SCnet

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Ubica_Ratara
Posts: 34
Joined: 19/09/2014 20:19

#601 Re: SCnet

Post by Ubica_Ratara »

Ajoj kakva komedija. Profesor Ganin???? Vodka je ucinila svoje. Verovatno ce biti oborena Ajnstajnova teorija relativiteta, s obzirom da se pojavio SCNet. Kad ce da padne neka Nobelova nagrada za Robija?? Mada ja bih najvise voleo da Nobla dobije znaci Licke. Je l fratric naj sa cudnom frizurom?
ovo-ono-vako-nako
Posts: 63
Joined: 01/07/2014 11:11

#602 Re: SCnet

Post by ovo-ono-vako-nako »

petarpp wrote:http://www.kulaza.com/smesne-slike/dipl ... oholicare/

A gde vam je pecat???

http://m.youtube.com/watch?v=WMQLZkXe21 ... l=sr&gl=RS

http://opusteno.rs/humor-zabava-f9/smes ... 21555.html

Genijalci na kub na konkretne prigovore odgovaraju simpaticnim diplomicama sa buvljaka.
Prijatelju, nemoj kod očiju biti slijep. :roll: :kiss:
ovo-ono-vako-nako
Posts: 63
Joined: 01/07/2014 11:11

#603 Re: SCnet

Post by ovo-ono-vako-nako »

Počinje jutarnji SCnet trening.
(Svakim danom, osim nedjeljom, u 9:00h.)

Link za ulazak u web sobu:
http://login.meetcheap.com/conference,31828114#

Bujrum! :thumbup:

Nije za one koji ljube cipele svome šefu. :lol:

Image
petarpp
Posts: 128
Joined: 09/09/2014 21:37

#604 Re: SCnet

Post by petarpp »

Vi nemate sefa ali imate instruktore. Robert je na celu kolone:

http://www.vozd.in.rs/66_stav.html

Lepa utopija ovaj scnet. Sve je divno, svi zadovoljni, genijalni na kub:

http://profitkingacademy.com/mlm-truth- ... ever-told/
ovo-ono-vako-nako
Posts: 63
Joined: 01/07/2014 11:11

#605 Re: SCnet

Post by ovo-ono-vako-nako »

petarpp wrote:Vi nemate sefa ali imate instruktore. Robert je na celu kolone:

http://www.vozd.in.rs/66_stav.html

Lepa utopija ovaj scnet. Sve je divno, svi zadovoljni, genijalni na kub:

http://profitkingacademy.com/mlm-truth- ... ever-told/
:lol: Hvala ti, korisni tekstovi. :thumbup:

Da ne ispadne da sam sebičan, evo i ja tebe častim.

Sliku šefa ljubim:
http://www.politika.rs/rubrike/Magazin/ ... im.lt.html

Image

Kad šef nešto naredi...što se mora, nije teško.

Image
AntiMLMSrbija
Posts: 11
Joined: 08/07/2014 13:52

#606 Re: SCnet

Post by AntiMLMSrbija »

Prava slika scneta:
Image
Image
User avatar
osmanovicsejo
Posts: 34
Joined: 06/11/2012 08:58

#607 Re: SCnet

Post by osmanovicsejo »

Nikada ne prestati govoriti istinu o scnetu, prevari srbijanskih lopuža i bh provinciskih baraba, MISIJA :sax: :bih: :run:
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#608 Re: SCnet

Post by El_comadante »

zamrla je ova tema nešta...
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#609 Re: SCnet

Post by El_comadante »

oni imaju jedan fenomen: kažu govore nam da smo ludi i smiju se to njima dodje ko normalno.
User avatar
osmanovicsejo
Posts: 34
Joined: 06/11/2012 08:58

#610 Re: SCnet

Post by osmanovicsejo »

Srbijanska firma, direktor srbin, smjestili se u sred Ferhadije. Jedan od provinciskih lidera reklamira, svjetsko a naše. Prvo svjetsko nije a ne znam odkada je srbijansko bilo naše. :bih:
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#611 Re: SCnet

Post by El_comadante »

kako sam cu za Dragana Licinara, koji se ovde spominjao na ovoj temi, on je sada im kao direktor u Slovackoj koja se kao eto otvara nije vise direktor u Srbiji ko je umjesto njega dosao neznam. zato ga nema jer tamo radi nesto.
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#612 Re: SCnet

Post by NK33 »

Ima li šta od ovog SCNeta, je li propao više, jesu li u zatvoru? :D
Vidim da mi je jedan poznanik upao u njihove šeme, čak je dobio i onaj neki vaučer od 720KM pa me malo više zanima šta je ustvari taj SCNet? Prema svemu pročitanom ja nikada ne bih pristao na ovo nagovaranje ljudi da naslijepo daju 2800KM na današnjem vremenu, ali me zanima je li ovaj poznanik zalutao ili ipak ima nade da nešto i bude od ovoga?
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#613 Re: SCnet

Post by El_comadante »

NK33 wrote:Ima li šta od ovog SCNeta, je li propao više, jesu li u zatvoru? :D
Vidim da mi je jedan poznanik upao u njihove šeme, čak je dobio i onaj neki vaučer od 720KM pa me malo više zanima šta je ustvari taj SCNet? Prema svemu pročitanom ja nikada ne bih pristao na ovo nagovaranje ljudi da naslijepo daju 2800KM na današnjem vremenu, ali me zanima je li ovaj poznanik zalutao ili ipak ima nade da nešto i bude od ovoga?
nisu propali još uvijek i redovno održavaju seminare jednom mjesečno u Hotelu Holywood. SCnet je kako se oni jeli vole predstavljati udruženje potrošača, a što se tiče tvog prijatelja sve zavisi koliko če naći ovaca za šišanje, a očito da je nešto i uspio čim je dobio taj vaučer.
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#614 Re: SCnet

Post by NK33 »

El_comadante wrote:
NK33 wrote:Ima li šta od ovog SCNeta, je li propao više, jesu li u zatvoru? :D
Vidim da mi je jedan poznanik upao u njihove šeme, čak je dobio i onaj neki vaučer od 720KM pa me malo više zanima šta je ustvari taj SCNet? Prema svemu pročitanom ja nikada ne bih pristao na ovo nagovaranje ljudi da naslijepo daju 2800KM na današnjem vremenu, ali me zanima je li ovaj poznanik zalutao ili ipak ima nade da nešto i bude od ovoga?
nisu propali još uvijek i redovno održavaju seminare jednom mjesečno u Hotelu Holywood. SCnet je kako se oni jeli vole predstavljati udruženje potrošača, a što se tiče tvog prijatelja sve zavisi koliko če naći ovaca za šišanje, a očito da je nešto i uspio čim je dobio taj vaučer.
Hvala na odgovoru. Covjek je bez posla pa me zanima je li dao tih 2800KM prevarantima ili ce uspjeti nesto u zaraditi.
AntiMLMSrbija
Posts: 11
Joined: 08/07/2014 13:52

#615 Re: SCnet

Post by AntiMLMSrbija »

Da li je neko upoznat sa ovim što Goran Kapor spominje od 11 minuta videa

da je na TV Sarajevo išao prilog o MLM-u i da su iznudili izvinjenje od Direktora TV Sarajevo ?
Na 16:29 priča o nekom forumu u Sarajevu i kako je sa njega sve očišćeno (siguran sam da misli na Klixba forum i ovu temu, a koliko možemo videti ona je još živa i zdrava), tako da nisam uveren da govori istinu.
U svakom slučaju rado bih stupio u kontakt sa novinarom koga spominje, samo što se ne čuje razgovetno ime i prezime.
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#616 Re: SCnet

Post by El_comadante »

čuo sam da se hvale da je Novaliić, premjer vlade federacije, njihov član
User avatar
newklear
Posts: 1384
Joined: 10/12/2009 15:59

#617 Re: SCnet

Post by newklear »

Tema zamrla odavno, podižem je iz prašine :D :D

Šta se dešava u zadnje vrijeme sa SCnet, je li ovo dokazano da je prevara ili još nekako dihukaju, ili je stvarno dobra stvar u šta nikako da povjerujem? O čemu se zapravo radi? Vidim da su Robot, DM, Energopetrol i ostala "jaka" imena u igri, zarađujemo trošeći kod njih.

Svi mi sipamo gorivo, kupujemo potrepštine, a onda ti još i vrate dio love, učlanjenje besplatno... nešto mi zvuči nevjerovatno... može li me neko prosvijetliti?
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#618 Re: SCnet

Post by NK33 »

newklear wrote:Tema zamrla odavno, podižem je iz prašine :D :D

Šta se dešava u zadnje vrijeme sa SCnet, je li ovo dokazano da je prevara ili još nekako dihukaju, ili je stvarno dobra stvar u šta nikako da povjerujem? O čemu se zapravo radi? Vidim da su Robot, DM, Energopetrol i ostala "jaka" imena u igri, zarađujemo trošeći kod njih.

Svi mi sipamo gorivo, kupujemo potrepštine, a onda ti još i vrate dio love, učlanjenje besplatno... nešto mi zvuči nevjerovatno... može li me neko prosvijetliti?
Znam jednog lika koji se bio uclanio kod njih, bas se bio zadao, isao u Beograd na te neke promocije kleo se u njih itd. Sad odjednom sve to prestalo ko da ga nikad nije ni bilo, na fb ni traga ni glasa o SCnet a prije nekih godinu dana svaki post mu je bio o tome. Tako da se samo namece da je prevara, samo ljudi nece da kazu jer time priznaju svoju gresku u koju su htjeli uvuci na stotine ljudi.
User avatar
newklear
Posts: 1384
Joined: 10/12/2009 15:59

#619 Re: SCnet

Post by newklear »

NK33 wrote:
newklear wrote:Tema zamrla odavno, podižem je iz prašine :D :D

Šta se dešava u zadnje vrijeme sa SCnet, je li ovo dokazano da je prevara ili još nekako dihukaju, ili je stvarno dobra stvar u šta nikako da povjerujem? O čemu se zapravo radi? Vidim da su Robot, DM, Energopetrol i ostala "jaka" imena u igri, zarađujemo trošeći kod njih.

Svi mi sipamo gorivo, kupujemo potrepštine, a onda ti još i vrate dio love, učlanjenje besplatno... nešto mi zvuči nevjerovatno... može li me neko prosvijetliti?
Znam jednog lika koji se bio uclanio kod njih, bas se bio zadao, isao u Beograd na te neke promocije kleo se u njih itd. Sad odjednom sve to prestalo ko da ga nikad nije ni bilo, na fb ni traga ni glasa o SCnet a prije nekih godinu dana svaki post mu je bio o tome. Tako da se samo namece da je prevara, samo ljudi nece da kazu jer time priznaju svoju gresku u koju su htjeli uvuci na stotine ljudi.
Ali, da ne uvlačim više nikoga u to, samim tim što dobijem 10 % kod Triglav osiguranja, 5% kod usipanja goriva i mislim 10 % u Robotu čini mi se privlačno (da ne nabrajam ostale partnere), da mi i ne treba da nekoga učlanim, dovoljan mi taj popust koji ostvarujem.

Ali imam osjećaj da se tu još nešto (vrlo bitno) prešućuje, a ne mogu dokučiti šta je...
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#620 Re: SCnet

Post by NK33 »

newklear wrote: Ali, da ne uvlačim više nikoga u to, samim tim što dobijem 10 % kod Triglav osiguranja, 5% kod usipanja goriva i mislim 10 % u Robotu čini mi se privlačno (da ne nabrajam ostale partnere), da mi i ne treba da nekoga učlanim, dovoljan mi taj popust koji ostvarujem.

Ali imam osjećaj da se tu još nešto (vrlo bitno) prešućuje, a ne mogu dokučiti šta je...
To ne bih znao. Poceo sam pratiti ovu temu kad sam vidio da je taj poznanik toliko zagrizao i po mom misljenju ovo je toliki lopovluk da nema sanse da oni tebi nesto daju a da ne traze jos vise. Provjeri dobro prije nego sto ostvaris ikakvu interakciju s takvim ljudima.
AntiMLMSrbija
Posts: 11
Joined: 08/07/2014 13:52

#621 Re: SCnet

Post by AntiMLMSrbija »

newklear wrote: Ali, da ne uvlačim više nikoga u to, samim tim što dobijem 10 % kod Triglav osiguranja, 5% kod usipanja goriva i mislim 10 % u Robotu čini mi se privlačno (da ne nabrajam ostale partnere), da mi i ne treba da nekoga učlanim, dovoljan mi taj popust koji ostvarujem.

Ali imam osjećaj da se tu još nešto (vrlo bitno) prešućuje, a ne mogu dokučiti šta je...
Popusti važe samo za vaučere jer SCnet kartice ne važe kod većih firmi. Priča sa cashback karticom je ista kao i kod Lyonessa - radi samo kod nekih sitnih preduzeća, koje su obmanuli da se učlane u sistem (i pri tome uplate cirka 2000+ evra).
http://www.scnet.info/scnetbh/SCnet%20&%20Robot.pdf
Kao što možeš pročitati gore ti treba da uplatiš pare na račun SCnet-a, pa da ti oni pošalju vaučere.
Ovo takodjer znaci da se na prodajnim mjestima ROBOT General Trading Co nece nalaziti SCnet naljepnice, niti ce biti moguce robu platiti uz predocavanje SCnet clanske kartice. Jedini nacin je koristenje POTVRDA, a promet ce biti knjizen kao realizovan istog trenutka kada član SCnet - a napravi 100% online vaučer za POTVRDE za ROBOT General Trading Co ili direktnom uplatom kako je objasnjeno u postupku na kraju ovog teksta
Imaš sigurno mnogo bolja i jednostavnija rešenja nego da gubiš vreme i novac sa ovom prevarom.
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#622 Re: SCnet

Post by El_comadante »

NK33 wrote:
newklear wrote: Ali, da ne uvlačim više nikoga u to, samim tim što dobijem 10 % kod Triglav osiguranja, 5% kod usipanja goriva i mislim 10 % u Robotu čini mi se privlačno (da ne nabrajam ostale partnere), da mi i ne treba da nekoga učlanim, dovoljan mi taj popust koji ostvarujem.

Ali imam osjećaj da se tu još nešto (vrlo bitno) prešućuje, a ne mogu dokučiti šta je...
To ne bih znao. Poceo sam pratiti ovu temu kad sam vidio da je taj poznanik toliko zagrizao i po mom misljenju ovo je toliki lopovluk da nema sanse da oni tebi nesto daju a da ne traze jos vise. Provjeri dobro prije nego sto ostvaris ikakvu interakciju s takvim ljudima.
poenta je da uplatiš kaparu najmanje 300 KM pa do max. 2820 KM. e sad ti češ gledati da ove pare i potrošiš i na šta ti treba i netreba a od toga scnet zarađuje a i ovi iznad tebe. da bi potrošio 2820 moraš potrošiti finih para kroz sistem cca 100 000 pa i više.
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#623 Re: SCnet

Post by El_comadante »

još jedna novina je da su Đukljev, Fratrić i Ličinar osnovali drugu firmi talion u bugarskoj i time izašli iz scneta i povukli dio ljudi. navodno su bili nezadovoljni preraspodjelom srstava u scnetu tražili veći postotak da ide njima u džep. a u bugarskoj su osnovai tu firmu jer je tamo najmnaji porez na balkanu što se tiče ovih stvari.
Wind
Posts: 1429
Joined: 31/10/2008 22:28

#624 Re: SCnet

Post by Wind »

Samo da aktiviram temu jer vidim da ovi jos uvijek rade po Sarajevu....
Post Reply