Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#76 Re: Sarajevski derbi

Post by limeni »

always one step ahead...
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#77 Re: Sarajevski derbi

Post by Joey Tribbiani »

Ma dobro, znalo se dobit i kad smo tanji nego ikad bili...pa se malo i janjos nasekira za evropu :D

U nedostatku omiljene nam teme o najboljoj i najzanimljivijoj ligi na svijetu, izvlače se stare...

Ali ste ispali smiješni ovdje...morate priznat
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#78 Re: Sarajevski derbi

Post by Max Bunker »

Samo jednu stvar da kazem. Zadnjih par dana, slusam razne price i od ovih sa Grbavice, ali i od ovih mojih Pitara. Kada saslusam te price, prosto se najezim, koliko primitivizma i debilizma ima u tim pricama. Normala je rivalstvo, normala je jarana koji navija za ove sa Grbavice :D zajebavati narednih ihihi vremena, zbog poraza od Sarajeva, isto kao sto je njemu normalno a mene dovodi do ludila, kada izgubi Sarajevo od njih pa se krijem, da ga ne sretnem. Normala su i opklade izmedju nas...sve je to car derbija i neke sarajevske furke. Samo mi nije normalna ta neka, INSTANT mrznja, koju su "doveli" u derbi ljubitelji filmova "Green Street Hooligans" i "The Football Factory" i papci sa strane, koji ne mogu shvatiti da je veca draz i MERAK, od namlacivanja momka koji navija za protivnicku ekipu, situacija da ga mozes zahebavati radi poraza njegovih.
Zato, nemoj da dozvolimo papcima i primitivcima, da nam uzmu sto je nesta nase i sto je u neku ruku, dusa Sarajeva. Neka pobjedi bolji a Sarajevo osvoji tri boda taj dan :-D
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#79 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

Max Bunker wrote:Samo jednu stvar da kazem. Zadnjih par dana, slusam razne price i od ovih sa Grbavice, ali i od ovih mojih Pitara. Kada saslusam te price, prosto se najezim, koliko primitivizma i debilizma ima u tim pricama. Normala je rivalstvo, normala je jarana koji navija za ove sa Grbavice :D zajebavati narednih ihihi vremena, zbog poraza od Sarajeva, isto kao sto je njemu normalno a mene dovodi do ludila, kada izgubi Sarajevo od njih pa se krijem, da ga ne sretnem. Normala su i opklade izmedju nas...sve je to car derbija i neke sarajevske furke. Samo mi nije normalna ta neka, INSTANT mrznja, koju su "doveli" u derbi ljubitelji filmova "Green Street Hooligans" i "The Football Factory" i papci sa strane, koji ne mogu shvatiti da je veca draz i MERAK, od namlacivanja momka koji navija za protivnicku ekipu, situacija da ga mozes zahebavati radi poraza njegovih.
Zato, nemoj da dozvolimo papcima i primitivcima, da nam uzmu sto je nesta nase i sto je u neku ruku, dusa Sarajeva. Neka pobjedi bolji a Sarajevo osvoji tri boda taj dan :-D
sve fino i lijepo napisano (s cime se slažem apsolutno), nema se šta dodati ni oduzeti... osim zadnje recenice koja je nidje veze ;-) ...zna se da cete dobiti po ušima ovaj put, sad nema labavo.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7935
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#80 Re: Sarajevski derbi

Post by Baltazar_khan »

Jeste li spremni?

Image
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#81 Re: Sarajevski derbi

Post by ibizza »

0:4 :D
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#82 Re: Sarajevski derbi

Post by smoki_choko »

17-0 :dance:
iduci vikend sarajevski i beogradski derbi. koja koincidencija :-)
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#83 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

Znaci, bice metkovanje po starom dobrom obicaju...komšinice su se uzbudile, navlažile i spremne za akciju...mora im se udovoljiti, red je.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#84 Re: Sarajevski derbi

Post by Bordolini »

U zadnje vrijeme nam je realizacija losija strana, neko ce za sve to morati iskihat...ko li Boze? :D idealna ste zrtva da vas potopimo...0:3 :dance:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#85 Re: Sarajevski derbi

Post by smoki_choko »

da ko li Boze, iskihace te se vi od silnih suza koje cete proliti :( u iducu nedelju kad vas budem handrili :lol:
User avatar
dobar_ti?
Posts: 225
Joined: 25/09/2009 17:16
Location: tamo gdje mi Nijaz kaze

#86 Re: Sarajevski derbi

Post by dobar_ti? »

Sve zavisi, ako igrači Sarajeva budu Ćuli pjesmu sa sjevera, sve je moguće. :lol:

Sad najozbiljnije, Sarajevo je smijurija od ekipe i uopšte ne sumnjam u pobjedu 8-)
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#87 Re: Sarajevski derbi

Post by elSaik »

Joj Argentinaca, nisu ni svjesni da ih Švabo čeka. 4:1. Ovo 1 - Šeha autogol.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#88 Re: Sarajevski derbi

Post by Cafe Camargue »

najteže je osvojiti već upisana tri boda
a na grbavici nikad nije bilo lako igrati
vazda se levati nalože :evil: :evil:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#89 Re: Sarajevski derbi

Post by north »

elSaik wrote:Joj Argentinaca, nisu ni svjesni da ih Švabo čeka. 4:1. Ovo 1 - Šeha autogol.
Zar nije Brko i prošle sezone isto čekao??? Stanite u red nebudite nestrpljivi :dance:

O pobjedi na tribinama je suvišno komentarisati, kvota na HZ 1,10 :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#90 Re: Sarajevski derbi

Post by strong69 »

Koliko li ce nam karata dati na Grbavici? Sta mislite da bojkotujemo :razz: :D
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#91 Re: Sarajevski derbi

Post by ganjeta »

strong69 wrote:Koliko li ce nam karata dati na Grbavici? Sta mislite da bojkotujemo :razz: :D

Onoliko koliko vas je bilo juce na hadisonu mozda malo vise :P :
Last edited by ganjeta on 17/10/2010 11:55, edited 1 time in total.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#92 Re: Sarajevski derbi

Post by north »

strong69 wrote:Koliko li ce nam karata dati na Grbavici? Sta mislite da bojkotujemo :razz: :D
Pa pravi navijači ako im se da malo skuplja karta i ograniči broj mjesta, odmah stupaju u štrajk i bojkotuju, ha ja, nema labavo :-)

Znači samo ako nam karta bude 5 maraka i daju nam prostor od jedno 4-5 hiljada na sjeveru, idemo,u suprotnom yok :D
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#93 Re: Sarajevski derbi

Post by ganjeta »

Naravno da smo pravi navijaci...nece se niko bogatiti preko nasih ledja :dance: .To je pokusao onaj bjednik gracic dok je bio na presjednickoj funkciji u manjem sarajevskom prvoligasu,i zna se kako je prosao.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2560
Joined: 07/05/2009 19:51

#94 Re: Sarajevski derbi

Post by Magarece_godine »

north wrote:
strong69 wrote:Koliko li ce nam karata dati na Grbavici? Sta mislite da bojkotujemo :razz: :D
Pa pravi navijači ako im se da malo skuplja karta i ograniči broj mjesta, odmah stupaju u štrajk i bojkotuju, ha ja, nema labavo :-)

Znači samo ako nam karta bude 5 maraka i daju nam prostor od jedno 4-5 hiljada na sjeveru, idemo,u suprotnom yok :D
Mi hocemo svi da udjemo na stadion :D :D :D

Invazija na golubarnik .... Jedva cekam da vidim kad im Pixi pocne lomiti kicme :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#95 Re: Sarajevski derbi

Post by JThomas »

a jel ove godine namješten derbi, šta kaže provjereni momak sa tribine?
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#96 Re: Sarajevski derbi

Post by ganjeta »

Ja jedva cekam da Kerla pocne nekom lomiti nogice :mrgreen:
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2560
Joined: 07/05/2009 19:51

#97 Re: Sarajevski derbi

Post by Magarece_godine »

ganjeta wrote:Ja jedva cekam da Kerla pocne nekom lomiti nogice :mrgreen:
To je onaj iz Herte ? :D :D :D
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#98 Re: Sarajevski derbi

Post by ganjeta »

Magarece_godine wrote:
ganjeta wrote:Ja jedva cekam da Kerla pocne nekom lomiti nogice :mrgreen:
To je onaj iz Herte ? :D :D :D
Ma ubio se za crnogorce,odbojkase vjeruj mi :mrgreen:
adnan_hz
Posts: 655
Joined: 15/03/2008 22:10

#99 Re: Sarajevski derbi

Post by adnan_hz »

JThomas wrote:a jel ove godine namješten derbi, šta kaže provjereni momak sa tribine?
kazu da je blekic sredio 5 penala za sarajevo. i da cemo dati dva gola iz ofsajda...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#100 Re: Sarajevski derbi

Post by JThomas »

eh, da je obraza k'o što nije neki (mnogi) bi poslije zadnjeg derbija na grbavici okačili tastature o klin, ali avaj...
Post Reply