lobirao za to DA
E, pa kao sarajka i netko ko je proveo rat u gradu, hvala Vam gospodo SDA i nikad vam ovo neću zaboraviti.
laks
Posts: 104
Joined: 07/10/2009 10:46

#33 Re: SDA-All about

Post by laks »

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz- ... 78537.aspx

Ovo kao da je pisano o SDA BiH. Tako sam se osjećao dok sam čitao tekst. Samo će trebati još vremena da budu zauvjek maknuti sa vlasti.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#34 Re: SDA-All about

Post by draganbl »

laks wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz- ... 78537.aspx

Ovo kao da je pisano o SDA BiH. Tako sam se osjećao dok sam čitao tekst. Samo će trebati još vremena da budu zauvjek maknuti sa vlasti.
Da, ima sličnosti, samo bi se prava sličnost postigla tek kada bi na izborima pobijedio Milanovićev SDP, pa nakon toga napravio koaliciju sa HDZ-om. Naravno, usput potpisavši nekakav dokument, koji se u našem jeziku obično zove platforma.
User avatar
CaCO3
Posts: 727
Joined: 18/03/2011 12:58

#35 Re: SDA-All about

Post by CaCO3 »

- Posljednji izbori dobiveni su sloganom "Država za čovjeka", a nigdje ni države ni čovjeka! Znam da ima primjedbi na koaliciju s SDP-om. Ali mi smo mogli birati između njih ili opozicije. Pa, da smo otišli u opoziciju, tri-četiri hiljade naših ljudi ostalo bi bez posla - skandalozna je izjava koju je jučer izgovorio Tihić, priznajući na ovaj način da je SDA u vlast ušla samo da bi sačuvala fotelje.

Po Tihicevom zakonu oni koji su u stranci koja nije na vlasti ne treba da su zaposleni, a svi oni koji su u stranci koja izgubi vlast odmah treba da ostanu bez posla!
Nema sta pravo hitlerovski.
Odavno on meni lici na nekog fasistu.

A sta je onda sa onima koji nisu u nikakvoj stranici?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#36 Re: SDA-All about

Post by seln »

draganbl wrote:
laks wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz- ... 78537.aspx

Ovo kao da je pisano o SDA BiH. Tako sam se osjećao dok sam čitao tekst. Samo će trebati još vremena da budu zauvjek maknuti sa vlasti.
Da, ima sličnosti, samo bi se prava sličnost postigla tek kada bi na izborima pobijedio Milanovićev SDP, pa nakon toga napravio koaliciju sa HDZ-om. Naravno, usput potpisavši nekakav dokument, koji se u našem jeziku obično zove platforma.
Jos slicnije bi bilo kad bi kvazi lijeva partija u RS pakirala sa dokazanim fasistima...ah, pa to imamo vec odavno...sorry, do mene je.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#37 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

CaCO3 wrote:- Posljednji izbori dobiveni su sloganom "Država za čovjeka", a nigdje ni države ni čovjeka! Znam da ima primjedbi na koaliciju s SDP-om. Ali mi smo mogli birati između njih ili opozicije. Pa, da smo otišli u opoziciju, tri-četiri hiljade naših ljudi ostalo bi bez posla - skandalozna je izjava koju je jučer izgovorio Tihić, priznajući na ovaj način da je SDA u vlast ušla samo da bi sačuvala fotelje.

Po Tihicevom zakonu oni koji su u stranci koja nije na vlasti ne treba da su zaposleni, a svi oni koji su u stranci koja izgubi vlast odmah treba da ostanu bez posla!
Nema sta pravo hitlerovski.
Odavno on meni lici na nekog fasistu.

A sta je onda sa onima koji nisu u nikakvoj stranici?

Zar je SDA u ovome izuzetak?
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#38 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

ne znam cemu cudjenje na ovu Tihijevu izjavu. To je najmanje stranka a najvise
interesna grupa odredjenih ljudi. Da je tako potvrda je kvalitet zivota obicnih ljudi i
kvalitet clanova ove interesne grupe.

Ja se samo nadam da ce jednog dana, kao u Hrvatskoj, neko provjeriti godine privatizacije
i da ce neko morati objasniti kako i kome su prodavana dobra ove zemlje.
forza milan
Posts: 373
Joined: 12/07/2006 16:02

#39 Re: SDA-All about

Post by forza milan »

CaCO3 wrote:- Posljednji izbori dobiveni su sloganom "Država za čovjeka", a nigdje ni države ni čovjeka! Znam da ima primjedbi na koaliciju s SDP-om. Ali mi smo mogli birati između njih ili opozicije. Pa, da smo otišli u opoziciju, tri-četiri hiljade naših ljudi ostalo bi bez posla - skandalozna je izjava koju je jučer izgovorio Tihić, priznajući na ovaj način da je SDA u vlast ušla samo da bi sačuvala fotelje.

Po Tihicevom zakonu oni koji su u stranci koja nije na vlasti ne treba da su zaposleni, a svi oni koji su u stranci koja izgubi vlast odmah treba da ostanu bez posla!
Nema sta pravo hitlerovski.
Odavno on meni lici na nekog fasistu.

A sta je onda sa onima koji nisu u nikakvoj stranici?
a gdje je ovo objavljeno?
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#40 Re: SDA-All about

Post by Trebam te »

Je li SDA najgora partija sa kadrovskom politikom?
dinoEL
Posts: 111
Joined: 06/03/2011 20:50

#41 Re: SDA-All about

Post by dinoEL »

Trebam te wrote:Je li SDA najgora partija sa kadrovskom politikom?
Koliko god se trudili sadašnjem SDP-u nisu ni do koljena :D
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#42 Re: SDA-All about

Post by Trebam te »

dinoEL wrote:
Trebam te wrote:Je li SDA najgora partija sa kadrovskom politikom?
Koliko god se trudili sadašnjem SDP-u nisu ni do koljena :D
Po cemu? kako si to zakljucio? Tvoja iskustva, sigunro su te izradili za posao :lol: :dance: :D
dinoEL
Posts: 111
Joined: 06/03/2011 20:50

#43 Re: SDA-All about

Post by dinoEL »

Trebam te wrote:
dinoEL wrote:
Trebam te wrote:Je li SDA najgora partija sa kadrovskom politikom?
Koliko god se trudili sadašnjem SDP-u nisu ni do koljena :D
Po cemu? kako si to zakljucio? Tvoja iskustva, sigunro su te izradili za posao :lol: :dance: :D
pa krenimo redom:
v.d. glavnog tužitelja: Lagumdžijina kuma
direktor elektroprivrede: Lagumdžijin asistent sa fakulteta
gl i odg urednik FTV: Lagumdžijin megafon koji je ukinuo sopstvenu emisiju da bi izbjegao neminovno napadanje SDP-a
ministar obrazovanja u jednom od kantona: Lagumdžijin biograf

itd. itd.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#44 Re: SDA-All about

Post by madner »

Kako covjek popljuva dva doktora nauka. Da nisi slucajno Hawking :D
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#45 Re: SDA-All about

Post by Truba »

kažu da se preko 7 ljudi možeš dovesti u vezu sa svakim čovjekom na planeti
kad bih se ja nedajbože zaposlio negdje u vlasti rekli bi lagumdžijin student :lol: :lol: :lol:


nit vidim roda u tom spisku nit poroda...

koja kuma? krštena? :mrgreen:
dinoEL
Posts: 111
Joined: 06/03/2011 20:50

#46 Re: SDA-All about

Post by dinoEL »

madner wrote:Kako covjek popljuva dva doktora nauka. Da nisi slucajno Hawking :D
s tim da je prilikom promocije jednog od ta dva doktora nauka napravljen takav presedan da mu je mentor odzao "dirljiv" govor. al nije to ništa, biće gore, ovo samo početak.

eh da zaboravih, i federalni premijer je ugurao brata na direktorsku funkciju jedne firme u federalnom vlasnistvu.
stvarno se ne sjecam da je ijedna druga stranka od rata tako "ofirno" furala nepotizam.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#47 Re: SDA-All about

Post by madner »

Ipak nisi Hawking, znao bi da to nije presedan :D
dinoEL
Posts: 111
Joined: 06/03/2011 20:50

#48 Re: SDA-All about

Post by dinoEL »

Black swan wrote:kažu da se preko 7 ljudi možeš dovesti u vezu sa svakim čovjekom na planeti
kad bih se ja nedajbože zaposlio negdje u vlasti rekli bi lagumdžijin student :lol: :lol: :lol:


nit vidim roda u tom spisku nit poroda...

koja kuma? krštena? :mrgreen:
šerijatska kuma :D
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#49 Re: SDA-All about

Post by prljavi Hare »

zagazaga wrote:hocemo li sve teme preimenovati u SDP :?
Zago,ti se pitaš na forumu,ali mimo foruma.....NAROD ZNA! :D
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#50 Re: SDA-All about

Post by popajic »

dinoEL wrote:
madner wrote:Kako covjek popljuva dva doktora nauka. Da nisi slucajno Hawking :D
s tim da je prilikom promocije jednog od ta dva doktora nauka napravljen takav presedan da mu je mentor odzao "dirljiv" govor. al nije to ništa, biće gore, ovo samo početak.

eh da zaboravih, i federalni premijer je ugurao brata na direktorsku funkciju jedne firme u federalnom vlasnistvu.
stvarno se ne sjecam da je ijedna druga stranka od rata tako "ofirno" furala nepotizam.

ima ljudi koji sporo pamte , a brzo zaboravljaju :D
Post Reply