SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1 SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Chmoljo »

pridržavajte se pravila :roll:
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#2 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by cappy_tempo »

okanili se pistolja,a uhvatili se auta pa nastavili gdje su jedni idioti stali

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /120625033

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /120625047

pici sunce,vrucina i to opet vozi brzo,proljece izmedju auta... danas zbog ovog sudara 1h od petrol pumpe do skretanja za ilidzu isao. usput nek nam je bog na pomoci kad dijaspora dodje sa "vidi sto sam na lizing uzeo auto samo da se ovdje mogu mangupisati" i njihovim gasanjem po gradu. vec su poceli lagano pa tako danas na ilidzi prema pejtonu debil Q7 njemacke table parkiro na sred ceste i otisao.
kenzo
Posts: 366
Joined: 08/06/2007 21:40

#3 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by kenzo »

nemoguce skontati ove tatine i mamine sinove....vide da njihovi vrsnjaci ubijaju ljude autima..i cak ih ni to ne moze opametiti. :x ..noge lomit svima treba..
User avatar
sorcerer
Posts: 2850
Joined: 26/02/2012 12:11
Location: boljakov potok
Contact:

#4 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by sorcerer »

80% papaka koji se voze na ovoj ''brzoj''cesti ne znaju za sta sluzi lijeva ,a za sta desna traka.....
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#5 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by cappy_tempo »

u to sam se danas uvjerio. picim ja i prestigo neku zenu u pasatu, beze bacih pogled na retrovizor kad se ona vratila u lijevu traku i vozi po svom :D
caros
Posts: 1356
Joined: 16/03/2012 19:05

#6 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by caros »

Kada stiže vol 4 ?
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#7 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by zateznistub »

caros wrote:Kada stiže vol 4 ?
sudeci po svakakvim komentarima, vrlo brzo :roll:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#8 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Bodkin »

.
User avatar
Mommy's_little_ Monster
Posts: 193
Joined: 27/02/2008 23:23

#9 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Mommy's_little_ Monster »

cappy_tempo wrote:u to sam se danas uvjerio. picim ja i prestigo neku zenu u pasatu, beze bacih pogled na retrovizor kad se ona vratila u lijevu traku i vozi po svom :D
Ako je iz pravca Blazuja prema Ilidzi, tako svi voze jer su debili digli asfalt sa desne trake i valjda se izbori cekaju da to poprave, a ako je prema Blazuju onda ne znaju fakat :D
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#10 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by cappy_tempo »

nisu ga skroz digli pa da se mora bjezati u drugu traku. haman svaki dan prodjem tom dionicom i bez problema vozim desnom trakom. jest da malo zna klepetati pogotovo ako sam natovaren nazad ali moze se voziti bez problema :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#11 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Skyfox »

uzas je sta su napavili od desne trake. Vozim tu svaki dan i ne pada mi na pamet da se truckam desnom stranom. Sto ne znaci da se ne sklanjam kada me neko pretice, posebno kamikaze koje jure preko 160.

prije jedno dvije sedmice zena je tu izgubila kontrolu i prevrnula se. Vozac kamiona koji je vozio iza nje je rekao da je auto toliko poskakivalo kao da vozi po makadamu... stvarni uzrok vjerovatno se nikad nece saznati.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Edin H. »

Advokat Kočo je najavio kako će podnijeti apelaciju na presudu njegovom branjeniku Vuku, naglašavajući kako se zanemarila odlučujuća činjenica da Vuk nije došao u kafić naoružan, zbog čega "ubistvo nije počinjeno s umišljajem".

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /120627074

Interesuje me koje je objasnjenje Suda dase radi o ubistvu sa predumisljajem, posto obrazlozenje advokata djeluje logicno?
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Logovan »

caros wrote:Kada stiže vol 4 ?
Uskoro. :mrgreen:
User avatar
drndalo
Posts: 22808
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#14 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by drndalo »

Edin H. wrote:Advokat Kočo je najavio kako će podnijeti apelaciju na presudu njegovom branjeniku Vuku, naglašavajući kako se zanemarila odlučujuća činjenica da Vuk nije došao u kafić naoružan, zbog čega "ubistvo nije počinjeno s umišljajem".

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /120627074

Interesuje me koje je objasnjenje Suda dase radi o ubistvu sa predumisljajem, posto obrazlozenje advokata djeluje logicno?
Nisam pratio sudjenje, i tehnicke detalje, pa ne mogu o tome kako je pisana optuznica, predumisljaj ili ne, ali da je osudjen za predumisljaj, mogao je dobiti i 38 god. zatvora...?
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#15 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Admir_1984 »

meni nije jasno odakle tim klošarima pare za tako skupe advokate, il je ovo kao i sa bolestima...daj sve sto imas i posudjuj odakle god mozes :roll:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#16 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by sheilak »

Admir_1984 wrote:meni nije jasno odakle tim klošarima pare za tako skupe advokate, il je ovo kao i sa bolestima...daj sve sto imas i posudjuj odakle god mozes :roll:
Mozda im gazde placaju. :wink:
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#17 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Karabaja »

To su advokati po službenoj dužnosti.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#18 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by DaysleepeR »

Karabaja wrote:To su advokati po službenoj dužnosti.
tačno i plaća ih država i to masno, a lista je mala i ekskluzivna i na nju se ne upada jeftino

ne smijem ni reći koliko mjesečar naplati godišnje samo konto službenih dužnosti :D
User avatar
jazzer
Posts: 7202
Joined: 20/12/2004 14:44

#19 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by jazzer »

DaysleepeR wrote: tačno i plaća ih država i to masno, a lista je mala i ekskluzivna i na nju se ne upada jeftino

ne smijem ni reći koliko mjesečar naplati godišnje samo konto službenih dužnosti :D
Vjerujem da je tako. A mjesecar toliko inteligentno izgleda da mu je dogovor sa tuzilastvom o pustanju
klijenta da se brani sa slobode advokatski vrhunac.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#20 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by sheilak »

DaysleepeR wrote:
Karabaja wrote:To su advokati po službenoj dužnosti.
tačno i plaća ih država i to masno, a lista je mala i ekskluzivna i na nju se ne upada jeftino

ne smijem ni reći koliko mjesečar naplati godišnje samo konto službenih dužnosti :D
a kako je taj mjesecar upao zapravo na tu listu? i ne silazi s nje. je li on ikada dobio spor ili uvijek ide na nagodbu? zaista ne znam, a vidim da ga se cesto-po sluzbenoj duznosti-angazira u slucajevima ovih malo zescih momaka.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#21 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by plejka2 »

Pa zar vise pticama na grani nije poznato ko ima jaka leđa da vodi kolo. :roll:
Moze sve u bosni ba zato cemo ga vazda i duvat.Tako nam i treba.
User avatar
drndalo
Posts: 22808
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#22 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by drndalo »

Opet helikopter OS BiH... Na svu srecu, opet bez mrtvih... Ovaj put nije Sovjetska starudija, nego Americka...

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... 20628014#1
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#23 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by mahalas505 »

Edin H. wrote:Advokat Kočo je najavio kako će podnijeti apelaciju na presudu njegovom branjeniku Vuku, naglašavajući kako se zanemarila odlučujuća činjenica da Vuk nije došao u kafić naoružan, zbog čega "ubistvo nije počinjeno s umišljajem".

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /120627074

Interesuje me koje je objasnjenje Suda dase radi o ubistvu sa predumisljajem, posto obrazlozenje advokata djeluje logicno?
Znaci treba imati uvijek kakvog "pomocnika" da nosi orudje i nema ubistva s predumisljajem :dance: :bih: .
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#24 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Troll_Happens »

opet tatica sredio izlazak a mjesecar tu da zacini :lol:
tugo moja :shock:

Code: Select all

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/103091-opcinski-sud-sarajevo-ahmedu-cikicu-ukinut-pritvor.html
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#25 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.3

Post by Cholina_Lokica »

Skyfox wrote:uzas je sta su napavili od desne trake. Vozim tu svaki dan i ne pada mi na pamet da se truckam desnom stranom. Sto ne znaci da se ne sklanjam kada me neko pretice, posebno kamikaze koje jure preko 160.

prije jedno dvije sedmice zena je tu izgubila kontrolu i prevrnula se. Vozac kamiona koji je vozio iza nje je rekao da je auto toliko poskakivalo kao da vozi po makadamu... stvarni uzrok vjerovatno se nikad nece saznati.
Upravo, kad tuda vozim, zadnju godinu vozim lijevom trakom, to je obicno izleti kad su, nazad uvijek imam kamaru stvari, psa koji ce povratiti od onog skakutanja, ja, co'ek :-) vozim uvijek izmedju 100 i 120 tuda, znaci poprilicno brzo i trebam jos budali da se sklanjam jer ide 618 na sat :-) a ono sto su napravili kad se ide preko 100 fakat izgleda jako nesigurno i samo cekat kad da se prevrnes, hvala ali ne hvala
Locked