Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#701 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by horkesh »

Banksy wrote:
wewa wrote:https://www.6yka.com/blogovi/udri-ga-mehmede
Udri ga Mehmede ili kako pobijediti nacionalizam

Šta je odgovor na nacionalizam? Ignorisanje? Fizički obračun? Prijava ombudsmenu za ljudska prava? Ne. Trebamo koristiti jedino efektno oružje koje nam je dalo proviđenje, koje nas je služilo sve ove vijekove i koje nas nikad nije izdalo. Zajebanciju.

CUTAHIJA.HARIS / 23. Maj 2019


Piše: Haris Ćutahija
Kakva greška. Zajebancija nas je i dovela ovdje gdje smo. Mi smo se zajebavali, a seljaci su gurali i izgurali svoje.

Samo borba, raskrinkavanje i nazivanje stvari pravim imenom, što grublje i slikovitije, a gdje ima mjesta za zakonsko gonjenje, onda se uhvatiti i toga.
Kakva crna zajebancija....
Zajebancija je efektivno oružje kao što su koncerti za mir 1992. bili efikasni :lol:

Pa fakat mi bude jasno nekad kad ismijavaju ovakve, u kojem li oni svijetu žive...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#702 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Banksy »

horkesh wrote: Zajebancija je efektivno oružje kao što su koncerti za mir 1992. bili efikasni :lol:

Pa fakat mi bude jasno nekad kad ismijavaju ovakve, u kojem li oni svijetu žive...
Baš tako.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#703 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Banksy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote:
Lijeno mi tražiti, ali podsjećam na uvrede i provokacije koje je svojevremeno Slaviša Šućur istrpio od kantonalnih poslanika SDA, od podrumaške šuge i ološa, pa se morao braniti dirljivim govorom gdje je pojasnio ko je i šta je i šta je uradio za BiH,
Taman negdje u vrijeme kad je kromjed Peđa Kojović i fizički napadnut u Skupštini. Pa je onda i on morao da se pravda polupismenoj fukari da nije petokolonaš i četnik.
Nije ovo incident, već kontinuitet neofašističke SDA politike.
ma nemoguce je to,ne vjerujem,gdje bi to sda-ovci radili
Provjerila sam, prošle godine u martu, govorili su u kant. parlam. on, pa Kojović.
Pamtim, strašno mučno, tužno i jadno. Nekako, da i sam osjetiš stid i nelagodu dok ih slušaš.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#704 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Banksy wrote:
Lijeno mi tražiti, ali podsjećam na uvrede i provokacije koje je svojevremeno Slaviša Šućur istrpio od kantonalnih poslanika SDA, od podrumaške šuge i ološa, pa se morao braniti dirljivim govorom gdje je pojasnio ko je i šta je i šta je uradio za BiH,
Taman negdje u vrijeme kad je kromjed Peđa Kojović i fizički napadnut u Skupštini. Pa je onda i on morao da se pravda polupismenoj fukari da nije petokolonaš i četnik.
Nije ovo incident, već kontinuitet neofašističke SDA politike.
ma nemoguce je to,ne vjerujem,gdje bi to sda-ovci radili
Provjerila sam, prošle godine u martu, govorili su u kant. parlam. on, pa Kojović.
Pamtim, strašno mučno, tužno i jadno. Nekako, da i sam osjetiš stid i nelagodu dok ih slušaš.

ja malo trazio,nisam nasao na netu nista o tome
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#705 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Banksy »

Gledala, pamtim,
da ne tražim dalje...https://avaz.ba/vijesti/bakirova-minuta ... ovinistima
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#706 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

sadie_forever wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ako je vjerovati sadeti,80-85 % bošnjaka bi bilo protiv da na neku od funkcija bude postavljen npr. slaviša šućur,jer je jbg slaviša
Minimum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

akop je vjerovati sadeti
Ne vec prosjecan Bosnjak ne istice toliko tog Sucura,cijene ga i postuju ali nije sad svetiste samo sto je slavisa.kuzis? ne fokusira toliko na njega kao vi yugosi,vi bi ove nebosnjake iz armije da moze pozlatili :D

nasa stranka nema vecine nigdje,kao ideologija,pobjedili ste cisto radi kvizlinga Konakovica(koji je SDA ideologije )[/quote]

kakvi mi yugosi,o čemu ti,ja ovo pišem u svoje ime,ne u ime neke grupe ljudi pa da korostis riječ vi,kontaš??

ponavljam,ako je vjerovati tebi,veliki broj bošnjaka imao bi nešto protiv toga da šućur bude postavljem na neku visoku funkciju u kantonu sarajevo,jer je slaviša,istim tim ,ako je vjerovati tebi,nije smetalo što je uništavao četnike u ratu taj isti šućur,ali sad ima podobnijih od njega za bilo kakvu funkciju,ako je vjerovati tebi


opet,ponavljam,ja ovo pišem u svioje ime,ne u ime bilo koje stranke,o kakvim ti glupostima pišeš,kakva naša stranka???
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#707 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

Banksy wrote:Gledala, pamtim,
da ne tražim dalje...https://avaz.ba/vijesti/bakirova-minuta ... ovinistima
:thumbup:
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#708 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by scarface32 »

horkesh wrote:
Banksy wrote:
Kakva greška. Zajebancija nas je i dovela ovdje gdje smo. Mi smo se zajebavali, a seljaci su gurali i izgurali svoje.

Samo borba, raskrinkavanje i nazivanje stvari pravim imenom, što grublje i slikovitije, a gdje ima mjesta za zakonsko gonjenje, onda se uhvatiti i toga.
Kakva crna zajebancija....
Zajebancija je efektivno oružje kao što su koncerti za mir 1992. bili efikasni :lol:

Pa fakat mi bude jasno nekad kad ismijavaju ovakve, u kojem li oni svijetu žive...

Da su se partizani sa fasistima obracunavali ovako kao sto mi danas, nikad ne bi rata dobili. Zmiju treba u glavu direktno.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#710 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Hajvan »

Samra Cosovic Hajdarevic- SCH, shizofrenija :lol:
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#711 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by zbiljovski »

Pa SDA biračko tijelo nju klasificiraju kao heroinu što je "smjela" to reći. Oni će od nje žrtvu napravit, to je bolesno u mozak. Ona je ovim ispadima sebi obezbjedila još jedan mandat. . .
User avatar
medvjed23
Posts: 26802
Joined: 16/07/2010 13:49

#712 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by medvjed23 »

User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#713 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by pici »

pljuvalo se po zahiragicu pa lik uze hiljade glasova tako i ova isto radi... S vjerom u Allaha protiv, pedera, komunjara i vlaha... selam :bih:
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#714 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by nivla »

pici wrote:pljuvalo se po zahiragicu pa lik uze hiljade glasova tako i ova isto radi... S vjerom u Allaha protiv, pedera, komunjara i vlaha... selam :bih:
A:Borimo se!
B: Za koga?
A: Za Allaha!
B: Protiv koga?
A: Protiv vlaha!
tekbir

sellam
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21557
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#715 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by MarlboroGold »

Uvijek će oni imati svoje glasače. Imaće ih i Samra sad dosta više, jer se pročulo za nju. Ko god brani ove njene ekstremne stavove očigledno podržava i ideologiju koja stoji iza toga.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#716 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by bogoljub »

zbiljovski wrote:Pa SDA biračko tijelo nju klasificiraju kao heroinu što je "smjela" to reći. Oni će od nje žrtvu napravit, to je bolesno u mozak. Ona je ovim ispadima sebi obezbjedila još jedan mandat. . .
Stjepan Kljujić: KOS djeluje u BiH, šta mislite zašto postoji Naša stranka
https://www.index.ba/stjepan-kljujic-ko ... a-stranka/
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#717 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Kikibombona »

Banksy wrote:Lijeno mi tražiti, ali podsjećam na uvrede i provokacije koje je svojevremeno Slaviša Šućur istrpio od kantonalnih poslanika SDA, od podrumaške šuge i ološa, pa se morao braniti dirljivim govorom gdje je pojasnio ko je i šta je i šta je uradio za BiH,
Taman negdje u vrijeme kad je kromjed Peđa Kojović i fizički napadnut u Skupštini. Pa je onda i on morao da se pravda polupismenoj fukari da nije petokolonaš i četnik.
Nije ovo incident, već kontinuitet neofašističke SDA politike.
Apsolutno. Hinjski ujedaju svako malo. Puste da se smiri i onda ponovo grizu. Nema hajke i histerije vec rade na hinjaka i dozirano, obilato koristeci svoje medije poput Saff, Stava, Faktora itd.

Zalosno je kada se covjek mora ovako pravdati...

https://m.youtube.com/watch?v=J47ZeXPc4js

Pedja je mekan covjek i ne zna drugacije. Ne zeli se zamjeriti.

Ja bih ovdje odmah babuna nazvao teroristom, al-Kaidom i slicno. Na svaku uvredu bi dobio 10 puta goru pa bi vidjeli ko je veci ludjak i ko je spremniji dalje otici. Al' Pedja nije takav, on se savio i pravdao. I zato ga ne prestaju ujedati preko medija. Redovna je meta sovinistickih napada na nacionalnoj osnovi.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#718 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by HAVANA »

Pa neka je,takvih nam i treba...Mirno,polako,tiho guraj svoje...Miran i stalozen sa mozgom u glavi i nema sta raspravljati sa primitivnom seljacinom.Neko ima to u sebi i moze tako a neko nema.I ja bi mu jebo rod i porod na one uvrede jer ne bi mogao drugacije u tom momentu.A onaj kome se pedja mora pravdati,pedjin otac,onaj koji ne zna i ima obraza nesto reci slavisi,taj i ne zasluzuje nista drugo nego da mu jebes mater.Ali to je losija opcija.Bolje mu ga dugorocno zavuci do bubrega.Polako.A najbolje im ga jos mogu zavici tipa konakovic,koji me iskreno nervirao i nisam ga bas mirisao,a sve mi se vise svidja.E on im ga i takvi mogu najbolje i najbrze zavuci.A mirni nek rade svoje,sto im lezi.Ima ovde posla za svakog.Potrajace dok se gamadi stane u kraj.Predugo vedre i oblace.Ako se ikad stane.Prevelik je procenat budala i ljudi koji zavise od njih.Bice tu jos igranki,izvrtanja,podmetanja,pozivanja na vjeru,satro moral,na rat od onih sto rat ni vidjeli nisu,bice svega...a u biti su to vecinom smradovi koje kupis za par milja...Uhljebi se da je njemu bolje,za drugog ga bas briga, a i ne zna on to.Primitivni seljacic se docepa komadica vlasti i udri po svom...
broj dva
Posts: 4536
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#719 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by broj dva »

zbiljovski wrote:Pa SDA biračko tijelo nju klasificiraju kao heroinu što je "smjela" to reći. Oni će od nje žrtvu napravit, to je bolesno u mozak. Ona je ovim ispadima sebi obezbjedila još jedan mandat. . .
Tužno, sramotno i nadasve predvidljivo.
Samru za ministricu !!!!
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#720 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by edo_79 »

Image

E ovo je zastupnica .... a nije ove spodobe što se boga ne boje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Image

Selam :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#721 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

zbiljovski wrote:Pa SDA biračko tijelo nju klasificiraju kao heroinu što je "smjela" to reći. Oni će od nje žrtvu napravit, to je bolesno u mozak. Ona je ovim ispadima sebi obezbjedila još jedan mandat. . .

vrlo vjerovatno
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#722 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by starisalko »

Chmoljo wrote:
starisalko wrote:
Chmoljo wrote:

Vidi salkane, jedno je podbadanje, sitno provociranje, pa i afekat se može razumjeti.

Ali reći da je meni krivo što si ti živ je uvreda. Vrlo, vrlo velika uvreda, i podla, preko koje ću ti sada preći da ne bi plakao da sam zloupotrijebio svoju forumsku poziciju.

Za slično ćeš ubuduće trajno letiti sa foruma, pa traži sebi neko drugo mjesto sa kojeg ćeš odapinjati ove maloumne izjave jer nisi u stanju sročiti ništa pametnije.
:? :?
Pogledaj šta si napisao. Ako si krivo shvaćen, onda nauči pravopis maternjeg jezika. Bar osnove.
Procitao. To sto ti nemozes da shvatis nema nikakve veze sa pravopisom.Kad vec nisi shvatio mogao si trazit da ti pojasnim.Uletio si ko padobranac ne procitavsi prethodne postove,a onda jos i podmeces kao ovo gore boldano.Citiraj mi post u kojem sam ja to napisao .

ps. Necu plakati neboj se,ima i ona navijacka pusi kurac ko te jebe moze salko i bez tebe
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#723 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

Kikibombona wrote:
Banksy wrote:Lijeno mi tražiti, ali podsjećam na uvrede i provokacije koje je svojevremeno Slaviša Šućur istrpio od kantonalnih poslanika SDA, od podrumaške šuge i ološa, pa se morao braniti dirljivim govorom gdje je pojasnio ko je i šta je i šta je uradio za BiH,
Taman negdje u vrijeme kad je kromjed Peđa Kojović i fizički napadnut u Skupštini. Pa je onda i on morao da se pravda polupismenoj fukari da nije petokolonaš i četnik.
Nije ovo incident, već kontinuitet neofašističke SDA politike.
Apsolutno. Hinjski ujedaju svako malo. Puste da se smiri i onda ponovo grizu. Nema hajke i histerije vec rade na hinjaka i dozirano, obilato koristeci svoje medije poput Saff, Stava, Faktora itd.

Zalosno je kada se covjek mora ovako pravdati...

https://m.youtube.com/watch?v=J47ZeXPc4js

Pedja je mekan covjek i ne zna drugacije. Ne zeli se zamjeriti.

Ja bih ovdje odmah babuna nazvao teroristom, al-Kaidom i slicno. Na svaku uvredu bi dobio 10 puta goru pa bi vidjeli ko je veci ludjak i ko je spremniji dalje otici. Al' Pedja nije takav, on se savio i pravdao. I zato ga ne prestaju ujedati preko medija. Redovna je meta sovinistickih napada na nacionalnoj osnovi.

pa i ovde pojedinci pišu da je fgr,valjda oličena u našoj stranci,gora od četnika
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#724 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by rumenige_brajtner »

starisalko wrote: Pogledaj šta si napisao. Ako si krivo shvaćen, onda nauči pravopis maternjeg jezika. Bar osnove.
Procitao. To sto ti nemozes da shvatis nema nikakve veze sa pravopisom.Kad vec nisi shvatio mogao si trazit da ti pojasnim.Uletio si ko padobranac ne procitavsi prethodne postove,a onda jos i podmeces kao ovo gore boldano.Citiraj mi post u kojem sam ja to napisao .

ps. Necu plakati neboj se,ima i ona navijacka pusi kurac ko te jebe moze salko i bez tebe
samo u kost salkko, nisi ti ničija kutija da šutiš :-) :lol:
Last edited by rumenige_brajtner on 29/05/2019 09:05, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#725 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

HAVANA wrote:Pa neka je,takvih nam i treba...Mirno,polako,tiho guraj svoje...Miran i stalozen sa mozgom u glavi i nema sta raspravljati sa primitivnom seljacinom.Neko ima to u sebi i moze tako a neko nema.I ja bi mu jebo rod i porod na one uvrede jer ne bi mogao drugacije u tom momentu.A onaj kome se pedja mora pravdati,pedjin otac,onaj koji ne zna i ima obraza nesto reci slavisi,taj i ne zasluzuje nista drugo nego da mu jebes mater.Ali to je losija opcija.Bolje mu ga dugorocno zavuci do bubrega.Polako.A najbolje im ga jos mogu zavici tipa konakovic,koji me iskreno nervirao i nisam ga bas mirisao,a sve mi se vise svidja.E on im ga i takvi mogu najbolje i najbrze zavuci.A mirni nek rade svoje,sto im lezi.Ima ovde posla za svakog.Potrajace dok se gamadi stane u kraj.Predugo vedre i oblace.Ako se ikad stane.Prevelik je procenat budala i ljudi koji zavise od njih.Bice tu jos igranki,izvrtanja,podmetanja,pozivanja na vjeru,satro moral,na rat od onih sto rat ni vidjeli nisu,bice svega...a u biti su to vecinom smradovi koje kupis za par milja...Uhljebi se da je njemu bolje,za drugog ga bas briga, a i ne zna on to.Primitivni seljacic se docepa komadica vlasti i udri po svom...

sa primitivcima ,nepismenima,je tesko pamecu odgovarati,jer te ne mogu skontati,i dalje misle da su u pravu
Locked