SDA-All about

meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#60676 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

:D :D
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#60677 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#60678 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

PussyLips LuLLAabY wrote: 22/04/2021 12:06
Hank Paldum wrote: 22/04/2021 12:03
Humljanin wrote: 22/04/2021 11:50


Sram te i stid bilo govnaru! ( namjero napisano, pod cijenu bana) smjestio vlastitu guzicu na Zapad i od tamo huškaš narod na rat! Pričaj to ljudima koji žive u sve većoj bijedi i koji su ostali bez posla. Pricaj to ljudima koji su sahranili najmilije zbog ovakve vlasti.


Tko je ubio volju Bakiru prije 30 godina da brani državu i bude patriota? Ovdje prozivaš ljude i praviš ih maloumnima, a dobar dio njih je na svojoj koži osjetio strahote rata dok se Bakir krio u trezoru. Sada bi ponovo tuđu djecu slali u rovove , a vi bi slali svoju na Zapad na studije, ljetovanja, itd, dok bi nama slali samo DOVE.

Kako te stid nije huskati na rat u zemlji u kojoj je prije manje od 30 godine preko 100 000 dalo živote, a za šta? Za ništa!!
Koliko još života treba dati dok ne budete namireni?
Koliko još majki treba zakukati dok vi ne budete sretni?

Šta su dobili patriote iz proslog rata? Dobili su gele, šećer, ptsp, optuznice, traume...

Stidi se!
Nećeš ti dobiti ban i to znaš veoma dobro jer odgovaraš "mrskom SDA botini" pa si zato toliko i slobodan i glumiš da ne možeš više prešutjeti pa makar za cijenu bana jer si tolika ljudska gromada.
Da je sve stalo na Dodiku, Bakiru i u vrh glave nekom Vučićevom portalu u Srbiji to bi pilo vode šta pišeš ali oglasili su se iz Srbije, Hrvatske, Slovenije, Crne Gore, strane ličnosti poput Schwarz-Schillinga, domaći anti-SDA političari poput Kojovića i to je prestalo previše opširno da bi se nazvalo standardnom igrom gdje Bakir (navodno) spašava Dodika i obratno i skreće se pažnja sa vakcina i respiratora.
možda je ovaj hank paldum ustvari onaj sin narkoman i ubica hankin što je pobjego od pravde
mirzo jes to ti alahti
Trajni
Kloniranje
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#60679 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

Johnyzweiteholes- wrote: 22/04/2021 12:32
Sigma90 wrote: 22/04/2021 12:18 hOnk pOldum moze stranka kako pogurati da iz skladista predzes na drzavni budzet? Bila je biserka prije par sedmica u 🇩🇪, valjda je sta sredila.
ko zna poznata je biserka još dok je u zagrebu ambasador bila po davanju para za odrađivanje juke prazine.

Zijo Oručević je citiranom operativcu DB-a u Mostaru kazao da je tijekom dogovora u Sarajevu nekoliko dana odsjeo u hotelu “Holliday Inn”, da mu je domaćin bio Bakir Izetbegović od kojeg je dobio i određenu “financijsku injekciju”.

Ostatak novca za povjerljivu operaciju koju je trebao izvršiti Oručević je, prema obećanju Izetbegovića i Safeta Oručevića, trebao dobiti od tadašnje veleoslanice Bosne i Hercegovine u Hrvatskoj Bisere Turković.

Nekoliko dana nakon što je u Belgiji likvidiran Juka Prazina, Zijo Oručević je iz Italije pozvao veleposlanicu Turković i rekao joj da “je posao završen” i da očekuje da mu se isplati druga tranša novca. Jedan od ljudi iz zagrebačkog veleposlanstva BiH tvrdi da je Oručević u razgovoru sa Turkovićkom bio krajnje neprijatan i da joj je zaprijetio likvidacijom članova obitelji ukoliko ne dobije novac.


Ubrzo nakon toga, nikad utvrđenu količinu novca iz veleposlanstva BiH u Zagrebu u talijanski grad Trst odnijeli su upslenici veleposlanstva Sead Džaferbegović zvani Ata i Ahmed Švrakić i predali ga Ziji Oručeviću.

Prema, doduše nepotvrđenim informacijama, sa Oručevićem je na primopredaji novca bio i ratni zapovjednik jedne sarajevske brigade Armije BiH Mujo Zulić, koji se nakon smjene u jesen 1993.godine jedno vrijeme nalazio u Italiji, da bi se nekoliko mjeseci nakon Prazinine likvidacije vratio u BiH i bio promptno postavljen za zapovjednika brigade Armije BiH u Visokom.
Naši izvori iz veleposlanstva BiH tvrde da veleposlanica Turković uopće nije znala za koje je “svrhe” poslala novac Oručeviću u Trst.

Navodno je netko iz Sarajeva (Bakir Izetbegović, pretpostavlja se) javio da je novac namijenjen za likvidaciju odmetnutog člana Predsjedništva BiH Fikreta Abdića.

Nakon što je saznala da je “njen” novac završio u džepovima ubojica Juke Prazine, bila je zaprepaštena, tvrde isti izvori, i histerično govorila kako je “prevarena” i uvučena u “odvratan i prljav posao”.

https://handzar.jimdofree.com/drugi-svj ... a-prazina/
Trajni
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#60680 Re: SDA-All about

Post by spreca »

drug_profi wrote: 22/04/2021 19:46 Faruk kapidžić supp.

https://vetmedicspharmacy.com/suppositories/
Kako je meni ovaj lik odvratan i ljigav,mislim i zena rodjena kad ga vidi da se namrsti
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60681 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

P. S. Ipak, u prvih 100 dana, nije sve tako crno i neproduktivno. Naime, načelnik je postao vlasnik skupocjenog Mercedesa, a i radovi na kući su, nakon dugo vremena, nastavljeni. Mi mu želimo puno sreće, u nadi da je vozilo prijavio Uredu za borbu protiv korupcije, te da je kuća ostala u gabaritima predviđenim građevinskom dozvolom - naveli su iz SDA.


Cime se zeleni bave. :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#60682 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

Sta ja nezeljenog seksa imam po forumu... :|
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#60683 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

Kakav paćenik, majko mila
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60684 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

Koji idiot
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#60685 Re: SDA-All about

Post by Tempo »

kako se ja ne mogu klonirat?
last mohicans
Posts: 11976
Joined: 09/08/2012 23:19

#60686 Re: SDA-All about

Post by last mohicans »

Ne kontam ko odobri ovakve nickove i kojom brzinom se lik klonira. A znam da su se neki forumaši načekali da im se odobri registracija.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#60687 Re: SDA-All about

Post by Bloo »

Tempo wrote: 22/04/2021 21:37 kako se ja ne mogu klonirat?
Jer si ti unikatan :kiss:
last mohicans
Posts: 11976
Joined: 09/08/2012 23:19

#60688 Re: SDA-All about

Post by last mohicans »

Ma kakav bunk, on je gospoda za ovoga. Ordinirao je jedan na covid temama, mislim da je on, mozda je direktor.. Ne kontam kako mu se da. Al je brz, sto jest, jest.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#60689 Re: SDA-All about

Post by dale cooper »

Laki je malo nervozan. :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81443
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#60690 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

E brate. I meni onda trajni :lol: :hitna: :chmoljava:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23235
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#60691 Re: SDA-All about

Post by Sanjarko »

last mohicans wrote: 22/04/2021 21:37 Ne kontam ko odobri ovakve nickove i kojom brzinom se lik klonira. A znam da su se neki forumaši načekali da im se odobri registracija.
Ne znam moze li se uopste rijesit ovaj problem. Otvorio sam temu gdje sam im dao prijedlog da pociste nick-ove baniranih korisnika itd. Stvarno imaju problem, prilican.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60692 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

Nego kad smo vec na pravoj temi. Kad nam se vraca @Login7777 (Lingo)? :D
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#60693 Re: SDA-All about

Post by sandzokan »

jao, paćenika lol

Izbrisaše mu postove haha
last mohicans
Posts: 11976
Joined: 09/08/2012 23:19

#60694 Re: SDA-All about

Post by last mohicans »

Svasta
Last edited by last mohicans on 22/04/2021 22:32, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 11976
Joined: 09/08/2012 23:19

#60695 Re: SDA-All about

Post by last mohicans »

Mir s tobom
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#60696 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Vidim po kometarima da je bilo uzbudljivo dok me nije bilo.
Nazalost nisam nista upratio.
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#60697 Re: SDA-All about

Post by hamza_sa »

Bloo wrote: 22/04/2021 21:08 Sta ja nezeljenog seksa imam po forumu... :|
Nista je to sta te tek ceka iduce godine u ovo doba.

Samo dok krene predizborna. :lol: :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#60698 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Samo ovaj zakon o Srebrenici vam je fino zakajlao, ha?
Sta cemo sad?
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#60699 Re: SDA-All about

Post by hamza_sa »

Hakiz wrote: 22/04/2021 00:43

Ako nas ko napadne, kao što jedan forumaš reče prije neki dan, sve je spremno: Pasoš, auto, poznata najkraća ruta, smještaj na destinaciji,...
Ne znam druze sta da ti na ovo kazem.

Napisao sam ranije da ne volim kada neko priziva rat. Ali isto tako, ako budemo napadnuti mislim da bez obzira na moje trenutno zdravstveno stanje ne bih mogao se odluciti na jedan takav korak i otici odavde. Imao tu mogucnost ili ne.

Nekako imam osjecaj da bih izdao sve one svoje prijatelje i poznanike, ali i sve one koje nisam poznavao, a dali su svoje zivote za ovu nasu jednu i jedinu. Tesko bi mi bilo okrenuti glavu i otici, neosvrcuci se na njihove mezare i grobove.

Svjestan sam ja da ovo danas nije ni blizu onoga zasta su polozili svoje zivote, ali eto ako nista ostala nam je u amanet ta neka zajednicka ideja, a Boga mi i djeca mnogih od njih koji na isti nacin vole nasu jednu i jedinu i za istu su spremni dati isto ono sto i njihovi ocevi.

Najmanje sto bih ja mogao uraditi u tom slucaju neke nove agresije, ovakav kakav jesam, jeste biti uz njih i pomoci im u odbrani na bilo koji nacin.

Ali eto, u kontekstu ove price o ratu koja se u zadnje vrijeme povlaci, jedino sto ove budaletine koje su se umislile da su nekakve vodje, molim da ga ne prizivaju i izazivaju.

Mislim da nam je svima ljepse vidjeti kako nam se djeca sa osmjehom na licu igraju po igralistima i parkovima, nego da ih gledamo sa strahom u ocima po kojekavim podrumima i sklonistima.
Hakiz
Posts: 40392
Joined: 30/07/2015 20:01

#60700 Re: SDA-All about

Post by Hakiz »

hamza_sa wrote: 23/04/2021 01:22
Hakiz wrote: 22/04/2021 00:43

Ako nas ko napadne, kao što jedan forumaš reče prije neki dan, sve je spremno: Pasoš, auto, poznata najkraća ruta, smještaj na destinaciji,...
Ne znam druze sta da ti na ovo kazem.

Napisao sam ranije da ne volim kada neko priziva rat. Ali isto tako, ako budemo napadnuti mislim da bez obzira na moje trenutno zdravstveno stanje ne bih mogao se odluciti na jedan takav korak i otici odavde. Imao tu mogucnost ili ne.

Nekako imam osjecaj da bih izdao sve one svoje prijatelje i poznanike, ali i sve one koje nisam poznavao, a dali su svoje zivote za ovu nasu jednu i jedinu. Tesko bi mi bilo okrenuti glavu i otici, neosvrcuci se na njihove mezare i grobove.

Svjestan sam ja da ovo danas nije ni blizu onoga zasta su polozili svoje zivote, ali eto ako nista ostala nam je u amanet ta neka zajednicka ideja, a Boga mi i djeca mnogih od njih koji na isti nacin vole nasu jednu i jedinu i za istu su spremni dati isto ono sto i njihovi ocevi.

Najmanje sto bih ja mogao uraditi u tom slucaju neke nove agresije, ovakav kakav jesam, jeste biti uz njih i pomoci im u odbrani na bilo koji nacin.

Ali eto, u kontekstu ove price o ratu koja se u zadnje vrijeme povlaci, jedino sto ove budaletine koje su se umislile da su nekakve vodje, molim da ga ne prizivaju i izazivaju.

Mislim da nam je svima ljepse vidjeti kako nam se djeca sa osmjehom na licu igraju po igralistima i parkovima, nego da ih gledamo sa strahom u ocima po kojekavim podrumima i sklonistima.
A dobro, svako ima svoje.

U posljednijih godinu, a naročito zadnjih mjesec i po sam definitivno zaključio da se za ovu zemlju ne vrijedi boriti. I da je učešće u ratu zaista bila mladost-ludost.

Ko misli drugačije, poštujem.
Post Reply