Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#28401 Re: Sarajevski derbi

Post by BlueBlood »

pa mi nismo dali gol 7 poluvremena ako ne racunamo Vecin gol sirokom ;-)
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28402 Re: Sarajevski derbi

Post by Nadzorna_ploca »

A sta cu vam ja, dobro se jos i drzite.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#28403 Re: Sarajevski derbi

Post by luckylaka »

Neko napisa i potpuno je u pravu..mozda uopste najlosiji derbi na svijetu.Od nekadasnji spektakl derbia dosli do bruka-derbi(vec nekoliko godina)i niko ne preduzima nista .Navijaca sve manje,igracki kadar sve losiji o trenerima suvisno je govoriti,atmosfera malo bolja nego na sahrani.Dokle i kome ulagari pare u infrastrukturu,tribine,travnjaka.Moze li gore od ovoga.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#28404 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28405 Re: Sarajevski derbi

Post by Logovan »

Nadzorna_ploca wrote:Nas pobijedi ko hoce, ne zabijemo gola 6 utakmica i onda vi nam ne opucate na gol. :-)
Ma bolje reci, zaostajemo više od 10 bodova, a ne mogu nam ni ošutati na gol. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#28406 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

Sliver wrote:
Ma nevjerovatno. I pored snimka njemu i takvim slicnim njemu ce opet biti dopusten ulaz na stadion. FUJ
Da te pitam stari, ima li kod vas psovki vlastitih igraca? Ne vjerujem da je drugaciji mentalitet, mozda kao grupa ste to sasjekli ili ima slicnih situacija, mozda ne kao ova ali psovanja i to.
Da ti iskreno kazem radi takvih majmuna sam i prestao da idem na utakmice....samo bolestan um moze mirno sjediti i slusati kako neki poludrogirani i polupijani narkomancic jebe djecu nekome od igraca....ja ne mogu tako da sam radi svog vlastitog mira odlucio da ne idem. Odem ponekad ali ako idem na Grbavicu to je onda Zapad mada i tamo ima stoke nevidjene a sad je idealan Istok jer je uglavnom poluprazan a na Kosevu neki lijepi cosak zapada mada iskreno zaista rijetko.
Sto se tice grupa pogresnog pitas jer to su grupe balavaca a sa pelenama sam se davno prestao da druzim :D
A ovaj upravo se idealno postavio u okruzenje koje mu adekvatno odgovara ....u kavez....kao da ga neko puskom tjera da gleda utakmice!
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#28407 Re: Sarajevski derbi

Post by nema me tamo »

Prestao si da ideš jer si star ove gluposti oko narkomana i propalica mačku o rep okaci jer na 99,99 utakmica uvijek možeš naci mjesto gdje neces cuti niti jednu psovku kako treba.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#28408 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

nema me tamo wrote:Prestao si da ideš jer si star ove gluposti oko narkomana i propalica mačku o rep okaci jer na 99,99 utakmica uvijek možeš naci mjesto gdje neces cuti niti jednu psovku kako treba.
Boli tebe kurac da li sam ja star ili mlad a star sam toliko da takve kao sto si jos uvijek mogu dvojicu u zubima da nosim i nauci vise jednom da normalno razgovaras!!!!
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#28409 Re: Sarajevski derbi

Post by nema me tamo »

Ma nije problem mozes li ti mene držati vec prestani širit laži i obmanjivati ovaj napaceni narod kad znamo i ja i ti da si ili da se bolje izrazim da ste samo navijac na klix forumu.
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#28410 Re: Sarajevski derbi

Post by Steph »

CIGLANE SMOOOO SRUŠILIIIIIIII
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#28411 Re: Sarajevski derbi

Post by nema me tamo »

hahahahahaha
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#28412 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

splinter wrote:
tcz wrote:treba odbijat 50% od plate za remi, jednim i drugim. Ekipa koja izgubi isto tako odbit od plate 50% i podjelit ovim sto su pobjedili.
Ma dobro sad, mogao je biti remi al recimo 2:2 uz dobru igru, obilje šansi, jbg nije fer odbiti od plate u tom slučaju. Problem je u pickastom pristupu i nezalaganju. Recimo prošli derbi i onakav teren i ovaj derbi gdje je teren bio u puno boljem stanju a igra obratno, triput gora. Igrači nekad stvarno pretjeruju u svom bezobrazluku.
dobro onada 50% na 0:0 a 25% na nerjeseno sa golovima, 75% poraz i td. :D
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#28413 Re: Sarajevski derbi

Post by rumenige_brajtner »

hrasno38 wrote:
nema me tamo wrote:Prestao si da ideš jer si star ove gluposti oko narkomana i propalica mačku o rep okaci jer na 99,99 utakmica uvijek možeš naci mjesto gdje neces cuti niti jednu psovku kako treba.
Boli tebe kurac da li sam ja star ili mlad a star sam toliko da takve kao sto si jos uvijek mogu dvojicu u zubima da nosim i nauci vise jednom da normalno razgovaras!!!!
tribine su pune frustriranih poluidiota i prosto je nemoguće naći mjesto na kojem se ne čuju psovke koje samo bolesni ljudi mogu smislit. hrasno nije ništa ni fulio ni slagao, čovjek je 100% u pravu. na istoku protiv širokog je bilo za nepovjerovat šta izlazi iz usta ljudi od po 50 godina. još dovedu i djecu sa sobom.
jug je pun narkomančića i propalica, sviđalo se to tebi ili ne, a ti možeš samo nastavit sa lajanjem iz kaveza, kao gospodin sa snimka.
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#28414 Re: Sarajevski derbi

Post by decko_sa_kovaca »

Ja mislim da su ti narkomani velika manjina al et
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#28415 Re: Sarajevski derbi

Post by mousstapha »

Ne psuju samo narkomani. Mada kad stvari za klub idu dobro i vlada dobra atmosfera psovaci su apsolutna manjina. Sreca pa je stadion ogroman, zamisli da je manja arena i tribine blizu terena. Dodje dvadesetak psovaca i svakog cujes kao da si u teatru. :D
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28416 Re: Sarajevski derbi

Post by Dr. Kuca »

Ma imas raje koja krene psovati od zagrijavanja. Moj drug na debiju mehe kodre psuje mu majku na zagrijavanju on stajao dole kod tunela. Mi svi sta ti je bolan, kaze on nek zna gdje doso nije mu ovo san sebastian. itd. itd. Kadusicu kadusicu, ne znas, upisi fakultet. Suljicu sto te cetnici ne zaklase u srebrenici itd. itd.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#28417 Re: Sarajevski derbi

Post by Charuga »

Kome ne odgovara atmosfera na stadionima, uvijek ima varijanta pozorišta ili kina, ili neke druge kulturne manfestacije.
Frustriranih idiota je vazda bilo, i vazda će biti, ali to nije razlog da ne gledam Želju. Ne mogu mi oni ogaditi dolaske na stadion nikako. Isključi se insan, nađe pravu poziciju, ide sa grupom ljudi sa kojima se zajebava i slično. Toga ima svugdje, nije to samo kod nas neki izolovan slučaj.

@Dr. Kuca

Ja sa takvim nikad više ne bih otišao na utakmicu. Lakše mi je promjeniti mjesto nego sjediti pored njega i slušati kako psuje svojim igračima.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28418 Re: Sarajevski derbi

Post by Dr. Kuca »

Haver je samo ovo za kodru. Ostalo neko iz mase. Rekose zapad mirniji, jes al u kurcu. :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#28419 Re: Sarajevski derbi

Post by Slo Burner »

Ma ja sam se u Zenici pravo razocarao, bila kisa i ajd idemo pod natkrivenu tribinu, Robijasi svejedno bojkotuju domace tekme. Na tribini oko nas uglavnom sredovjecna gospoda, poneki penzioner, par frajera s trebama. Ali kad krenu tekma pretvorise se u vampire ko u from dusk till down, Nisam onakvog psovanja u zivotu cuo :D. Jos Mulalic sjede dole na dnu tribine, tad imao neku zabranu da vodi tim.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28420 Re: Sarajevski derbi

Post by Tomahawk11 »

Ljudi dođu i liječe frustracije. Istresu iz sebe sve.
Jeftina psihijatrija. Nema se tu šta shvatati.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#28421 Re: Sarajevski derbi

Post by Radio Sarajevo »

Ja se često posvađam sa ovakvim idiotima, a ima ih na svim tribinama. U Sarajevu sam 3-4 mjeseca godišjnje, i uvijek idem na utakmice kad sam tu, a skoro da nema meča gdje me ovako neki idiot ne iznervira, bez obzira na kojoj sam tribini. Na jug odavno ne idem jer je pun kretena, i mislim da su takvi kreteni otjerali i ono malo bolesnika koji su Želju uvijek gledali.

A "drugove" koji psuju treneru na prvoj utakmici, hvala Bogu, nemam :).
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#28422 Re: Sarajevski derbi

Post by rumenige_brajtner »

Tomahawk11 wrote:Ljudi dođu i liječe frustracije. Istresu iz sebe sve.
Jeftina psihijatrija. Nema se tu šta shvatati.
ima psihološko savjetovalište u domu zdravlja, džaba, 0 maraka. al šta će oni tamo, nisu ludi :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28423 Re: Sarajevski derbi

Post by Tomahawk11 »

rumenige_brajtner wrote: ima psihološko savjetovalište u domu zdravlja, džaba, 0 maraka. al šta će oni tamo, nisu ludi :-)
Tamo kad vide da nisi u vinklu, svežu te i nakljukaju bobama i bocama :mrgreen:
Sliver wrote:Jeste Tomo, ali nekad za te stvari su sluzile sudije, a ne igraci voljenog kluba.
Sve znaš i sve znam :thumbup:
Iznenadilo bi me da je drugačije :roll:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#28424 Re: Sarajevski derbi

Post by BlueBlood »

Radio Sarajevo wrote:Ja se često posvađam sa ovakvim idiotima, a ima ih na svim tribinama. U Sarajevu sam 3-4 mjeseca godišjnje, i uvijek idem na utakmice kad sam tu, a skoro da nema meča gdje me ovako neki idiot ne iznervira, bez obzira na kojoj sam tribini. Na jug odavno ne idem jer je pun kretena, i mislim da su takvi kreteni otjerali i ono malo bolesnika koji su Želju uvijek gledali.

A "drugove" koji psuju treneru na prvoj utakmici, hvala Bogu, nemam :).
ti dodjes par utakmica i dajes sebi za pravo da one koji su tu 24/7 nazivas kretenima :roll:

bas ti momci sa juga se i najvise trude svaku utakmicu da pozovu sto vise ljudi na stadion iako ih igraci svojom igrom tjeraju
fk-zeljeznicar-p14496852.html#p14496852

jedino si u pravu za ovo prvo sto kazes, treba naruziti svakog ko psuje svojim igracima za vrijeme utakmice
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#28425 Re: Sarajevski derbi

Post by Radio Sarajevo »

BlueBlood wrote:
Radio Sarajevo wrote:Ja se često posvađam sa ovakvim idiotima, a ima ih na svim tribinama. U Sarajevu sam 3-4 mjeseca godišjnje, i uvijek idem na utakmice kad sam tu, a skoro da nema meča gdje me ovako neki idiot ne iznervira, bez obzira na kojoj sam tribini. Na jug odavno ne idem jer je pun kretena, i mislim da su takvi kreteni otjerali i ono malo bolesnika koji su Želju uvijek gledali.

A "drugove" koji psuju treneru na prvoj utakmici, hvala Bogu, nemam :).
ti dodjes par utakmica i dajes sebi za pravo da one koji su tu 24/7 nazivas kretenima :roll:

bas ti momci sa juga se i najvise trude svaku utakmicu da pozovu sto vise ljudi na stadion iako ih igraci svojom igrom tjeraju
fk-zeljeznicar-p14496852.html#p14496852

jedino si u pravu za ovo prvo sto kazes, treba naruziti svakog ko psuje svojim igracima za vrijeme utakmice
Ja sam prošao gostovanja i gostovanja, čak i prije rata, kao dijete, i ne može mi niko ništa reći. I sada dođem iz inostranstva samo zbog utakmice, a to malo ko radi.

Kad sam rekao "kreteni", misio sam uglavnom na dežurne psovače, ali takođe i na dobar dio raje sa juga. Može pričati ko šta hoće, ali kad imbecil na jugu dođe i starijem čovjeku opali šamar zato što ovaj "ne navija", ja mogu samo povratiti.

Rezultat koji su napravili svojim akcijama je vidljiv i budali. Sve je manje i manje raje na stadionu.
Post Reply