Sankcije za golmana Dujkovića

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Neelix

Post by Neelix » 26/05/2007 22:13

greska :D

Comrad

Post by Comrad » 26/05/2007 22:16

Ukinut ligu pod hitno, i pare uložiti u prenos normalnih utakmica gdje igraju civilizovani ljudi, a ne divljaci...

Šandor

Post by Šandor » 26/05/2007 22:39

Boki, pratiš li ti fudbal?

Pretjeruješ. Pluvanje i šaketanje suca imamo priliku vidjeti u najjačim ligama svijeta. Sjeća li se iko kad je Toti pljuvao na utakmicama? :D

A Hristo Stoičkov dijelio disciplinske šamare. :lol: :lol: :lol:

Pljuvanje i šaketanje suca je najmanji problem za našu zemlju. U zemljama kakva je BiH to je česta pojava. Problem je korupcija i neadekvatno ili nikakvo kažnjavanje nekih većih "incidenata" koji se dešavaju svake godine. To je ono po čemu smo specifični. Jedina smo zemlja u kojoj veličanje genocida na utakmicama prolazi nekažnjeno. Držanje za spolovilo prilikom intoniranja himne također (kažnjen je ali samo preko ljeta kad niko i ne igra i ispalio se u Crvenu Zvezdu). Navijanje predsjednika fudbalskog saveza naše zemlje za reprezentaciju zemlje protiv koje igramo i imamo priliku osigurat baraž za svjetsko prvenstvo.....itd

To ja vidim kao problem. A to što je golman pljunuo suca...ili još gore....da ga je opalio....spomenuo mu majku ustašku....balijsku....četničku....to je najmanji problem.

kvic

Post by kvic » 26/05/2007 22:42

ma jebo ti te usanovice, jelice i kojekakve ilje... svaka cast sucu, koji je prema rjecima posteno odradio posao, kamo srece da ih ima malo vise takvih, koji imaju muda suprostaviti se triju iz saveza... bas me zanima koliko ce dogodine suditi utakmica, jer ovo ocito nije bilo prema zamisljenom scenariju trija i njihovih suradnika iz saveza...bojim se da cemo ga sve manje vidjati... a sve vise iljinog burazera kako djeli pravdu po bh pasnjacima...

Comrad

Post by Comrad » 26/05/2007 22:53

Ma samo novčane kazne, ali naravno što više. Ništa dok ti njega ne opališ po ušima i uzmeš mu koju hiljadarku iz džepa. Pa će sljedeći put razamisliti hoće li uraditi nešto slično. :D

Rottweiler

Post by Rottweiler » 26/05/2007 23:03

Comrad wrote:Ma samo novčane kazne, ali naravno što više. Ništa dok ti njega ne opališ po ušima i uzmeš mu koju hiljadarku iz džepa. Pa će sljedeći put razamisliti hoće li uraditi nešto slično. :D

Ma kakve novcane kazne, platice im tata Dodik koliko god im bude visoka kazna, za ovake divljake samo dozivotna zabrana pristupa bilo kojem sportskom dogadjaju

prleitihi

Post by prleitihi » 26/05/2007 23:04

bokice..što ne otvori temu za sankcionisanje fk slavija..nakon transa vogošćanska petlja - radno mjesto vaših majki..meni je to puno veći primitivizam negoli pljuvanje sudije..doduše..ionako igraju skoro pred praznim tribinama.. :oops:

strelčevina

Post by strelčevina » 26/05/2007 23:29

Nemam namjeru braniti nikog ali vidim posebna tema za Slaviju i njene igrače, samo ne sjetih se da je iko otvorio temu o utakmici Sarajevo Široki u Sarajevu prije dvije godine. Kad se samo sjetim golmana debila Dedića kako trči pedeset metara da bi sa leđa napao trenera Širokog Barbarića. O tuči Varešanovića i Barbarića da ne govorimo, ali jebi ga, ako pripadnik temeljnog naroda napravi pizdariju, to ćemo pod tepih, a ovi drugi četnici i ustaše njih treba gonjat. ISTA PRAVDA ISTE KAZNE ZA SVE.

striker

Post by striker » 26/05/2007 23:33

Tako se to desi kad nema zakona i kad se takvi primitivizmi ne sankcionišu oštro tako da će svaki pojedinac malo više razmišljati da li će učiniti nešto slično.
Sve igrače koji su napravili ovakve budalaštine kao i sudije za koje se dokazalo da su neregularno sudili utakmice kaznio bih ovako(naravno da se šta pitam): odvesti ih na utakmicu BiH-Turska i staviti iza gola da dohvaćaju lopte umjesto one dječice... tako da im se sa tribina smije 40 000 ljudi!!! + novčane kazne da ne misle da su dobro prošli.
Ovo je samo jedan prijedlog,a inače podržavam da se kao kazna za sve ovakve slučajeve uvede društveno koristan rad.
Poniženje kazniti poniženjem!

prleitihi

Post by prleitihi » 26/05/2007 23:34

strelčevina wrote:Nemam namjeru braniti nikog ali vidim posebna tema za Slaviju i njene igrače, samo ne sjetih se da je iko otvorio temu o utakmici Sarajevo Široki u Sarajevu prije dvije godine. Kad se samo sjetim golmana debila Dedića kako trči pedeset metara da bi sa leđa napao trenera Širokog Barbarića. O tuči Varešanovića i Barbarića da ne govorimo, ali jebi ga, ako pripadnik temeljnog naroda napravi pizdariju, to ćemo pod tepih, a ovi drugi četnici i ustaše njih treba gonjat. ISTA PRAVDA ISTE KAZNE ZA SVE.

:? :? :?

:oops:

xon_sa

Post by xon_sa » 26/05/2007 23:59

Trebao je sudija, kao onda Pekija, uzet "pravdu u svoje ruke" :D

vinnie_jones

Post by vinnie_jones » 27/05/2007 00:06

ma dobro je prosao sudija mozes mislit da im jos uvijek brani onaj lol sto puca yoko geri-jem u usta (na utakmici protiv borca goman hvata loptu a napadaca borca docekuje kramponom u usta tu noc u sportskom pregledu poslije pregleda utamkice baho pita goste u studiju "je li ovaj covjek jos uvijek na slobodi" :lol: :lol: :lol: )

Neelix

Post by Neelix » 27/05/2007 00:18

vinnie_jones wrote:ma dobro je prosao sudija mozes mislit da im jos uvijek brani onaj lol sto puca yoko geri-jem u usta (na utakmici protiv borca goman hvata loptu a napadaca borca docekuje kramponom u usta tu noc u sportskom pregledu poslije pregleda utamkice baho pita goste u studiju "je li ovaj covjek jos uvijek na slobodi" :lol: :lol: :lol: )

a golman u izjavi za hajatov sport centar govori "ja ne znam sta mu bi, ja samo digao nogu, on sam naletio" :lol: :lol: :lol:

a zar ne vidite da je strelcevina iz ugrozenog naroda :oops: :D

Majstorinho

Post by Majstorinho » 27/05/2007 00:30

ove sezone klubovi iz RS su najgori bili.Ispala su 2 kluba iz RS,Slavija nije nista osvojila.Zbog toga,meni je srce OVOLIKO :D

Ripicipi

Post by Ripicipi » 27/05/2007 00:35

A Usanovic sa cigarom dijeli medalje igracima Sirokog :lol:

branimir_s

Post by branimir_s » 27/05/2007 10:19

potres_mozga wrote:A Usanovic sa cigarom dijeli medalje igracima Sirokog :lol:

A i slic mu je bio otvoren...

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 27/05/2007 20:25

Neelix wrote:
vinnie_jones wrote:ma dobro je prosao sudija mozes mislit da im jos uvijek brani onaj lol sto puca yoko geri-jem u usta (na utakmici protiv borca goman hvata loptu a napadaca borca docekuje kramponom u usta tu noc u sportskom pregledu poslije pregleda utamkice baho pita goste u studiju "je li ovaj covjek jos uvijek na slobodi" :lol: :lol: :lol: )

a golman u izjavi za hajatov sport centar govori "ja ne znam sta mu bi, ja samo digao nogu, on sam naletio" :lol: :lol: :lol:

http://youtube.com/watch?v=6Ur88V44VcI

"Ja sam digao nogu a on se sam nabo"

:lol: :lol: :lol:

strelčevina

Post by strelčevina » 27/05/2007 21:27

Pozz. Neelix

Skoro

Post by Skoro » 28/05/2007 15:22

strelčevina wrote:Nemam namjeru braniti nikog ali vidim posebna tema za Slaviju i njene igrače, samo ne sjetih se da je iko otvorio temu o utakmici Sarajevo Široki u Sarajevu prije dvije godine. Kad se samo sjetim golmana debila Dedića kako trči pedeset metara da bi sa leđa napao trenera Širokog Barbarića. O tuči Varešanovića i Barbarića da ne govorimo, ali jebi ga, ako pripadnik temeljnog naroda napravi pizdariju, to ćemo pod tepih, a ovi drugi četnici i ustaše njih treba gonjat. ISTA PRAVDA ISTE KAZNE ZA SVE.

Dedic je kaznjen, kao i Varesanovic i Barbaric. Ali nije to poenta.
Poenta je rastjerati politicare i mafijase iz naseg sporta a dovesti prave sportiste. Ja sam ubjedjen da bi se stvari sa recimo Bolićem, Barbarezom ili Pašićem i uz arbitrazu austrijskih treceligaskih sudija samo za jednu sezonu drasticno popravile! Za dvije tri godine imali bi i mnogo jacu ligu i nogo jacu repku. Ovako, pisi propalo

Loud

Post by Loud » 28/05/2007 19:37

DaysleepeR wrote:
Neelix wrote:

http://youtube.com/watch?v=6Ur88V44VcI

"Ja sam digao nogu a on se sam nabo"

:lol: :lol: :lol:

Hahhaah "Sam pao sam se ubio" :lol: :lol: :lol: :lol:

Skoro

Post by Skoro » 30/05/2007 11:18

Ovo je sramota Jelica, Dominkovica, Colakovica, Usanovica i ostalih mafijasa a nije nasa. Kud ga nije i toljagom kakvom 'opajdacio', svi bi bili sretniji 8-)

Isabell

Post by Isabell » 30/05/2007 12:20

Skoro wrote:Ovo je sramota Jelica, Dominkovica, Colakovica, Usanovica i ostalih mafijasa a nije nasa. Kud ga nije i toljagom kakvom 'opajdacio', svi bi bili sretniji 8-)

Ahahahahahhahahahahahahaa

Post Reply