sarajevski parkovi - pseci toaleti

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#26 Re: sarajevski parkovi - pseci toaleti

Post by SerijeSync »

Alfons Kauders wrote:
Nije mi jasno koji kurac neko nabavlja psa, ako nema namjeru cistiti za njim i brinuti se o njemu? Ne smijem ni pomisliti na sta tim ljudima lice stan ili auto, kakvi li su to dometi pesnitluka.

Psi nisu za svakoga, ali hajd ti to objasni nasoj omladini kojoj cuko dodje ko iPhone ili nova jakna - sminka.
U životu gluplje ništa pročitao nisam!!
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#27 Re: sarajevski parkovi - pseci toaleti

Post by MAN-lion's coach »

Alfons Kauders wrote:
Nije mi jasno koji kurac neko nabavlja psa, ako nema namjeru cistiti za njim i brinuti se o njemu? Ne smijem ni pomisliti na sta tim ljudima lice stan ili auto, kakvi li su to dometi pesnitluka.
E ja prošle godine otišla u autopraonicu , kad dolazi neki lik , uglavnom gajnc nov automobil , neki kao mini džip , i sad kako momci peru u onim boksovima kad su vidjeli na šta liči lajali su pola sata njih četvorica dok su ga pokušavali usisati.
I onako znatiželjno pogledam , jer je lik ostavio auto , unutra apsolutno zadnji dio potpuno prekriven dlakama , izgledalo je kao jambolija.
Nema šanse usisati niti četkom očetkati.
Auto potpuno neupotrebljivo...
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#28 Re: sarajevski parkovi - pseci toaleti

Post by SerijeSync »

Bošnjo i njegove predrasude prema svima i svakome, svi koji drže pse ili psa bilo u kući ili napolju suočavaju se sa problemom prekomjernog opadanja dlake, psa treba naučit što nije teško da se ne penje na kauče i ostali namještaj i psu obezbjedit njegovo mjesto za odmor, redovno ga češljat i pomesti dlake sa podova, tepiha i slično, kod nas su ljudi spremni osudit sve i svašta, još jedan dokaz o intelektu bosansko ercegovačke živine u ljudskom obliku, inače u extremnim slučajevima to izgleda ovako.Dlake same po sebi nisu opasne ako se vodi računa o psu, progutao sam ih na kile.

http://www.klix.ba/magazin/zanimljivost ... /160117026
Post Reply