Samsung galaxy S3

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2151 Re: Samsung galaxy S3

Post by Maharadza »

Mr.Sojic wrote:
123456789 wrote:Ma i ja isto, ali vidim da ovde spominju. Inace, to je do njih 100% :) Telefon nit je ispadao nit je nagnjecen ili bilo sta. Prvo linija sa desne pa i sa lijeve strane.
Kolega rijesi se SROT-a i uzmi bolan telefon!

Sad ce svi da me napadaju :lol: ali :oops:

Idi bolan iz PLASTIKANIJE u iPhonland :oops:
Ne pitaš ti da li je čovjek dovoljno paglu i da li ima keša za baciti na balkon koji se uz svu 'premium' izradu ljušti ko prosječan Bosanac nakon što je izgorio na plaži u Zaostrogu. A za btw iste repa za koje može uzeti 3 'plastikanera' - TRI s3 NOVA!!! Ko je ovdje lud? Zato razligu i nemoj zaboraviti da izvadiš igračku na stol kada sjedneš negdje na kafu ili sl. jer za vas 90% guzonja i služi taj uređaj, da dokažete status i NIŠTA VIŠE!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2152 Re: Samsung galaxy S3

Post by insomnia78 »

Pa nista onda, nek instalira sebi ROM-ove, kazu ima dobrih, mozda ne radi wi-fi il kamera al zato "leti" telefon :P


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#2153 Re: Samsung galaxy S3

Post by vukojebina »

Cuj francuza, juce kupio iphone, i sad bi on nekom govorio da instalira romove, a i sam pojma nema sta je rom...nadam se bar da si naucio updateovat taj svoj balkon...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
User avatar
dino1403
Posts: 183
Joined: 10/10/2013 08:13

#2154 Re: Samsung galaxy S3

Post by dino1403 »

belami1111 wrote:Zasto SGS 3 ovoliko zapinje gotovo na svakoj radnji ..
Android je 4.3 oficijelni .
Prije njega sam imao i Lg 4X HD i nije ovoliko zapinjao. Stvarno sam razocaran. Tako mocan hardver a toliko laga

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
http://balkanandroid.com/galaxy-s3-sa-a ... roblemima/

Izgleda da je 4.3 update pun bugova. Za nadati se je da ce Samsung ubrzo izbaciti kakav novi update koji ce sve ovo ispraviti.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2155 Re: Samsung galaxy S3

Post by insomnia78 »

vukojebina wrote:Cuj francuza, juce kupio iphone, i sad bi on nekom govorio da instalira romove, a i sam pojma nema sta je rom...nadam se bar da si naucio updateovat taj svoj balkon...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Pa bas zato sto sam ga juce kupio vidim koliko sam bio u zabludi
Zamisli ja u svoj balkon samo stavio karticu i on radi
Ti npr sa tim svojim telefonom "mozes sve" osim otvoriti imenik iste sekunde :D bez da moras ubaciti neku glupost, koju je neki borac "skuho" u djecijoj sobi
Im'o sam sII dvije godine, nisam im'o nikakvih vecih zamjerki, odlican telefon
SIII sam koristio dva mjeseca i pobjego od njega kolko me noge nose


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2156 Re: Samsung galaxy S3

Post by Maharadza »

insomnia78 wrote:
vukojebina wrote:Cuj francuza, juce kupio iphone, i sad bi on nekom govorio da instalira romove, a i sam pojma nema sta je rom...nadam se bar da si naucio updateovat taj svoj balkon...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Pa bas zato sto sam ga juce kupio vidim koliko sam bio u zabludi
Zamisli ja u svoj balkon samo stavio karticu i on radi
Ti npr sa tim svojim telefonom "mozes sve" osim otvoriti imenik iste sekunde :D bez da moras ubaciti neku glupost, koju je neki borac "skuho" u djecijoj sobi
Im'o sam sII dvije godine, nisam im'o nikakvih vecih zamjerki, odlican telefon
SIII sam koristio dva mjeseca i pobjego od njega kolko me noge nose


Sent from my iPhone using Tapatalk
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... HpIQ#t=388 - 6:25

Toliko o toj gluposti koja je DAVNO ispravljena, samo ti "slijepi" hejt očito ne dozvoljava da to i otkriješ već se samo ponavljaš zajedno s ostalim hejterima! A sad' razligu sa teme ako imaš obraza i trollaj drugdje! :vozdra:
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2157 Re: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

Sve je to lijepo i kod mene bilo tečno dok nisam nabacio nekoliko osnovnih aplikacija i samo jednu jedinu igru temple run2 za ubijanje vremene i neprođe ni jedan krug da ne zatrza ili potpuno zaledi na nekoliko sekundi igra....
Tako da postavljanje videa kad je telefon "frišak" nepije vode , upinjo se ti ili ne stock android na sgs 3 nije dobro optimiziran i nevalja.....
Laga na sve strane bez obzira šta radio i u imeniku i u albumima i u otvaranju aplikacija....
Ovo treba hitno kitkat da prodiše ovaj hardver :::
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#2158 Re: Samsung galaxy S3

Post by Djubre_ »

Kod mene stock ne laga!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#2159 Re: Samsung galaxy S3

Post by vukojebina »

belami1111 wrote:Sve je to lijepo i kod mene bilo tečno dok nisam nabacio nekoliko osnovnih aplikacija i samo jednu jedinu igru temple run2 za ubijanje vremene i neprođe ni jedan krug da ne zatrza ili potpuno zaledi na nekoliko sekundi igra....
Tako da postavljanje videa kad je telefon "frišak" nepije vode , upinjo se ti ili ne stock android na sgs 3 nije dobro optimiziran i nevalja.....
Laga na sve strane bez obzira šta radio i u imeniku i u albumima i u otvaranju aplikacija....
Ovo treba hitno kitkat da prodiše ovaj hardver :::
Bla bla blaaa pricanje bezveze ne pije vode, postavi video kako imas samo par osnovnih app i kako ti tempe run sjecka, zaledi itd ili suti i odjebi u skokovima sa teme...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2160 Re: Samsung galaxy S3

Post by skafiskafsnjak »

Ma ne napadajte decka... ne zna on sta je S3 . To mu vjerovatno neko uvalio neku kopiju :D
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2161 Re: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

vukojebina wrote:
belami1111 wrote:Sve je to lijepo i kod mene bilo tečno dok nisam nabacio nekoliko osnovnih aplikacija i samo jednu jedinu igru temple run2 za ubijanje vremene i neprođe ni jedan krug da ne zatrza ili potpuno zaledi na nekoliko sekundi igra....
Tako da postavljanje videa kad je telefon "frišak" nepije vode , upinjo se ti ili ne stock android na sgs 3 nije dobro optimiziran i nevalja.....
Laga na sve strane bez obzira šta radio i u imeniku i u albumima i u otvaranju aplikacija....
Ovo treba hitno kitkat da prodiše ovaj hardver :::
Bla bla blaaa pricanje bezveze ne pije vode, postavi video kako imas samo par osnovnih app i kako ti tempe run sjecka, zaledi itd ili suti i odjebi u skokovima sa teme...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Prvo ko si ti da govoriš nekome da odjebe papak jedan.. seljačino nevaspitana !!!!!!
Drugo stock laga u igrama i osnovnim radnjama pa usadili se vi na glavu tako je 4 jezgra nemogu pokrenuti temple run 2 da ne ledi i nekažem ta telefon ne valja ne valja android na njemu .
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2162 Re: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

skafiskafsnjak wrote:Ma ne napadajte decka... ne zna on sta je S3 . To mu vjerovatno neko uvalio neku kopiju :D
Eto nek ti znaš i tebi je neko sigurno uvalio original..
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2163 Re: Samsung galaxy S3

Post by skafiskafsnjak »

belami1111 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ma ne napadajte decka... ne zna on sta je S3 . To mu vjerovatno neko uvalio neku kopiju :D
Eto nek ti znaš i tebi je neko sigurno uvalio original..
pa nesto nije uredu s tobom ili telefonom. Meni uopste ne stopa. Tebi Temple Run stopa, a meni Real Racing 3 glatko ide.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2164 Re: Samsung galaxy S3

Post by Maharadza »

skafiskafsnjak wrote:
belami1111 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ma ne napadajte decka... ne zna on sta je S3 . To mu vjerovatno neko uvalio neku kopiju :D
Eto nek ti znaš i tebi je neko sigurno uvalio original..
pa nesto nije uredu s tobom ili telefonom. Meni uopste ne stopa. Tebi Temple Run stopa, a meni Real Racing 3 glatko ide.
Teško da možeš fon više opteretiti nego s tom igrom! Jedino možda još da probaš GTA SAn Andreas i sve na high pa možda onda počne sjeckati!? Mada ja sam instalirao igru i ne štopa sekunde, samo se osjeti malo niži FPS kada sve opalim na HIGH i draw distance zakucam na max.! :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2165 Re: Samsung galaxy S3

Post by skafiskafsnjak »

Igrao sam i GTA , nije stopalo.
A Real Racing 3 vazi za "najtezu" trenutno .

Prema tome,price da laga padaju u vodu. Ili mu nije dobar telefon ili je kopija .
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2166 Re: Samsung galaxy S3

Post by Maharadza »

skafiskafsnjak wrote:Igrao sam i GTA , nije stopalo.
A Real Racing 3 vazi za "najtezu" trenutno .

Prema tome,price da laga padaju u vodu. Ili mu nije dobar telefon ili je kopija .
Ma nije to vidjelo s3 ni u izlogu, možda gledao klipove hejtera i popušio njihove šupljake! :mrgreen:
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2167 Re: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

Jesi ti dosadan sa kopijom koji kurac kopija telefon kupljen u švici fabrički otključan....na benchmark testu nabija i prko 19000 , nije rootan..
Ja samo iznosim iskustvo da se javlja lag ( čak zaledi na par sekundi nekoliko puta se desilo ) na temple run 2 nije mi namjera provocirati bilo kog , al ovdje izgleda ima dežurni dušebrižnika ....bla bla....
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2168 Re: Odg: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

Maharadza wrote:
skafiskafsnjak wrote:Igrao sam i GTA , nije stopalo.
A Real Racing 3 vazi za "najtezu" trenutno .

Prema tome,price da laga padaju u vodu. Ili mu nije dobar telefon ili je kopija .
Ma nije to vidjelo s3 ni u izlogu, možda gledao klipove hejtera i popušio njihove šupljake! :mrgreen:
Jok papak ti si vidio.
Vidio sam ja nesto u izlogu sto se tebe tice al necu da kazem

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2169 Re: Odg: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

Maharadza wrote:
skafiskafsnjak wrote:Igrao sam i GTA , nije stopalo.
A Real Racing 3 vazi za "najtezu" trenutno .

Prema tome,price da laga padaju u vodu. Ili mu nije dobar telefon ili je kopija .
Ma nije to vidjelo s3 ni u izlogu, možda gledao klipove hejtera i popušio njihove šupljake! :mrgreen:
Papak s kog ces jos telefona da ti posaljem odgovor.
Ne sudi o drugima prema sebi

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#2170 Re: Samsung galaxy S3

Post by MeanMachine »

dino1403 wrote:
belami1111 wrote:Zasto SGS 3 ovoliko zapinje gotovo na svakoj radnji ..
Android je 4.3 oficijelni .
Prije njega sam imao i Lg 4X HD i nije ovoliko zapinjao. Stvarno sam razocaran. Tako mocan hardver a toliko laga

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
http://balkanandroid.com/galaxy-s3-sa-a ... roblemima/

Izgleda da je 4.3 update pun bugova. Za nadati se je da ce Samsung ubrzo izbaciti kakav novi update koji ce sve ovo ispraviti.
Članak na koji si stavio link je iz Novembra 2013. godine, neposredno nakon što je Samsung počeo sa oficijelnim update-om Galaxy S3 na Android 4.3. Nakon što su uočeni ovi nedostaci taj update je povučen iz opticaja, dorađen uz ispravku svih uočenih nedostaka, te ponovo stavljen na raspolaganje korisnicima za update. Prema tome, problemi o kojima se piše u ovom članku su riješeni i Samsung je u međuvremenu već izbacio update koji pominješ tako da sada stock 4.3 na S3 radi odlično.
Last edited by MeanMachine on 13/01/2014 17:55, edited 2 times in total.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2171 Re: Odg: Samsung galaxy S3

Post by Maharadza »

belami1111 wrote:
Maharadza wrote:
skafiskafsnjak wrote:Igrao sam i GTA , nije stopalo.
A Real Racing 3 vazi za "najtezu" trenutno .

Prema tome,price da laga padaju u vodu. Ili mu nije dobar telefon ili je kopija .
Ma nije to vidjelo s3 ni u izlogu, možda gledao klipove hejtera i popušio njihove šupljake! :mrgreen:
Papak s kog ces jos telefona da ti posaljem odgovor.
Ne sudi o drugima prema sebi

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Nećeš uskoro ni sa jednog jer ti slijedi izlet u banoviće! :lol:

btw. Taj tapatalk potpis si mogao i kopirati od mene ili vukojebine gore tako da ništa ne dokazuje! :mrgreen:
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2172 Re: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

Moj maharadž ovo samo dokazuje kako si ti plitak i kad nemaš ništa više prijetiš banom ...
E moj sinko trebaš ti još pure jesti ::::Eto ti pošten pa ne kradeš potpise a ja kradem...
A moj mali sinko :bih:
Last edited by belami1111 on 13/01/2014 18:03, edited 1 time in total.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2173 Re: Samsung galaxy S3

Post by skafiskafsnjak »

@belami1111, haj ti uradi hard reset, pa onda malo probaj telefon :D
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#2174 Re: Samsung galaxy S3

Post by Djubre_ »

Kako to da moze prijetiti banom? Koji je to on k ovdje?

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#2175 Re: Samsung galaxy S3

Post by belami1111 »

skafiskafsnjak wrote:@belami1111, haj ti uradi hard reset, pa onda malo probaj telefon :D
Hard reset obrišem sve-i poslije kad se napuni isto
kad je tek izvadjen iz kutije uradjena nadogradnja na stock 4.3
Sve leti..
medjutim kad se malo napunio krenuo lagati ne pretjerano ali se javlja lag ...
eto ja ne igram ali sam slucajno usnimio temple run2 za ubijanje dosade na poslu....i često laga i zna i zamrznuti..
Htio sam samo reci za takav hardver da nije dobro optimiziran softver a vi odmah skočili ko da je samsung vaša fabrika koji kurac braniti nešto kad nevalja..
Post Reply