SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
DaysleepeR
Posts: 14668
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#78376 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

zposao wrote: 14/04/2024 18:06
DaysleepeR wrote: 14/04/2024 17:49
zposao wrote: 14/04/2024 16:29 Motoristi su zasebna kategorija koja je počesto za klinickog posmatranja. Iz nekog razloga misle da su posebni u saobraćaju, te kad im se izdrkava, onda se izdrkavaju po cesti ne mareći ni za zakone ni za ostale učesnike. A onda kad im se vozi propisno svi moraju voziti propisno da ih ne bi ugrozili.
Razumijem i merak, razumijem i ranjivost na cesti, ali mislim da je više motorista zaginulo svojom bahatošću i obiješću nego tuđim. Tako da ako motoristi žele promijeniti percepciju o sebi i osvjestiti ostale učesnike, trebali bi prvo povesti računa o vlastitom izdrkavanju nad normalnim narodom. Po mom mišljenju kazne za motoriste bi trebale biti puno strože pa tek kad se oni nauče poštovati saobraćaj onda mogu tražiti poštovanje i razumijevanje od drugih.
Newsflash - motocikl je posebna kategorija, a ne automobil sa 2 tocka. Live with it.
I kamion je zasebna kategorija pa šta?

Zbog toga što mislite da se na vas ne odnose pravila, zato vas ljudi i ne poštivaju.
Za pocetak nauci pravila.
zposao
Posts: 2588
Joined: 22/03/2019 09:27

#78377 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zposao »

DaysleepeR wrote: 14/04/2024 20:17
zposao wrote: 14/04/2024 18:06
DaysleepeR wrote: 14/04/2024 17:49

Newsflash - motocikl je posebna kategorija, a ne automobil sa 2 tocka. Live with it.
I kamion je zasebna kategorija pa šta?

Zbog toga što mislite da se na vas ne odnose pravila, zato vas ljudi i ne poštivaju.
Za pocetak nauci pravila.
Problem i jes to što vi motoristi mislite da samo za druge vrijede pravila. Zato vas ljudi i ne žale nego gledaju da se odmaknu da nemaju problem sa pravosuđem ako budala zagine zbog bahatluka. Ko da sam jednom gledao idiota kako vozi slalom između auta velikom brzinom. I neka samo jedan auto malo promijeni smjer motorist zagine a vozač u zatvor.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14668
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#78378 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

zposao wrote: 14/04/2024 20:48
DaysleepeR wrote: 14/04/2024 20:17
zposao wrote: 14/04/2024 18:06

I kamion je zasebna kategorija pa šta?

Zbog toga što mislite da se na vas ne odnose pravila, zato vas ljudi i ne poštivaju.
Za pocetak nauci pravila.
Problem i jes to što vi motoristi mislite da samo za druge vrijede pravila. Zato vas ljudi i ne žale nego gledaju da se odmaknu da nemaju problem sa pravosuđem ako budala zagine zbog bahatluka. Ko da sam jednom gledao idiota kako vozi slalom između auta velikom brzinom. I neka samo jedan auto malo promijeni smjer motorist zagine a vozač u zatvor.
Oni: motoristi da voze po propisima
Isto Oni: https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /240414113
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#78379 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

zposao wrote: 14/04/2024 20:48
Problem i jes to što vi motoristi mislite da samo za druge vrijede pravila. Zato vas ljudi i ne žale nego gledaju da se odmaknu da nemaju problem sa pravosuđem ako budala zagine zbog bahatluka. Ko da sam jednom gledao idiota kako vozi slalom između auta velikom brzinom. I neka samo jedan auto malo promijeni smjer motorist zagine a vozač u zatvor.
Hajde samo probaj naci neku statistiku o usmrcenim od strane vozaca auta i od strane vozaca motora. Pri tome ne racunajuci smrti vozaca i jednih i drugih.
zposao
Posts: 2588
Joined: 22/03/2019 09:27

#78380 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zposao »

zdruzdjo wrote: 14/04/2024 22:27
zposao wrote: 14/04/2024 20:48
Problem i jes to što vi motoristi mislite da samo za druge vrijede pravila. Zato vas ljudi i ne žale nego gledaju da se odmaknu da nemaju problem sa pravosuđem ako budala zagine zbog bahatluka. Ko da sam jednom gledao idiota kako vozi slalom između auta velikom brzinom. I neka samo jedan auto malo promijeni smjer motorist zagine a vozač u zatvor.
Hajde samo probaj naci neku statistiku o usmrcenim od strane vozaca auta i od strane vozaca motora. Pri tome ne racunajuci smrti vozaca i jednih i drugih.
Zašto ne bih računao smrti motorista?
Pa oni sami sebe najviše poubijaše. A to najviše pokazuje kako luđački voze.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#78381 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

zposao wrote: 14/04/2024 22:29
Zašto ne bih računao smrti motorista?
Pa oni sami sebe najviše poubijaše. A to najviše pokazuje kako luđački voze.
Pa sta ako sami sebe poubijase? To ti neki dalaj lama pa brines za ljudske zivote na planeti.
Mene iskreno zaboli neka stvar kad neko sa 100-150 km/h zapuca u zid i pogine. Bez obzira bio to motor ili auto.
Prva pomisao mi uvijek bude da li je nekoga nevinog ubio. Naravno da mi je zao ljudskog zivota onako uopsteno, ali mi je tragedija kad pokupi nekoga u tom cinu ko je samo gledao svoja posla(vozio mirno i stalozeno, setao troroarom,....)
E zato sam ti i rekao. izmjeri jedne i druge koji su ubili nekoga pa cemo vidjeti koji tabor ima vise divljaka.
zposao
Posts: 2588
Joined: 22/03/2019 09:27

#78382 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zposao »

zdruzdjo wrote: 14/04/2024 22:41
zposao wrote: 14/04/2024 22:29
Zašto ne bih računao smrti motorista?
Pa oni sami sebe najviše poubijaše. A to najviše pokazuje kako luđački voze.
Pa sta ako sami sebe poubijase? To ti neki dalaj lama pa brines za ljudske zivote na planeti.
Mene iskreno zaboli neka stvar kad neko sa 100-150 km/h zapuca u zid i pogine. Bez obzira bio to motor ili auto.
Prva pomisao mi uvijek bude da li je nekoga nevinog ubio. Naravno da mi je zao ljudskog zivota onako uopsteno, ali mi je tragedija kad pokupi nekoga u tom cinu ko je samo gledao svoja posla(vozio mirno i stalozeno, setao troroarom,....)
E zato sam ti i rekao. izmjeri jedne i druge koji su ubili nekoga pa cemo vidjeti koji tabor ima vise divljaka.
Potpuno isto razmišljamo. Samo što ja mislim da je najbahatija skupina vozača ona na motorima.
Nema ga koji ne vozi slalome između auta, koji ne pretiče po punoj ili u krivini jer misli da on to može izvući zbog ubrzanja, itd...
Ja isto tako kad vidim udes, onako žao mi bude ugašenog života ali ako je kriv sam za sebe žao mi bude samo nevinih, a budale nije. Ko god ima poriv voziti 120 tamo gdje je ograničeno 40, neka se zaleti 200 u zid što se mene tiče.
User avatar
Edin H.
Posts: 47057
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#78384 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

Ko se ovo pošutao?
User avatar
drug_profi
Posts: 50657
Joined: 16/07/2012 16:00

#78385 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Edin H. wrote: 15/04/2024 22:32
Ko se ovo pošutao?
Ma navijači Milwalla sa navijačima WestHama.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17290
Joined: 31/03/2019 14:56

#78386 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Promjena vremena.
avijon
Posts: 1533
Joined: 20/08/2012 22:10

#78387 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by avijon »

azurna_obala wrote: 14/04/2024 17:21 Šuti, vidiš da su sveci.
Neku noć, petak mislim da je bio, pet motora tačno, kod scc vozaju se, sve ok, ali ne lezi vraže telefon u ruci, drugom se vozi. Što da ne, može mu se.
Sveti Petar i motorista
jucer vidim 3 advokata saobracajnih propisa kako su preljepili tablice ili broj neki na tablicama :lol: ne znam ni sto na crveno staju, pregrijace se masina :lol:
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#78388 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by r_faruk »

avijon wrote: 16/04/2024 09:27
azurna_obala wrote: 14/04/2024 17:21 Šuti, vidiš da su sveci.
Neku noć, petak mislim da je bio, pet motora tačno, kod scc vozaju se, sve ok, ali ne lezi vraže telefon u ruci, drugom se vozi. Što da ne, može mu se.
Sveti Petar i motorista
jucer vidim 3 advokata saobracajnih propisa kako su preljepili tablice ili broj neki na tablicama :lol: ne znam ni sto na crveno staju, pregrijace se masina :lol:
Zasto ih nisi prijavio policiji?
Trappist
Posts: 4301
Joined: 12/09/2020 08:52

#78389 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Trappist »

https://www.klix.ba/vijesti/saobracajna ... /240416058

e hajte sad vi sa proslih stranica, ko je kriv :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14668
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#78390 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

Novinari bi konačno trebali da počnu razlikovati skutere i motocikle.
Zakon ih razlikuje, posebna je kategorija, a i sam mindset nema neke veze sa motociklizmom.

Isto tako, prvo policija, pa onda novinari, pogotovo kod nesreća sa težom posljedicom, trebaju konačno postati DUŽNI objaviti okolnosti nesreće, tj. čija je krivica. Percepcija je opšta da su motociklisti ti koji su krivi, što u većini nije slučaj.

Koristim priliku da apelujem na ove pametnjakoviće koji me pokušavaju provocirati da nađu jedan moj post gdje opravdavam ponašanja jasno zabranjena i sankcionisana zakonom kao što je mobitel u vožnji ili prekrivanje tablica.
Ja niti predstavljam sve ljude koji sjednu na motor, niti mi pada na pamet da to radim.
Moje javljanje je uvijek i isključivo isprovocirano stavljanjem svih motociklista u isti koš.
Generalizacija nikad.
User avatar
Laplace
Posts: 10446
Joined: 19/11/2012 18:37

#78391 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

zdruzdjo wrote: 13/04/2024 09:31
DaysleepeR wrote: 12/04/2024 12:53 Ne znam kad sam vidio da se motocikli kreću na cesti jedan pored drugog niti to zagovaram.

Ovo ostalo, zakon je jasan, ja ga ne komentarišem niti dodajem, samo stavljam kako piše.

Ne vidim kako se napušta traka kretanja kod radnje opisane gore.

I fakat mi nije jasno zašto želite još veće gužve, da se sa vama u koloni guraju još i motori... to mi je apsurd nad apsurdima.

Sve EU zemlje dozvoljavaju, eto kod nas ljudi pametni.

Niđe veze

To ti se mahalski zove "ZOR". Takodje i ono neka komsiji crkne krava.
"ONO" je zaglavilo u guzvi/koloni i sav svijet okolo je kriv.
Juce me tako deda sa pasatom cc od 50-60 godina maxuz blokira da ne mogu proci. Vise puta. Ono namjerno. Cak do toga da nagazi na susjednu traku. Naravno, strpljen ja. Iskuliram. Semafor, dodjem pored njega jer se lik sklonio u traci do njega. Kucnem na prozor. Otvara. Reko sad kad dodjes tamo gdje ides, otidji u wc i izdrkaj ako mogne da ti se digne. A ja cu opet brze od tebe doci. Vidi ako ne mognes sam, pa mozda i gospodja do tebe mogne da da ti pripomogne. Pali se semafor i naravno prodjem pored strasnom brzinom od 10km/h. On osta 3 metra od semafora zakovan u koloni. Ogroman broj vozaca se sklonio i napravio mi prostor :thumbup: .
Polako s tim "deda od 50 godina".
User avatar
Laplace
Posts: 10446
Joined: 19/11/2012 18:37

#78392 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

Masovna tuča, palice, suzavci - navijači.
User avatar
drug_profi
Posts: 50657
Joined: 16/07/2012 16:00

#78393 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Laplace wrote: 16/04/2024 13:14 Polako s tim "deda od 50 godina".
Imam 57, i jesam deda, dupli.
Ali ne izgledam ko deda.
I ne udaram ko deda.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#78394 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

DaysleepeR wrote: 16/04/2024 11:04
......Moje javljanje je uvijek i isključivo isprovocirano stavljanjem svih motociklista u isti koš.
Generalizacija nikad.
Burazere, predrasude nas ubise. U svakom mogucem segmentu zivota.

Ako imas dugu kosu, hašišar si ili peder.
Ako slušaš neku muziku koja ispada iz okvira koji prosjecan balkanac ne razumije, padavičar si.
Ako imas koju tetovazu, kriminalac si, bio po zatvorima....
Isto je i ako si nabildan
Ako imas bradu duzu, vehabija si.
Ako si stavio krst na lancic, cetnik si(ili ustasa)
Ako vozis auto od pas stotina tisuca, kriminalac si
Vozis motor, divljak si i ne pazis, narkoman, kriminalac ....i
jos nebrojeno primjera.
Prije xy vremena na klix neki text o nekom vrhunskom hirurgu. Slika, liku su istetovirane ruke skroz. I idu komentari: aaa ne bih mu ja leg'o na sto nikad kakav je, kriminalac, narkoman, Allah ce ga kazniti....itd.

E tako i to. Cim se vidi motorista, oooodmah se ospe paljba kako smo svi kreteni koji vozimo slalom, zujimo po gradu, izazivamo nesrece, ubicemo nekoga, nismo normalni, motori su za neodrasle.....itd.

Ali kad kreten sa autom ubije dvije doktorice pred kojim je bila buducnost, onda nista. Nismo svi kreteni za volanom. Pa nismo. Ali samo malo "open your mind".
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14668
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#78395 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

zdruzdjo wrote: 16/04/2024 18:06
DaysleepeR wrote: 16/04/2024 11:04
......Moje javljanje je uvijek i isključivo isprovocirano stavljanjem svih motociklista u isti koš.
Generalizacija nikad.
Burazere, predrasude nas ubise. U svakom mogucem segmentu zivota.

Ako imas dugu kosu, hašišar si ili peder.
Ako slušaš neku muziku koja ispada iz okvira koji prosjecan balkanac ne razumije, padavičar si.
Ako imas koju tetovazu, kriminalac si, bio po zatvorima....
Isto je i ako si nabildan
Ako imas bradu duzu, vehabija si.
Ako si stavio krst na lancic, cetnik si(ili ustasa)
Ako vozis auto od pas stotina tisuca, kriminalac si
Vozis motor, divljak si i ne pazis, narkoman, kriminalac ....i
jos nebrojeno primjera.
Prije xy vremena na klix neki text o nekom vrhunskom hirurgu. Slika, liku su istetovirane ruke skroz. I idu komentari: aaa ne bih mu ja leg'o na sto nikad kakav je, kriminalac, narkoman, Allah ce ga kazniti....itd.

E tako i to. Cim se vidi motorista, oooodmah se ospe paljba kako smo svi kreteni koji vozimo slalom, zujimo po gradu, izazivamo nesrece, ubicemo nekoga, nismo normalni, motori su za neodrasle.....itd.

Ali kad kreten sa autom ubije dvije doktorice pred kojim je bila buducnost, onda nista. Nismo svi kreteni za volanom. Pa nismo. Ali samo malo "open your mind".
Sve si rekao.
Hajd pijemo nesto kad se proljepota opet.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66358
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#78396 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Haris.ba wrote: 05/04/2024 16:37 Tuzioc rukovodi istragom (daje naredbe policiji), tuzioc pregleda sve dokaze i priprema zahtjev za pritvor.

Nema sanse da tuzioc nije znao da nema dokaza. Ne moze tuzioc u sustini znati krije li policija nesta na prvu. Jednostavno mu presute, ne kazu. Ali, zna 100% sta mu je policija prenijela da je odradila.

Ja sam se ponadao da su fakat odradili posao....
TuzILAC
Oci mi krvare yebate
Haj ono "nešta" ti i oprostim, lokalizam
Ali tuzioc je za zatvora
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66358
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#78397 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

drug_profi wrote: 03/04/2024 23:06 Zajebali su stvar kad su ukinuli potpuno zatvorsku kaznu kao zamjenu za novcanu.

A ostavili mogucnost da se do 1 godine zatvora otkupi novcem

Čim prođe maksimalni rok za plaćanje treba da ide nalog za privođenje i u 5 ujutro na adresu da ti dođe marica.
Ne valja ni to
U Hrvatskoj raja masovno isla u zatvor tako vikendom :lol:
Lezis dva dana drkas, na trosku si poreznih obveznika
Zato sto si vozio 20 kmh preko ogranicenja :lol:
dječak sa šibicama wrote: 04/04/2024 12:59 Ponekad koristim Centru, gradska linija, vozaci se svadjaju sa putnicima, putnici nerijetko bezobrazni posebno starije gospodje, vozaci nervozni, najgore je nakon stanice kad ljudi jos prolaze kroz autobus a on se ubacuje u promet, koci, ubrzava.

Ako imas kese u rukama, a to obicno imaju putnici koji udju "pod mostom" na Ciglanama, padanje zagarantovano. Vise puta sam svjedocio gdje ljudi krenu padati pa ne padnu jer je guzva i neko ih uhvati ili se naslone na onog ispred sebe ili iza sebe.
Kod vozaca generalno nimalo empatije, niti ne paze jesu li putnici jos u kretanju kroz autobus, nervozni svadjaju se. Putnici nerijetko ko stoka, nece da pokaze kartu vozacu, prave se lude one zene, to prodire to nadire to gilja. Kultura nam je na najnizem nivou, moje misljenje.
:lol: :lol:
HelaS wrote: 04/04/2024 21:33
vjeshalica wrote: 04/04/2024 12:06 Meni jedino na um pada, da je naglo zakocio, pa se mozda zena nije drzala dobro i pokusala uhvatiti i sjebala. Nije nemoguce. Kod mene je muz prosle godine izvrno nogu prilikom izlaska iz autobusa i slomio metatarzalne kosti stopala. Jbg kad je covjek peh.
Vjerujem....
:lol: :lol:
Truba wrote: 05/04/2024 13:31 što manje krivično djelo
veća je vjerojatnoća da će te neko kužnuti
a bombi se svi boje i da znaju neće reći ko je
:lol: :lol:
mk ultra wrote: 05/04/2024 16:26 Ako neko ceka u guzvi prema dobrinji
Covjek u civilnoj uniformi sa lizalom zaustavio trolejbusa i preti vozacu :bih:
Pored suda BiH obustavio saobracaj

Fkt u kakvoj prćiji mi živimo

Katicina policija
Hahahah
DaysleepeR wrote: 11/04/2024 09:18
azurna_obala wrote: 10/04/2024 22:09 Opet se vozi motor trotoarom, maloprije gužva sa Stupa prema gradu, jedan motor se gura između auta, drugi lijepo pješačkom stazom do RTV doma,. Policije, naravno, nema nigdje.
Prolazak motorom između automobila nije zabranjen po ZOBS-u, koliko god to tebe lično iritiralo.

Vožnja trotoarom je nešto drugo.
Imas li pravo pretec sve u koloni pred granicom? Ozbiljno pitam.
Hajvan wrote: 11/04/2024 14:58 A kako je to u Londonu rijeseno?
:D
nepass1 wrote: 14/04/2024 06:47
Ove pjesake treba zgaziti, ovog starkelju pogotovo
Hahahahhahah


P.S. je li moguce da nema komentara na marisanu u SCC od sinoc :?
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#78398 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

DaysleepeR wrote: 16/04/2024 19:03
Sve si rekao.
Hajd pijemo nesto kad se proljepota opet.

Hocemo.

p.s. ne smijem reci "ako Bog da" jer ce osuti po meni.
8-)
HelaS
Posts: 5678
Joined: 22/09/2018 13:21

#78399 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

_BataZiv_0809 wrote: 16/04/2024 20:01
drug_profi wrote: 03/04/2024 23:06 Zajebali su stvar kad su ukinuli potpuno zatvorsku kaznu kao zamjenu za novcanu.

A ostavili mogucnost da se do 1 godine zatvora otkupi novcem

Čim prođe maksimalni rok za plaćanje treba da ide nalog za privođenje i u 5 ujutro na adresu da ti dođe marica.
Ne valja ni to
U Hrvatskoj raja masovno isla u zatvor tako vikendom :lol:
Lezis dva dana drkas, na trosku si poreznih obveznika
Zato sto si vozio 20 kmh preko ogranicenja :lol:
dječak sa šibicama wrote: 04/04/2024 12:59 Ponekad koristim Centru, gradska linija, vozaci se svadjaju sa putnicima, putnici nerijetko bezobrazni posebno starije gospodje, vozaci nervozni, najgore je nakon stanice kad ljudi jos prolaze kroz autobus a on se ubacuje u promet, koci, ubrzava.

Ako imas kese u rukama, a to obicno imaju putnici koji udju "pod mostom" na Ciglanama, padanje zagarantovano. Vise puta sam svjedocio gdje ljudi krenu padati pa ne padnu jer je guzva i neko ih uhvati ili se naslone na onog ispred sebe ili iza sebe.
Kod vozaca generalno nimalo empatije, niti ne paze jesu li putnici jos u kretanju kroz autobus, nervozni svadjaju se. Putnici nerijetko ko stoka, nece da pokaze kartu vozacu, prave se lude one zene, to prodire to nadire to gilja. Kultura nam je na najnizem nivou, moje misljenje.
:lol: :lol:
HelaS wrote: 04/04/2024 21:33
vjeshalica wrote: 04/04/2024 12:06 Meni jedino na um pada, da je naglo zakocio, pa se mozda zena nije drzala dobro i pokusala uhvatiti i sjebala. Nije nemoguce. Kod mene je muz prosle godine izvrno nogu prilikom izlaska iz autobusa i slomio metatarzalne kosti stopala. Jbg kad je covjek peh.
Vjerujem....
:lol: :lol:
Truba wrote: 05/04/2024 13:31 što manje krivično djelo
veća je vjerojatnoća da će te neko kužnuti
a bombi se svi boje i da znaju neće reći ko je
:lol: :lol:
mk ultra wrote: 05/04/2024 16:26 Ako neko ceka u guzvi prema dobrinji
Covjek u civilnoj uniformi sa lizalom zaustavio trolejbusa i preti vozacu :bih:
Pored suda BiH obustavio saobracaj

Fkt u kakvoj prćiji mi živimo

Katicina policija
Hahahah
DaysleepeR wrote: 11/04/2024 09:18
azurna_obala wrote: 10/04/2024 22:09 Opet se vozi motor trotoarom, maloprije gužva sa Stupa prema gradu, jedan motor se gura između auta, drugi lijepo pješačkom stazom do RTV doma,. Policije, naravno, nema nigdje.
Prolazak motorom između automobila nije zabranjen po ZOBS-u, koliko god to tebe lično iritiralo.

Vožnja trotoarom je nešto drugo.
Imas li pravo pretec sve u koloni pred granicom? Ozbiljno pitam.
Hajvan wrote: 11/04/2024 14:58 A kako je to u Londonu rijeseno?
:D
nepass1 wrote: 14/04/2024 06:47
Ove pjesake treba zgaziti, ovog starkelju pogotovo
Hahahahhahah
Nešto si veselo konzumirao večeras :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66358
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#78400 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Nadoknadjivao vrijeme koje sam proveo u ćuzi :lol:
Post Reply