SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

mali_balon
Posts: 11364
Joined: 12/09/2012 09:57

#28151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Ne znam gdje da pisem, na koju temu kontam ovdje da napisem jer ce kad.tad sranje da se desi.

U nedzaricima se ukljucujem na glavnu prema gradu, pjesacima za tramvajsku ceveno a autima koja ce prema gradu zeleno a pravo prema halilovicima i lijevo prema ilidzi crveno.
Idem gledam pjesacima crveo kad junos gleda u semafor vidi crveno vidi mene i pici ne staje.....sad i ja namjerno pustim auto i priikocim pred njim malo se ko on trznu ja jos na sirenu ja njemu familiju on meni i tako to.....i on i dalje stoji na sred ceste kao gleda on ljut.....
Eh sad posto ja radim van grada, pa me nema cesto na gradskim sobracajnicama, jel to neki novi trend namjernog bacanja pod auto.....jer iz junosa je krenulo jos 2 3 teladi ali se nisu namjerno bacali pod auto.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#28152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Postujem pjesacko zeleno, ali trazim i da on postuje crveno. Nemam pardona za divljac koja pretrcava. Naravno da ga necu zgaziti ali cu se potruditi da ga prepadnem. Između ostalog i u njegovom je to interesu.
mali_balon
Posts: 11364
Joined: 12/09/2012 09:57

#28153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Ma ne zna sta da ti kazem jel to neka furka ili jednostavno stav boli me kurac koci.....mozda ja nisam normalan.......naravno da nisam isao da ga udarim ali jesam da ga prepadnem kontam ono majmune ko si mamicu ti......jos on repetiro obru i gleda hocu li ja zakociti
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#28154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

mali_balon wrote:Ne znam gdje da pisem, na koju temu kontam ovdje da napisem jer ce kad.tad sranje da se desi.

U nedzaricima se ukljucujem na glavnu prema gradu, pjesacima za tramvajsku ceveno a autima koja ce prema gradu zeleno a pravo prema halilovicima i lijevo prema ilidzi crveno.
Idem gledam pjesacima crveo kad junos gleda u semafor vidi crveno vidi mene i pici ne staje.....sad i ja namjerno pustim auto i priikocim pred njim malo se ko on trznu ja jos na sirenu ja njemu familiju on meni i tako to.....i on i dalje stoji na sred ceste kao gleda on ljut.....
Eh sad posto ja radim van grada, pa me nema cesto na gradskim sobracajnicama, jel to neki novi trend namjernog bacanja pod auto.....jer iz junosa je krenulo jos 2 3 teladi ali se nisu namjerno bacali pod auto.
Normala to je to.....ide stoka ne gleda...zakočiti ćeš i tako to...

Juče mene tip mal mene ne posla u crnu hroniku. Moje zeleno, pješački a on nabro ko sivonja a onda opali po kočnici sreća ABS i moj skok unazad pa me promaši. Nije bio vezan zalijepio se za šoferšajbu....patrola u drugoj traci stoji na moju gestikulaciju samo okrenuše glavu....jbga...
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#28155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by commendatore »

nemoj to wrote:
Velkoski wrote:Sa 115 dobar metabolizam? :mrgreen:
125, dobar metabolizam :D
otiži ti do hećima stari moj - masnoce, tlak, a i potencijalni problemi sa gusteracom su iminentni :D
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#28156 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Altsa »

O'zone wrote:
mali_balon wrote:Ne znam gdje da pisem, na koju temu kontam ovdje da napisem jer ce kad.tad sranje da se desi.

U nedzaricima se ukljucujem na glavnu prema gradu, pjesacima za tramvajsku ceveno a autima koja ce prema gradu zeleno a pravo prema halilovicima i lijevo prema ilidzi crveno.
Idem gledam pjesacima crveo kad junos gleda u semafor vidi crveno vidi mene i pici ne staje.....sad i ja namjerno pustim auto i priikocim pred njim malo se ko on trznu ja jos na sirenu ja njemu familiju on meni i tako to.....i on i dalje stoji na sred ceste kao gleda on ljut.....
Eh sad posto ja radim van grada, pa me nema cesto na gradskim sobracajnicama, jel to neki novi trend namjernog bacanja pod auto.....jer iz junosa je krenulo jos 2 3 teladi ali se nisu namjerno bacali pod auto.
Normala to je to.....ide stoka ne gleda...zakočiti ćeš i tako to...

Juče mene tip mal mene ne posla u crnu hroniku. Moje zeleno, pješački a on nabro ko sivonja a onda opali po kočnici sreća ABS i moj skok unazad pa me promaši. Nije bio vezan zalijepio se za šoferšajbu....patrola u drugoj traci stoji na moju gestikulaciju samo okrenuše glavu....jbga...
Niko ne jebe crveno na pjesackom. iskacu na cestu ko bubasvabe. posebno u tome prednjace penzioneri. valjda im vise nije do zivota.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#28157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

100x sam ponovio ovdje. Pazite se staraca. Demencija je kao epidemija.
Ne znaju jadni vise nista. Pazite ih se i nadajte se da ce vas ista bolest mimoici.
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#28158 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by l33t »

ako zakoraci na zeleno smije preci kad pocne crveno i dok traje crveno.. ako krene na crveno mamlaz
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#28159 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

O'zone wrote:
mali_balon wrote:Ne znam gdje da pisem, na koju temu kontam ovdje da napisem jer ce kad.tad sranje da se desi.

U nedzaricima se ukljucujem na glavnu prema gradu, pjesacima za tramvajsku ceveno a autima koja ce prema gradu zeleno a pravo prema halilovicima i lijevo prema ilidzi crveno.
Idem gledam pjesacima crveo kad junos gleda u semafor vidi crveno vidi mene i pici ne staje.....sad i ja namjerno pustim auto i priikocim pred njim malo se ko on trznu ja jos na sirenu ja njemu familiju on meni i tako to.....i on i dalje stoji na sred ceste kao gleda on ljut.....
Eh sad posto ja radim van grada, pa me nema cesto na gradskim sobracajnicama, jel to neki novi trend namjernog bacanja pod auto.....jer iz junosa je krenulo jos 2 3 teladi ali se nisu namjerno bacali pod auto.
Normala to je to.....ide stoka ne gleda...zakočiti ćeš i tako to...

Juče mene tip mal mene ne posla u crnu hroniku. Moje zeleno, pješački a on nabro ko sivonja a onda opali po kočnici sreća ABS i moj skok unazad pa me promaši. Nije bio vezan zalijepio se za šoferšajbu....patrola u drugoj traci stoji na moju gestikulaciju samo okrenuše glavu....jbga...
Trebao si im mahnuti burekom doletili bi u trenu :D
zdruzdjo
Posts: 5209
Joined: 16/08/2009 00:27

#28160 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

"Heftićno" naberem ohohhoo kilometara po gradu. Od 10 skalanja po kocinici, naglog skretanja da se ne zapucam, sviranja....sigurnih 6 otpada na pjesake.
Brojno naveci procenat toga otpada na 55+ godine.
Jednostavno je toliko iskljucena ta populacija da je pravo cudo da ih nema 5 mrvih sedmicno.
User avatar
nepass1
Posts: 9664
Joined: 06/07/2017 07:35

#28161 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nepass1 »

mali_balon wrote:Ma ne zna sta da ti kazem jel to neka furka ili jednostavno stav boli me kurac koci.....mozda ja nisam normalan.......naravno da nisam isao da ga udarim ali jesam da ga prepadnem kontam ono majmune ko si mamicu ti......jos on repetiro obru i gleda hocu li ja zakociti
misle da ces prikociti, ja sinoc sa pofalica prema ilidzi, od energoinvesta dolazim, prvi na semaforu za desno. nema pjesaka na semaforu. znam da moram navuci 70km/h da bih prosao zeleno na socijalnom na glavoj dzadi. a mrak napolju, kad kod robota pretrcavanja, samo sto ja fakat ne kocim do zadnjeg, pa onda pocne bjezanje.
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#28162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

I ovaj hipsterluk, sve ko na isti kalup...slušalice u ili na ušima, skockano, nekakve bradice, naočale s debelim okvirima, kapetine nekakve, šalovi me vidi se lice od njega, ne gleda to ni lijevo ni desno, nešto kulira, teži nečemu...
Duša mi je takvima na sirenu, da se saseru. Znam da ne ide tako, ali valjda će doći iz guyice u glavu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#28163 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

nepass1 wrote:
mali_balon wrote:Ma ne zna sta da ti kazem jel to neka furka ili jednostavno stav boli me kurac koci.....mozda ja nisam normalan.......naravno da nisam isao da ga udarim ali jesam da ga prepadnem kontam ono majmune ko si mamicu ti......jos on repetiro obru i gleda hocu li ja zakociti
misle da ces prikociti, ja sinoc sa pofalica prema ilidzi, od energoinvesta dolazim, prvi na semaforu za desno. nema pjesaka na semaforu. znam da moram navuci 70km/h da bih prosao zeleno na socijalnom na glavoj dzadi. a mrak napolju, kad kod robota pretrcavanja, samo sto ja fakat ne kocim do zadnjeg, pa onda pocne bjezanje.
Ne znam znaš li da na socijalnom iz pravca Pofalića imaš kameru koja slika na 71 km/h?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#28164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Raigor Stonehoof »

meni ljetos, na semaforu kod doma sindikata, izleti cura nekakva, usred mog zelenog, jos ni ne gleda u mom smjeru nego tamo prema drveniji :lol:

naravno, slusalice u usima, propuh medju usima.
mali_balon
Posts: 11364
Joined: 12/09/2012 09:57

#28165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

drug_profi wrote:100x sam ponovio ovdje. Pazite se staraca. Demencija je kao epidemija.
Ne znaju jadni vise nista. Pazite ih se i nadajte se da ce vas ista bolest mimoici.
Bas neki dan sam se tome uvjerio kod beka na vojnickom.....valjda staracki dom blizu......deda iz merkatora direkt na cestu nit je on pogledao ima li auti ni koje je je na semaforu nego pravo na cestu i lagano....boli ga neka stvar.....sreca njegova sva nadolazeca auta su bila na sigurnoj udaljenosti pa su ga mogli vidjeti i prikociti......raja svira ne jebe deda ni 5%

Ovo jutros nije bilo izljetanje kao slucajno nepazanja, nego namjerno prelazenje na crveno, namjerno bacanje pod auto i jos gleda hocu li ja stati prikociti.....znaci bilo neke raje njih 4 5 pogledali na semafor vide crveno i zakorace na cestu....vide idu auta i vecina ih stane a jedan junos nastavi i gleda mene ono ljuto repetiranom obrvom hocu li mu stat da on predje...ovi ostali su sacekali da ja prodjem......
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#28166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Nije deda bezobrazan, deda samo nije svjestan gdje je. U njegovoj glavi je mozda avlija, livada... ko zna gdje je njega prenijelo.
Cudna je to bolest i kasno se primjeti.
Uvijek svi prvo kontaju deda bezobrazan, deda malo senilan, a ono deda veze nema ni ko si ti, ni gdje je sad. U njegovoj glavi je njemu 18 godina i ljeto 1952. logorska vatra kraj Borackog jezera.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#28167 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181210069

Eto vidiš povukla mu volan cccccc :oops:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Neiskusan, ne radi mi brzinomjer, ona mi povukla volan, kako ofirno stimanje price :run:
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#28169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by i agree »

Pri brzini od vise od 100 na sat suvozac da povlaci volan,cisto sumnjam,prosto ne vjerujem.Kome se gine danas.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#28170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

_BataZiv_0809 wrote:Neiskusan, ne radi mi brzinomjer, ona mi povukla volan, kako ofirno stimanje price :run:
Neko će je i popušit

Možda povuče opravdanu sumnju....dosta da se smanji kazna
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#28171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

Srećom ima još jedan prezivjeli. Valjda i ona ima nešto reci. Valjda se sjeca sta se dogadjalo.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#28172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by scarface32 »

O'zone wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Neiskusan, ne radi mi brzinomjer, ona mi povukla volan, kako ofirno stimanje price :run:
Neko će je i popušit

Možda povuče opravdanu sumnju....dosta da se smanji kazna


ako ovo popuse onda......

Posvađali se 50-60 metara prije nesreće ,a vozilo se kretalo brzinom 166 km/h ,svađa nije mogla trajati ni čitavu sekundu, bježi ba.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#28173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by i agree »

mali_milojica wrote:Srećom ima još jedan prezivjeli. Valjda i ona ima nešto reci. Valjda se sjeca sta se dogadjalo.
Da ne bude amnezija,posto je bila u komi...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#28174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/psihija ... /181210086
:run: :run: :run:

Psihijatrijska vještakinja: Ejubović je ustvrdio da je Bog htio uzeti njegove saputnice
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#28175 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

vješalica wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/psihija ... /181210086
:run: :run: :run:

Psihijatrijska vještakinja: Ejubović je ustvrdio da je Bog htio uzeti njegove saputnice
Ma, šta god krenem da napišem, pobrišem.
No comment!
Post Reply