Sanela Jenkins

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#126 Re: Sanela Jenkins

Post by dječak sa šibicama »

Kod nas dosta gradjana i gradjanki kao uspjesne gledaju ove nase "biznismene" sto su se "snasli".

Uvijek sam se pitao kakvi su to pogledi na svijet, ali onda vidis, oni ne zamjeraju Brankovicu ili ne znam Lagumdziji sto su mafijaski mufljuzi, vec "snaso se" i onaj zal "sto ja ne mogu tako, eh".

Na zalost, kod mnogih ljudi je pojam uspjesnosti dikskutabilan.

Saneli svaka cast sto se dobro udala, ali ovo na rende kora, ona nesto spasavala nekakve banke, pocelo ko sa Semirom i piramidama, bauljanje u moru poluistina.
Zenska pati od tog glamura, pokazivanja i predstavnja filantropom, uslikavanje po jahtama, vodanje mladih ebaca, trosenje "zaradjenih" para, ni prva ni zadnja. Da se divim takvima, ne pada mi na pamet.
User avatar
mirsek
Posts: 12813
Joined: 07/05/2010 15:40

#127 Re: Sanela Jenkins

Post by mirsek »

dječak sa šibicama wrote:Kod nas dosta gradjana i gradjanki kao uspjesne gledaju ove nase "biznismene" sto su se "snasli".

Uvijek sam se pitao kakvi su to pogledi na svijet, ali onda vidis, oni ne zamjeraju Brankovicu ili ne znam Lagumdziji sto su mafijaski mufljuzi, vec "snaso se" i onaj zal "sto ja ne mogu tako, eh".

Na zalost, kod mnogih ljudi je pojam uspjesnosti dikskutabilan.

Saneli svaka cast sto se dobro udala, ali ovo na rende kora, ona nesto spasavala nekakve banke, pocelo ko sa Semirom i piramidama, bauljanje u moru poluistina.
Zenska pati od tog glamura, pokazivanja i predstavnja filantropom, uslikavanje po jahtama, vodanje mladih ebaca, trosenje "zaradjenih" para, ni prva ni zadnja. Da se divim takvima, ne pada mi na pamet.
Zenska pati od glamura ALI i promovise drzavu a voli i pomoci. Niko od nje ne pravi majku terezu i neku sveticu ali sigurno nije klasicna sponzorusa kojoj je vazno samo da muze sponzore preko one stvari dok ne izvuce svaku marku od njega.
A za te bajke o bankama pitaj njenog bivseg, on je to rekao. A zasto je to rekao ? Vjerovatno i na to imas neko logicno objasnjenje.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#128 Re: Sanela Jenkins

Post by Henry Chinaski »

Edin H. wrote:
mirsek wrote:
Xavier1 wrote:Otkud joj bogatstvo? Garant se udala za nekog Amera sa kesom.
Udala, pomogla mu da spasi banku kad mu je bilo gusto, poslije se razvela, dobila zasluzenu lovu, bivsi muz govori sve najbolje o njoj.
Volim ove urbane ublehe, zena nije ni radila za Barcley, a muz premda u vrhu nije bio CEO banke.

Eto oni nemaju veze sa Saudijcima, nego moralo ici preko nje :D

Mozda je prisustvovala nekom prijemu, jer Saudijci vole plavuse, premda nije prirodna, ali eto.

Klasican fol, nije jedina, lijepa zena, udala se za puno starijeg businesmana, rodila djecu, nogirala ga poslije, uzela lapo...

Sad nasla toyboy-a, jer voli jake zene :D

Moral nula bodova, ali zasigurno joj mnogi zavide.
Žena definitivno nije glupa i nije obična napucana sponzoruša.
Pametna je, obrazovana, sa smislom za posao i sa jakim vezama.

Dobila je pare od razvoda ali to ne znači da je u rangu Mace Diskrecije.

Respekt od mene.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#129 Re: Sanela Jenkins

Post by HAVANA »

Nesto ne znam skolovanih sponzorusa,sa vlastitom firmom,proizvodnjom bilo cega,humanitarnim aktivnostima,poznanstvima koja nisu zasnovana na picicu...Al hajd.Sretno joj od mene i sve najbolje a vi kako hocete...
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#130 Re: Sanela Jenkins

Post by Guadalajara »

HAVANA wrote:Nesto ne znam skolovanih sponzorusa,sa vlastitom firmom,proizvodnjom bilo cega,humanitarnim aktivnostima,poznanstvima koja nisu zasnovana na picicu...Al hajd.Sretno joj od mene i sve najbolje a vi kako hocete...
:thumbup:

Ima Bin Drai ali ona je iz Srbije...mislim da ima neke firme...nije proizvodnja/industrija vec usluzne djelatnosti, zdravstvo, vrtici i tako to...

Ove ostale samo trose i guzijaju se...
Edvin21
Posts: 115
Joined: 12/06/2019 13:05
Location: https://najboljicitati.com/
Contact:

#131 Re: Sanela Jenkins

Post by Edvin21 »

zna li ova Sanela da mi imamo tročlano predsjedništvo?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#132 Re: Sanela Jenkins

Post by Grean »

plain vanilla wrote:
Edin H. wrote: Volim ove urbane ublehe, zena nije ni radila za Barcley, a muz premda u vrhu nije bio CEO banke.

Eto oni nemaju veze sa Saudijcima, nego moralo ici preko nje :D

Mozda je prisustvovala nekom prijemu, jer Saudijci vole plavuse, premda nije prirodna, ali eto.

Klasican fol, nije jedina, lijepa zena, udala se za puno starijeg businesmana, rodila djecu, nogirala ga poslije, uzela lapo...

Sad nasla toyboy-a, jer voli jake zene :D

Moral nula bodova, ali zasigurno joj mnogi zavide.
e de nam objasni zasto joj je moral nula bodova?
nije se udala nevina?
jer se bogato udala?
jer se razvela?
jer nije umrla poslije razvoda?

jel to automatski znaci da si moralan ako se udas za kakvog kokuza?
nemoj ba zahebavat :mrgreen:
:lol: :lol:

Dominiras na svakoj temi, od fudbala do sponzorusa


Btw, Saneli respekt a tebi pogotovo, nema nista seksipilnije od inteligentne i jos uz to duhovite zene :D i nije uvaljivanje, imas dosta udvaraca na fudbalskoj temi :D samo konstatacija
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#133 Re: Sanela Jenkins

Post by Guadalajara »

zar se nije udala vanilla :shock: :D
User avatar
Point.
Posts: 27507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#134 Re: Sanela Jenkins

Post by Point. »

Edin H. wrote:
mirsek wrote:
Xavier1 wrote:Otkud joj bogatstvo? Garant se udala za nekog Amera sa kesom.
Udala, pomogla mu da spasi banku kad mu je bilo gusto, poslije se razvela, dobila zasluzenu lovu, bivsi muz govori sve najbolje o njoj.
Volim ove urbane ublehe, zena nije ni radila za Barcley, a muz premda u vrhu nije bio CEO banke.

Eto oni nemaju veze sa Saudijcima, nego moralo ici preko nje :D

Mozda je prisustvovala nekom prijemu, jer Saudijci vole plavuse, premda nije prirodna, ali eto.

Klasican fol, nije jedina, lijepa zena, udala se za puno starijeg businesmana, rodila djecu, nogirala ga poslije, uzela lapo...

Sad nasla toyboy-a, jer voli jake zene :D

Moral nula bodova, ali zasigurno joj mnogi zavide.
Zašto je moral nula bodova? Što se rastala od muža?
Last edited by Point. on 18/07/2019 17:36, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 27507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#135 Re: Sanela Jenkins

Post by Point. »

Henry Chinaski wrote: Žena definitivno nije glupa i nije obična napucana sponzoruša.
Pametna je, obrazovana, sa smislom za posao i sa jakim vezama.

Dobila je pare od razvoda ali to ne znači da je u rangu Mace Diskrecije.

Respekt od mene.
To bi bilo to. :thumbup:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#136 Re: Sanela Jenkins

Post by nosara »

Dobra kao covjek, dobra riba. Kud ces vise.
Last edited by nosara on 18/07/2019 18:09, edited 1 time in total.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#137 Re: Sanela Jenkins

Post by Xavier1 »

mirsek wrote:
dječak sa šibicama wrote:Kod nas dosta gradjana i gradjanki kao uspjesne gledaju ove nase "biznismene" sto su se "snasli".

Uvijek sam se pitao kakvi su to pogledi na svijet, ali onda vidis, oni ne zamjeraju Brankovicu ili ne znam Lagumdziji sto su mafijaski mufljuzi, vec "snaso se" i onaj zal "sto ja ne mogu tako, eh".

Na zalost, kod mnogih ljudi je pojam uspjesnosti dikskutabilan.

Saneli svaka cast sto se dobro udala, ali ovo na rende kora, ona nesto spasavala nekakve banke, pocelo ko sa Semirom i piramidama, bauljanje u moru poluistina.
Zenska pati od tog glamura, pokazivanja i predstavnja filantropom, uslikavanje po jahtama, vodanje mladih ebaca, trosenje "zaradjenih" para, ni prva ni zadnja. Da se divim takvima, ne pada mi na pamet.
Zenska pati od glamura ALI i promovise drzavu a voli i pomoci. Niko od nje ne pravi majku terezu i neku sveticu ali sigurno nije klasicna sponzorusa kojoj je vazno samo da muze sponzore preko one stvari dok ne izvuce svaku marku od njega.
A za te bajke o bankama pitaj njenog bivseg, on je to rekao. A zasto je to rekao ? Vjerovatno i na to imas neko logicno objasnjenje.
Meni se iskreno cini da vise pomaze zbog toga da bi se pisalo o njoj. Moze se pomoci i bez da toliko medijski bude popraceno.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#138 Re: Sanela Jenkins

Post by Banksy »

Kad je ona u pitanju, sve :thumbup:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#139 Re: Sanela Jenkins

Post by Ommadawn »

A gdje su rezultati tog njenog humanitarnog rada u BiH?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#140 Re: Sanela Jenkins

Post by SaraFina »

Žena je obrazovana i pametna. Lobira i promovira BiH gdje stigne.
Za Generals Divjaka je nagovorila Sting-a da ministrovoj suprugi pjeva na telefon, dok je lobirala u Austriji..

Kud dalje da pričamo? :D

Provjereno i istinito. Čovjek pjevao :D
User avatar
sinuhe
Posts: 11443
Joined: 03/06/2011 11:33

#141 Re: Sanela Jenkins

Post by sinuhe »

Svi su milioneri humanitarci.
A i sto kaze Edin, nije radila za tu banku, muz joj nije CEO... sreli se u teretani :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#142 Re: Sanela Jenkins

Post by Banksy »

]
Edin H. wrote:
Volim ove urbane ublehe, zena nije ni radila za Barcley, a muz premda u vrhu nije bio CEO banke.

Eto oni nemaju veze sa Saudijcima, nego moralo ici preko nje :D

Mozda je prisustvovala nekom prijemu, jer Saudijci vole plavuse, premda nije prirodna, ali eto.

Klasican fol, nije jedina, lijepa zena, udala se za puno starijeg businesmana, rodila djecu, nogirala ga poslije, uzela lapo...

Sad nasla toyboy-a, jer voli jake zene :D

Moral nula bodova, ali zasigurno joj mnogi zavide.
To je gomila nesitina, ne znam zašto ih pišeš.
AenemA
Posts: 415
Joined: 23/04/2004 04:32

#143 Re: Sanela Jenkins

Post by AenemA »

S' oba Halida se slikala.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#144 Re: Sanela Jenkins

Post by HAVANA »

SaraFina wrote:Žena je obrazovana i pametna. Lobira i promovira BiH gdje stigne.
Za Generals Divjaka je nagovorila Sting-a da ministrovoj suprugi pjeva na telefon, dok je lobirala u Austriji..

Kud dalje da pričamo? :D

Provjereno i istinito. Čovjek pjevao :D
Jel majke ti :lol: Kuku ,ja ne bi mogo ni serifa konjevica nagovorit.Jebaji ga ,pjevo bi joj ja. :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#145 Re: Sanela Jenkins

Post by HAVANA »

Super ba cura.Obrazovana,lijepa,uspjesna,poduzetna...a nasa. :-D
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#146 Re: Sanela Jenkins

Post by Guadalajara »

HAVANA wrote:Super ba cura.Obrazovana,lijepa,uspjesna,poduzetna...a nasa. :-D
:bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#147 Re: Sanela Jenkins

Post by HAVANA »

Al nama je i dzeko kloc,amra kurava,sanela isto...Mi smo ba dobro bolesnJadni i cemerni,gdje mnogo ljudi istresa svoje licne neuspjehe na ljude koji su uspjeli nesto napraviti,sta god...Ni krivi ni duzni,nikom zlo ucinili, trpe bolesne uvrede i komentare :-)
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#148 Re: Sanela Jenkins

Post by Guadalajara »

HAVANA wrote:Al nama je i dzeko kloc,amra kurava,sanela isto...Mi smo ba dobro bolesnJadni i cemerni,gdje mnogo ljudi istresa svoje licne neuspjehe na ljude koji su uspjeli nesto napraviti,sta god...Ni krivi ni duzni,nikom zlo ucinili, trpe bolesne uvrede i komentare :-)
Bravo!

Valjda se osjecaju inferiorno ako neko zaradjuje milione, dobro se uda... :-?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#149 Re: Sanela Jenkins

Post by SaraFina »

HAVANA wrote:
SaraFina wrote:Žena je obrazovana i pametna. Lobira i promovira BiH gdje stigne.
Za Generals Divjaka je nagovorila Sting-a da ministrovoj suprugi pjeva na telefon, dok je lobirala u Austriji..

Kud dalje da pričamo? :D

Provjereno i istinito. Čovjek pjevao :D
Jel majke ti :lol: Kuku ,ja ne bi mogo ni serifa konjevica nagovorit.Jebaji ga ,pjevo bi joj ja. :D

Jeste ozbiljno. Lik pjevao u neka doba nakon noći :D

Žena obožavateljica bila i to dugogodišnja. I ova naša Sana saznala to :) zamisli...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#150 Re: Sanela Jenkins

Post by MarlboroGold »

Ova tema je još jedan od dokaza kakvo imamo smeće od mentaliteta. Edin H. je najbolji primjer.
Last edited by MarlboroGold on 18/07/2019 18:33, edited 1 time in total.
Post Reply