Sarah Carmen 200 orgazama na dan :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

femme of_Roi
Posts: 77
Joined: 11/10/2007 08:21

#26

Post by femme of_Roi »

DobroJutroKolumbo wrote:
anais_nin wrote:
DobroJutroKolumbo wrote: primi moje saucesce! :D
ma lako se tebi zajebavat :oops: cura je svima freak i zanimacija....zene joj zavide, muskarcima je sega i izgovor da se ne moraju truditi oko nje, ili se zanimati za nju samo zbog radi pomenutog fenomena :roll: ja kontam jbg-a kako je ona usamljena :roll: i kako ce vjerovatno jako dugo biti usamljena :oops:
Ko se zajebaje , ja bi je zenio... :D
Aj Kolumbo,jesi ti navalio s ovom bolesnicom!Mozda ste u istom rangu!Samo neces da priznas. :D :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#27

Post by anais_nin »

seln wrote:
seln wrote:ponasaj se da ne bi pocele druge vrste svrsanja ovde :-)


- teta moderator
Postajemo malo paranoidni ili lijecimo komplekse? :)
razmisljamo preventivno :roll: ali nastavi tim tonom pa cemo onda malo drugacije....bolno lijecim komplekse....


smatraj se opomenutim.... :oops:
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#28 Re: Sarah Carmen 200 orgazama na dan :)

Post by sinus »

DobroJutroKolumbo wrote:Sta reci , ja se od njenog uzbudjenja , sav uzbudim...hehehehe

MLADA BRITANKA DOZIVLJAVA 200 ORGAZAMA NA DAN!!!

Tutanj vlaka na tračnicama, buka sušila za kosu ili brujanje fotokopirke dovoljni su da lijepa Sarah Carmen doživi orgazam

Sarah (24) boluje od sindroma zbog kojeg najviše krvi odlazi u spolne organe. Londončanka kaže da se partneri s kojima spava ne trude dovoljno oko nje jer se ona jako brzo uzbudi. U vrijeme razgovora s novinarom, koji je trajao 40 minuta, Sarah je imala pet orgazama, prenosi News of the World.
- Usred priče najednom je postala uzbuđena i maknula se u stranu uz lagano stenjanje - priča novinar.
- Neke prijateljice mi zavide i kažu da imam sreće jer one cijelu godinu ne osjete toliko zadovoljstva koliko ja u jednom danu, ali nije baš uvijek ugodno biti ja - priča Carmen.
Prvi problemi su se javili dok je imala 19 godina nakon što joj je liječnik propisao antidepresive. Iz mjeseca u mjesec joj se stanje pogoršavalo. Trenutačno ima oko 200 orgazama na dan. Prekinula je s dečkom, a sadašnji partneri ne mogu zadovoljiti njenu želju za seksom. Radi kao kozmetičarka u salonu prepunom vibrirajućih sušila za kosu, koji mogu prouzročiti mnogo problema.
- Stalni gosti salona znaju za moj problem pa me razumiju, ali s novima moram biti oprezna - priča mlada Britanka. Dodala je kako bi ponekad htjela imati normalan život sa što manje uzbuđenja.

http://www.24sata.hr


I kaze ne moze da nadje partnera , pa ja bi bio tu za nju 24 sata , nebi spavao...pogledam je , a ona svrsi , kazem joj, dzes mala a ona gotova i povazdan...HAHAHAHA :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-)
Pored nje dijete ne smije kesicu čipsa otvoriti :D
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#29

Post by RIZVA »

uradi nesto po tom pitanju 8-)
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#30

Post by Sensei »

Evo i Sare :D

Image

Image

ovdje
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#31

Post by anais_nin »

fakat joj je bajno :roll:

PSAS is such a rare condition, that experts admitted its existence very recently. It represents a spontaneous and persistent genital arousal (accompanied also by breast congestion), with or without orgasm or genital engorgement/swelling/lubrication, but not connected to a higher sex drive (patients are annoyed by this arousal) and which generally is unwanted and intrusive. PSAS patients frequently report shame or embarrassment.

The physical arousal can be very intense and persistent, for days, weeks or permanent. Orgasms can sometimes trigger temporary relief, but no mater the amount of sex intercourse/masturbation a person might have, after several hours the symptoms come
back.

In some cases, 300 spontaneous orgasms/day were reported. Not only a man cannot cope with such sexual demands, but he can feel overwhelmed by such a PSAS woman. The syndrome can work on "spot" areas, like deep in the vagina, or in the clitoris area.

The subject's activity and focusing are impaired. Even riding in an automobile or train, mobile phone vibrations, and a bath use spur into unbearable symptoms with strong sexual urges. "Sitting is unbearable, sometimes causing pressure to orgasm. Standing is the only time I feel nothing. Sitting in a car is torture. The opening of the vagina is just as sensitive and a mere touch will bring me to orgasm. My husband is very sympathetic and relieves the terrible pressure anytime I ask. Those close to me that I've told about this at first think it's funny and then realize that indeed it is not."


al' eto hajde barem se muz dobro nosi sa svim tim :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#32

Post by anais_nin »

Minnela wrote:Gluho bilo :shock: :roll: ..Dobro je ona i ziva :D sta sve predevera u toku samo jednog dana .... :roll: :D
eh de ti to oviJem muskima objasni :-) :D
User avatar
mema mo
Posts: 379
Joined: 31/08/2007 15:32
Location: spavaca soba

#33

Post by mema mo »

jadnica jadna, ne bih joj bila u kozi :roll:
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#34

Post by RIZVA »

kako ne dehidrira od tih silnih orgazama
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#35

Post by pinkzelena »

Meni samo jedna stvar stvori mrvicu sumnje,da je ovo mozda pokusaj da djevojka dodje do malo publiciteta..jer..
kaze..(posto je frizerka)..cesto joj kolegice priteknu u pomoc kad joj "dodje" i inace tesko objasni musterijama..iznenadno STENJANJE.. :-)
Ok..shvatam..poremecaj.. svrsava cura..patnja...(mislim patnja zbog tih 200 puta :D )
Al..ne kontam sto stenje!? Osim ako ne zeli da se to sazna..
Ako ih dozivi 200 dnevno..onda je vise toliko navikla..da bi mozda trebala to "podnijeti" ko svakodnevnu,cjelodnevnu fizicku reakciju..posto i nije neki uzitak kad se sve sabere,jest orgazam..ne postoji 100 vrsta,al sama kaze..pati zbog toga
Stenje...... :-) :-) ..sto se ne grize za usnu,prilegne..uhvati il nesto slicno.. :D
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#36

Post by RIZVA »

kako se ti nosis sa orgazmom jel se sustezes ili pustis da to "ode" lagano
walkabout
Posts: 7869
Joined: 19/05/2007 00:46

#37

Post by walkabout »

Mensura Kemicina zove, hoce samo jenu da kaze:

"U vezi ote Engleskinje, recte joj da meni kad se desi da imam 200 puta nadan, meni je taj dan dzaba propo. :D
Da mi nije Kemice, ja neznam stabi. Nego, ako hoce mogu joj posudit Kemicu na jeno 7 dana, vise joj hecim nece trebat." :D
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#38

Post by pinkzelena »

RIZVA wrote:kako se ti nosis sa orgazmom jel se sustezes ili pustis da to "ode" lagano
Jel opet mene pitas :D :D ???
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#39

Post by DobroJutroKolumbo »

femme of_Roi wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
anais_nin wrote: ma lako se tebi zajebavat :oops: cura je svima freak i zanimacija....zene joj zavide, muskarcima je sega i izgovor da se ne moraju truditi oko nje, ili se zanimati za nju samo zbog radi pomenutog fenomena :roll: ja kontam jbg-a kako je ona usamljena :roll: i kako ce vjerovatno jako dugo biti usamljena :oops:
Ko se zajebaje , ja bi je zenio... :D
Aj Kolumbo,jesi ti navalio s ovom bolesnicom!Mozda ste u istom rangu!Samo neces da priznas. :D :lol:
Ma nismo , ja bi volio , ja tri puta dnevno samo...nemam vise kuveta za vise ko nekad kad sam bio mladjahan... :D :D :D :lol: :lol: :lol:
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#40

Post by tbaharis »

veca_sa wrote:jebo te svako 7 minuta
jebo teBE svako 7 minuta.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#41

Post by RIZVA »

pinkzelena wrote:
RIZVA wrote:kako se ti nosis sa orgazmom jel se sustezes ili pustis da to "ode" lagano
Jel opet mene pitas :D :D ???
da :D
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#42

Post by pinkzelena »

RIZVA wrote:
pinkzelena wrote:
RIZVA wrote:kako se ti nosis sa orgazmom jel se sustezes ili pustis da to "ode" lagano
Jel opet mene pitas :D :D ???
da :D

Sa orgazmom sam na "ti" :D
Nego,vidi..ne "sustežem" se..pustim da "ode" :D ..nekad laganim korakom,a nekad i malo bržim.. :D
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#43

Post by RIZVA »

miracle
Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#44

Post by Vertigo »

sto ti je zemsko :roll:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#45

Post by mostarac »

jebote ova bi potrosila cijeli forum za jedan dan :roll:
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#46

Post by bug »

Sensei wrote:Evo i Sare :D
Image
sto se ovo sara stisla :lol:
jak ovaj blic u materinu :lol: :lol:
MadamPiaNo
Posts: 552
Joined: 04/06/2007 01:15
Location: Chi-Town-Sarajevo-Negdje izmedju

#47

Post by MadamPiaNo »

:-) :D :oops:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#48

Post by shin »

bug wrote:
Sensei wrote:Evo i Sare :D
Image
sto se ovo sara stisla :lol:
jak ovaj blic u materinu :lol: :lol:
Stisla, jak blic :lol:

Ceka udar :lol:
MadamPiaNo
Posts: 552
Joined: 04/06/2007 01:15
Location: Chi-Town-Sarajevo-Negdje izmedju

#49

Post by MadamPiaNo »

:oops:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#50

Post by shin »

MadamPiaNo wrote::oops:
Koja arka tebe vrati? :lol:
Post Reply