Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#26 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Point. »

Haman2 wrote:Budimo realni. Zena je zgodna. To se vidi na fotografiji. Za sve ostalo ne znam.
Dže ba ova zgodno, usta joj go guščiji šupak. Baš si zagorio ko kaubojska tava.
Last edited by Point. on 23/09/2018 00:04, edited 1 time in total.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#27 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Leverage »

Čuj kaubojski ibrik. vrh :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#28 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Point. »

Neregistrirani wrote:Zaista?
Poenta teme o kandidatkinji na izborima su sifoni i je li milf? Jedan komentar nekog ko je gledao neki od intervjua. Ostatak komentari pacenika koji bi se usrali do grla da im ova gospodja pridje.
Kometarise li se ijedan kandidat, muskarac, na ovaj nacin, da se ocjenjue fizicki izgled?
Jebote, stvarno sam u pravu kad mislim da treba da izumremo.
Ne znam zasto ova tema nije obrisana ili zakljucana.
Daleko je ovo od gospođe.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#29 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by klosar pravi »

Ne samo što je daleko od gospođe vec što ne može na bilo koji nacin " poboljšati " situaciju..

Al' to je politika i kad imaš dobrog konja poput Fahre iza sebe bukvalno na našu grbaču pare leže nizašta!
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#30 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by wewa »

Neregistrirani wrote:Zaista?
Poenta teme o kandidatkinji na izborima su sifoni i je li milf? Jedan komentar nekog ko je gledao neki od intervjua. Ostatak komentari pacenika koji bi se usrali do grla da im ova gospodja pridje.
Kometarise li se ijedan kandidat, muskarac, na ovaj nacin, da se ocjenjue fizicki izgled?
Jebote, stvarno sam u pravu kad mislim da treba da izumremo.
Ne znam zasto ova tema nije obrisana ili zakljucana.
Bravo!
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#31 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by klosar pravi »

Podsjeti me kad smo nagovorili stariju gospođu da se krene udvarati drugu koji je u fazonu odvalio bi je od k i tako to..
Tacno ne vrijedi pisati ovdje reakciju jer je to pišanje bilo..
Pobjegao nakon 30 sekundi crven. :D
racionalista
Posts: 1475
Joined: 20/07/2012 20:40

#32 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by racionalista »

Samo ravna je ko daska u pm krasnu, ne ide joj to u prilog, dzaba program stranke :D :D :D
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#33 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by asker »

wewa wrote:
Neregistrirani wrote:Zaista?
Poenta teme o kandidatkinji na izborima su sifoni i je li milf? Jedan komentar nekog ko je gledao neki od intervjua. Ostatak komentari pacenika koji bi se usrali do grla da im ova gospodja pridje.
Kometarise li se ijedan kandidat, muskarac, na ovaj nacin, da se ocjenjue fizicki izgled?
Jebote, stvarno sam u pravu kad mislim da treba da izumremo.
Ne znam zasto ova tema nije obrisana ili zakljucana.
Bravo!
Jel' to ova neka sveta krava pa se ne smije pisat' o njoj? Kandidatkinja? Kao da smo jucer upoznali Sanelu :lol: .
Neko ce se sjetit' Sanele dok je bila Brankoviceva djevojka/svalerka dok je ovaj bio u punoj SDA moci sve po zakonu. Niko od forumasa nije kriv :roll: , gledali smo reality show na javnom servisu ni krivi ni duzni. Od nje sam prvi puta na tv-u cuo da se Bakirovo obecanje o 100 000 radnih mjesta ispunjava brze nego sto je obecano :-) . Djevojka ( :-) ) za sva vremena, epohe, vlasti. Nekad se desio zaokret pa napad na dojucerasnje miljenike i zagondzije.

Pun mi klinac likova koji uzurpiraju javni prostor/medije, vise ili manje pljucnu po politici i politicarima, pa se na kraju prikljuce Fahraonu. Sanela, Arapovici (pogotovo onaj celavac iz pastete je iskak'o kao CCI) itd. Fudbal je sport gdje 22 igraca ganjaju jednu loptu i na kraju pobjedi Njemacka. Politika je kurva, ubila je bomba, dzaba svi smo isti, svi smo ista govna.............................osim Fahre. Ma hajte molim vas :lol: .

Hoces u politiku? Budi spreman/spremna da te se komentarise. Guzovi, sise, frizura, kvaran zub.

I da, odron od trebe.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hAZNADAR »

wewa wrote:
Neregistrirani wrote:Zaista?
Poenta teme o kandidatkinji na izborima su sifoni i je li milf? Jedan komentar nekog ko je gledao neki od intervjua. Ostatak komentari pacenika koji bi se usrali do grla da im ova gospodja pridje.
Kometarise li se ijedan kandidat, muskarac, na ovaj nacin, da se ocjenjue fizicki izgled?
Jebote, stvarno sam u pravu kad mislim da treba da izumremo.
Ne znam zasto ova tema nije obrisana ili zakljucana.
Bravo!
A Trump i Macron se kao ne komentarisu u zenskom svijetu na osnovu izgleda?
Cuj usrali do grla da im Sanela pridje,... :D
Primijetio sam i ranije da je gotive nase hanife jer dominira u interwiev i provocira, glupira se preko svake granice a niko od muskih sugovornika se ne buni jer se ne usudjuje. Jao koji uspjeh hebote, koja gromada od zene,.. :D

Mozda zauzima stranice u zenskim casopisoma gdje pozira pored cvijetne baste ili prekrsti noge kao busines women i baci samouvjeren pogled,.. ali znamo njenu biografiju, koje stele i veze su je probile,... i posto nije nikada zracila nekim velikim intelektom,...- ne ostaje nista drugo no ocjeniti je samo kao izgleda i kako prica.

Vise paznje oko aktivnosti i za sta se zauzima plijeni jedna zgodnija Karleusa - negoli ova sto je uspjela samo sto je znala iskoristiti uticajne muske. I naravno sto je Rajvosa raja. Da je skolovanija i pametnija u Zenici, Tuzli,.. niko nebi znao za nju. Ovako joj je kamera bliza. Isto ko onaj pjevac Koke kakvih imas po birtijama od Zivinica do Kalesije kolko hoces al nisu Rajvosa raja. Tesko nama kada geografija i rodni list odredjuju ko je poznat a ko ne.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#35 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Haman2 »

Haman2 wrote:
Budimo realni. Zena je zgodna. To se vidi na fotografiji. Za sve ostalo ne znam.

Haznadar
Ti si jarane vala zagorio ko kaubojski ibrik.
Image

Ako zelimo biti iskeno nema muskarca koji nije zagorio kad je ovako zgodna zena u pitanju.
Last edited by Haman2 on 23/09/2018 16:19, edited 2 times in total.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#36 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by wewa »

Sanelu Prasovic ne cijenim ni kao osobu ni kao novinarku, ali to ne znaci da mogu presutjeti otvorenu mizoginiju i duple standarde.
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#37 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by medvjed23 »

standardi su isti ili bar slični i za političarke i za političare.. vamo je fokus komentara na sisama i guzovima, a tamo na telećim glavama.. i u jednom i u drugom slučaju, akcenat je na izgledu, a ne na političkom radu..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66201
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by _BataZiv_0809 »

hAZNADAR wrote: Bez obzira sto je ona tuka a Memi ona Farma top - Sarajlije se ocigledno tope na svoje praaaave - kakvo god da su.
Al ti volis lupetat to je cudo.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#39 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hAZNADAR »

Haman2 wrote:
Haman2 wrote:
Budimo realni. Zena je zgodna. To se vidi na fotografiji. Za sve ostalo ne znam.

Haznadar
Ti si jarane vala zagorio ko kaubojski ibrik.
https://www.euskola.com/wp-content/uplo ... 1/3-38.png

Ako zelimo biti iskeno nema muskarca koji nije zagorio kad je ovako zgodna zena u pitanju.
I nasao mutan portret sa malo pixlova. Gdje nema onaj svoj uobicajeni a'la F. Mercury osmijeh. Ne kazem da je ruzna,...daleko od toga, al nije vala ni zgodna. Eto nek ti bude elegantna je - ali radije se nebih probudio ujutro u istom krevetu sa njom i vidio je bez sminke i photoshopa. I necemo vise o njenom izgledu - prvo sto su ukusi razliciti a i ljutimo feminiskinje.
Last edited by hAZNADAR on 23/09/2018 17:02, edited 1 time in total.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#40 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hAZNADAR »

_BataZiv_0809 wrote:
hAZNADAR wrote: Bez obzira sto je ona tuka a Memi ona Farma top - Sarajlije se ocigledno tope na svoje praaaave - kakvo god da su.
Al ti volis lupetat to je cudo.
A i ti se nakacit meni na vrat - cudo jedno. Ponovicu. Lakse je doci na TV, novine, internet,.... ako si u Sarajevu i k'tome Sarajlija sa vezama.
Da je Sanela skolovanija i pametnija u Zenici, Tuzli,.. niko nebi znao za nju. Ovako joj je kamera bliza. Isto ko onaj pjevac Koke kakvih imas po birtijama od Zivinica do Kalesije kolko hoces al nisu Rajvosa raja. Isto i sa Sanelom,... ne vidim niti jedan jedini valjan razlog zbog cega je poznata i zasluzila da je poznata. Nit privlacna, nit pametna i strucna(sto se vidi u nacinu kako obavlja interwiev),... ima li jos nesto?
Zna Fahro sta radi. Sanelom kupuje glasove domacih feminiskinja kojima je Sanela idol i olicenje neustrasivosti, dominacije. Sa Memom dobija odredjeni broj FGR-ovaca razocaranih u Damira. Jos da dobije i onog djavoljeg advokata Mjesecara sto pjeva born in the Sarajvo oh mama - uzeo bi pola Sarajeva.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#41 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Banksy »

Za ratni angažman, 1992. - 1995. :thumbup: hrabre, pametne žene TVSA: Arijana Saračević, Midheta Kurspahić, Duška Jurišić, Sanela Prašović...

Poslije, tanko.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66201
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by _BataZiv_0809 »

hAZNADAR wrote: A i ti se nakacit meni na vrat - cudo jedno. Ponovicu. Lakse je doci na TV, novine, internet,.... ako si u Sarajevu i k'tome Sarajlija sa vezama.
Da je Sanela skolovanija i pametnija u Zenici, Tuzli,.. niko nebi znao za nju. Ovako joj je kamera bliza. Isto ko onaj pjevac Koke kakvih imas po birtijama od Zivinica do Kalesije kolko hoces al nisu Rajvosa raja. Isto i sa Sanelom,... ne vidim niti jedan jedini valjan razlog zbog cega je poznata i zasluzila da je poznata. Nit privlacna, nit pametna i strucna(sto se vidi u nacinu kako obavlja interwiev),... ima li jos nesto?
Zna Fahro sta radi. Sanelom kupuje glasove domacih feminiskinja kojima je Sanela idol i olicenje neustrasivosti, dominacije. Sa Memom dobija odredjeni broj FGR-ovaca razocaranih u Damira. Jos da dobije i onog djavoljeg advokata Mjesecara sto pjeva born in the Sarajvo oh mama - uzeo bi pola Sarajeva.
Kad valjas gluposti ili pricas o stvarima o kojima nemas direktna saznanja. Sto je najgore cesto drzis ders ljudima koji te stvari gledaju sopstvenim ocima. :-) Pricas u tancine na jednoj temi o Benesovom izrazu lica kad su ga kao vrbovali u VRS, a ti ga nabro u Svecku dvije godine prije toga :-)
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#43 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Fudo387 »

Haman2 wrote:Image

Zgodna zena nema sta. Da li je za politiku ja ne znam . Mozda to bolje zna F. Radoncic.

Image
Ima ruzna usta.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#44 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hAZNADAR »

_BataZiv_0809 wrote:
hAZNADAR wrote: A i ti se nakacit meni na vrat - cudo jedno. Ponovicu. Lakse je doci na TV, novine, internet,.... ako si u Sarajevu i k'tome Sarajlija sa vezama.
Da je Sanela skolovanija i pametnija u Zenici, Tuzli,.. niko nebi znao za nju. Ovako joj je kamera bliza. Isto ko onaj pjevac Koke kakvih imas po birtijama od Zivinica do Kalesije kolko hoces al nisu Rajvosa raja. Isto i sa Sanelom,... ne vidim niti jedan jedini valjan razlog zbog cega je poznata i zasluzila da je poznata. Nit privlacna, nit pametna i strucna(sto se vidi u nacinu kako obavlja interwiev),... ima li jos nesto?
Zna Fahro sta radi. Sanelom kupuje glasove domacih feminiskinja kojima je Sanela idol i olicenje neustrasivosti, dominacije. Sa Memom dobija odredjeni broj FGR-ovaca razocaranih u Damira. Jos da dobije i onog djavoljeg advokata Mjesecara sto pjeva born in the Sarajvo oh mama - uzeo bi pola Sarajeva.
Kad valjas gluposti ili pricas o stvarima o kojima nemas direktna saznanja. Sto je najgore cesto drzis ders ljudima koji te stvari gledaju sopstvenim ocima. :-) Pricas u tancine na jednoj temi o Benesovom izrazu lica kad su ga kao vrbovali u VRS, a ti ga nabro u Svecku dvije godine prije toga :-)
Zaaattttooo sto vjerujem ljudima koji su mi tako rekli!!! :ljut: Direktna saznanja su valjda ono sto same Sarajlije pisu i kazu.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#45 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Haman2 »

Gospodine Haznadar, zar Ti ne volis nesto lijepo. Kome se ne dopadaju lijepe zene, lijepi stanovi, lijepa auta, lijepa priroda itd. Malo je ljudi koji ljepotu ne primjecuju.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#46 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by hAZNADAR »

Haman2 wrote:Gospodine Haznadar, zar Ti ne volis nesto lijepo. Kome se ne dopadaju lijepe zene, lijepi stanovi, lijepa auta, lijepa priroda itd. Malo je ljudi koji ljepotu ne primjecuju.
Ma ja brate,... kaubojski ibrik
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#47 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Cherry-Cherry »

Ima mahalski način vođenja intervjua. Nekako, hoće se, fura se da je profi novinarka, a zapravo je mahaluša. Što se fizičkog izgleda tiče, ok je, njegovana je i vidi se da drži do sebe, ali usta je kvare. I da, ravna je ko šperploča.

Ne znam, za šta se zalaže u politici, nisam je pratila uopšte.
DzejAr
Posts: 104
Joined: 13/08/2014 23:23

#48 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by DzejAr »

A smeta li ikome to sto je nasim parama radila kampanju za svoju 'buducu' stranku tako sto je u emisiji na javnom servisu promovirala SBB-ove kadrove?
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#49 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by Point. »

Žgafa. Uhljeb wannabe. Jebo politiku kad bi svako bio političar.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#50 Re: Sanela Prasovic Gadzo - kandidatkinja SBB-a

Post by MarlboroGold »

Nekima ljepota u fokusu :-)
Pa nije izbor za miss...
Locked