Scene u kaficima

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#301 Re: Scene u kaficima

Post by Obuca9 »

JThomas wrote:ma sve je to prezaslađeno smeće, razlika je samo jel' vještački ili prirodni :D

cola jedino sa štokom :D :thumbup:
Štok samo sam sa sobom :D A Coca-Cola također sama sa sobom, ali preko dana :D Nema potrebe za miješanjem :)

A ovo light, zero, ionako glupost obična. Probao i jednu i drugu i okus Cole ima sam dok ih tek piješ, čim kreneš gutati ima okus Cole, također, ali kad izlapi.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#302 Re: Scene u kaficima

Post by 1946 »

hz__semir wrote:
JThomas wrote:ma sve je to prezaslađeno smeće, razlika je samo jel' vještački ili prirodni :D

cola jedino sa štokom :D :thumbup:
Štok samo sam sa sobom :D A Coca-Cola također sama sa sobom, ali preko dana :D Nema potrebe za miješanjem :)

A ovo light, zero, ionako glupost obična. Probao i jednu i drugu i okus Cole ima sam dok ih tek piješ, čim kreneš gutati ima okus Cole, također, ali kad izlapi.
Ko iskvari nekad onako fino dijete :roll: :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#303 Re: Scene u kaficima

Post by ultima_palabra »

Ima brat-bratu deset godina kako sam zadnji put vidio da neko pije štok :-D Odvratno piće...
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#304 Re: Scene u kaficima

Post by Obuca9 »

1946 wrote:
hz__semir wrote:
JThomas wrote:ma sve je to prezaslađeno smeće, razlika je samo jel' vještački ili prirodni :D

cola jedino sa štokom :D :thumbup:
Štok samo sam sa sobom :D A Coca-Cola također sama sa sobom, ali preko dana :D Nema potrebe za miješanjem :)

A ovo light, zero, ionako glupost obična. Probao i jednu i drugu i okus Cole ima sam dok ih tek piješ, čim kreneš gutati ima okus Cole, također, ali kad izlapi.
Ko iskvari nekad onako fino dijete :roll: :D
I ja se to često pitam :D
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#305 Re: Scene u kaficima

Post by Richard Wagner »

jebote, i ovdje je vaša posljednja :D
User avatar
stjuardessa
Posts: 11
Joined: 20/10/2011 22:15

#306 Re: Scene u kaficima

Post by stjuardessa »

respo wrote:vjeruj svojim ocima koliko zelis ali nije tako kao sto mislis nekad oci varaju

posto si iz bih znas za tursku kafu
znas sta se sve uz nju posluzivalo
kao npr rahat lokum ili neka druga poslastica
e posto ta poslastica ne ide bas uz okus turske kafe za koju znamo kakav je (licno ne znam jer ne pijem kafu)
ali sigurno poslije telve i toga na dnu je jaca od raznoraznih nes capucino i ostalih modernih kafa

tako da tu dodje casa vode kao bez okusa da se osjeti i jedno i drugo

sada zasto je tako u nekim caffe-ima u europi je
zbog turskih imigranata
zbog jednostavnog razloga domicilnog prihvatanja neceg orijentalnog
tako da je to ostalo kao neki ritual posebno kod nas i kod naroda koji su bili pod uticajem turaka
Kako god zelim casu vode pijem Ness Vanilija i poslije svakog guta jednostavno popijem i vode jer mi se tako svidja tako i kuci uvijek imam casu vode pored kafe! ;-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#307 Re: Scene u kaficima

Post by sheilak »

Meni u novom Robotu donesose limunadu sa Nescafom. :-D

Interesantno, ali hvala im.
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#308 Re: Scene u kaficima

Post by MaxPayne »

Gastro Pub Vučko,mi htjeli naručiti neku finu IPA ili bar crno ali im mrsko da izvade iz frižidera i posluže.Iza šanka pun frižider piva,a on laže u oči:"ima samo Sarajevsko točeno ,flaširano i Tuborg" :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#309 Re: Scene u kaficima

Post by JThomas »

bahato :mrgreen:

ne pitajte šta konobar može učiniti za vas, nego šta vi možete za njega :mrgreen:
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#310 Re: Scene u kaficima

Post by CPT »

Ma.Le.Na wrote:cola light i zero su identicni proizvodi..
ni priblizno...
Coke Zero features sodium citrate in its ingredients list, and Diet Coke has citric acid

Sto sto za Diet Coke znaci da je kao i svaki drugi CC fake. Meni ukus vuce na pice koje se nekad pravilo kod kuce sa praskom iz kesice.
Post Reply