Sanela Jenkins

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#201 Re: Sanela Jenkins

Post by Hajvan »

black wrote:
Image
Hejtačina za one likuše tipa: umjetnički nadahnuta, furam elitu, al' sam fol i iz naroda. Imam slučajno neurednu frizuru, muški sako, uz njega one pantole s obrezanim nogavicama i one oksford cipele jer su furka urbane raje; uslikaću izbliza kantu za smeće i pored nje uvenulu ružu i provući kroz filter, jer totalno ono niko ne shvata moj genijalni um, naravno share na facebook via instagram, uz citat Koelja u opisu. Ah, da! I pišem svoj blog na kojem su tekstovi tipa:
"Jesen me podsjeti na to kad sam bila u Wasingtonu i sjedila na večeri sa lordom Van Von Karina i onda sam vidjela čovjeka koji rovi kontejner i shvatila njegovu patnju, dok sam ispijala makijato umotana u deku koju sam dobila od svoje nane za Bajram 1993. uz riječi "Neka te uvijek grije"..."
:mrgreen:
Volim ja Nick Cavea, The Cure, Bauhaus, ali ne i obozavateljice navedenih…
al’ ova gore je vise stovateljica lika i djela onog bezveznjaka, tzv panonskog mornara :lol:

Image
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#202 Re: Sanela Jenkins

Post by Ommadawn »

Hajvan wrote:
black wrote:
Image
Hejtačina za one likuše tipa: umjetnički nadahnuta, furam elitu, al' sam fol i iz naroda. Imam slučajno neurednu frizuru, muški sako, uz njega one pantole s obrezanim nogavicama i one oksford cipele jer su furka urbane raje; uslikaću izbliza kantu za smeće i pored nje uvenulu ružu i provući kroz filter, jer totalno ono niko ne shvata moj genijalni um, naravno share na facebook via instagram, uz citat Koelja u opisu. Ah, da! I pišem svoj blog na kojem su tekstovi tipa:
"Jesen me podsjeti na to kad sam bila u Wasingtonu i sjedila na večeri sa lordom Van Von Karina i onda sam vidjela čovjeka koji rovi kontejner i shvatila njegovu patnju, dok sam ispijala makijato umotana u deku koju sam dobila od svoje nane za Bajram 1993. uz riječi "Neka te uvijek grije"..."
:mrgreen:
Volim ja Nick Cavea, The Cure, Bauhaus, ali ne i obozavateljice navedenih…
al’ ova gore je vise stovateljica lika i djela onog bezveznjaka, tzv panonskog mornara :lol:

Image
Ih koliko ih ima što volimo iste bendove, istu hranu, izlazimo na ista mjesta a organski ih ne mogu podnijeti. Niti oni mene.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#203 Re: Sanela Jenkins

Post by pustopoljina »

:lol:
Isto
:skoljka: :)
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#204 Re: Sanela Jenkins

Post by pici »

saneeeelaaaa otmi me, uzmi me, tvoj sam, priiimiii meeeeee radi sta hoces s mog tijela, tvoj sam rob...
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#205 Re: Sanela Jenkins

Post by Edin H. »

Point. wrote:
dobar osjecaj wrote: Suvišno je da se ljudi koji ikoga nazivaju olako milfarom ili opajdarom pitaju zašto bi bilo ko drugi Sanelu opisivao kao tek još jednu milfaru ili opajdaru. Javni prostor i anonimnost pa se može. Mada mnogi to rade i uživo jer im je to sve dio kulture življenja. Ne diraj im majku, sestru, suprugu bez obzira kakve su osobe a sve druge žene prema potrebi priče jesu i mogu biti opajdare, polovnjače, milfare. Sve za pet.
Ne znam kako da ti kažem, ali milf je sleng za ženu koja dobro izgleda, drži do sebe i svoga izgleda, poslije trudnoće nije naslagala šlauf, jednostavno dobra ženska. Opajdare su one koje ogovaraju ovakve zbog zavisti i ljubomore. Ako si se našao uvrijeđen, oprosti prosim.

Drugi dio posta je suvišno komentarisati, jer si fulio cili balun.
MILF u principu ima perogativno znacenje, to je je skracenica za Mother I would like to fu.. ili mama koju bih volio j... iako se odnosi na atraktivnu stariju zenu.
Takodje ovaj pojam se cesto koristi u prono industriji
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4868
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#206 Re: Sanela Jenkins

Post by ¤ jelena ¤ »

Ih...to je uobičajena pojava da neki muškarci svoj komentar...''ja bi tebe *ebo'' vide kao kompliment ženi

tj. njenoj atraktivnosti i privlačnosti čak i u tim nekim njenim godinama. :lol: :-)
belfy
Posts: 7533
Joined: 06/08/2007 09:00

#207 Re: Sanela Jenkins

Post by belfy »

Edin H. wrote:
Point. wrote:
dobar osjecaj wrote: Suvišno je da se ljudi koji ikoga nazivaju olako milfarom ili opajdarom pitaju zašto bi bilo ko drugi Sanelu opisivao kao tek još jednu milfaru ili opajdaru. Javni prostor i anonimnost pa se može. Mada mnogi to rade i uživo jer im je to sve dio kulture življenja. Ne diraj im majku, sestru, suprugu bez obzira kakve su osobe a sve druge žene prema potrebi priče jesu i mogu biti opajdare, polovnjače, milfare. Sve za pet.
Ne znam kako da ti kažem, ali milf je sleng za ženu koja dobro izgleda, drži do sebe i svoga izgleda, poslije trudnoće nije naslagala šlauf, jednostavno dobra ženska. Opajdare su one koje ogovaraju ovakve zbog zavisti i ljubomore. Ako si se našao uvrijeđen, oprosti prosim.

Drugi dio posta je suvišno komentarisati, jer si fulio cili balun.
MILF u principu ima perogativno znacenje, to je je skracenica za Mother I would like to fu.. ili mama koju bih volio j... iako se odnosi na atraktivnu stariju zenu.
Takodje ovaj pojam se cesto koristi u prono industriji
mislis pezorativno?
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#208 Re: Sanela Jenkins

Post by Edin H. »

belfy wrote: mislis pezorativno?
Da
SD7
Posts: 234
Joined: 16/11/2018 06:18

#209 Re: Sanela Jenkins

Post by SD7 »

Xavier1 wrote:
Tuzno kad starija zena misli da je djevojka. :run:

Mada za svoje godiste jeste dobra.
Evo kako izgleda kada te odgoje u mektebu ili kako god da se zove, :D
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#210 Re: Sanela Jenkins

Post by Guadalajara »

SD7 wrote:
Xavier1 wrote:
Tuzno kad starija zena misli da je djevojka. :run:

Mada za svoje godiste jeste dobra.
Evo kako izgleda kada te odgoje u mektebu ili kako god da se zove, :D
:mrgreen:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#211 Re: Sanela Jenkins

Post by Xavier1 »

SD7 wrote:
Xavier1 wrote:
Tuzno kad starija zena misli da je djevojka. :run:

Mada za svoje godiste jeste dobra.
Evo kako izgleda kada te odgoje u mektebu ili kako god da se zove, :D
Daleko sam ja od toga.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#212 Re: Sanela Jenkins

Post by HAVANA »

Onda ce biti da si od onih sto je doruckovo bobe i vuko cize dok su oko njega zene iz jalinih i bubinih pjesama,pa ih kroz te naocale gledas.Sad ti sve dojadilo, pa ti se ukazo allah i tu ti je nada za spas i smisao.I pronalazak zene.Zadrti koji idu iz krajnosti u krajnost...Ne valja ti to,znam ih mnogo takvih.A ti kako hoces...Uspjesna zena koja zivi svoj zivot kako zeli.A ne kako drugi kazu.Sta mi imamo njene odluke i poteze preispitivat? Bolje da svoje kockice slazemo.Svako svoje.
Dino79
Posts: 792
Joined: 05/02/2017 13:41

#213 Re: Sanela Jenkins

Post by Dino79 »

Edin H. wrote:
mirsek wrote:
dječak sa šibicama wrote:Sta kaze, ljubomorni na uspjeh :D

Valjda covjek moze biti ljubomoran na uspjeh Irfana Skiljana ili Matu Rimca, to je uspjeh, ne kerebecenje sa bogatim biznismenima, bankarima i poslovnim dedavcima.
Ona je spasila barcleys banku nasavsi investitora ili kreditora kad su ovi bili u dubiozi, to je njen bivsi muz izjavio, on je bio direktor te banke. Svaku marku sto je dobila iza razvoda je itekako zasluzila. U svakom slucaju njene donacije i humanitarni rad treba postovati.


Jesi li bas uvijeren da ona jos uvijek tvrdi da je nasla "investitore" :D posto joj je bivsi suprug pod istragom ureda koji se bavi ozbiljnim prevarama, upravo zbog uloge u toj "investiciji" of £7,3 milijarde, za koju britanska vlada tvrdi da je prevara i ukoliko bude osudjen moze dobiti zatvorsku kaznu do 22 godine.


Roger Allan Jenkins (born 30 September 1955)is a British financier currently awaiting trial for conspiracy to commit fraud and the provision of unlawful financial assistance by the Serious Fraud Office. In May 2018, the charges brought against Barclays Bank were dismissed by the court, but the charges against Jenkins were retained.

From 1994 to 2009, he worked for Barclays in a variety of roles, including as chief executive of Barclays Capital's Private Equity Group, and from April 2008 as Executive Chairman of Investment Banking and Investment Management for the Middle East.

In 2008, he played a key role in a £7.3 billion "investment" in Barclays supposedly made by the ruling families of Abu Dhabi and Qatar, and by the Qatari sovereign wealth fund which the UK government has since said was a fraud, and which Jenkins is now being prosecuted for and faces up to 22 years in prison.
Bila je i u onoj aferi oko prostitucije
User avatar
512MB
Posts: 10506
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#214 Re: Sanela Jenkins

Post by 512MB »

Uostalom, trebalo je i zbariti onog ćelonju u teretani i dat mu onakvom minđe, i to nemože svako. Treba imat želudac :)
zrakomlat
Posts: 10234
Joined: 23/09/2012 17:22

#215 Re: Sanela Jenkins

Post by zrakomlat »

Henry Chinaski wrote:Uvijek su najveći jadnici najviše zavidili uspješnima.
Što veći jadnik, to si bespomoćniji, a time i više laješ na one koji su uspješni.

Čim pročitaš da je Džeko kloc, Amra kurava ili Sanela sponzoruša, znaš da iza toga stoji paćenik bez budućnosti koji je svjestan svoje nemoći.
:thumbup:
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#216 Re: Sanela Jenkins

Post by TheMule »

Zena je polmogla kad je Ganica (jel no on bi?) izvadila iz zatvora. I da nista vise nikad ne uradi, dovoljlno je.

Dosta vas koji lose govore o Saneli obozavaju razne sitne sponzoruse i pjevacice na Balkanu, a Sanela ne valja.
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#217 Re: Sanela Jenkins

Post by TheMule »

Ommadawn wrote:Milf je skraćenica od - Mom I’d Like to Fuck.

Interesantno je da oni koji Sanelu Jenkins nazivaju milfom brane od ovih koji napišu nešto negativno o njoj.
dobar osjecaj wrote:Više nego interesantno.
Nista tu nije interesantno, vec sasvim normalno. Vi jednostavno ne znate kontekst i znacenje te skracenice.
SD7
Posts: 234
Joined: 16/11/2018 06:18

#218 Re: Sanela Jenkins

Post by SD7 »

512MB wrote:Uostalom, trebalo je i zbariti onog ćelonju u teretani i dat mu onakvom minđe, i to nemože svako. Treba imat želudac :)
Jasno mi je da se tebi gadi jer nisi peder :D ,ali se lik zenama i to onim lijepim nimalo ne gadi. Sve su mu zene modeli ili izgledaju kao modeli...cak je vodao i Elle McPherson. Dakle i po tom pitanju Dijana moze biti samo ponosna jer je bivsi uprkos godinama ipak na cijeni.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#219 Re: Sanela Jenkins

Post by pici »

¤ jelena ¤ wrote:Ih...to je uobičajena pojava da neki muškarci svoj komentar...''ja bi tebe *ebo'' vide kao kompliment ženi

tj. njenoj atraktivnosti i privlačnosti čak i u tim nekim njenim godinama. :lol: :-)
vjeruj mi da mnogim zenama to je komplimenat... namrgode se ALI...
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#220 Re: Sanela Jenkins

Post by cyprus »

Ja neam pojma šta bih reko o Saneli... Al samo hoću da se referiram na ovo za MILF... Dajte ba, otkad je to pežorativ? :D
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4868
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#221 Re: Sanela Jenkins

Post by ¤ jelena ¤ »

pici wrote:
¤ jelena ¤ wrote:Ih...to je uobičajena pojava da neki muškarci svoj komentar...''ja bi tebe *ebo'' vide kao kompliment ženi

tj. njenoj atraktivnosti i privlačnosti čak i u tim nekim njenim godinama. :lol: :-)
vjeruj mi da mnogim zenama to je komplimenat... namrgode se ALI...
I to je tačno, ali...

Atraktivnoj ženi u četrdesetim godinama nema potrebe da govoriš da bi je *ebo... njoj je to jasno čim te vidi.

Ne mislim, zaista, na tebe lično, nego na muškarce uopšteno.

Sanela ima 46 godina...a to vam je...po mojoj slobodnoj procjeni....nekih....30-tak godina svijesti o sopstvenoj seksualnosti, atraktivnosti i iskustva u neverbalnoj komunikaciji sa muškarcima.

U sve ostalo nema potrebe da ulazim - o svemu ostalom i ne govorim - jer to je njen život i njena privatnost.

DakleM, draga gospodo forumaši, ako imate više od 25-30 godina i hoćete da izrazite svoje poštovanje prema ovoj ženi, fokusirajte se na njen humanitarni rad i poslovne uspjehe. To je cijela poenta.

Sve ostalo zvuči jeftino i...bolje da ne nabrajam dalje jer neće imati veze sa osobom iz naslova teme. :D
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#222 Re: Sanela Jenkins

Post by Xavier1 »

¤ jelena ¤ wrote:
pici wrote:
¤ jelena ¤ wrote:Ih...to je uobičajena pojava da neki muškarci svoj komentar...''ja bi tebe *ebo'' vide kao kompliment ženi

tj. njenoj atraktivnosti i privlačnosti čak i u tim nekim njenim godinama. :lol: :-)
vjeruj mi da mnogim zenama to je komplimenat... namrgode se ALI...
I to je tačno, ali...

Atraktivnoj ženi u četrdesetim godinama nema potrebe da govoriš da bi je *ebo... njoj je to jasno čim te vidi.

Ne mislim, zaista, na tebe lično, nego na muškarce uopšteno.

Sanela ima 46 godina...a to vam je...po mojoj slobodnoj procjeni....nekih....30-tak godina svijesti o sopstvenoj seksualnosti, atraktivnosti i iskustva u neverbalnoj komunikaciji sa muškarcima.

U sve ostalo nema potrebe da ulazim - o svemu ostalom i ne govorim - jer to je njen život i njena privatnost.

DakleM, draga gospodo forumaši, ako imate više od 25-30 godina i hoćete da izrazite svoje poštovanje prema ovoj ženi, fokusirajte se na njen humanitarni rad i poslovne uspjehe. To je cijela poenta.

Sve ostalo zvuči jeftino i...bolje da ne nabrajam dalje jer neće imati veze sa osobom iz naslova teme. :D
Ma prave se da im smeta kad tako kazes, ali puno bolja opcija nego da ih ignorises.

A pogotovo starije vole cuti da dobro izgledaju jer gube na samopouzdanju kad vide da se ne mogu nositi sa mladjima.

Tako da nek momci samo govore kako govore.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#223 Re: Sanela Jenkins

Post by pici »

¤ jelena ¤ wrote:
pici wrote:
¤ jelena ¤ wrote:Ih...to je uobičajena pojava da neki muškarci svoj komentar...''ja bi tebe *ebo'' vide kao kompliment ženi

tj. njenoj atraktivnosti i privlačnosti čak i u tim nekim njenim godinama. :lol: :-)
vjeruj mi da mnogim zenama to je komplimenat... namrgode se ALI...
I to je tačno, ali...

Atraktivnoj ženi u četrdesetim godinama nema potrebe da govoriš da bi je *ebo... njoj je to jasno čim te vidi.

Ne mislim, zaista, na tebe lično, nego na muškarce uopšteno.

Sanela ima 46 godina...a to vam je...po mojoj slobodnoj procjeni....nekih....30-tak godina svijesti o sopstvenoj seksualnosti, atraktivnosti i iskustva u neverbalnoj komunikaciji sa muškarcima.

U sve ostalo nema potrebe da ulazim - o svemu ostalom i ne govorim - jer to je njen život i njena privatnost.

DakleM, draga gospodo forumaši, ako imate više od 25-30 godina i hoćete da izrazite svoje poštovanje prema ovoj ženi, fokusirajte se na njen humanitarni rad i poslovne uspjehe. To je cijela poenta.

Sve ostalo zvuči jeftino i...bolje da ne nabrajam dalje jer neće imati veze sa osobom iz naslova teme. :D
Dino79
Posts: 792
Joined: 05/02/2017 13:41

#224 Re: Sanela Jenkins

Post by Dino79 »

I ova Senada placa novine da objavljuju kako je ona uspjesna zena u Americi.

Image
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#225 Re: Sanela Jenkins

Post by bingov buraz »

Izraz Milf sam prvi put čuo u filmu Američka pita.Da li su ga oni izmislili ili je postojao i ranije pojma nemam.
Post Reply