SDA-All about

User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#64476 Re: SDA-All about

Post by pici »

koda joj je krajisnik babO...
User avatar
hatemondays
Posts: 1192
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#64477 Re: SDA-All about

Post by hatemondays »

pici wrote: 27/07/2021 07:37 koda joj je krajisnik babO...
Sviju mi pfici (ovo zbog vakcine ti sam ti dodao) u pravu si pljunuta Momcilova...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#64478 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

Styling wrote: 27/07/2021 06:35 Da i ovoga “potencijalnog zeta” ne udome u neku od institucija?

ko ce znati sta ce mu dati, dzaba je sigurno nece ozeniti
nije slucajno procurila prica o njegovom bogatstvu i uspjesima :D


u svakom slucaju mislim da su nju poslali u njemacki "trezor" kad krene lov na ovo dvoje


a ona lici na spicastu silikonsku lutku, i to lose uradjenu
vjerovatno znaru k'o i sebija prije botoksiranja i operacija
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#64479 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

la familija je napravila spin, isturili dosad sakrivenu takoreci javnosti nepoznatu scer na naslovnice i to sa sa privatnim detaljima ... :-)

nije to bez razloga, nesto mute, i to opasno kad su i nju u masineriju ubacili



nego da se vratimo na ambasadore

nista od skake, nece po kataru skakati :thumbup:

ali ce zato ljankase iz laktasa po parizu kulturu prosipati :twisted:



Na posljednjoj sjednici Predsjedništva BiH došlo je do promjena u diplomatsko-konzularnoj mreži BiH, a novi ambasadori izabrani su u Norveškoj, Francuskoj i Australiji, piše Glas Srpske.

Nedima Makarevića u Oslu će zamijeniti dugogodišnji kadar SDA Bakir Sadović.

Put Pariza će dosadašnja savjetnica načelnika općine Laktaši Bojana Kondić-Panić, a ona će na ovoj funkciji zamijeniti Kemala Muftića koji se seli na novu destinaciju, u Australiju.

Podsjetimo, jučer je objavljeno da će novi ambasador BiH u Kataru biti bivši gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka, ali su iz Predsjedništva BiH demantovali ovu informaciju ističući da njegovo imenovanje nije bilo na dnevnom redu.

- Informacija o imenovanju Abdulaha Skake, koju su objavili pojedini mediji, nije tačna, a njegovo imenovanje nije ni razmatrano na posljednjoj sjednici - rekao je za “Glas Srpske” generalni sekretar Predsjedništva BiH Zoran Đerić.
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#64480 Re: SDA-All about

Post by pici »

hatemondays wrote: 27/07/2021 07:48
pici wrote: 27/07/2021 07:37 koda joj je krajisnik babO...
Sviju mi pfici (ovo zbog vakcine ti sam ti dodao) u pravu si pljunuta Momcilova...
momcilo i musa pusa potencijalne babuke...
Hendrix
Posts: 4083
Joined: 27/02/2004 00:00

#64481 Re: SDA-All about

Post by Hendrix »

uglavnomja wrote: 27/07/2021 08:57 la familija je napravila spin, isturili dosad sakrivenu takoreci javnosti nepoznatu scer na naslovnice i to sa sa privatnim detaljima ... :-)

nije to bez razloga, nesto mute, i to opasno kad su i nju u masineriju ubacili



nego da se vratimo na ambasadore

nista od skake, nece po kataru skakati :thumbup:

ali ce zato ljankase iz laktasa po parizu kulturu prosipati :twisted:



Na posljednjoj sjednici Predsjedništva BiH došlo je do promjena u diplomatsko-konzularnoj mreži BiH, a novi ambasadori izabrani su u Norveškoj, Francuskoj i Australiji, piše Glas Srpske.

Nedima Makarevića u Oslu će zamijeniti dugogodišnji kadar SDA Bakir Sadović.

Put Pariza će dosadašnja savjetnica načelnika općine Laktaši Bojana Kondić-Panić, a ona će na ovoj funkciji zamijeniti Kemala Muftića koji se seli na novu destinaciju, u Australiju.

Podsjetimo, jučer je objavljeno da će novi ambasador BiH u Kataru biti bivši gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka, ali su iz Predsjedništva BiH demantovali ovu informaciju ističući da njegovo imenovanje nije bilo na dnevnom redu.

- Informacija o imenovanju Abdulaha Skake, koju su objavili pojedini mediji, nije tačna, a njegovo imenovanje nije ni razmatrano na posljednjoj sjednici - rekao je za “Glas Srpske” generalni sekretar Predsjedništva BiH Zoran Đerić.
Haha pa jebote... od savjetnice u Laktasima do ambasadora u Parizu... kakav skok u karijeri. :shock:

https://youtu.be/7dLbYG57VO4
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#64482 Re: SDA-All about

Post by pici »

ZNAČAJNA POMOĆ
Bosni i Hercegovini donirano više od 295.900 PCR testova
kome BA pomazete pa znatel da pojedini leze na platama u hiljadama pa i desatinama hiljada maraka mjesecno... sadaklije mole po svijetu al plata na bankomat pa po turskoj, bermudima, maroku...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#64483 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

A pici jesi ti ogorcen bokte :lol:
Smanji gas
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#64484 Re: SDA-All about

Post by pici »

skafiskafsnjak wrote: 27/07/2021 10:53 A pici jesi ti ogorcen bokte :lol:
Smanji gas
da si ti u dodiru s ovim gnjusobama vazio bi tude po citav dan... licno poznajem dosta ovih sadaklija... dno dna ko insani... fuj...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#64485 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

pici wrote: 27/07/2021 10:57
skafiskafsnjak wrote: 27/07/2021 10:53 A pici jesi ti ogorcen bokte :lol:
Smanji gas
da si ti u dodiru s ovim gnjusobama vazio bi tude po citav dan... licno poznajem dosta ovih sadaklija... dno dna ko insani... fuj...
Jarane bio sam 32 godine ....
Zavrsis fakultet ,master...lik sa 3 godine (2 manje nego ja) dobije posao umjesto tebe. Razlika izmedju nas, on je SDA, ja nisam nigdje.
Konkurisem za pripravnicki, odbiju me... komsija ispod u Travniku "zavrsio" , on dobije pripravnicki... Sto? Babuka SDA .

I sta sam ucinio? Odmakao sam se, otisao u Minhen :skoljka:
A nije ni to lahko, vjeruj mi...
Johnny_x
Posts: 1357
Joined: 23/10/2010 16:21

#64486 Re: SDA-All about

Post by Johnny_x »

uglavnomja wrote: 27/07/2021 08:36
Styling wrote: 27/07/2021 06:35 Da i ovoga “potencijalnog zeta” ne udome u neku od institucija?

ko ce znati sta ce mu dati, dzaba je sigurno nece ozeniti
nije slucajno procurila prica o njegovom bogatstvu i uspjesima :D


u svakom slucaju mislim da su nju poslali u njemacki "trezor" kad krene lov na ovo dvoje


a ona lici na spicastu silikonsku lutku, i to lose uradjenu
vjerovatno znaru k'o i sebija prije botoksiranja i operacija
Ja mislim da je Bakir obezbjedio svoje unuke dok je bio direktor direkcije za izgradnju KS. Poslije rata ta institucija je obnavljala Sarajevo i imala jedan od najvecih budzeta u drzavi. Ko se nije obezbjedio poslije rata kada su milijarde stizale, kada nije bilo informatickih sistema da prate tokove novca, taj i zasluzuje da bude sirotonja. Ovaj zet ce ni kriv ni duzan da uziva u onome sto mu je punac stekao poslije rata.
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#64487 Re: SDA-All about

Post by putokaz1 »

Jarane bio sam 32 godine ....
Zavrsis fakultet ,master...lik sa 3 godine (2 manje nego ja) dobije posao umjesto tebe. Razlika izmedju nas, on je SDA, ja nisam nigdje.
Konkurisem za pripravnicki, odbiju me... komsija ispod u Travniku "zavrsio" , on dobije pripravnicki... Sto? Babuka SDA .

I sta sam ucinio? Odmakao sam se, otisao u Minhen :skoljka:
A nije ni to lahko, vjeruj mi...
[/quote]

Bilo bi isto da su
SDP SBB SBIH NS PDA ASDA NIP opet bi otišao
User avatar
jazzer
Posts: 7154
Joined: 20/12/2004 14:44

#64488 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Johnny_x wrote: 27/07/2021 12:29
Ja mislim da je Bakir obezbjedio svoje unuke dok je bio direktor direkcije za izgradnju KS. Poslije rata ta institucija je obnavljala Sarajevo i imala jedan od najvecih budzeta u drzavi. Ko se nije obezbjedio poslije rata kada su milijarde stizale, kada nije bilo informatickih sistema da prate tokove novca, taj i zasluzuje da bude sirotonja. Ovaj zet ce ni kriv ni duzan da uziva u onome sto mu je punac stekao poslije rata.
U tom periodu se ekser nije mogao zakucati u Sarajevu a da Bakir nije znao za njega. I da nije bio u cijeni tog eksera.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#64489 Re: SDA-All about

Post by skafiskafsnjak »

E moj Alija...sto nisi izdrk'o :-)
Novak20
Posts: 13930
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#64490 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Mogli bi organizirati kakav safari na Poljinama. :lol:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/divlji- ... /210727039
Divlji konji lutaju Poljinama i hrane se iz kontejnera za smeće
Last edited by Novak20 on 27/07/2021 13:43, edited 1 time in total.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#64491 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

Johnny_x wrote: 27/07/2021 12:29
uglavnomja wrote: 27/07/2021 08:36


ko ce znati sta ce mu dati, dzaba je sigurno nece ozeniti
nije slucajno procurila prica o njegovom bogatstvu i uspjesima :D


u svakom slucaju mislim da su nju poslali u njemacki "trezor" kad krene lov na ovo dvoje


a ona lici na spicastu silikonsku lutku, i to lose uradjenu
vjerovatno znaru k'o i sebija prije botoksiranja i operacija
Ja mislim da je Bakir obezbjedio svoje unuke dok je bio direktor direkcije za izgradnju KS. Poslije rata ta institucija je obnavljala Sarajevo i imala jedan od najvecih budzeta u drzavi. Ko se nije obezbjedio poslije rata kada su milijarde stizale, kada nije bilo informatickih sistema da prate tokove novca, taj i zasluzuje da bude sirotonja. Ovaj zet ce ni kriv ni duzan da uziva u onome sto mu je punac stekao poslije rata.
sve se to moze naci i oduzeti ...

neko iz mostara, neko iz opozicije, sad se ne sjecam imena :oops: , je rako da zakon o prijeklu imovine postoji od 2004. ili 2007. :?: , ali zakljucan u nekoj ladici ...

padom tadicke i slicnih stranackih satelita ta se ladica moze otkljucati
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#64492 Re: SDA-All about

Post by uglavnomja »

ovaj je totalno prolupao, kome on prica? ljudima koji imaju crno-bijeli tv i hvatajau samo jedan (hayat) program? citati ne znaju


- Ono na šta sam ja imao primjedbu, što je mjerodavno, jeste da je to Tužilaštvo imalo odlučnost skoro isključivo u odnosu na Bošnjake, posebno one iz SDA. Nezamislio je da ovo što se radilo gospodinu Mehmedagiću, Novaliću i Cikotiću, da se radi srpskim predstavnicima. Tužilaštvo koje je vodila Gordana Tadić se bavilo isključivo Bošnjacima s fokusom na Bošnjake iz SDA i to je po meni neprihvatljivo”, rekao je Izetbegović.


cudo da i sebiju nije spomenuo, nevina zrtva lazne diplome, isto kao i osmica
i jadni novalic, podijelio patriotski sa jaranima 5-6 miliona, ukljucujuci izetbegovice
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#64493 Re: SDA-All about

Post by pici »

uglavnomja wrote: 27/07/2021 13:05 ovaj je totalno prolupao, kome on prica? ljudima koji imaju crno-bijeli tv i hvatajau samo jedan (hayat) program? citati ne znaju


- Ono na šta sam ja imao primjedbu, što je mjerodavno, jeste da je to Tužilaštvo imalo odlučnost skoro isključivo u odnosu na Bošnjake, posebno one iz SDA. Nezamislio je da ovo što se radilo gospodinu Mehmedagiću, Novaliću i Cikotiću, da se radi srpskim predstavnicima. Tužilaštvo koje je vodila Gordana Tadić se bavilo isključivo Bošnjacima s fokusom na Bošnjake iz SDA i to je po meni neprihvatljivo”, rekao je Izetbegović.


cudo da i sebiju nije spomenuo, nevina zrtva lazne diplome, isto kao i osmica
i jadni novalic, podijelio patriotski sa jaranima 5-6 miliona, ukljucujuci izetbegovice
kako ono me prozvase na forumu vrli bosnjani, da sam stereotipan prema njima i islamu... to je ta mantra, cim im dodirnes vlast i ukazes na lopovluk odma si antiislamista i antibosnjak...
McGradySA
Posts: 786
Joined: 24/02/2021 11:25

#64494 Re: SDA-All about

Post by McGradySA »

thekupus wrote: 27/07/2021 00:29 Prvo sam se upitao zašto ovo radi s obrvama, a onda sam skontao da samo hoće da liči na djeda Aliju
Na žalost mnoge djevojke rade tako,još kad napumpaju usne liče na trandžu.
armin071
Posts: 5265
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#64495 Re: SDA-All about

Post by armin071 »

User avatar
Better Man
Posts: 16689
Joined: 01/10/2006 20:10

#64496 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

jazzer wrote: 27/07/2021 12:32
Johnny_x wrote: 27/07/2021 12:29
Ja mislim da je Bakir obezbjedio svoje unuke dok je bio direktor direkcije za izgradnju KS. Poslije rata ta institucija je obnavljala Sarajevo i imala jedan od najvecih budzeta u drzavi. Ko se nije obezbjedio poslije rata kada su milijarde stizale, kada nije bilo informatickih sistema da prate tokove novca, taj i zasluzuje da bude sirotonja. Ovaj zet ce ni kriv ni duzan da uziva u onome sto mu je punac stekao poslije rata.
U tom periodu se ekser nije mogao zakucati u Sarajevu a da Bakir nije znao za njega. I da nije bio u cijeni tog eksera.
A da ne govorim da je otvoreno od ljudi koji su došli tražiti sredstva za obnovu stanova ili kuća oštećenih u ratu, tražio mito, tj. morao si mu platit da bi dobio sredstva. Koliko smo novca kroz donacije dobili nakon rata, mogli smo ne sve obnoviti, već i kompletnu državu umrežiti autoputevima, napraviti savremenu željeznicu i sav teretni saobraćaj prebaciti na istu i imati brze vozove po uzoru na Evropu, kojima bi u sekundi stizao do odredišta.
izvrsni direktor
Posts: 9163
Joined: 20/12/2018 16:11

#64497 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

SKUPŠTINA BPK
0
Srbi u Goraždu podržali Deklaraciju o negiranju genocida, većina koju predvodi SDA bila suzdržana
I sta kazu, srbi su cetnici?
Nema vecih od sda-ovaca
User avatar
Better Man
Posts: 16689
Joined: 01/10/2006 20:10

#64498 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Nema većih licemjera i lažova od SDA.
Last edited by Better Man on 27/07/2021 14:43, edited 1 time in total.
SuperSy
Posts: 446
Joined: 12/07/2021 21:27

#64499 Re: SDA-All about

Post by SuperSy »

Hajmo SIPA hvatajte SDA kriminalce
scarr
Posts: 482
Joined: 28/01/2019 23:34

#64500 Re: SDA-All about

Post by scarr »

Bakire, veći si četnik od Dodika, Stanivukovica, i komplet genocidnog vladajućeg korpusa.
Post Reply