sanjam događaje iz buducnosti !?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#51 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by astrid »

karanana wrote:
Black swan wrote:
reni-90 wrote:predvidi nam neki znacajan dogadjaj pa cemo vidjeti XD
ne funkcionira to tako
sto da ne? to sam mu i ja sugestirao. sta ga sprijecava da nam to objavi prije dogadjaja? jeli se tek sjeti da je to sanjao nakon sto se dogadjaj desi?

i gdje je postavljac? da nije zaspo?
Jest...ali on govori o svojim događajima...Kako da provjerimo vjerodostojnost proročanstva 8-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#52 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by dječak sa šibicama »

Cekaj, da se ne radi slucajno o snovima tipa "imam ispit 15 jula" i onda ti sanjas ispit 15 jula?

Ali ne i rezultate :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#53 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by ladyblue18 »

lajkujMe wrote:Evo ja cu ti reci da i ja ponekad rijetko sanjam neke banalne stvari npr. sjedim na kaucu i gledam u neki casopis koji dan kasnije ili koji mjesec kasnije uhvatim se da bas sjedim na kaucu i vidim bas taj casopis na istom mjestu kao u snu sa istom naslovnom stranom. I ne nevidim buducnost to ti se zove deja vu, sanjas nesto i kad se jednom desi nesto slicno mozak automatski promjeni sjecanje na san pa ti izgleda kao da si predvidio nesto.

Ne brini vecina ljudi to ima.
Ja ne sanjam ali mi se hiljadu puta desi trenutak "koji se vec desio" i uvijek me jednako trzne. :-) Deja vu nema veze sa snovima koliko ja znam. :D
User avatar
Filter
Posts: 8047
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#54 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Filter »

ladyblue18 wrote:
lajkujMe wrote:Evo ja cu ti reci da i ja ponekad rijetko sanjam neke banalne stvari npr. sjedim na kaucu i gledam u neki casopis koji dan kasnije ili koji mjesec kasnije uhvatim se da bas sjedim na kaucu i vidim bas taj casopis na istom mjestu kao u snu sa istom naslovnom stranom. I ne nevidim buducnost to ti se zove deja vu, sanjas nesto i kad se jednom desi nesto slicno mozak automatski promjeni sjecanje na san pa ti izgleda kao da si predvidio nesto.

Ne brini vecina ljudi to ima.
Ja ne sanjam ali mi se hiljadu puta desi trenutak "koji se vec desio" i uvijek me jednako trzne. :-) Deja vu nema veze sa snovima koliko ja znam. :D

mescini ja imam deja vu, taj tvoj havatar vidjam gdje se god okrenem :-) :roll: :D :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#55 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by ladyblue18 »

Filter wrote:

mescini ja imam deja vu, taj tvoj havatar vidjam gdje se god okrenem :-) :roll: :D :D
:lol: :lol: :lol: Stavi ga i ti pa se neces morati okretati. :oops: :D
User avatar
Filter
Posts: 8047
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#56 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Filter »

ladyblue18 wrote:
Filter wrote:

mescini ja imam deja vu, taj tvoj havatar vidjam gdje se god okrenem :-) :roll: :D :D
:lol: :lol: :lol: Stavi ga i ti pa se neces morati okretati. :oops: :D
mjok, tamam sam se tempirao za :run: cvrk, cvrČ, res pecen gotovooooooo :D :D

i ne volim miljeice... :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#57 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by sheilak »

:lol:

Jeste, ona i zelenashica imaju ga. Je li to neka akcija?

EDIT: Haman svi ga skoro imaju! :D
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#58 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by krompir i riza »

sheilak wrote::lol:

Jeste, ona i zelenashica imaju ga. Je li to neka akcija?

EDIT: Haman svi ga skoro imaju! :D
evo pogledaj :)

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=89256
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#59 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by sheilak »

Hvala. :)

Sorry, nisam stvarno znala.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#60 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by fatamorgana »

Ja sanjo revizora a ne vozam se uopšte trajvanom, :?
User avatar
Filter
Posts: 8047
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#61 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Filter »

krompir i riza wrote:
sheilak wrote::lol:

Jeste, ona i zelenashica imaju ga. Je li to neka akcija?

EDIT: Haman svi ga skoro imaju! :D
evo pogledaj :)

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=89256
:thumbup: hvala na infu
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#62 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Koshpa »

karanana wrote:meni se naprimjer desilo par puta da sanjam da sam u putnickom avionu koji pada i fakat sutra ili za koji dan veca avio nesreca. meni se cini da sam jednom sanjo da je moj avion opalio u neko brdo i fakat je jedan avion negdje u j. americi nakon toga spuco u brdo i dosta ljudi izginulo.
Kongo: U padu aviona poginulo 127 ljudi
U padu aviona po jakoj kiši na istoku Demokratske Republike Kongo danas je poginulo 127 ljudi, a 51 osoba je preživjela nesreću, saopštili su zvaničnici.
Karanana :shock: :shock:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#63 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Jack Be Nimble »

Ma i ja sam sanjao 99-te i 2000-te kako dva putnicka aviona uduraju zgrade po New York-u. Sanjam i ja kako idem doktoru, 6 dana idem doktoru. Najvise te snove dobijem kada se nesto desava oko mene, npr ispiti. Ti si vec napisao da si sanjao da ne znas trece pitanje, pet dana prije svakog ispita imao sam takav san. Obicno u realnost ispadne veoma slicna kao san. Ja sam prije mislio da sanjam ono sto ce se dogoditi, ali sam sebi rekao da jednostavno sanjam o onome sto se oko mene desava.

99-te kada su ona dva Amera usli u srednju i poubijali svoju raju, kasnije se govorilo da su htjeli rentati avion i pravac u zgrade po New York-u. Ja licno mislim da su meni dosli ti snovi gdje se putnicki avioni zabijaju u zgrade u New York-u.
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1780
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#64 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Dr.medicine »

Ja sanjao jednom ispitnu karticu :D i po baksuzluku izvucem je hqhqhqhq
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#65 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by BIONA »

Ja obavezno sanjam unaprijed ono sto ce se dogoditi, ali na takav izvrnut nacin da ja u tom trenutku uopste ne mogu da desifrujem san, Nego kad se vec nesto desi onda se sjetim sna, znaci naopako sve :D
Tako da ja od tih mojih snova nemam hajra, jer ih ne skuzim na vrijeme :?
Ali u svakom slucaju zanimljivo, posebno za meni blize osobe imam taj dar hajmo reci, da mogu nanjusiti njihove probleme u zivotu za koje mi nisu rekli...
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#66 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by minjonja »

haj nek meni neko kaze jesam li za ludare :D

8 godina bez ikakvog straha par puta dnevno sam koristila lift u mojoj zgradi i prije 3 sedmice nekako me neki strah uhvati i prestanem ici. bas sam nesto lose naslutila jer zamislite kako je to imati volje penjati se svaki put na 9. pjeske :D i bas jedan dan krenem izaci negdje i sretnem kucepaziteljku. pita me sto idem pjeske, rekoh ma ne znam strah me da padne, kad kaze ona meni da ne brinem, da su nedavno majstori dolazili da provjere je li sve OK. taj isti dan navecer krenem kuci kad sretnem brata i kaze mi:"neces vjerovati, ali lift propo" :D jesam li nostradamus ili nisam :D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#67 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by astrid »

minjonja wrote:jesam li nostradamus ili nisam
Jesi :oops:
Sad fino proširi malo područje proročanstava 8-)
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#68 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by BIONA »

minjonja wrote:haj nek meni neko kaze jesam li za ludare :D

8 godina bez ikakvog straha par puta dnevno sam koristila lift u mojoj zgradi i prije 3 sedmice nekako me neki strah uhvati i prestanem ici. bas sam nesto lose naslutila jer zamislite kako je to imati volje penjati se svaki put na 9. pjeske :D i bas jedan dan krenem izaci negdje i sretnem kucepaziteljku. pita me sto idem pjeske, rekoh ma ne znam strah me da padne, kad kaze ona meni da ne brinem, da su nedavno majstori dolazili da provjere je li sve OK. taj isti dan navecer krenem kuci kad sretnem brata i kaze mi:"neces vjerovati, ali lift propo" :D jesam li nostradamus ili nisam :D

Ja bih rekla da je to zenska intuicija :-D
easy
Posts: 348
Joined: 14/06/2008 14:45

#69 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by easy »

minjonja wrote:haj nek meni neko kaze jesam li za ludare :D

8 godina bez ikakvog straha par puta dnevno sam koristila lift u mojoj zgradi i prije 3 sedmice nekako me neki strah uhvati i prestanem ici. bas sam nesto lose naslutila jer zamislite kako je to imati volje penjati se svaki put na 9. pjeske :D i bas jedan dan krenem izaci negdje i sretnem kucepaziteljku. pita me sto idem pjeske, rekoh ma ne znam strah me da padne, kad kaze ona meni da ne brinem, da su nedavno majstori dolazili da provjere je li sve OK. taj isti dan navecer krenem kuci kad sretnem brata i kaze mi:"neces vjerovati, ali lift propo" :D jesam li nostradamus ili nisam :D
http://youtu.be/5N3x-TZzrRA :mrgreen:
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#70 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by idealnolosa »

minjonja wrote: jesam li nostradamus ili nisam :D
Definitivno jesi.Nego sta ti bi da obmanes za smak svijeta?
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#71 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Truba »

:roll: :roll: :roll:
meni niko ne vjeruje
da sam 1992. predvidio da će BiH biti podijeljena u 2 entiteta
i da će u njima biti ravnopravna tri naroda
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#72 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by idealnolosa »

I ja sam predvidjela da cu jednoga dana postati zena Breda Pita kada dodje u Sarajevo da snima film.Cim me vidi rodice se ljubav na prvi pogled.Ubrzo ce se Angelina vratiti sama u Ameriku a ja s njim.Jel to znaci da ce se to stvarno desiti? :?
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#73 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by Tercius »

KAzu da je Brad presto Pit.
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#74 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by idealnolosa »

Ja cu znaci postati PIta ako se ostvari moj san :run:
User avatar
heri_puter
Posts: 8
Joined: 10/07/2011 11:04

#75 Re: sanjam događaje iz buducnosti !?

Post by heri_puter »

minjonja wrote:haj nek meni neko kaze jesam li za ludare :D

8 godina bez ikakvog straha par puta dnevno sam koristila lift u mojoj zgradi i prije 3 sedmice nekako me neki strah uhvati i prestanem ici. bas sam nesto lose naslutila jer zamislite kako je to imati volje penjati se svaki put na 9. pjeske :D i bas jedan dan krenem izaci negdje i sretnem kucepaziteljku. pita me sto idem pjeske, rekoh ma ne znam strah me da padne, kad kaze ona meni da ne brinem, da su nedavno majstori dolazili da provjere je li sve OK. taj isti dan navecer krenem kuci kad sretnem brata i kaze mi:"neces vjerovati, ali lift propo" :D jesam li nostradamus ili nisam :D
mislim da imas neki instinkt za izbor puta koji okreće leđa lošim stvarima :D Znaš sama sebi spasiti život, pokušaj to primjeniti kroz život u donošenju odluka (nije šuplja), zamisli se malo, pokušaj uraditi nešto izazovno, pokušaj naći profita u tome svemu XD
Post Reply