SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#32651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Kad ti ostani tragovi druge u autu a ti misliš da si sve sklonio

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190724019
User avatar
liaar
Posts: 3780
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#32652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by liaar »

Al' kae reko joj da hoće za Bajram kod svojih :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#32653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/50 ... -snaga-bih

šta kažeš karanana? bi l' se usudio? ako nisi dobar izroka te :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#32654 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Provincijske labrnje koje sudeci po sadrzini koju objavljuju na FB nisu uspjeli se posebno istaci u drustvu osim po nazadnim ispadima...a uz to mackica radi u OsBIh i vjerovatno zahvaljujuci steli nece ostati bez posla...ne zbam samo ko je tako zaglupljenu i ogranicenu uposlio da radi takav posao...umislila mackica neke fancy fazone
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#32655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

za argumentovanu raspravu je jako bitno da imamo slike i da ne moramo gatati je li dobra ili nije :thumbup:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#32656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Guadalajara »

JThomas wrote:za argumentovanu raspravu je jako bitno da imamo slike i da ne moramo gatati je li dobra ili nije :thumbup:
:mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#32657 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

JThomas wrote:za argumentovanu raspravu je jako bitno da imamo slike i da ne moramo gatati je li dobra ili nije :thumbup:
Dovoljno je posjetiti profil doticne i uvjeriti se u kočinu negativnog eksponiranja jedne pripadnice osbih
Da se sutra go hodza slika i stavlja na fejzbuk bilo bi milijardu komentara kako to nije orimjereno...prema tome drustvene mreze danas poprilicno govore o ljudima kako se ponasaju
Obicnim funjarama se pridaje oaznja i proteziraju se u drustvu i u segmentima zivota cak dolaze u drzavne strukture i sutra trebaju brinuti o nama
Da je ona drzava ne bi ivakva škija ni bila u vojski vec bi hale glancala po kafanama
User avatar
konektovan
Posts: 39871
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#32658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

JThomas wrote:za argumentovanu raspravu je jako bitno da imamo slike i da ne moramo gatati je li dobra ili nije :thumbup:
Dobra je, nema govora, dobra, al' zato u vugla..... :mrgreen:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#32659 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Jedna osoba fizički je napala dvojicu policajaca tokom kontrole saobraćaja u naselju Hadžići kod Sarajeva.

Ove informacije za Radiosarajevo.ba potvrdila je glasnogovornica MUP-a Kantona Sarajevo Suvada Kuldija

"Povrijeđen je jedan policajac koji je upućen na KUM kako bi se utvrdilo o kojem stepenu povreda se radi", kazala je.

Kuldija je dodala i da je jedna osoba uhapšena.

Motivi napada za sada nisu poznati, a više informacija bit će poznato kasnije.
User avatar
Janjicar
Posts: 5443
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#32660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Janjicar »

O'zone wrote:
Jedna osoba fizički je napala dvojicu policajaca tokom kontrole saobraćaja u naselju Hadžići kod Sarajeva.

Ove informacije za Radiosarajevo.ba potvrdila je glasnogovornica MUP-a Kantona Sarajevo Suvada Kuldija

"Povrijeđen je jedan policajac koji je upućen na KUM kako bi se utvrdilo o kojem stepenu povreda se radi", kazala je.

Kuldija je dodala i da je jedna osoba uhapšena.

Motivi napada za sada nisu poznati, a više informacija bit će poznato kasnije.
https://zurnal.info/novost/22278/zuka-a ... qapuAnwNVo


Što ovakve policija na šamara ? A jah ne smije.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#32661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

znaš ti ko sam ja hoćeš li bez posla da ostaneš...

kakve batine, bolje jedan metar pritvora da se strasti smire i razmisli o postupcima...ali nije problem samo u njemu, nego u cijelom "patriotskom" diskursu i sistemu vrijednosti. nije on napao policajca nego šapku :mrgreen: zatvarate heroje, branioce a četnici kolo vode...
User avatar
Janjicar
Posts: 5443
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#32662 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Janjicar »

JThomas wrote:znaš ti ko sam ja hoćeš li bez posla da ostaneš...

kakve batine, bolje jedan metar pritvora da se strasti smire i razmisli o postupcima...ali nije problem samo u njemu, nego u cijelom "patriotskom" diskursu i sistemu vrijednosti. nije on napao policajca nego šapku :mrgreen: zatvarate heroje, branioce a četnici kolo vode...
Pade mi na um opšta ekstaza forumaša na onaj video šamaranja momka na Baščaršiji pa rekoh da im malo nabijem na nos...
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#32663 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Janjicar wrote:
O'zone wrote:
Jedna osoba fizički je napala dvojicu policajaca tokom kontrole saobraćaja u naselju Hadžići kod Sarajeva.

Ove informacije za Radiosarajevo.ba potvrdila je glasnogovornica MUP-a Kantona Sarajevo Suvada Kuldija

"Povrijeđen je jedan policajac koji je upućen na KUM kako bi se utvrdilo o kojem stepenu povreda se radi", kazala je.

Kuldija je dodala i da je jedna osoba uhapšena.

Motivi napada za sada nisu poznati, a više informacija bit će poznato kasnije.
https://zurnal.info/novost/22278/zuka-a ... qapuAnwNVo


Što ovakve policija na šamara ? A jah ne smije.
Sto ne mogu ovih boraca sa bordelima i kafanama....samo katanac za ovakvu oloscinu
Jebe me se sta je bio u ratu kad u miru se pisa po normalnom svijetu
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#32664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by emko1234 »

90% naših drotova i jest samo za išamarat od ovakvih likova.
Kulturan, normalan i odmjeren policajac ne može doći u ovu situaciju.

-Dobar dan,
-Dobar dan, može li malo vozačka i saobraćajna
-Halo, znaš ti ko sam ja?
-Ne znam gospodine, ali znat ću kad mi date dokumenta. Zaustavljeni ste zbog prekoračenja brzine. Radar vas je snimio tu i tu. Kazna po zakonu je ta i ta, nalog možete prihvatiti lično svojim potpisom ili vam može biti poslan na adresu.
-neš ti meni kaznu pisati, ja sam taj i taj
-vi ste drzavljanin bosne i hercegovine, a ja sam organ izvrsne vlasti i kao takav obavljam posao za koji sam plaćen. Ime mi je tako i tako, ukoliko imate primjedbi na moj rad možete se obratiti tu i tu.

Odmaknes se, napises nalog i mrs.
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#32665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

emko1234 wrote:90% naših drotova i jest samo za išamarat od ovakvih likova.
Kulturan, normalan i odmjeren policajac ne može doći u ovu situaciju.

-Dobar dan,
-Dobar dan, može li malo vozačka i saobraćajna
-Halo, znaš ti ko sam ja?
-Ne znam gospodine, ali znat ću kad mi date dokumenta. Zaustavljeni ste zbog prekoračenja brzine. Radar vas je snimio tu i tu. Kazna po zakonu je ta i ta, nalog možete prihvatiti lično svojim potpisom ili vam može biti poslan na adresu.
-neš ti meni kaznu pisati, ja sam taj i taj
-vi ste drzavljanin bosne i hercegovine, a ja sam organ izvrsne vlasti i kao takav obavljam posao za koji sam plaćen. Ime mi je tako i tako, ukoliko imate primjedbi na moj rad možete se obratiti tu i tu.

Odmaknes se, napises nalog i mrs.
Hahah pa takvi dobiju sljagu kad se umiljavaju olosu i pizde pricu
Eto ti znas kako se postupa sa kupler majstorima bolje od policije i ti znas kako je doslo do obracuna...takve sirove seljacine umisljene odmah nasrcu cim ih zaustavi policija
Samo bagru po kratkom postupku ubiti od batina na licu mjesta pa im saopstiti sto su zaustavljeni
Lafo armija lafo pizda materina
Isto onaj Bulbul nazovi ratnik sa bordelom na Dobrinji
Policija olos koja divlja sa svojim konzervama treba da zaustavlja i sa fantomkama da radi i naoruzani do zuba a ne nekakvo manekenstvo i zajebancije u uniformama iz sanđaka
Nema diskusije samo slika sa radara i mars u piccku maternu
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#32666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by emko1234 »

vjeshalica wrote:
emko1234 wrote:90% naših drotova i jest samo za išamarat od ovakvih likova.
Kulturan, normalan i odmjeren policajac ne može doći u ovu situaciju.

-Dobar dan,
-Dobar dan, može li malo vozačka i saobraćajna
-Halo, znaš ti ko sam ja?
-Ne znam gospodine, ali znat ću kad mi date dokumenta. Zaustavljeni ste zbog prekoračenja brzine. Radar vas je snimio tu i tu. Kazna po zakonu je ta i ta, nalog možete prihvatiti lično svojim potpisom ili vam može biti poslan na adresu.
-neš ti meni kaznu pisati, ja sam taj i taj
-vi ste drzavljanin bosne i hercegovine, a ja sam organ izvrsne vlasti i kao takav obavljam posao za koji sam plaćen. Ime mi je tako i tako, ukoliko imate primjedbi na moj rad možete se obratiti tu i tu.

Odmaknes se, napises nalog i mrs.
Hahah pa takvi dobiju sljagu kad se umiljavaju olosu i pizde pricu
Eto ti znas kako se postupa sa kupler majstorima bolje od policije i ti znas kako je doslo do obracuna...takve sirove seljacine umisljene odmah nasrcu cim ih zaustavi policija
Samo bagru po kratkom postupku ubiti od batina na licu mjesta pa im saopstiti sto su zaustavljeni
Lafo armija lafo pizda materina
Isto onaj Bulbul nazovi ratnik sa bordelom na Dobrinji
Policija olos koja divlja sa svojim konzervama treba da zaustavlja i sa fantomkama da radi i naoruzani do zuba a ne nekakvo manekenstvo i zajebancije u uniformama iz sanđaka
Nema diskusije samo slika sa radara i mars u piccku maternu
Sticajem okolnosti, vidio sam kako policija postupa na Zapadu a imao sam prilike i biti zaustavljen od te iste policije. Strogo profesionalan i odmjeren pristup, a prije svega vrlo kulturan.
Kad ove naše kljusine bez zuba sa stomačinama i raskopčanim košuljama normalnog čovjeka zaustave, iziritiraju ga pokušajem da iskamče 10-20 maraka.
Awakened
Posts: 574
Joined: 19/08/2013 03:33

#32667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Awakened »

Ljudi, izvinite ako nije mjesto na ovoj temi, ali zna li iko sta se desava sa alarmima vec nekoliko noci na C. Vili? To je toliko glasno i toliko dugo traje da je nomoguce spavati. Tacno mi zao ljudi sa malom djecom.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#32668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by pici »

Image

upucaj me ajla tvoj sam :izet:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#32669 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Banned user for reason “”
» vjeshalica

7 dana

Banned user for reason “”
» strong69

15 dana
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#32670 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tempuser »

emko1234 wrote:90% naših drotova i jest samo za išamarat od ovakvih likova.
Kulturan, normalan i odmjeren policajac ne može doći u ovu situaciju.

-Dobar dan,
-Dobar dan, može li malo vozačka i saobraćajna
-Halo, znaš ti ko sam ja?
-Ne znam gospodine, ali znat ću kad mi date dokumenta. Zaustavljeni ste zbog prekoračenja brzine. Radar vas je snimio tu i tu. Kazna po zakonu je ta i ta, nalog možete prihvatiti lično svojim potpisom ili vam može biti poslan na adresu.
-neš ti meni kaznu pisati, ja sam taj i taj
-vi ste drzavljanin bosne i hercegovine, a ja sam organ izvrsne vlasti i kao takav obavljam posao za koji sam plaćen. Ime mi je tako i tako, ukoliko imate primjedbi na moj rad možete se obratiti tu i tu.

Odmaknes se, napises nalog i mrs.
Moglo bi to tako da prosjecan drot prasinar (ne mislim na ovog konretno) nije na gazdinom platnom spisku za dzabne kafe, obroke itd itd, a da zauztvrat ne zmiri na nepropisna parkiranja, remecenje JRiM i slicne discipline i gazda navikao na povlasteni rezim pa kad ga zaustave ovi sto ga ne znaju belaj.
O njima nemaju puno bolje misljenje ni njihove kolege iz drugih sektora, podrska, SPJ itd. Bio sam svjedok kad je neka tuka iz MUP HNK bukvalno iz kafane regulisala neku zabranu prolaza dok nije naletila na rundav nos jednog od ovih spomenutih koji je pri tome bio u uniformisanom autu i po cinu jako visoko iznad nje.
User avatar
korijal
Posts: 74
Joined: 12/11/2010 10:49

#32671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by korijal »

Ne znam gdje da objavim pa ću ovdje, nadam se da će neko prepoznati lopova. Lopov od početka klipa pa do neke 19. sekunde pokušava vjerovatno da prereže sajlu.

Last edited by korijal on 27/07/2019 09:28, edited 1 time in total.
User avatar
video
Posts: 6758
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#32672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by video »

korijal wrote:Ne znam gdje da objavim pa ću ovdje, nadam se da će neko prepoznati lopova.
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#32673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

:thumbup:

Onu curu,Ajlu sto je ranila muza,ne zalim ni sekunde, znaci 30 godina u vojsci 5, a vec odradila 2x ture u Afagnistanu.Sto znaci, da je onaj tip sigurno kreten,nasilnik, al'ona Bogovsku jaku stelu,i vezu ,cim je do 30 odradila 2x ture u mirovnoj misiji,pa je malo osiona,puna sebe i nadmena,ni ona nije bas 100% fair play,prije ces dobiti 10.000km na kladionici,nego do 30 odraditi 2 mirovne misije
User avatar
Haris.ba
Posts: 24169
Joined: 08/09/2005 20:08

#32674 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

Zato sto je imala stelu za dvije ture u misiju onda je osiona i nadmena?

Kakve su ovo projekcije?

Nego, meni nije jasno je li ona njemu prijetila da ce ga ubiti pa ostade u pritvoru da ne ponovi pokusaj ubistva?

Bolje i da mediji nisu nista u javnost obavjestavali kad ne znaju obavjestiti.

Znam da ni policija ni sud ne zeli da uvede pravo na saoodbranu jer vise vole da zavisino od njih, ali daleko je pokusaj ubistva od pa i prekoracenja nuzbe odbrane.

I nije mi jasno kako pokusaj ubistva. Ja da sam vojnik nikako ne bih mogao razumiti da me neko moze optuziti za pokusaj ubistva. Bilo bi me stid.
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#32675 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Haris.ba wrote:Zato sto je imala stelu za dvije ture u misiju onda je osiona i nadmena?

Kakve su ovo projekcije?

Nego, meni nije jasno je li ona njemu prijetila da ce ga ubiti pa ostade u pritvoru da ne ponovi pokusaj ubistva?

Bolje i da mediji nisu nista u javnost obavjestavali kad ne znaju obavjestiti.

Znam da ni policija ni sud ne zeli da uvede pravo na saoodbranu jer vise vole da zavisino od njih, ali daleko je pokusaj ubistva od pa i prekoracenja nuzbe odbrane.

I nije mi jasno kako pokusaj ubistva. Ja da sam vojnik nikako ne bih mogao razumiti da me neko moze optuziti za pokusaj ubistva. Bilo bi me stid.
Mozda se necu najbolje izraziti,ali osobe koje nose uniformu,policija i vojska ,kad koriste vatreno oruzje im je u ovakvim situacijama,veliki minus, ima to nesto u zakonima,kao visoko obucene osobe,zakon u ovoj situaciji nije na strani ove djevojke+ ako onaj tip nadje jakog advokata moze traziti PTSP vjestacenje ici na tu varijantu,pojacan stres, ipak 2x ture ,moze ici na tu varijantu i vjestacenja....naravno sad ce mi forumashi napasti i slicno,ali volio bih da neko odgovori na post ko je bio u Afganistanu,i pojacan nivo stresa
Post Reply