SARAJEVSKA POLICIJA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#651

Post by Svemirski_Jebach »

Ispricavam se za off topic ali da skrenem paznju na ovu sacicu fundamentalista i djecice na drugim temama - vrijeme im je za crtani "Pustolovine Abu Hamze i 40 Talibana" i naravno spavanje. Molio bih da se razmotre demokratske mjere protiv istih.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#652

Post by amrino »

Svemirski_Jebach wrote:Ispricavam se za off topic ali da skrenem paznju na ovu sacicu fundamentalista i djecice na drugim temama - vrijeme im je za crtani "Pustolovine Abu Hamze i 40 Talibana" i naravno spavanje. Molio bih da se razmotre demokratske mjere protiv istih.
"Americka paranoja III" :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#653

Post by Svemirski_Jebach »

amrino wrote:
Svemirski_Jebach wrote:Ispricavam se za off topic ali da skrenem paznju na ovu sacicu fundamentalista i djecice na drugim temama - vrijeme im je za crtani "Pustolovine Abu Hamze i 40 Talibana" i naravno spavanje. Molio bih da se razmotre demokratske mjere protiv istih.
"Americka paranoja III" :D
Ja ne znam ko je paranoican - ja ili onaj ko bi da policija mlati svakog ko ima malo duzu kosu, jer je on potencijalni otimac i razbojnik,

"rizlu imas. licnu kartu nemas" :roll:
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#654

Post by amrino »

Svemirski_Jebach wrote:
amrino wrote:
Svemirski_Jebach wrote:Ispricavam se za off topic ali da skrenem paznju na ovu sacicu fundamentalista i djecice na drugim temama - vrijeme im je za crtani "Pustolovine Abu Hamze i 40 Talibana" i naravno spavanje. Molio bih da se razmotre demokratske mjere protiv istih.
"Americka paranoja III" :D
Ja ne znam ko je paranoican - ja ili onaj ko bi da policija mlati svakog ko ima malo duzu kosu, jer je on potencijalni otimac i razbojnik,

"rizlu imas. licnu kartu nemas" :roll:
"moraces u stanici veceras ti da dremas..." jel tako ide?! :D
umorni
Posts: 248
Joined: 30/10/2006 14:54

#655 we

Post by umorni »

Dva isljednika sa guzovima na stolu i treci iza ledja...

Posle propustanja kroz ruke imas pravo se ogledati u carobnom ogledalu... :D
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#656

Post by black »

SJ spusti loptu malo...
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#657

Post by Svemirski_Jebach »

zasto da ja spustim loptu - pa black vidje li postove dosta ljudi na drugoj temi (pa i na ovoj)? mislim, ima i drugih...
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#658

Post by black »

Svemirski_Jebach wrote:zasto da ja spustim loptu - pa black vidje li postove dosta ljudi na drugoj temi (pa i na ovoj)? mislim, ima i drugih...
ama ima i vazi za sve, ne samo za tebe, vec sam vas opominjao..ne moraju se ruzne rijeci upotrebljavati da bi se diskutovalo
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#659

Post by Svemirski_Jebach »

ok, ja cu se pridrzavati pravila.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#660

Post by mala-i »

svemirski je zvijezda ove teme :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#661

Post by Svemirski_Jebach »

;) naravno...
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#662

Post by JD »

joj koliko ste gluposti napisali to je cudo.


kao prvo ovo nije radila policija po nalogu, nego njih trojica na svoju ruku. to sto su koristili svoj polozaj je samo otezavajuca okolnost. dakle odmah razdvojite ovo od rada policije (oni svakako nista ne rade)

dakle ovo je krivicno djelo premlacivanja, nesto kao ucestvovanje u tuci, samo sto mali nije nikog dohvatio. e sad ko brani ove drotove, licemjeran je, jer da je tako, onda svako ko nadje onog ko mu je nesto ukrao i ubije boga u njemu, ne treba da ocekuje da moze odgovarati za to ??? to po zakonu nije dozvoljeno i tacka

i kao trece, ovi drotovi su ispali samo jos vece picke nego sto jesu, uhvatili nemocnog djecacica da se izivljavaju... sto ne uhvate nekog poznatijeg kriminalca i ubicu pa ga ovako ne premlate i izive se na njemu ?

i na kraju da razrjesimo 2 stvari:

1. NIKAD ali bas NIKAD necete vidjeti ove policajce, niti bilo koje druge, da ovako kaznjavaju neku poznatiju facu u gradu

2. NIKAD ali bas NIKAD ovi policajci, niti bilo koji drugi, se nece truditi kad VAMA neko nesto ukrade ili obije stan ili nanese povrede ili stetu.


p.s. i mene nerviraju ovi narkomancici sto obijaju zbog 10 KM, i ovi sto otimaju mobitele i ostalo, ali brate ako ce SVAKI ovako zavrsiti onda uredu, a ne kad se drotovima nesto privatno ukrade e onda je tu reakcija, a inace ih boli qrac sta god da se desava oko njih.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#663

Post by taxi_driver »

JD wrote:joj koliko ste gluposti napisali to je cudo.


kao prvo ovo nije radila policija po nalogu, nego njih trojica na svoju ruku. to sto su koristili svoj polozaj je samo otezavajuca okolnost. dakle odmah razdvojite ovo od rada policije (oni svakako nista ne rade)

dakle ovo je krivicno djelo premlacivanja, nesto kao ucestvovanje u tuci, samo sto mali nije nikog dohvatio. e sad ko brani ove drotove, licemjeran je, jer da je tako, onda svako ko nadje onog ko mu je nesto ukrao i ubije boga u njemu, ne treba da ocekuje da moze odgovarati za to ??? to po zakonu nije dozvoljeno i tacka

i kao trece, ovi drotovi su ispali samo jos vece picke nego sto jesu, uhvatili nemocnog djecacica da se izivljavaju... sto ne uhvate nekog poznatijeg kriminalca i ubicu pa ga ovako ne premlate i izive se na njemu ?

i na kraju da razrjesimo 2 stvari:

1. NIKAD ali bas NIKAD necete vidjeti ove policajce, niti bilo koje druge, da ovako kaznjavaju neku poznatiju facu u gradu

2. NIKAD ali bas NIKAD ovi policajci, niti bilo koji drugi, se nece truditi kad VAMA neko nesto ukrade ili obije stan ili nanese povrede ili stetu.


p.s. i mene nerviraju ovi narkomancici sto obijaju zbog 10 KM, i ovi sto otimaju mobitele i ostalo, ali brate ako ce SVAKI ovako zavrsiti onda uredu, a ne kad se drotovima nesto privatno ukrade e onda je tu reakcija, a inace ih boli qrac sta god da se desava oko njih.

uhvatili su onog papka u zujevini,pa dobise otkaz.jos su bili na sluzbenoj duznosti,a nije ni snimka bilo.
poenta je ovo,znaci policajci ne smiju tuci,ni na duznosti ni privatno.znaci oni su tukli privatno i dobit ce otkaz.e sad ako meni ukrade neko nesto iz auta i ja ga uhvatim,smijem mu znaci polomiti obje ruke,jer znam da mu policija nista nece.
zivio brat od lepog,njegov sin i bejzbol palica.
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#664

Post by Zox »

Citao sam vas do 9 strane pa mi se vise ne da, samo bih upitao ove koji opravdavaju ili umanjuju brutalnost policajaca visokom stopom SITNOG kriminala zasto je amidzicu H.Silajdzica nakon sto je zatvoren ZBOG UBISTVA MOMKA U RODJENOJ AVLIJI!!! receno od strane te bajne policije "da se ne brine jer je on dobar decko"?
Post Reply