SARAJEVSKA POLICIJA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
freak_with_a_laptop
Posts: 1024
Joined: 12/10/2006 13:01
Location: Kifino selo

#526

Post by freak_with_a_laptop »

zvijerka wrote:
mIRCerka wrote:
JBL wrote:Raza Kubat, majka pretučenog mladića, kaže za "Nezavisne novine" da njen sin nije smio prijaviti ovo krivično djelo, a da ona nije mogla podnijeti krivičnu prijavu jer joj je rečeno da to mora uraditi oštećeni.
Cuj ne smije... Vela havle...
nakon one marisane tebi nije jasno sto nije smio??? vela havle...
Suti majke ti. Nije smio sto ga strah bilo, jeli? Jest, al' u zutom. Svi mi dobro znamo sto on nije izasao, a sad je primoran izaci iza paravana, jer je snimak onog drota dospio u javnost. Belaj trazio, belaj ga snaso'.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#527

Post by mostarac »

zvijerka wrote:znaci neko ko ima dosje ne smije tuzit???
ne nego sto ovaj lik nije odgovarao po pitanju djela iz dosjea. Ne pravi se da ne razumijes
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#528

Post by HomeArt »

Tek sad pogledah snimak. Izgleda da se konacno vraca dobra stara milicija! :D
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#529

Post by SiSaJuMe »

Sta posijes to i uberes. Jedino u svemu ovom je zalosno sto sitnjez ubire plodove, dok niko nesmije krupnije ribe niti pogledat niti sta priupitat. To se zove JEBES OVAKU DRZAVU.
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#530

Post by Edit »

sahan wrote:Tek sad pogledah snimak. Izgleda da se konacno vraca dobra stara milicija! :D
Varas se... onaj nekadasnji udarac pendrekom izazvao bi barem jauk... i tesko da bi ostao na nogama. Meni je neuvjerljivo i njegovo lafo cmizrednje i njihovo lafo udaranje. Otac bi ga bolje izdegencio ...

Cemu sve ovo sluzi, pitam se?
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#531

Post by Stari »

Edit wrote:
Cemu sve ovo sluzi, pitam se?
mislis cemu sluzi ovo sto je milicija istukla onog tipa ...i sve to zajedno snimala? Ili cemu
sluzi ova diskusija?
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#532

Post by Edit »

Stari wrote: mislis cemu sluzi ovo sto je milicija istukla onog tipa ...i sve to zajedno snimala? Ili cemu sluzi ova diskusija?
Zasto je ovo snimano, zasto se tek sad plasira u javnost... je li i ovo samo jedan od djelica u kampanji apsolutnog vezanja ruku policiji...
zvijerka
Posts: 177
Joined: 30/08/2006 12:57

#533

Post by zvijerka »

mostarac wrote:
zvijerka wrote:znaci neko ko ima dosje ne smije tuzit???
ne nego sto ovaj lik nije odgovarao po pitanju djela iz dosjea. Ne pravi se da ne razumijes
on ako nije odgovarao nije odogovaro pred sudom, na policiji je da ga preda sudu, kao i da preda njegovu prijavu tj tuzbu...s tim sto bi u ovom slucaju prijavu podnio onima koji su ga marisali i bez obzira da li je odgovorao za ono sto je ucinio to to mu ne oduzima pravo da tuzi, znam da to znas.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#534

Post by Liberalism »

Svaka cast ovima sto opravdavaju policiju.

Mogli ste usput opravdavati mladicevu policiju koja je do smrti tukla Bosnjacke zene i djecu jer su trazili odgovor na pitanje gdje su vam ocevi i sinovi.


Svaka cast.
zvijerka
Posts: 177
Joined: 30/08/2006 12:57

#535

Post by zvijerka »

freak_with_a_laptop wrote:
zvijerka wrote:
mIRCerka wrote: Cuj ne smije... Vela havle...
nakon one marisane tebi nije jasno sto nije smio??? vela havle...
Suti majke ti. Nije smio sto ga strah bilo, jeli? Jest, al' u zutom. Svi mi dobro znamo sto on nije izasao, a sad je primoran izaci iza paravana, jer je snimak onog drota dospio u javnost. Belaj trazio, belaj ga snaso'.
hajd razmisli o ovom sto si napisala...ali dobro razmisli....
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#536

Post by Stari »

Edit wrote:Zasto je ovo snimano, zasto se tek sad plasira u javnost... je li i ovo samo jedan od djelica u kampanji apsolutnog vezanja ruku policiji...
uh...vjerovatno sam lose informisan...ali meni izgleda kao da kameru drzi upravo jedan od milicionera. Radilo bi se, ako te ispravno razumijem, u tom slucaju o zavjeri koja premasuje moje sposobnosti poimanja svijeta i okoline.
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#537

Post by Edit »

Liberalism wrote:Svaka cast ovima sto opravdavaju policiju.
Mogli ste usput opravdavati mladicevu policiju koja je do smrti tukla Bosnjacke zene i djecu jer su trazili odgovor na pitanje gdje su vam ocevi i sinovi.
Svaka cast.
Ne, ne opravdavam mladicevu policiju.
A ti izjednacavas bosnjacke zene i djecu sa kriminalcima?

:shock:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#538

Post by mIRCerka »

O TITO MILI DRAGI...kupih sad novine kad Alcho na naslovnici...kad ono Alcho prebijen.. malo me zbunilo prezime njegove majke...
nebitno :D

Tek sad pocinje cirkus, IBCelo je kum jednom od njegove mladje brace...

kupite kokice, sljemove na glavu, IT'S SHOWTIME!
:lol:
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#539

Post by Liberalism »

Edit wrote:
Liberalism wrote:Svaka cast ovima sto opravdavaju policiju.
Mogli ste usput opravdavati mladicevu policiju koja je do smrti tukla Bosnjacke zene i djecu jer su trazili odgovor na pitanje gdje su vam ocevi i sinovi.
Svaka cast.
Ne, ne opravdavam mladicevu policiju.
A ti izjednacavas bosnjacke zene i djecu sa kriminalcima?

:shock:
neznam gdje si to procitao.

Policija je tukla osobu x na onom snimku

Mladiceva policija je tukla u ratu.

Ima li neke razlike?

Sutrta bi ti neki mladicev krvnik rekao da je i on tukao kriminalce. mislis da su mladicevi vojnici mislili da glave odkudaju svecima?

najlakse je opravdanje ubio sam ga kriminalac je. Onda svako svakoga moze zgaziti i reci sta ima veze svakako je kriminalac. Kriminalac je osoba samo ona koju sud osudi. Ili ste vi izmislili neka nova pravila?

A kao fol zgrazavao se narod gledajuci Put u Gvantanamo.....
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#540

Post by BHG »

njega prebise jer je NJIMA NJIHOV pancir neko ukro..pa je njih osramotio...a kad nekom od nas obiju auto, stan, zbodu nekog od nas nozem, zgaze nekog od nas na ulici, itd. onda im nece ni dlaka s glave falit....e jebem ja takvu policiju i drzavu u kojoj oni cuvaju red... :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#541

Post by mIRCerka »

Jaguar84 wrote:
mIRCerka wrote:O TITO MILI DRAGI...kupih sad novine kad Alcho na naslovnici...kad ono Alcho prebijen.. malo me zbunilo prezime njegove majke...
nebitno :D

Tek sad pocinje cirkus, IBCelo je kum jednom od njegove mladje brace...

kupite kokice, sljemove na glavu, IT'S SHOWTIME!
:lol:
Mirci koje novine? :D Ah pa tata mu je u ratu imao cisternu vode pa se celo u nikole tesle kupao na plocniku,ali ga je izgleda odjebo jer mu je tata(ocuh danas najvaci jad i kokuz)ali nebitno,stvarno idemo iz krajnosti u krajnost i naglabamo i ponavljamo se.......Sun is shining!!!!Weather is sweet,make you wanna move and dancing......
Ja iskoristila lijepo vrijeme pa sa medjedom otisla na kafu, da prosetam nove suncane cvike :D i kupila AS, jer otkako izlazi AS bojkotujem Avaz :D
samo kupujem express, volim tracheve a i tamo imaju humanitarnu rubriku u kojoj i nadjoh dedu Mehu..

:D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#542

Post by Stari »

mislis da su mladicevi vojnici mislili da glave odkudaju svecima?
Zivo se nadam da ovo krivo tumacim ...ali izgleda ti zivis u ubijedjenju da tipovi u Omarskoj, Keratermu, Brckom, Srebrenici, ...bili ubijedjeni da likvidiraju kriminalce....Moram te malo ispraviti u tom slucaju.

Ti tipovi onomad ...su mozda mogli pogresno vjerovati ...da su ljudi koje ubijaju Turci....no nisu mogli biti ubjedjeni da je biti Turcin ....zlocin
auto de fe
Posts: 76
Joined: 05/04/2006 17:04
Location: Sarajevo-Beograd
Contact:

#543

Post by auto de fe »

mIRCerka wrote:O TITO MILI DRAGI...kupih sad novine kad Alcho na naslovnici...kad ono Alcho prebijen.. malo me zbunilo prezime njegove majke...
nebitno :D

Tek sad pocinje cirkus, IBCelo je kum jednom od njegove mladje brace...

kupite kokice, sljemove na glavu, IT'S SHOWTIME!
:lol:
Znaci,payback time.Sad je red na drota da se skida ili grijesim?
Mr_M
Posts: 383
Joined: 16/07/2005 17:36

#544

Post by Mr_M »

Sta da kazem za te divljake, nego da su majmuni.
Vidim ima ovdje nekih koji odobravaju ovakav nacin ponasanja policije, kazu kako treba protiv lopova i slicno, medjutim da je ovaj bio neki malo "veci" lopov, ne bi ga ni poprijeko pogledali, a kamoli tukli i nesto slicno. U policiji ima dosta idiota, koji misle da se bogovi nad sitnim narodom, kada imaju uniformu. Sta npr. danas sutra necije djete od ovih sto opravdavaju ovakav nacin postupanja bude greskom osumnjicena za neku kradju ili slicno, pa na njega naidju kreteni poput ovih policajaca i ponasaju se prema njemu, kao prema ovom jadniku na snimku. Da li bi i dalje odobravali ovakav nacin rada policije?
Smatram da im treba minimaln dati 2-3 godine zatvora, da se nauce pameti.
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#545

Post by chinese_water »

Ma ljudi... ova grupica drotova vec odavno se vrti po Sarajevu i radi krivicna djela, mene su jednom vezali u dzipu, oduzeli mi travu,vozikali se i ispusili svu travu koju su mi uzeli te me nakon toga izbacili iz dzipa uz koju modricu, nista strasno, dobro sam prosao...i da ... strasno vole da gledaju tude chune... ne znam jel' im to fetish, al' ovo je odokativno dvadeseta osoba za koju saznajem da su mu skinuli gace...
Sastali se, sastali se drotovi na brijegu, nasli racku nasli racku zatrpan u snijegu
pa u njega pusu, ne bi li mu povratili dusu :D :D

Vrijeme im je bilo da prestanu sa svojim kriminalnim radnjama. A oni koji hoce miliciju,neka puste ovakvu miliciju da im bdi nad djecom, neka njihovoj djeci skidaju gace, neka njihovoj djeci nanose teske tjelesne povrede, a mi koji zelimo svoja prava...neka nas puste sa svojim krvolocnim ideologijama neka idu u Irak,Egipat itd... nek im tamo djeci guraju zeljezne cijevi u anus
Ja nekako vise volim svoja prava...

I da... jako su inteligentni...
Ustvari, ko bi ovako nesto snimao osim DROTA?

All Cops Are Bastards
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#546

Post by rashid »

Jaguar84 wrote:
urbanagerila wrote:Zujevina II
Opet murija najeba zbog hljebovanja dilera ... ovaj put sitnog ..... Daklem postavljam pitanje: Ako se ne moze u kraj stati velikim dilerima (Nisko), a vidim sad ni ovim malim (doticni djecak sa Jezera koji valja speed i skunk) a uz ovako truli pravosudni sistem jel treba da se naoruzamo pa da sami rjesavamo svoje probleme. Demokratija je stigla u nase krajeve a mi smo nespremni .... Ovakve stvari se desavaju i u svim razvijenijim demokratijama i ulaze u domen "SOP" Standard Operational Procedures za dobijanje bitnih informacija .... :D
eh molim te,momak nije diler vec je narkoman,momak je bio moj ratni drug sve dok nije poceo da se bode,momak je sitni lopov,momak je ibacen iz svoje kuce,stari mu je stari sarajevski muljator.Momak je sa Mejtasa,i neznam sta da je uradio ovo je ko da su cetnici opet u Sarajevu.Ja sam se sokirao,nemam kontakta sa njim 5-6 godina jer je skrenuo drugim pute ali zar je ovo policija?Pa zar momka od svojih 60 kila oni ovako da muce(ovo nije nista drugo nego mucenje!!)Pa ljudi zapitajmo se malo u kakvom to mi gradu zivimo?Dok jebeni politicari i ini ministri kradu ko ludi,dok se u gradu valjaju kile koke,heroina,i ostalog smeca oni zmire.Dok u gradu kauboji prolaze na crveno,razbijaju kafane,reketare oni ovako.Dok ljude nemaju sta da jedu zbog garniture koje mi je DOSTA,oni ovako?Jebem ja ovaj grad,za mene je umro 1996
Ja samo kazem, da treba negdje poceti ... pa tvoj drug, pa nadalje. Grad nije umro, nego je postao leglo kukavickih ljudi.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#547

Post by Liberalism »

Stari wrote:
mislis da su mladicevi vojnici mislili da glave odkudaju svecima?
Zivo se nadam da ovo krivo tumacim ...ali izgleda ti zivis u ubijedjenju da tipovi u Omarskoj, Keratermu, Brckom, Srebrenici, ...bili ubijedjeni da likvidiraju kriminalce....Moram te malo ispraviti u tom slucaju.

Ti tipovi onomad ...su mozda mogli pogresno vjerovati ...da su ljudi koje ubijaju Turci....no nisu mogli biti ubjedjeni da je biti Turcin ....zlocin
Svejedno sta su mislili. To je primjer koji bi trebao reci ne mlatis nekoga za koga mislis da je dobar.

Sustina je u postupku policajca. Bez obzira ko je bio ona osoba i sta ta osoba uradila, reakcija policije je zivi uzas. Policajci su mucili osobu i to je svima jasno. Niko ne smije da muci bilo koju osobu i civilizacijski ako mi prihvatamo mucenje onda smo mi divljaci. Ako ti ne smeta mucenje ove osobe, kako moze da ti smeta mucenje druge osobe?

Ko opravdava postupak policije na ovom primjeru, opravdava i svako drugo mucenje.

najezim se kad citam vase komentare i pomislim da vam je prikriveno zao sto policajci nisu na licu mjesta ubili ili rascerecili onog momka. jer mala je granica bila.

Pitam se kakvi ste vi ljudi.

zato se i koristim primerima iz proslog rata, jer ako vam je drago mucenje onog momka isti ste kao radikalni srbi koji su na isti nacin komentarisali mucenje i masovno klanje bosnjaka.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#548

Post by mIRCerka »

Liberalism wrote:
Stari wrote:
mislis da su mladicevi vojnici mislili da glave odkudaju svecima?
Zivo se nadam da ovo krivo tumacim ...ali izgleda ti zivis u ubijedjenju da tipovi u Omarskoj, Keratermu, Brckom, Srebrenici, ...bili ubijedjeni da likvidiraju kriminalce....Moram te malo ispraviti u tom slucaju.

Ti tipovi onomad ...su mozda mogli pogresno vjerovati ...da su ljudi koje ubijaju Turci....no nisu mogli biti ubjedjeni da je biti Turcin ....zlocin
Svejedno sta su mislili. To je primjer koji bi trebao reci ne mlatis nekoga za koga mislis da je dobar.

Sustina je u postupku policajca. Bez obzira ko je bio ona osoba i sta ta osoba uradila, reakcija policije je zivi uzas. Policajci su mucili osobu i to je svima jasno. Niko ne smije da muci bilo koju osobu i civilizacijski ako mi prihvatamo mucenje onda smo mi divljaci. Ako ti ne smeta mucenje ove osobe, kako moze da ti smeta mucenje druge osobe?

Ko opravdava postupak policije na ovom primjeru, opravdava i svako drugo mucenje.

najezim se kad citam vase komentare i pomislim da vam je prikriveno zao sto policajci nisu na licu mjesta ubili ili rascerecili onog momka. jer mala je granica bila.

Pitam se kakvi ste vi ljudi.

zato se i koristim primerima iz proslog rata, jer ako vam je drago mucenje onog momka isti ste kao radikalni srbi koji su na isti nacin komentarisali mucenje i masovno klanje bosnjaka.
izvini, ali mijesas kruske i jabuke i nema potreb da radi Aldina uvlacis SREBRENICU po ko zna koji put u ko zna koju diskusiju.

Trojica policajaca su imenovani u ASu, Aldin je svoje ispricao, zasto on prijavio nije - to zna samo on, a sto nije prijavljeno nije se ni desilo.
Zasto je njegova mama isla od teretane do teretane i ljudima uyimala mobitele dok nije dosla do ovog snimka? I zasto Aldin "strahuje od odmazde"?
Zasto sad ja trebam strahovati u odlasku u Terranovu, koja je na 20 metara od mjesta gdje on izlazi?
U stvari, ja ne moram strahovati, meni nikad nista nazao ucinio nije, ali isto tako je Mirnes Memisevic nekome zlatan djecak, a mene psihicki u crno zavio, i sta sad?

I majke ti, prekini uvlaciti rat i ratne primjere u ovaj slucaj.
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#549

Post by urbanagerila »

Mladjahni nam glumac kako svatih pastorce od Seje Kubata iako nema direktne krvne linije s njim da bi se uspostavila genetska linija uzroka kriminogenog ponasanja. Vjerujem da je i "samo" odgoj bio dovoljan da ponudi dovoljan razlog za devijantno ponasanje mladjahnog glumca .... Za one koji su malo bolje upuceni u desavanja i prilike iz sarajevske subkulture i kriminalnih krugova samo prezime daje dovoljno opravdanje za hljebovanje ... :D

Imam osjecaj da ce ovo biti samo epizoda u seriji ... ko sto rece mirci treba kupit kokice .... :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#550

Post by mIRCerka »

urbanagerila wrote:Mladjahni nam glumac kako svatih pastorce od Seje Kubata iako nema direktne krvne linije s njim da bi se uspostavila genetska linija uzroka kriminogenog ponasanja. Vjerujem da je i "samo" odgoj bio dovoljan da ponudi dovoljan razlog za devijantno ponasanje mladjahnog glumca .... Za one koji su malo bolje upuceni u desavanja i prilike iz sarajevske subkulture i kriminalnih krugova samo prezime daje dovoljno opravdanje za hljebovanje ... :D

Imam osjecaj da ce ovo biti samo epizoda u seriji ... ko sto rece mirci treba kupit kokice .... :D
kokice i sljem, vazda nevini nagrabuse...

Evo pise u ASu (Aldin dao exkluzivnu izjavu) da su ga tukli od Dalmatinske do Poljina, a od batina se on dezorijentisao i skontao da je na NAhorevu.
Nebitno.

Samo bi bilo glupo da se sad njegova familija pocne svetiti, pa krenu familije drotova, jer cemo onda imati Siciliju na Mejtasu.
Last edited by mIRCerka on 05/02/2007 14:38, edited 1 time in total.
Post Reply