SDA-All about

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 17944
Joined: 29/03/2014 19:20

#24626 Re: SDA-All about

Post by jao_situacije »

HM 2011 wrote:
nelle_tz wrote:Prodaje Agrokomerca Zvečevu za 3 miliona KM, a imovina vrijedi 23 miliona KM.
Ako je ovo istina, to je veliki kriminal i sramota do neba.
http://nap.ba/new/vijest.php?id=21620
Bila prodaja Imamoviću za 12 miliona ali se isti povukao zbog prijetnji smrtju - sada znamo i ko je prijetio...

Čitava priča je kompletna glupost - zašto bi uopšte bidovali da bi se povlačili i to ne jedan nego dvojica ? Da je bilo zainteresovanih biddera mogli su ponuditi 3,2 miliona i kupiti kompaniju direktno..... Odkud on zna da će se Gadžo povući ? mislim wtf....

Nije ovaj Alispahić džaba na blacklist USA....

Jedino što ima logike da su se Gadžo i Imamović dogovorili - pa fingirali prijetnju jedan drugome, Imamović umjesto da plati 12 miliona kupi za Gadžu za 6 Gadžo zaradi 800.000 za prepuštanje U.O. i svi sretni...

Ušteda od 6 miliona jednim telefonskim pozivom ? Pravi business nema šta.... a pitanje jel ima crimena uopšte osim u smislu lažne prijave prijetnje...
meni je ovo isto tako vrlo nategnuto i čudno, ali kod nas su se i čudnije stvari dešavale
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#24627 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

nije ništa čudno, sve je jasno, nego HM nema ni klirns za taj nivo informacija ni mozga da sam skonta.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#24628 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

Sta ovo bi sa ZOR-om? Jel to opet SDP ne valja?
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#24629 Re: SDA-All about

Post by howdy »

fosna2014 wrote:Sta ovo bi sa ZOR-om? Jel to opet SDP ne valja?
SDA ekonomski carobnjaci na celu sa ekonomskim magom Fadilom Provalicem su sposobni za rukovodjenje samo i jedino trafikom osrednje velicine i gdje je nemoguce dopuniti kredit, jer, osim sto je to luksuz, ti idioti ne posjeduju osnovne mentalne sposobnosti za poslat isti na broj korisniku. Usput daju zvaku umjesto kusura.
Last edited by howdy on 23/02/2016 12:05, edited 1 time in total.
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#24630 Re: SDA-All about

Post by howdy »

Zokipfc wrote:HM salonski provokator :D

Najlakse bi bilo da je salonski provokator, on je obican cetnicki trol :mrgreen: dobro potkovan :mrgreen: propagandom. Vaskrsnuti Risto Djogo.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#24631 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

fosna2014 wrote:Sta ovo bi sa ZOR-om? Jel to opet SDP ne valja?
I ja mislim da je onaj LagumĐija kriv... Sačekaj samo da nam objasne kako. Bezbeli je sud njegov, kao i Sud BiH, i ostali sudovi u BiH. I svi mediji u BiH. I tako :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#24632 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

i vi sad malo serendate k'o da zlajini nisu otvoreno rekli onomad - nije po zakonu ali nam se žuri...
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#24633 Re: SDA-All about

Post by Styling »

JThomas wrote:i vi sad malo serendate k'o da zlajini nisu otvoreno rekli onomad - nije po zakonu ali nam se žuri...
A je li neko tu odluku koja je tako donesena osporavao i uputio pred Ustavni sud? Ili su svi bili saglasni? I pozicija i opozicija?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#24634 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

a što vi to gospoja mene pitate?
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#24635 Re: SDA-All about

Post by Styling »

JThomas wrote:a što vi to gospoja mene pitate?
Kontam znas o cemu se radi, kad vec kritikujes.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#24636 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

u pravu ste, ja izmislio da okaljam časni četverogodišnji mandat SDPa u kojem su pokazali da su potpuno drukčiji od SDA. kako u pogledu nepotizma, korupcije i stranačkog zapošljavanja tako i u pogledu pravnog nasilja. izmislio ja i to, i podmetanje dokaza budimiru, i "autentično tumačenje" sa retroaktivnim dejstvom zakona o komisiji za VP, i nerkinog brata, itd.

izvinjavam se, neću više. pozdravite druga dželu.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#24637 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

JThomas wrote:u pravu ste, ja izmislio da okaljam časni četverogodišnji mandat SDPa u kojem su pokazali da su potpuno drukčiji od SDA. kako u pogledu nepotizma, korupcije i stranačkog zapošljavanja tako i u pogledu pravnog nasilja. izmislio ja i to, i podmetanje dokaza budimiru, i "autentično tumačenje" sa retroaktivnim dejstvom zakona o komisiji za VP, i nerkinog brata, itd.

izvinjavam se, neću više. pozdravite druga dželu.
+1

Utući ih nogom treba, kad god spomenu da su, predvođeni Nekom, alternativa bilo čemu.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#24638 Re: SDA-All about

Post by Styling »

JThomas wrote:u pravu ste, ja izmislio da okaljam časni četverogodišnji mandat SDPa u kojem su pokazali da su potpuno drukčiji od SDA. kako u pogledu nepotizma, korupcije i stranačkog zapošljavanja tako i u pogledu pravnog nasilja. izmislio ja i to, i podmetanje dokaza budimiru, i "autentično tumačenje" sa retroaktivnim dejstvom zakona o komisiji za VP, i nerkinog brata, itd.

izvinjavam se, neću više. pozdravite druga dželu.
Ja sam te ozbiljno pitala. Al' nema veze. Ovdje neki ocito imaju kratak fitilj.
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#24639 Re: SDA-All about

Post by XXS »

Image

Bakir Izetbegovic u predizbornoj kampanji:
"Za 300 000 glasova ja vam obecavam 100 000 novih radnih mjesta."

Prodje jedna trecina mandata i shodno obecanju do sada smo, jednostavnom matematikom koju i SDA konj moze da razumije, trebali imati oko 33 000 novih radnih mjesta.
Znamo da je Bakir zaposlio vlastitu zenu i par rodjaka ali to nisu bila nova radna mjesta. To su bila postojeca radna mjesta sa kojih su ljudi otjerani da bi se clanovi familije vladajuce stranke udomili.

Znaci, bosnjacki "uglednik" mora odrzati vlastito obecanje inace "uglednik" postaje lazov, prevarant i kradljivac izbornih glasova.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#24640 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

100.000 radnih mjesta.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#24641 Re: SDA-All about

Post by Danguba »

Povodom imenovanja Milenka Stanića kao kandidata Srpske demokratske stranke (SDS) za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine, iz Udruženja "Pokret Majke enklava Srebrenica i Žepa" su poručili da žele skrenuti pažnju javnosti na Stanića, koji je, kako navode, 1992. godine bio predsjednik Kriznog štaba u Vlasenici.
Majke Srebrenice: Milenko Stanić je najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica
Milenko Stanić
"O profilu osumnjičenog govori činjenica da je bio alfa i omega tokom rata u Vlasenici, najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica kroz koji je prošlo preko 8.000 Bošnjaka, a u kojem su ubijana djeca i silovane žene. Stanić je određivao ko će biti ubijen, a ko će biti spašen. Tokom rata je uselio u stan Ibre Nuhanovića, kojeg je istjerao i opljačkao. Osumnjičeni je bio svjedok odbrane Mladiću i drugim zločincima, a i sam se nalazi na listi od 850 imena koje tereti Haški tribunal", navodi se u saopćenju Udruženja.

Dodaju kako Sud Bosne i Hercegovine ništa nije uradio da mu se sudi.

"Hasan Nuhanović je podnio krivičnu prijavu protiv Milenka Stanića, za spaljivanje svoje majke koje je izvršeno upravo pod njegovom komadom. Međutim, Tužilaštvo BiH i po ovom pitanju ništa nije uradilo. Taj isti Milenko Stanić je danas profesor na fakultetima u Banja Luci i Bijeljini. Zaista nas zanima čemu uči svoje studente? Dvadesetičetiri godine poslije obavljanja funkcije predsjednika Kriznog štaba u Vlasenici 1992. godine, sistematskog ubijanja, mučenja, silovanja i etničkog čišćenja Bošnjaka Podrinja, isti Milenko Stanić je kandidat SDS-a za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine. Mi se pitamo da li je to moguće, i da li to smijemo dozvoliti?", navodi se u saopćenju
:izet: :izet:

Cetnici polahkko ali kulturno osvajaju Sarajevo.
Dok preCednik ne smije doci u isto(s'razlogom :D ), cetnici od toga ne prezaju.
User avatar
escobar__
Posts: 8876
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#24642 Re: SDA-All about

Post by escobar__ »

Danguba wrote:
Povodom imenovanja Milenka Stanića kao kandidata Srpske demokratske stranke (SDS) za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine, iz Udruženja "Pokret Majke enklava Srebrenica i Žepa" su poručili da žele skrenuti pažnju javnosti na Stanića, koji je, kako navode, 1992. godine bio predsjednik Kriznog štaba u Vlasenici.
Majke Srebrenice: Milenko Stanić je najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica
Milenko Stanić
"O profilu osumnjičenog govori činjenica da je bio alfa i omega tokom rata u Vlasenici, najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica kroz koji je prošlo preko 8.000 Bošnjaka, a u kojem su ubijana djeca i silovane žene. Stanić je određivao ko će biti ubijen, a ko će biti spašen. Tokom rata je uselio u stan Ibre Nuhanovića, kojeg je istjerao i opljačkao. Osumnjičeni je bio svjedok odbrane Mladiću i drugim zločincima, a i sam se nalazi na listi od 850 imena koje tereti Haški tribunal", navodi se u saopćenju Udruženja.

Dodaju kako Sud Bosne i Hercegovine ništa nije uradio da mu se sudi.

"Hasan Nuhanović je podnio krivičnu prijavu protiv Milenka Stanića, za spaljivanje svoje majke koje je izvršeno upravo pod njegovom komadom. Međutim, Tužilaštvo BiH i po ovom pitanju ništa nije uradilo. Taj isti Milenko Stanić je danas profesor na fakultetima u Banja Luci i Bijeljini. Zaista nas zanima čemu uči svoje studente? Dvadesetičetiri godine poslije obavljanja funkcije predsjednika Kriznog štaba u Vlasenici 1992. godine, sistematskog ubijanja, mučenja, silovanja i etničkog čišćenja Bošnjaka Podrinja, isti Milenko Stanić je kandidat SDS-a za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine. Mi se pitamo da li je to moguće, i da li to smijemo dozvoliti?", navodi se u saopćenju
:izet: :izet:

Cetnici polahkko ali kulturno osvajaju Sarajevo.
Dok preCednik ne smije doci u isto(s'razlogom :D ), cetnici od toga ne prezaju.
Nova Srboslavija, ovog puta u malom.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#24643 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image

Izetbegović: U jedinstvu je snaga

Dodik: Jes al u QurCu :mrgreen: :bih:
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#24644 Re: SDA-All about

Post by pici »

Danguba wrote:
Povodom imenovanja Milenka Stanića kao kandidata Srpske demokratske stranke (SDS) za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine, iz Udruženja "Pokret Majke enklava Srebrenica i Žepa" su poručili da žele skrenuti pažnju javnosti na Stanića, koji je, kako navode, 1992. godine bio predsjednik Kriznog štaba u Vlasenici.
Majke Srebrenice: Milenko Stanić je najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica
Milenko Stanić
"O profilu osumnjičenog govori činjenica da je bio alfa i omega tokom rata u Vlasenici, najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica kroz koji je prošlo preko 8.000 Bošnjaka, a u kojem su ubijana djeca i silovane žene. Stanić je određivao ko će biti ubijen, a ko će biti spašen. Tokom rata je uselio u stan Ibre Nuhanovića, kojeg je istjerao i opljačkao. Osumnjičeni je bio svjedok odbrane Mladiću i drugim zločincima, a i sam se nalazi na listi od 850 imena koje tereti Haški tribunal", navodi se u saopćenju Udruženja.

Dodaju kako Sud Bosne i Hercegovine ništa nije uradio da mu se sudi.

"Hasan Nuhanović je podnio krivičnu prijavu protiv Milenka Stanića, za spaljivanje svoje majke koje je izvršeno upravo pod njegovom komadom. Međutim, Tužilaštvo BiH i po ovom pitanju ništa nije uradilo. Taj isti Milenko Stanić je danas profesor na fakultetima u Banja Luci i Bijeljini. Zaista nas zanima čemu uči svoje studente? Dvadesetičetiri godine poslije obavljanja funkcije predsjednika Kriznog štaba u Vlasenici 1992. godine, sistematskog ubijanja, mučenja, silovanja i etničkog čišćenja Bošnjaka Podrinja, isti Milenko Stanić je kandidat SDS-a za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine. Mi se pitamo da li je to moguće, i da li to smijemo dozvoliti?", navodi se u saopćenju
:izet: :izet:

Cetnici polahkko ali kulturno osvajaju Sarajevo.
Dok preCednik ne smije doci u isto(s'razlogom :D ), cetnici od toga ne prezaju.
...Zdrav razum ne može prihvatiti kao dobronamjerno i moralno Izetbegovićevo odbijanje američkog prijedloga da se Srpska demokratska stranka, kao teroristička organizacija, skloni sa političke scene. Je li to bio strah i za vlastitu političku budućnost ili ustupak zločinačkoj organizaciji koja je za njega odradila prljavi posao razgradnje Bosne i Hercegovine? Najprije će biti da Alija Izetbegović nije mogao da izađe iz političke šeme koju je sam stvorio, da druge vizije nije imao, da je bio ograničen svojim zabludama o uređenju Bosne i Hercegovine kao države slobodnih nacija, umjesto slobodnih građana.

dedo alija obeco poslije 100 000 mrtvih, zlatne kašike i svakom borcu po stan a sin mu evo obečaje 100 000 al radnih mjesta, merHametli insani obojCa :bih:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#24645 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

pici wrote:
Danguba wrote:
Povodom imenovanja Milenka Stanića kao kandidata Srpske demokratske stranke (SDS) za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine, iz Udruženja "Pokret Majke enklava Srebrenica i Žepa" su poručili da žele skrenuti pažnju javnosti na Stanića, koji je, kako navode, 1992. godine bio predsjednik Kriznog štaba u Vlasenici.
Majke Srebrenice: Milenko Stanić je najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica
Milenko Stanić
"O profilu osumnjičenog govori činjenica da je bio alfa i omega tokom rata u Vlasenici, najodgovorniji za formiranje logora smrti Sušica kroz koji je prošlo preko 8.000 Bošnjaka, a u kojem su ubijana djeca i silovane žene. Stanić je određivao ko će biti ubijen, a ko će biti spašen. Tokom rata je uselio u stan Ibre Nuhanovića, kojeg je istjerao i opljačkao. Osumnjičeni je bio svjedok odbrane Mladiću i drugim zločincima, a i sam se nalazi na listi od 850 imena koje tereti Haški tribunal", navodi se u saopćenju Udruženja.

Dodaju kako Sud Bosne i Hercegovine ništa nije uradio da mu se sudi.

"Hasan Nuhanović je podnio krivičnu prijavu protiv Milenka Stanića, za spaljivanje svoje majke koje je izvršeno upravo pod njegovom komadom. Međutim, Tužilaštvo BiH i po ovom pitanju ništa nije uradilo. Taj isti Milenko Stanić je danas profesor na fakultetima u Banja Luci i Bijeljini. Zaista nas zanima čemu uči svoje studente? Dvadesetičetiri godine poslije obavljanja funkcije predsjednika Kriznog štaba u Vlasenici 1992. godine, sistematskog ubijanja, mučenja, silovanja i etničkog čišćenja Bošnjaka Podrinja, isti Milenko Stanić je kandidat SDS-a za viceguvernera Centralne banke Bosne i Hercegovine. Mi se pitamo da li je to moguće, i da li to smijemo dozvoliti?", navodi se u saopćenju
:izet: :izet:

Cetnici polahkko ali kulturno osvajaju Sarajevo.
Dok preCednik ne smije doci u isto(s'razlogom :D ), cetnici od toga ne prezaju.
...Zdrav razum ne može prihvatiti kao dobronamjerno i moralno Izetbegovićevo odbijanje američkog prijedloga da se Srpska demokratska stranka, kao teroristička organizacija, skloni sa političke scene. Je li to bio strah i za vlastitu političku budućnost ili ustupak zločinačkoj organizaciji koja je za njega odradila prljavi posao razgradnje Bosne i Hercegovine? Najprije će biti da Alija Izetbegović nije mogao da izađe iz političke šeme koju je sam stvorio, da druge vizije nije imao, da je bio ograničen svojim zabludama o uređenju Bosne i Hercegovine kao države slobodnih nacija, umjesto slobodnih građana.

dedo alija obeco poslije 100 000 mrtvih, zlatne kašike i svakom borcu po stan a sin mu evo obečaje 100 000 al radnih mjesta, merHametli insani obojCa :bih:
Ne vidim razlog zašto se ovo opet pokušava postaviti na teret SDA od strane pojedinaca - čovjek kandidat SDS -

Sve prigovore uputiti na adresu lica koje su istoga kandidovale na funkciju a tražiti i asistenciju OHR-a....

SDA će uvjek stati na stranu pravde i ispravnog postupanja - zato samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga...
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#24646 Re: SDA-All about

Post by Danguba »

HM 2011 wrote:
Ne vidim razlog zašto se ovo opet pokušava postaviti na teret SDA od strane pojedinaca - čovjek kandidat SDS -

Sve prigovore uputiti na adresu lica koje su istoga kandidovale na funkciju a tražiti i asistenciju OHR-a....

SDA će uvjek stati na stranu pravde i ispravnog postupanja - zato samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga...
Cuuuj zali se SDS-u i OHR-u kao da su ih oni birali za koalicionog.

Vuk dlaku mijenja ali cud nikada. :wink:

Gdje je ta snaga SDA pa da kaze, odhebite sa tim kandidatom.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#24647 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

howdy wrote:
fosna2014 wrote:Sta ovo bi sa ZOR-om? Jel to opet SDP ne valja?
SDA ekonomski carobnjaci na celu sa ekonomskim magom Fadilom Provalicem su sposobni za rukovodjenje samo i jedino trafikom osrednje velicine i gdje je nemoguce dopuniti kredit, jer, osim sto je to luksuz, ti idioti ne posjeduju osnovne mentalne sposobnosti za poslat isti na broj korisniku. Usput daju zvaku umjesto kusura.

Obzirom da će se ova jufka pokušati provlačiti kao ogroman teret SDA - bitno je napomenuti da je nakon pregovora u trajanju od nekoliko godina vođenih od strane vlade na čelu sa Nikšić Nerminom iz SDP-a, te usvajanjem plana Reformske agenede - jedna od prioritetnih stvari bilo usvajanje ovog zakona....

Poništavanjem cjelokupnog Zakona o radu vraćamo se u staru situaciju i vraćamo se na važenje starih kolektivnih ugovora koji su bili na snazi....

I dalje tvrdim da je u novom Zakonu o radu bilo nužno izmjeniti masu stvari koje predstavljaju teret ovom sistemu i čija bi izmjena samo donosila pozitivne rezultate te koje bi poslužile kao generator razvoja, a iste sam izložio na temi rasprave o Zakonu o radu, te smatram da postoji još i masa drugih opaski koje bi bile od značaja za neki novi - validni koncept Zakona o radu - međutim obzirom na ovakve nastupe - iskreno sumnjam da će te i takve izmjene ikada biti implementirane, jer ovdje nije cilj donjeti dobro društvu nego pokušati pljuvati po našoj SDA....

Tome se otvoreno suprotstavljam sa riječima

Samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga !
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#24648 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Danguba wrote:
HM 2011 wrote:
Ne vidim razlog zašto se ovo opet pokušava postaviti na teret SDA od strane pojedinaca - čovjek kandidat SDS -

Sve prigovore uputiti na adresu lica koje su istoga kandidovale na funkciju a tražiti i asistenciju OHR-a....

SDA će uvjek stati na stranu pravde i ispravnog postupanja - zato samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga...
Cuuuj zali se SDS-u i OHR-u kao da su ih oni birali za koalicionog.

Vuk dlaku mijenja ali cud nikada. :wink:

Gdje je ta snaga SDA pa da kaze, odhebite sa tim kandidatom.
Vjerovatno će se pojaviti i reći taj kandidat je neprihvatljiv za obnašanje funkcija u janvom sektoru - evo očekujemo - što bi se reklo - Grudva je krenula.....

Međutim postavljanje prigovora za nominaciju kandidata - nije teret SDA nego stranke i naroda koji su kandidovali istoga.... U državnom parlamentu moraju učestvovati parlamentarci koji su pripadnici srpskog naroda sa područja manjeg entiteta i to je činjenica....
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#24649 Re: SDA-All about

Post by Danguba »

HM 2011 wrote:
Danguba wrote:
HM 2011 wrote:
Ne vidim razlog zašto se ovo opet pokušava postaviti na teret SDA od strane pojedinaca - čovjek kandidat SDS -

Sve prigovore uputiti na adresu lica koje su istoga kandidovale na funkciju a tražiti i asistenciju OHR-a....

SDA će uvjek stati na stranu pravde i ispravnog postupanja - zato samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga...
Cuuuj zali se SDS-u i OHR-u kao da su ih oni birali za koalicionog.

Vuk dlaku mijenja ali cud nikada. :wink:

Gdje je ta snaga SDA pa da kaze, odhebite sa tim kandidatom.
Vjerovatno će se pojaviti i reći taj kandidat je neprihvatljiv za obnašanje funkcija u janvom sektoru - evo očekujemo - što bi se reklo - Grudva je krenula.....
fin izazov pa da vidimo. :wink:

zovi centralu. :D
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#24650 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Danguba wrote:
HM 2011 wrote:
Danguba wrote:
Cuuuj zali se SDS-u i OHR-u kao da su ih oni birali za koalicionog.

Vuk dlaku mijenja ali cud nikada. :wink:

Gdje je ta snaga SDA pa da kaze, odhebite sa tim kandidatom.
Vjerovatno će se pojaviti i reći taj kandidat je neprihvatljiv za obnašanje funkcija u janvom sektoru - evo očekujemo - što bi se reklo - Grudva je krenula.....
fin izazov pa da vidimo. :wink:

zovi centralu. :D

Nazvale majke Srebrenice već i SDS centralu i SDA centralu i OHR centralu i svakog živoga.... i kao što vidimo - nije politikanstvo....
Post Reply