Samsung Sgh f400 POMOC

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
zvrcak
Posts: 326
Joined: 06/07/2009 00:50

#1 Samsung Sgh f400 POMOC

Post by zvrcak »

Postovanji forumasi, zanima me koje formate igrica i odakle da skidam igrice za gore navedeni mobitel, i na koji nacin da instaliram...
ja sam navikao sa nokiom, da stvari prebacim na memory karticu, i onda kad upalim mobitel pokrenem aplikacije,
sad sa ovim telefonom ne moze, skidao sam Java igrice, skidao sam .jar, .jad, i nijedna ne moze... a nema puno stranica na kojima ima sadrzaja za ovaj telefon...
DON_eARL
Posts: 3726
Joined: 31/10/2010 22:26

#2 Re: Samsung Sgh f400 POMOC

Post by DON_eARL »

zvrcak wrote:Postovanji forumasi, zanima me koje formate igrica i odakle da skidam igrice za gore navedeni mobitel, i na koji nacin da instaliram...
ja sam navikao sa nokiom, da stvari prebacim na memory karticu, i onda kad upalim mobitel pokrenem aplikacije,
sad sa ovim telefonom ne moze, skidao sam Java igrice, skidao sam .jar, .jad, i nijedna ne moze... a nema puno stranica na kojima ima sadrzaja za ovaj telefon...
Ja imam model e590 i nemoguce je na taj nacin ili bilo koji slican instalirati java aplikacije. Jedini nacin je preko integrisanog browsera. Nadjes link na netu i onda mobilnog interneta skines na telefon.
Post Reply