SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18676 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Dasi wrote:
O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /180119080

Nadam se da će im fino i dostojanstveno u prostorijama 4 PU objasniti da nije fino napadati ljude a posebno službene osobe....
Dzeparili zenu, co'ek ih provalio i upozorio zenu. Oni ga nalemali u tramvaju on izletio na stanicu i tu ga lemali, neka zena u tramvaju vice na vozaca VOZI STA STOJIS. Neka djevojka je napade kakp je nije stid, nigdje nece voziti tramvaj ona je zvala policiju. Policija dosla bilo sta je bilo, pita ko ce svjedociti samo se dvoje javilo djevojka sto je zvala policiju i neki momak, cak ni zena koju su dzeparili i zbog koje je covjek dobio batine nece da svjedoci.
Zato je kod nas postalo pametno da ne turaš nos gdje nisi na šteti....tužno ali istinito.

Jbga. Umjesto svi sposobniji, i muško i žensko iz tramvaja da se zalaufaju i ubiju hljeb u toj dvojici pa kad murija dođe neka piše trideset osoba nije problem ali bi ta dvojica sljedeći put ipak dva puta razmislila jer bi im svaka promjena vremena bila podsjetnik.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#18677 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

Pa u neku ruku i razumijem narod, eto konkretno u tom slucaju, lika radi zene nalemali a ona se nije udostojila da svjedoci nego razgulila.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18678 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

kloniran wrote:Pa u neku ruku i razumijem narod, eto konkretno u tom slucaju, lika radi zene nalemali a ona se nije udostojila da svjedoci nego razgulila.
Pa zbog toga i kažem postalo je pametno ne turati nos gdje nisi ti na šteti....a to nije ispravno. Zbog takvih ljudi na kraju će te neko napasti na ulici a ljudi će prolaziti spuštenih glava "gledajući svoja posla" niko se ni za telefon neće latiti da barem nazove policiju.

Umjesto solidarnosti dobili smo gomilu pi.di...
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#18679 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Matzan »

O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /180119080

Nadam se da će im fino i dostojanstveno u prostorijama 4 PU objasniti da nije fino napadati ljude a posebno službene osobe....
...
Riječ je o osobama odranije dobro poznatim policiji. Između ostalog, Samir Š. je prije dvije godine, u vrijeme dok je zbog teških krađa bio na izdržavanju kazne u zeničkom KPZ, oštrim predmetom, najvjerovatnije žiletom, pokušao zaklati drugog zatvorenika.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#18680 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dasi »

Ma jeben vakat dosao, ne moze covjek biti pametan. Ja samo molim boga da se ne nadjem u takvoj situaciji, nabijem slusalice pojacam na najjace i gledam kroz prozor.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#18681 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

O'zone wrote:
kloniran wrote:Pa u neku ruku i razumijem narod, eto konkretno u tom slucaju, lika radi zene nalemali a ona se nije udostojila da svjedoci nego razgulila.
Pa zbog toga i kažem postalo je pametno ne turati nos gdje nisi ti na šteti....a to nije ispravno. Zbog takvih ljudi na kraju će te neko napasti na ulici a ljudi će prolaziti spuštenih glava "gledajući svoja posla" niko se ni za telefon neće latiti da barem nazove policiju.

Umjesto solidarnosti dobili smo gomilu pi.di...
gomilu pizda bez trunke zahvalnosti
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18682 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Dasi wrote:
O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /180119080

Nadam se da će im fino i dostojanstveno u prostorijama 4 PU objasniti da nije fino napadati ljude a posebno službene osobe....
Dzeparili zenu, co'ek ih provalio i upozorio zenu. Oni ga nalemali u tramvaju on izletio na stanicu i tu ga lemali, neka zena u tramvaju vice na vozaca VOZI STA STOJIS. Neka djevojka je napade kakp je nije stid, nigdje nece voziti tramvaj ona je zvala policiju. Policija dosla bilo sta je bilo, pita ko ce svjedociti samo se dvoje javilo djevojka sto je zvala policiju i neki momak, cak ni zena koju su dzeparili i zbog koje je covjek dobio batine nece da svjedoci.
I da, mlate coeka a niko se u tramvaju po guzici nije pocesao osim te djevojke.
seljandura seljacka,takvim kosto su one treba ih do gola skinuti i opljackati pa nek skici ko krme na ulici, to je mjesto izvrsenja krivicnog djela i kakvo vozanje i kakve naredbe vozacu fuj
ti dzepari nisu nimalo bezazleni to samo treba pogazati jedno 20 ljudi serijatski da se vise ne maknu sa lica mjesta
ali ko ce eto vidis sta prezivise ti normalni i savjesni ljudi
nije se jednom desilo da ravnodusno zrtva iskulira upozorenje
sta uciniti i kako se postaviti da bog sacuva

ti dzepari nisu bezazleni jer oni imaju gazdu za kojeg rade a to su mahom mafijasi i podzemlje
poput onog sandzaklije lekica koji je bio sef dzeparima iza rata na ovamo
i onda kazu povecali plate policiji 2% a za sta?
gdje im je pozorana? nigdje nijednog da vidis pa makar u civilu da hodaju
nista jaro samo kancelarija i kad neko zovne odu al pod uslovom da mrtva glava padne
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#18683 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kox »

Policija je dosla za 3 minute, mozda i manje. Djevojci koja je pozvala policiju i javila se da svjedoci svaka cast. A vecinu ostalih putnika treba nalausiti koliko i ove dzeparose, putnicu koja je trazila da tramvaj krene dok covjeka gazaju na stanici pogotovo.
Nisam ni ja za bezglavo ulijetanje u probleme ali pozvati policiju i bar verbalno pokusati reagovati u ovakvoj situaciji moze i treba svako.
BTW zena koja je dzeparena i koju je ovaj covjek kojeg su napali upozorio nije htjela da svjedoci. Pa kakva je to osoba ?
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#18684 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by lijepa u dusi »

Ja ne kontam kako u ljudima ne proradi inat. Pa bolan stala bih ti u kraj taman da me zivota kosta, ali bih pokusala makar istjerati svoje :-)
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#18685 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dasi »

kox wrote: BTW zena koja je dzeparena i koju je ovaj covjek kojeg su napali upozorio nije htjela da svjedoci. Pa kakva je to osoba ?
Strah, sta li. :(
Zato kazem da molim boga da se ne nadjem u slicnoj situaciju. Pomozi pa najebi i od jedne i druge strane, ili ostani postrani pa se onda kasnije jedi sto nisi pokusao pomoci. Cuo sam prica da su i djevojke/zene napadale ljude koji su im pokusali pomoci na ulici dok ih samara njihova muskarcina. Heb ga sudstvo i tuzilastvo nam je za kurac i cudi me kako nema vise ovakvih i gorih slucajeva. A vala i prasinari vise vremena provedu po kladionicama i pitarama nego na ulici. Cak i kad im se obratis kazu haj ti to pa ako bude to zovni nas, meni se desilo. Pa ako bude to onda mi i ne trebate jer ce ili on ili ja najebati kako god da okrenes.
Jeben vakat...
A isto ima da u toj situaciji nekad ne znas koja je prava strana. Moglo je biti i da dva momka tuku dzeparosa a ti poletis na njih :)
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#18686 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kox »

Dasi wrote:
kox wrote: BTW zena koja je dzeparena i koju je ovaj covjek kojeg su napali upozorio nije htjela da svjedoci. Pa kakva je to osoba ?
Strah, sta li. :(
Zato kazem da molim boga da se ne nadjem u slicnoj situaciju. Pomozi pa najebi i od jedne i druge strane, ili ostani postrani pa se onda kasnije jedi sto nisi pokusao pomoci. Cuo sam prica da su i djevojke/zene napadale ljude koji su im pokusali pomoci na ulici dok ih samara njihova muskarcina. Heb ga sudstvo i tuzilastvo nam je za kurac i cudi me kako nema vise ovakvih i gorih slucajeva. A vala i prasinari vise vremena provedu po kladionicama i pitarama nego na ulici. Cak i kad im se obratis kazu haj ti to pa ako bude to zovni nas, meni se desilo. Pa ako bude to onda mi i ne trebate jer ce ili on ili ja najebati kako god da okrenes.
Jeben vakat...
A isto ima da u toj situaciji nekad ne znas koja je prava strana. Moglo je biti i da dva momka tuku dzepara a ti poletis na njih :)
Vala je stoka. Ne treba izigravati Ramba, pogotovo u tim slucajevima momak-djevojka i sl. ali policiju moze pozvati svako, svjedociti takodje.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#18687 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dasi »

kox wrote: Vala je stoka. Ne treba izigravati Ramba, pogotovo u tim slucajevima momak-djevojka i sl. ali policiju moze pozvati svako, svjedociti takodje.
Ma citav tramvaj je stoka osim to dvoje i covjeka koji je popio batine. Stoka je i GRAS vala, hoces karte pa probaj poraditi na sigurnosti putnika, postavi koju kameru ako nista. Stoka je i ZAKON koji na ulicu pusti lika koji je pokusao ziletom zaklati slicnog lika U ZATVORU. Boga pitaj koje mu je djelo zbog kojeg je lezao u Zenici, ali brate nakaci mu i taj pokusaj ubistva pa ga skloni jos par godina sa ulice.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18688 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

sta ce im kamera kad svi oni u policiji znaju te dzepare u njusku kad su visestruki povratnici
drzava je najgora jer ih pusti
sud i sudije su svjesni da olos kad izadje za par mjeseci je samo gora i gora
takve kretene treba na tesku robiju kad nema aparata da ih socijalizuje
nek se ubudja u zatvoru kad hoce da pravi probleme
bagra razularena
User avatar
xoklix
Posts: 2410
Joined: 16/01/2018 16:07

#18689 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by xoklix »

Svjedocio sam prije cca 5-6 godina(18-19 god imao) dvojici visestrukih povratnika u kriminalna djela.
Svi su mi govorili da ne idem , moze te budala izbost sutra kad izadje... Dobili su 7 i 8 godina zatvora za više kriminalnih dijela.
Nisam siguran ,ali mislim da su im natovarili i sto jesu i sto nisu uradili zahvaljujuci mom svjedocenju.
Jebo mater da mi se nesto slicno ponovi ako mu ne bih na kucni prag otisao i jebo mu i verbalno i fizicki sve po spisku za pretprljeni strah.
Debil neku drvenu sacmaricu izvadio i uperio u mene(sve jer je dok sam jeo pizzu u U2 Hrasno nonšalatno prijatelju uzeo komad pizze na sto sam ja odgovorio "šta to ti glumiš?").
Pizza majstor iz U2-a me ne znam ni ja kako baci u kuhinju i smirivao situaciju.
Obojica su bila vidno nadrogirana.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#18690 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

Dasi wrote:
kox wrote: BTW zena koja je dzeparena i koju je ovaj covjek kojeg su napali upozorio nije htjela da svjedoci. Pa kakva je to osoba ?
Strah, sta li. :(
Zato kazem da molim boga da se ne nadjem u slicnoj situaciju. Pomozi pa najebi i od jedne i druge strane, ili ostani postrani pa se onda kasnije jedi sto nisi pokusao pomoci. Cuo sam prica da su i djevojke/zene napadale ljude koji su im pokusali pomoci na ulici dok ih samara njihova muskarcina. Heb ga sudstvo i tuzilastvo nam je za kurac i cudi me kako nema vise ovakvih i gorih slucajeva. A vala i prasinari vise vremena provedu po kladionicama i pitarama nego na ulici. Cak i kad im se obratis kazu haj ti to pa ako bude to zovni nas, meni se desilo. Pa ako bude to onda mi i ne trebate jer ce ili on ili ja najebati kako god da okrenes.
Jeben vakat...
A isto ima da u toj situaciji nekad ne znas koja je prava strana. Moglo je biti i da dva momka tuku dzeparosa a ti poletis na njih :)
Davno,kod nas u naselju se dvoje svađalo na ulici. I boom puce samar. Kod mene jaran da interveniše,više ga napala ženska nego frajer. On se naljutio,podijeli dva samara i jednom i drugom i otjera ih,mrs kući pa se tucite :lol:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18691 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

thekupus wrote:Možda je bila pijana pa sačekala da se otrijezni? Za sta je veća kazna, kad udariš nekoga dok si pijan ili ako pobjegneš?
https://faktor.ba/vijest/sama-se-prijav ... evu-280668

ako je bila pjana kad je udarila pjesaka oko 18h pa se prijavila u stanicu sat poslije ponoci bil se mogla otrijeznit?
prije je u pitanju bezobzirni javasluk pa kad je skontala da je ispala kreten javila se sama
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#18692 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

"Iz policije nam nisu mogli precizirati da li je žena u trenutku nesreće znala da je nekog povrijedila. "

:lol: :lol: :roll:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18693 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18694 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#18695 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

kad smo kod dzeparoša
pojavila se skupina novih i mladjih
samo da znate
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18696 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Na mladima svijet ostaje.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18697 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#18698 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
holowey
Posts: 8430
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#18699 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

razbojnici...ukrali cokoladice...e crnjaka na cemu su pali...puce bruka :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18700 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

Neki dan u Konzumu u Sari dvojica ukrali 2 obicne plasticne kese :-)
Valjda su radnice kontale da je nesto više,i levati krenuli prema Termama i patrola ih odma uhvatila :facepalm:
2 kese :-)
Post Reply