Sarajevo X komentari

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Rajvosa26
Posts: 135
Joined: 02/04/2010 08:39

#1 Sarajevo X komentari

Post by Rajvosa26 »

Zanima me, zasto na administratori na komentarima, na Sarajevo x-u, na jedan jako cudan nacin upravljaju njima. Mislim na to da ce izbrisati neke jako bezazlene komentare na bezazlene clanke, a na pojedinim, posebno politickim clancima, puste da dodje do masovnog vrijedjanja, prijetnji, i drugih stvari da ti se zeludac izvrne, tj. svega zapravo sto stoji da je zabranjeno i da ce biti izbrisano.

Pitanje je prosto jednostavno. Zasto?
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2 Re: Sarajevo X komentari

Post by mrtva kokoš »

da bude zanimljivije, joj tebe... znas li ti da se vijesti na portalu citaju zbog komentara :roll: :mrgreen:
Rajvosa26
Posts: 135
Joined: 02/04/2010 08:39

#3 Re: Sarajevo X komentari

Post by Rajvosa26 »

Splinter wrote:da bude zanimljivije, joj tebe... znas li ti da se vijesti na portalu citaju zbog komentara :roll: :mrgreen:

Sve to stoji, razumijem ja to, ali kako bih ti rekao, u situaciji koja je vjerovatno najteza jos od kraja rata, gdje je sve zategnuto, puste da se vrijedja na osnovu religije, da se vrijedja na osnovi politickih uvjerenje ili cak da se vrijedjaju mrtvi. Mislim da je postalo sve jako nemoralno, bez nekih osnovnih principa. I kao sto sam napisao, krsi se sve ono sto je unaprijed napomenuto da se ne smije raditi. To sto neko napise, je.b.em ti fam.i.....a ne napise jeb...mislim u cjelini, ne mijenja smisao recenog.
Rajvosa26
Posts: 135
Joined: 02/04/2010 08:39

#4 Re: Sarajevo X komentari

Post by Rajvosa26 »

Kratko receno, bacaju ulje na vatru.
sarajevsko_pivo
Posts: 3464
Joined: 27/07/2009 16:22

#5 Re: Sarajevo X komentari

Post by sarajevsko_pivo »

Gdje nestao McDonalds thread?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#6 Re: Sarajevo X komentari

Post by plain vanilla »

Rajvosa26 wrote:Zanima me, zasto na administratori na komentarima, na Sarajevo x-u, na jedan jako cudan nacin upravljaju njima. Mislim na to da ce izbrisati neke jako bezazlene komentare na bezazlene clanke, a na pojedinim, posebno politickim clancima, puste da dodje do masovnog vrijedjanja, prijetnji, i drugih stvari da ti se zeludac izvrne, tj. svega zapravo sto stoji da je zabranjeno i da ce biti izbrisano.

Pitanje je prosto jednostavno. Zasto?
posalji mail portalu s tim pitanjima...ovo je forum
sarajevsko_pivo wrote:Gdje nestao McDonalds thread?
na pdf Bez cenzure
Rajvosa26
Posts: 135
Joined: 02/04/2010 08:39

#7 Re: Sarajevo X komentari

Post by Rajvosa26 »

plain vanilla wrote:
Rajvosa26 wrote:Zanima me, zasto na administratori na komentarima, na Sarajevo x-u, na jedan jako cudan nacin upravljaju njima. Mislim na to da ce izbrisati neke jako bezazlene komentare na bezazlene clanke, a na pojedinim, posebno politickim clancima, puste da dodje do masovnog vrijedjanja, prijetnji, i drugih stvari da ti se zeludac izvrne, tj. svega zapravo sto stoji da je zabranjeno i da ce biti izbrisano.

Pitanje je prosto jednostavno. Zasto?
posalji mail portalu s tim pitanjima...ovo je forum
sarajevsko_pivo wrote:Gdje nestao McDonalds thread?
na pdf Bez cenzure
Izvini molim te, mislio sam mozda cuti razlicita misljenja, mozda prodiskutovati o tome.
Kako sam samo glup, nisam bas shvatio svrhu foruma, jer vidim ti imas 39483636 komentara a ja samo 32, pa se vjerovatno mnogo bolje razumijes.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8 Re: Sarajevo X komentari

Post by plain vanilla »

Rajvosa26 wrote:
Izvini molim te, mislio sam mozda cuti razlicita misljenja, mozda prodiskutovati o tome.
Kako sam samo glup, nisam bas shvatio svrhu foruma, jer vidim ti imas 39483636 komentara a ja samo 32, pa se vjerovatno mnogo bolje razumijes.
da, razumijem se bolje, jer svako malo neko otvori temu o portalu, a moderacija zakljuca i kaze ono sto sam ja tebi rekla..da treba poslati mail portalu ako imas neku primjedbu, komentar, sugestiju, pohvalu i sl
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#9 Re: Sarajevo X komentari

Post by ladyblue18 »

Forum je odvojen od portala, evo po 100ti put da ponovim.

Sve primjedbe, pohvale, komentare, sugestije saljite na mail portala.
Locked