SDA-All about

foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60751 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

Billy The Pljuc wrote: 23/04/2021 12:34 Ima li danas šta novoga osim spina eto četnika, trojka je sranje, jebo vas Draško, SDA rules i sl.?

Davno napisah da većih neprijatelja narodu i državi od SDA nema, od momenta njihovog ozvaničenja pa do dana današnjeg. Na našu žalost radi se o činjenicama a ne viđenju nekog pukog bezimenog forumaša i kako vrijeme odmiče sve se više toga otkriva i potvrđuje činjenično stanje.

Pogubnost bošnjačke "politike" zastupane ovom najjačom strankom u bošnjaka nas je i dovela do ovoga, jedinstva bošnjačkog korpusa naprosto nema jer istima to nikada i nije bio cilj. Da im to jeste bio cilj usudio bih se reći da bi mi do sada imali koliko-toliko funkcionalnu državu i barem na jednom dijelu njene teritorije pravedno i zdravo društvo. "Formulacija da ti je narod preči od SDA nanosi štetu i tebi i stranci. Stranka ti drži leđa, imenuje te, brani te kao porodica." - sasvim dovoljno govori o svemu. Pogrešno bi bilo smatrati da je ovo stav najvećeg od svih bošnjaka otkako je on na čelu istih, ovo je njihov stav od samog postanka, narod i država ne mogu biti ispred stranke. U vremena dok su neki drugi bili na čelu stranke i pored najbolje volje da se istima oda pijetet i priznanje za "sve dobro" koje su učinili možemo pronaći bezbroj primjera koje potvrđuju da je "stranka ispred naroda i države".

O njihovom kadroviranju i saradnji sa "strateškim partnerima" bi se zaista dali napisati kilometri teksta. Bilo je pokušaja raznih novinara da se istraže vladajuće dinastije unutar SDA i čak i ono malo što su uspjeli zagrebati ispod površine otkriva, ja bih rekao montruoznost, izgrađene mreže uhljeba i generalnu povezanost svih onih strana koje rade protiv naroda i države. Nikakve tu razlike nema između rahmetli Alije i Sulje Tihića odnosno Bakira. Mi obični smrtnici najčešće nismo svjesni mase tih ljudi, neke po prezimenima možemo eventualno dovesti u vezu a neki jednostavno prolaze ispod radara. Neki će reći da se rahmetli Suljo Tihić razlikovao od Izetbegovića jer je odradio pozitivnih stvari za državu ali samo podatak da Anvar Tihić (jedan od sinova) nakon Uprave za indirektno oporezivanje prelazi u EP HZ H-B dovoljno govori sam za sebe.

Što neko napisa, ovo protiv čega se mi borimo je građeno 30 godina i vrlo teško će se isto poraziti ali se ne treba predavati. Nama jednostavno nema napretka sve dok se ovaj uspostavljeni sistem ne poruši do temelja i društvo počne graditi na zdravim osnovama.
pa evo ovaj advokat kolic ja nisam za njega cuo nikad a on pitaj boga koliko dugo radi te tendere i sl
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#60752 Re: SDA-All about

Post by TheGodfather001 »

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... _db_u.html

Upućen javni poziv da se jave dobrovoljci za krečenje i dezinfekciju trezora. Dnevnica, smještaj, hrana obezbijeđeni.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#60753 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

foxlife wrote: 23/04/2021 12:45 pa evo ovaj advokat kolic ja nisam za njega cuo nikad a on pitaj boga koliko dugo radi te tendere i sl
Dobar primjer, možeš misliti mog razočarenja tek, ja sam brat bratu ostavljao hiljade maraka u KM Trade-u, da ne bi respiratora i afera isplivalih uz isto ja vjerovatno nikada ne bih saznao za njega i čija je to firma.

Takvih kao on je na pasja preskakala a onih po institucijama i javnim kompanijama još više.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#60754 Re: SDA-All about

Post by foxlife »

institucije :)
Image
User avatar
Better Man
Posts: 16771
Joined: 01/10/2006 20:10

#60755 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Hank Paldum wrote: 23/04/2021 10:19
foxlife wrote: 23/04/2021 10:00
Hank Paldum wrote: 23/04/2021 09:50
Ko priziva rat? Da je ostalo samo na izjavama Bakira, Dodika pa i donekle Vučića onda bi to tvoje pilo vode. Vidiš da se sav region oglasio, mnogi domaći anti-SDA političari, Index napravio anketu u Hrvatskoj šta miske o opciji razbijanja BiH gdje su uglavnom penzioneri poričili "Ne dajte se Bosanci", karikatura Plenkovića , Vučića i Slovenca kako dijele BiH je završilo na naslovnici slovenačkog časopisa i ti mene okrivljuješ da prizivam rat? Pa vidiš li sta ti se pred nosom dešava, niti je izborna godina a i previše je se proširilo na regiju da bi se ovo moglo opravdati kao prica da se skrene sa respiratora.
Je li ko pitao ljude u Srebrenici, Bijeljini, Foči, Zvorniku da li ratuju za Aliju ili za svoj život

Sto se tiče rata, ko kaže da će biti onakav rat kakav ga ti zamišljaš? Možda se riješi na moran način uz pomoć odredenih ličnosti pa Bošnjaci postanu Palestina ili neki sličan scenarij? Možda se zlo zaustavi u zadnjoj sekundi, možda je non-paper stvarno završio u kanti za smeće u međuvremenu ali je naivno govoriti da je ovo samo dogovor Bakira i Dodika kada svaki dan dobijaš članke o izjavama od onih koji nemaju nikakve koristi stati uz Bakir iki Dodila ili skrenuti pricu sa respiratora.
prizivaju ga bakir dodik i sl

boli kurac bakira i ostale sta misle ljudi u srebrenici bijeljini foci
oni to prizivaju zbog sebe a ne zbog nekih granica i sl
da bakir nije u govnima prizivao bi rat sljedece godine kad su izbori al posto tonu moraju prizivati ove godine

jebe trojka bakira ne vadi a mali stanivukovic drzi vazelin dok dodik kuka

samo sto su raja se opametila pa vide to pa im ne pije vode ta prica osim sto vi dijasporci doljevate ulje na vatru i oni koji su na budzetima i sl kojima odgovara sda vlast
Je li Bakir i Dodik drže one slovenačke novine i hrvatski Index? Jesu li Kojović, Schwarz-Schilling i Milo Đukanović SDA igrači?
Može li iko od tebe i ostalih preći preko ponosa i priznati "U ovih 26 godina sam se naslušao svakakvih gluposti, prijetnji i navodnog zveckanja oružjem pa sam imun na gluposti, šuplje i predizborne pa sam bio imun i na ovu priču ali kada su počeli se oglašavati osobe koje nemaju nikakve koristi od Bakira i Dodika pa ću ako išta bar ću imati ozbiljniji pristup ovoj temi iako ne vjerujem u rat" ilo se bojiš uništiti ugled kao anonimni forumaš.
Kakav Draško i vazelin? Pa Draško po svojoj priči i ideologiji bi da je bio 1992. postupio kao svi Srbi koji su prijetili nestankom Bošnjaka i osnovali rs.
Jah, ovi guze iz Trojke (vidjelo se po Travniku ali vama je BiH ionako samo Sarajevo) a Draško drži vazelin, to kao svi skupa učestvuju u gangbangu a Draško ne želi uopšte biti u istom krevetu sa Trojkom i nama niti želi isti sex. Niti uzima Trojku za ozbiljno niti dešavanja u Sarajevu i Federaciji, ako će ikome držati vazelin onda ako je vezano za desšavanja u Srbiji.
Majstore, kad malo uključiš moždane vijuge, ako ti opće rade, onda ćeš shvatiti da je najgore zlo po bošnjake, pa i državu SDA. Upravo oni od prvog dana rade isključivo na pljački i uništavanju svega i upravo oni spašavaju i HDZ i SNSD. Popljačkali su i opustošili sve šta su stigli i mogli, da ne govorim o silnim fabrikama koje su uništili. Otiđi u bilo koju državu ex Yu i vidjeti ćeš šahtove Livnica Visoko. Dok danas kod nas svi novi šahtovi su uvoz iz vana. I milion drugih primjera. NON paer je došao kao kec na deste Bakiru i Dodiku da skrenu temu sa stvarnih problema, kao i sa afere respiratori, zbog koje bi u normalnoj državi i Bakir i Sebija bili u zatvoru zajedno sa četvorkom kojoj se sudi i ne samo oni, već i mnogi drugi, koji su do guše uprljali ruke kriminalom i korupcijom.
Last edited by Better Man on 23/04/2021 15:40, edited 1 time in total.
User avatar
jazzer
Posts: 7210
Joined: 20/12/2004 14:44

#60756 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Osmanović pozvao šefove klubova u Evropskom parlamentu da iniciraju sankcije secesionistima u BiH.
U politickom blatu Bosne i Hercegovine EU je SDA prepoznala kao bastion demokratije, borca protiv svakog vida korupcije,
iskrenog zagovornika evropskih ideja i nepokolebljivog borca za dobrobit svakog njenog gradjanina. Zato ce, uvjeren sam, EU koliko sutra,
organizovati vanrednu sjednicu parlamenta kako bi postupili po Adilovom pozivu.

Je l ovaj 20-godisnji budzetlija stvarno misli da neko u EU na njega i njegove partijske drugare gleda drugacije od Dodika? Da su
oni kao dobri momci a Dodik ne valja?

Ja znam da je ovo pisano zbog BiH javnosti i da Adil zna da od ovoga nema nista, ali majku mu je l dosta vise kmecanja?
Mozete li ista uraditi bez kukanja i pozivanja drugih da rade posao umjesto vas?

Da ste ovih 25 godina zaista bili bolji od Dodika imali bi sada neke prijatelje u EU pa bi se mogli na njih osloniti, zatraziti pomoc.

Ovako pisu neka pisma za koja su, kada vide posiljaoca, zaduzeni portiri EU parlamenta.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#60757 Re: SDA-All about

Post by pinkman »

Na Avazu pise da ode Efendic da preuzme SBIH
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#60758 Re: SDA-All about

Post by Truba »

E jes izabrao...
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#60759 Re: SDA-All about

Post by spinel_ »

Raspadaju se sda kjafiri i munafici cetnicki.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#60760 Re: SDA-All about

Post by Osim_13 »

Moglo bi Hareta opet prekinuti večeras.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#60761 Re: SDA-All about

Post by ibizza »

Osim_13 wrote: 23/04/2021 19:08 Moglo bi Hareta opet prekinuti večeras.
Mozda Hare iza stoji...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72860
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#60762 Re: SDA-All about

Post by Velkoski »

RIP :mrgreen:
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1084
Joined: 23/02/2020 14:50

#60763 Re: SDA-All about

Post by ANamelessGhoul »

Napusti HIN i rumenko :lol: Jel se ikad desilo da u Gradu nemaju niti jednog načelnika?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#60764 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

Masala... Lagano ka potpunom raspadu.

Stoko zelena.

Semir Efendić napušta SDA i postaje predsjednik Stranke za Bosnu i Hercegovinu
http://www.klix.ba/clanak/210423162
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#60765 Re: SDA-All about

Post by Sigma90 »

Kad mozemo ocekivati podizanje tuzbe? :lol:
User avatar
video
Posts: 6839
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#60766 Re: SDA-All about

Post by video »

Koliko li ce vjecnika u NG povuci za sobom
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#60767 Re: SDA-All about

Post by hamos »

jel moguce da je ovo protiv trojke? raspianje glasova
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#60768 Re: SDA-All about

Post by hamos »

ANamelessGhoul wrote: 23/04/2021 19:32 Napusti HIN i rumenko :lol: Jel se ikad desilo da u Gradu nemaju niti jednog načelnika?
imaju hadzibajrica,a nije iskljuceno ni da je rumenko undercover njihov sad
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#60769 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

Kako god SDA se u Sarajevu svela na Zahiragica.. Ako to nije potpuni poraz i kapitulacija onda ne znam sta je..
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11012
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#60770 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Proizvedena opozicija da odrzi nezadovoljne uz SDA. :-D

Doduse to je i originalna namjena raspadnute SBIH pa mi scenarij izgleda realan. :lol:
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#60771 Re: SDA-All about

Post by don vito »

Očajnički potez zločinačke SDA je prekomanda rumenog novogradskog seljačića u stranku ZABIH. U zločinačkoj organizaciji SDA su svjesni da imaju manje-više siguran broj svojih glasača naslonjen na budžetsku sisu, ali im to nije dovoljno nego trebaju nekog od satelita da bi mogli parirati Trojci.

Samo koga kad su sve kondome potrošili - DF i GS su rahmetli, Platforma provaljena, BOSS može dobaciti onoliko koliko bizon može kupiti glasova, Bijedićevi Socijaldemokrati na aparatima, Fahro je nepouzdan..

Ostalo im je da pokušaju iskoristiti Kviska - rumenog seljačića kao navodno "bolje lice SDA" - koji treba sa respiratora podići Stranku ZABIH i onda glasove odnijeti u miraz SDA, vjerovatno u zamjenu za oslobađanje odgovornosti za saobraćajku.

Otud ova farsa nezabilježena u istoriji svjetske parlamentarne demokratije - da predsjednik jedne stranke daje ostavku, a na njegovo mjesto dolazi prebjeg iz druge stranke i postaje novi predsjednik stranke bez ijednog dana članstva u toj stranci.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16282
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#60772 Re: SDA-All about

Post by sime_cipol »

Nebitan politicar u nebitnu stranku.
Nesta drugo se krije iza ovoga.
Vjerovatno za osipanje glasova trojke ili ce glumiti kukavicje jaje.
Last edited by sime_cipol on 23/04/2021 19:55, edited 2 times in total.
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60773 Re: SDA-All about

Post by pici »

NAČELNIK NOVOG GRADA
Semir Efendić napušta SDA i postaje predsjednik Stranke za Bosnu i Hercegovinu
:lol: :lol: :lol: jesmo li fino upozoravali zelene termite da ce im rumenko poslije izbora smugnuti...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#60774 Re: SDA-All about

Post by Nivelacija »

Više Nipovce uzdrmao nego SDA
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#60775 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

nista efenefic nije promijenio, samo sad hiinjski
sve za sda, polumrtva sbih za koju jos glasaju zene koje su se palile na harisa

svaki glas za njih je glas za sda
Post Reply