Sarajevska zicara?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Kad ce radovi na zicari poceti?

2011
14
5%
2012
18
6%
2013
8
3%
2014
6
2%
2015
46
16%
nikad
197
68%
 
Total votes: 289

User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3101 Re: Sarajevska zicara?

Post by alibaba_i_30_godina »

costacurta wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Zašto bih to radio, možda sam ja Skaka lično? :evil:

S ovakvim primitivcima inače dalje ne razgovaram, a sada me zaista i ne čudi što si tako prošao sa tom "grupom". Ko zna na koji način si ti "rezervisao" te karte preko telefona. Ljudi su očito odradili svoj posao kako treba.

Hvala sto misliš da sam jos jedan uhljeb. Ali, nažalost sto bi mnogi pomislili, ipak nisam. Ja sam samo guzonjin sin i guzonja junior. :oops:

Gudbaj. :kakoste:
Okej. Najs.
Šabane, u prvom postu koji koji si mi replicirao IKAD si me ponižavao i ismijavao. Možda očekuješ slatko i sokom da te počastim?
Al kad vidiš tvoje postove lako se zaključi da si nafuran da si neka extra klasa jer imaš PhD kako voliš reći, a ustvari si razmaženo derište, iskompleksirano, pun predrasuda i stereotipa. Omalvažavaš i ponižavaš druge osim na PDFu Bez cenzure gdje se ne štediš što jasno implicira da si zagorio, možda metneš nešto na belegiju, da izbaciš te frustracije iz sebe. FEEL FREE doktore PhD :lol:
Sad gud baj
:lol: :-) Jesil' tako možda tersao i na šalteru kada si morao platiti kartu i čekati na red i kabinu da dođe? :oops:
Baš mi sada žao što pred vas nisu prostrli onaj bosanski ćilim, da smo znali ne bi ga nikada postavili ispred pozorišta. Šta će tamo svakako?!

A niko te nije ponižavao, već se čudio tvojoj neorganizovanosti i neinformisanosti.

I koja to ćevabdžinica na Baščaršiji ima kapaciteta da odjednom primi 90 ljudi? Nijedna. Šta je problem što ste čekali?! :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3102 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

:lol: :lol: :lol: :lol:
plain vanilla wrote:nije slicica, ali :mrgreen:
Image
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3103 Re: Sarajevska zicara?

Post by konektovan »

Kafa u minkenu plaćena 7.50 eura, a vi ovdje zapeli oko cijene karte za zicaru, ma treba je na 50 KM podici..žžž :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3104 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

konektovan wrote:Kafa u minkenu plaćena 7.50 eura, a vi ovdje zapeli oko cijene karte za zicaru, ma treba je na 50 KM podici..žžž :mrgreen:
Đe to 7 eura :D
ja Bgm 2evrica platim
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3105 Re: Sarajevska zicara?

Post by konektovan »

skafiskafsnjak wrote:
konektovan wrote:Kafa u minkenu plaćena 7.50 eura, a vi ovdje zapeli oko cijene karte za zicaru, ma treba je na 50 KM podici..žžž :mrgreen:
Đe to 7 eura :D
ja Bgm 2evrica platim
BMW welt/ muzej..... :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3106 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

konektovan wrote:
skafiskafsnjak wrote:
konektovan wrote:Kafa u minkenu plaćena 7.50 eura, a vi ovdje zapeli oko cijene karte za zicaru, ma treba je na 50 KM podici..žžž :mrgreen:
Đe to 7 eura :D
ja Bgm 2evrica platim
BMW welt/ muzej..... :mrgreen:
E jesi nasao gdje ces je piti :D
Ja tu dodjem, samo razgledam.... :D
User avatar
konektovan
Posts: 40549
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3107 Re: Sarajevska zicara?

Post by konektovan »

Nisam ja platio, drug je platio.... :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3108 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

konektovan wrote:Nisam ja platio, drug je platio.... :mrgreen:
Pa tako reci :D :D :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3109 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

sherbett wrote:
skafiskafsnjak wrote:Otiso na zicaru..bezze, necu vise.
Otiso na Jahorinu na coaster.... opet cu . Vrh
I ja jedva cekM :mrgreen:

E jel ima neko onaj video di ono dvoje u zicari zahvaljuju skaki na zicari?
Gdje jedva cekas? Na zicaru ? :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3110 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

sherbett wrote: Ne
Fuckas zicaru
Na coaster :mrgreen:
Kolko su stavili voznju?
10km samo coaster,a 15 lift i coaater .

Nije jeftino....al ako nista, svima je isto :D :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3111 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

sherbett wrote: Koliko je duga staza?

Nije malo al nije ni problem da platim koliki mi gust
Kolko sam samo puta isla na onaj na sunnylandu
Isto mi dodje

Neusporedivo sa zicarom
Ma ono na Sunnylandu je za djecu :D
2,5 kilometra... najduzi u Evropi, ako sam dobro procitao.
User avatar
amidzazeher
Posts: 3080
Joined: 14/04/2011 23:41

#3112 Re: Sarajevska zicara?

Post by amidzazeher »

skafiskafsnjak wrote:
sherbett wrote: Koliko je duga staza?

Nije malo al nije ni problem da platim koliki mi gust
Kolko sam samo puta isla na onaj na sunnylandu
Isto mi dodje

Neusporedivo sa zicarom
Ma ono na Sunnylandu je za djecu :D
2,5 kilometra... najduzi u Evropi, ako sam dobro procitao.
Nije najduzi ali jeste jedan od duzih! I ne kontam usporedbu zicare i roller coastera?!
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3113 Re: Sarajevska zicara?

Post by alibaba_i_30_godina »

sherbett wrote:I ja sam veliko dijete i dobar mi je i taj :D
Sad kad sam bila jedan divan djecak i njegova mama mi kupili na Vrelu na Bosne one kuglice sto se kresu pa pucaju.. znaci sta mi treba vise

Nego dajte mi taj video netko :cry:
:lol: :lol:

Vodimo te. 8-) :kiss:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3114 Re: Sarajevska zicara?

Post by alibaba_i_30_godina »

sherbett wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
sherbett wrote:I ja sam veliko dijete i dobar mi je i taj :D
Sad kad sam bila jedan divan djecak i njegova mama mi kupili na Vrelu na Bosne one kuglice sto se kresu pa pucaju.. znaci sta mi treba vise

Nego dajte mi taj video netko :cry:
:lol: :lol:

Vodimo te. 8-) :kiss:
Pazi sta si reko :mrgreen:
Mogla bi u rujnu doci :mrgreen:
:sretan: :sretan:
Samo nemoj da je tamo od 15 do 22...tad sam bas busy.

A mogli bi se bas svi potrpat i.... :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3115 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

amidzazeher wrote:
Nije najduzi ali jeste jedan od duzih! I ne kontam usporedbu zicare i roller coastera?!
Cemu visok ton?
To je problem sto mi zicara nije nesto posebno, a coaster super ?
:D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3116 Re: Sarajevska zicara?

Post by Nisrin »

je li prebrz ili je ko na sunnylandu?
User avatar
amidzazeher
Posts: 3080
Joined: 14/04/2011 23:41

#3117 Re: Sarajevska zicara?

Post by amidzazeher »

skafiskafsnjak wrote:
amidzazeher wrote:
Nije najduzi ali jeste jedan od duzih! I ne kontam usporedbu zicare i roller coastera?!
Cemu visok ton?
To je problem sto mi zicara nije nesto posebno, a coaster super ?
:D
Kakav visok ton? Samo pitam kako se moze porediti to dvoje?
Coaster je i meni super ali ga ne mogu nikako porediti sa zicarom i nije isti dozivljaj. Pogotovo cijene ne mozes porediti. Da si rekao bolja gondola na Ravnoj planini jer te odveze na jezero, u restoran pa hajde, ovako ispada da samo hoces da ocrnis zicaru jer ti je bolji coaster.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3118 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

amidzazeher wrote: Kakav visok ton? Samo pitam kako se moze porediti to dvoje?
Coaster je i meni super ali ga ne mogu nikako porediti sa zicarom i nije isti dozivljaj. Pogotovo cijene ne mozes porediti. Da si rekao bolja gondola na Ravnoj planini jer te odveze na jezero, u restoran pa hajde, ovako ispada da samo hoces da ocrnis zicaru jer ti je bolji coaster.
Kada se stavi uzvicnik na kraju, meni to znaci visok ton :roll:

Ja poredim dozviljaje na Trebevicu jedan dan, i na Jahorini drugi dan. A to su u sustini, zicara i coaster.
Da se ispravim, nije zicara bezveze... cisto meni nije zanimljivo tj zanimljivo je jednom i ne vuce me vise da odem.
User avatar
amidzazeher
Posts: 3080
Joined: 14/04/2011 23:41

#3119 Re: Sarajevska zicara?

Post by amidzazeher »

Sorry onda za usklicnik, nije bilo namjere ;)
Jebiga ima i zicara svoje čari, cak i 6sjed je super ali eto da jos ima nesto na vrhu kad dodjes pa da taj dozivljaj upotpuni bilo bi puno bolje.
Onda ova prica za skijaliste gore nigdje veze, mozda bi bolje bilo nesto za sankanje napraviti ali kakvi su, skontali bi da gube povratnu voznju pa bi u jednom pravcu naplacivali 6KM :lol:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3120 Re: Sarajevska zicara?

Post by alibaba_i_30_godina »

Nisrin wrote:je li prebrz ili je ko na sunnylandu?
Nisam jos bio ali sam vidio da se moze kočiti i tako prilagođavati brzinu kako tebi odgovara.

Nadam se da nećeš biti ispred mene odmah pa me usporavati. :evil: :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3121 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

alibaba_i_30_godina wrote:
Nisrin wrote:je li prebrz ili je ko na sunnylandu?
Nisam jos bio ali sam vidio da se moze kočiti i tako prilagođavati brzinu kako tebi odgovara.

Nadam se da nećeš biti ispred mene odmah pa me usporavati. :evil: :mrgreen:
40kmh max kako sam skontao. Ovako se cini sporo, ali kada se vozis, vjeruj da nije :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3122 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

amidzazeher wrote:Sorry onda za usklicnik, nije bilo namjere ;)
Jebiga ima i zicara svoje čari, cak i 6sjed je super ali eto da jos ima nesto na vrhu kad dodjes pa da taj dozivljaj upotpuni bilo bi puno bolje.
Onda ova prica za skijaliste gore nigdje veze, mozda bi bolje bilo nesto za sankanje napraviti ali kakvi su, skontali bi da gube povratnu voznju pa bi u jednom pravcu naplacivali 6KM :lol:
Ja sam samo iskreno rekao, bez namjere da ocrnim ikoga. Objekte dole i na vrhu su uredili, ali nije zgrada dovoljna, potrebni su neki sadrzaji . Ne znam....nemam neku zelju opet da se vozim. Eventualno po noci da odem, sigurno je ljepse.

Sestosjed je isto lijepo iskustvo... Ni na Jahorini nema nista kada izadjes na vrh . Ali vidio sam da prave, bice restoran neki za pocetak .
Coaster je ekstra....al Bgm nije jeftino :D Ako izaberes pjeske do gore, dobijes coaster za 10km . Nije ni to losa opcija, ako se zelis malo umoriti i prohodati . I jedino je jos zafrkano sto bez auta gore ne mozes...ima lijepe voznje .
Last edited by skafiskafsnjak on 28/08/2019 10:37, edited 1 time in total.
User avatar
amidzazeher
Posts: 3080
Joined: 14/04/2011 23:41

#3123 Re: Sarajevska zicara?

Post by amidzazeher »

To je i najvece njesra kod ovih coastera, u ova 2,5 kilometra velike su sanse da ce nekog ispred tebe biti strah i da ce kociti u svakoj krivini. Na kraju se i tebi posere u ceif :evil:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31534
Joined: 16/04/2011 18:46

#3124 Re: Sarajevska zicara?

Post by skafiskafsnjak »

amidzazeher wrote:To je i najvece njesra kod ovih coastera, u ova 2,5 kilometra velike su sanse da ce nekog ispred tebe biti strah i da ce kociti u svakoj krivini. Na kraju se i tebi posere u ceif :evil:
Pa ja sam prvi put nedavno bio....tek na drugoj trecini otprilike sam se opustio, da ne kocim :lol: Vidim lika iza mene leti .... kontam udarit ce me. Pogledam za 10 sec, nema ga... Uspori, saceka da odem i opet...

Ma znas sta , nema neke guzve...tako da, mozes zamoliti njih gore da sacekas malo prije nego krenes.
User avatar
amidzazeher
Posts: 3080
Joined: 14/04/2011 23:41

#3125 Re: Sarajevska zicara?

Post by amidzazeher »

skafiskafsnjak wrote:
amidzazeher wrote:Sorry onda za usklicnik, nije bilo namjere ;)
Jebiga ima i zicara svoje čari, cak i 6sjed je super ali eto da jos ima nesto na vrhu kad dodjes pa da taj dozivljaj upotpuni bilo bi puno bolje.
Onda ova prica za skijaliste gore nigdje veze, mozda bi bolje bilo nesto za sankanje napraviti ali kakvi su, skontali bi da gube povratnu voznju pa bi u jednom pravcu naplacivali 6KM :lol:
Ja sam samo iskreno rekao, bez namjere da ocrnim ikoga. Objekte dole i na vrhu su uredili, ali nije zgrada dovoljna, potrebni su neki sadrzaji . Ne znam....nemam neku zelju opet da se vozim. Eventualno po noci da odem, sigurno je ljepse.

Sestosjed je isto lijepo iskustvo... Ni na Jahorini nema nista kada izadjes na vrh . Ali vidio sam da prave, bice restoran neki za pocetak .
Coaster je ekstra....al Bgm nije jeftino :D Ako izaberes pjeske do gore, dobijes coaster za 10km . Nije ni to losa opcija, ako se zelis malo umoriti i prohodati . I jedino je jos zafrkano sto bez auta gore ne mozes...ima lijepe voznje .
Ma Jahorina je drugi svijet. Uskoro ce i gondolu napraviti, ljudi stalno ulazu u nesto. Naravno moraju te pare nekako i izvuci ali kako sam citao zimska sezona im je bila veoma uspjesna a i ovaj coaster ce unovciti dobro, iako se dosta pise da su karte skupe.
Jebiga ja kazem da su barem neki djeciji park gore na Trebevicu napravili, tobogan, ljuljacke ma bilo sta dok se ne sredi, ovako fakat odes samo eto da mozes sebi reci ”eto bio sam, provozao sam se”
Post Reply