Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#751 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by addy_sa »

Samra CH je zastupnica u nama u Sa najvaznijem organu, Skupstini KS.
Ovaj put nije direktno bila izabrana ali ce iduci biti 100%.
Govori, pise sve sta SDA misli, ali nece da kaze direktno vec pustaju nju ovako plaho pametnu i retoricnu, kao i njihovi glasaci i simpatizeri.
Kao javna licnost, zastupnica mora biti svjesna da ce ljudi i o njoj svasta pisati i misliti i s punim pravom, demokratija.
Ako ti se ne dopada, Boze moj.
Ne znam samo sta joj suprug kaze na ovu ovoliku paznju i eksponiranost?

Ova zena zbog izjava i stavova bi do sada vec po nasem KZ trebala biti saslusana i to bez pozivanja na imunitet - njen fasizam nije izrecen sa skupstinske govornice vec preko drustvenih mreza.
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#752 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by izvrsni direktor »

petunija wrote:Da jako je ružno ono što je napisala kako o smjenama tako i o LGBT populaciji, ali ne treba se zato spuštati na njen nivo. Kritika da, ali ružne riječi...mislim da možemo kritikovati i bez takvih kvalifikacija
PS uletili ovi drugi postovi :D dok sam pisala
I onda se sda glasaci keslaju i govore: hihi ovi fgr ne znaju ni opsovati pi*ke, torbicom je pederi itd
Ova tema joj svakako podize popularnost medju sda glasacima, ako jos koji put ovako bude lajala (a hoce) na sljedecim izborima ce vec zasluziti neko ministarsko mjesto.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#753 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Heller »

petunija wrote:Da jako je ružno ono što je napisala kako o smjenama tako i o LGBT populaciji, ali ne treba se zato spuštati na njen nivo. Kritika da, ali ružne riječi...mislim da možemo kritikovati i bez takvih kvalifikacija
PS uletili ovi drugi postovi :D dok sam pisala
Jah, kad se šutilo i puštalo takvim dođe Hićo na vlast. Opet pederčine evropske šute eto Orbana i ekipe. Tjerat u pet pički materni odmah.
User avatar
petunija
Posts: 3023
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#754 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by petunija »

Nisam ni rekla da treba šutati, samo da se ne treba spuštati na njen nivo, nadam se da više neću trebati ponavljati :D
sumirprimus
Posts: 80738
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#755 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by sumirprimus »

petunija wrote:Nisam ni rekla da treba šutati, samo da se ne treba spuštati na njen nivo, nadam se da više neću trebati ponavljati :D
gospodhzo ili gospodzice petunija, onda budite fini i izmaknite se u stranu, pustite nas brezobrazne da joj malo brezobrezamo.
User avatar
petunija
Posts: 3023
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#756 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by petunija »

ok, prihvatam
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#757 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Heller »

petunija wrote:Nisam ni rekla da treba šutati, samo da se ne treba spuštati na njen nivo, nadam se da više neću trebati ponavljati :D
Fazon je što ova jahačica budžetskih jasli neće skontat drugo do: Mrš u pičku svoje zatucane matere.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#758 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by mO k3 »

u normalnim drzavama , protiv nje bi bila optuznica dignuta radi sirenje nacionalizma , poziva na linc lgbt populacije i slicno , ali daleko je bih od normalne drzave
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#759 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by mO k3 »

Heller wrote:
petunija wrote:Nisam ni rekla da treba šutati, samo da se ne treba spuštati na njen nivo, nadam se da više neću trebati ponavljati :D
Fazon je što ova jahačica budžetskih jasli neće skontat drugo do: Mrš u pičku svoje zatucane matere.
:thumbup:
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#760 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by horkesh »

Za takve nazive zaista nema potrebe. Ja prvi ne bih želio da se spustim na njen nivo.

Neki dan sam u nekom komentaru pročitao ramazansku dovu da svi mi koji smo glasali za Kojovića, Konakovića ili SDP gorimo u džehennemu :shock: Imam osjećaj da bi sutra pojedini, zadojeni tim novim talasom mržnje, bili spremni ići i klati "komunjare i jugobalije", kako kolektivno nazivaju sve glasače spomenutih stranaka. Bez obzira što su mnogi od nas vjernici, što postimo, kao i oni, klanjamo, kao i oni... Mi smo im, prosto, veći neprijatelji i od četnika, i od ustaša.

Samra nije naš neprijatelj. Ona je samo proizvod ezdeaovskog pokušaja uspostave neobegovata gdje će se znati ko kosi, a ko vodu nosi. Ukoliko se sredina promijeni, promijenit će se i takva shvaćanja.

I Samrina djeca će bolje živjeti kada Bošnjaci, u čije ime ona, navodno, govori, u Sarajevu konačno usprave kičmu i pokažu njoj i njenim ezdeaovcima da Bošnjaci nisu osuđeni na korupciju, nepotizam i fašizam. Da "nacija" i "država" nisu sinonimi za brutalnu višedecenijsku pljačku, da briga o Editi u Sarajevu ne znači da se mora odreći i brige o Rasimu u Bratuncu.

Ali hajd' da počnemo od malih stvari. Tek treba da naučimo da se cesta ne mora pretrčavati kad je crveno za pješake :roll: Ako pravna država ikada zaživi, a što kriminalci na vlasti eskiviraju već dugo, dugo vremena, neke stvari će se same posložiti.
User avatar
basicm
Posts: 10393
Joined: 16/01/2012 21:38

#761 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by basicm »

Toooo drugovi, tolerancija i maniri na nivou, sve pod plastom borbe za ljudska prava.

Joj joj moji liberali...
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#762 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by horkesh »

basicm wrote:Toooo drugovi, tolerancija i maniri na nivou, sve pod plastom borbe za ljudska prava.

Joj joj moji liberali...
Mogu ja tebe i opsovati i izvrijeđati, ako ti budeš insistirao da ti civilizirani jezik ne odgovara.

Problem tebe i tebi sličnih je što obično i razumijete samo divljački jezik pa ne poštujete one koji govore kulturno. Takvi se i Dodiku potajno najviše dive.

Ne brini, imao sam već posla s takvima ;-) Ako se nastaviš ponašati kao seljačina, dobićeš tretman predviđen za seljačine.

Jesi li sad srećniji :lol:
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#763 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Atego »

basicm wrote:Toooo drugovi, tolerancija i maniri na nivou, sve pod plastom borbe za ljudska prava.

Joj joj moji liberali...
Tacno covjeku nedostaju one stare titabije. Ovi danas tzv liberali...ma nema tu razgovora i pregovora
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#764 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by horkesh »

U SDA vokabularu su "liberal", "urban" i "građansko" teške uvrede :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58427
Joined: 03/08/2010 19:04

#765 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

horkesh wrote:U SDA vokabularu su "liberal", "urban" i "građansko" teške uvrede :lol:
teze nego da kažeš nekom da je četnik
User avatar
basicm
Posts: 10393
Joined: 16/01/2012 21:38

#766 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by basicm »

Ne primjecujete koliko ste negativni? Na vama diplomski iz psihologije napisati za tren :)
Nisam ja vas vrijedjao nazivom liberal, nego vi sebe tako zovete, a na svako drukcije misljenje odgovarate svime iz arsenala. Meni to daje mnoge odgovore na pitanje ko ste ustvari.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58427
Joined: 03/08/2010 19:04

#767 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

ovde svi ,pretpostavljam pisu u svoje ime,svoj nick,a evo izgleda ima i onih koji znaju da neki pisu u ime stranaka,partija
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58427
Joined: 03/08/2010 19:04

#768 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by kakavdanakneiskustvu »

zato nisu negativni oni koji opravdavaju,podrzavaju pisanje ove tuke,ti su pozitivci u ovom drustvu
User avatar
video
Posts: 6767
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#769 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by video »

Pa ne mogu vjerovati da se ovoliko stranica pise o ovoj osobi :run:

Zalosno!
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#770 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Droog »

video wrote:Pa ne mogu vjerovati da se ovoliko stranica pise o ovoj osobi :run:

Zalosno!

Kad se prestane pricati o ovakvim osobama, onda se trebamo zabrinuti.

Sve dok se to ne desi, ima jos nade za ovo drustvo.

:bih:
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#771 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by putokaz1 »

ostavite Gospođu Samru na miru,dovoljno je što joj je Bake šef :D
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15462
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#772 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by problemnatravunu »

horkesh wrote:Za takve nazive zaista nema potrebe. Ja prvi ne bih želio da se spustim na njen nivo.

Neki dan sam u nekom komentaru pročitao ramazansku dovu da svi mi koji smo glasali za Kojovića, Konakovića ili SDP gorimo u džehennemu :shock: Imam osjećaj da bi sutra pojedini, zadojeni tim novim talasom mržnje, bili spremni ići i klati "komunjare i jugobalije", kako kolektivno nazivaju sve glasače spomenutih stranaka. Bez obzira što su mnogi od nas vjernici, što postimo, kao i oni, klanjamo, kao i oni... Mi smo im, prosto, veći neprijatelji i od četnika, i od ustaša.

Samra nije naš neprijatelj. Ona je samo proizvod ezdeaovskog pokušaja uspostave neobegovata gdje će se znati ko kosi, a ko vodu nosi. Ukoliko se sredina promijeni, promijenit će se i takva shvaćanja.

I Samrina djeca će bolje živjeti kada Bošnjaci, u čije ime ona, navodno, govori, u Sarajevu konačno usprave kičmu i pokažu njoj i njenim ezdeaovcima da Bošnjaci nisu osuđeni na korupciju, nepotizam i fašizam. Da "nacija" i "država" nisu sinonimi za brutalnu višedecenijsku pljačku, da briga o Editi u Sarajevu ne znači da se mora odreći i brige o Rasimu u Bratuncu.

Ali hajd' da počnemo od malih stvari. Tek treba da naučimo da se cesta ne mora pretrčavati kad je crveno za pješake :roll: Ako pravna država ikada zaživi, a što kriminalci na vlasti eskiviraju već dugo, dugo vremena, neke stvari će se same posložiti.
Kad pomenu djecu, korupciju i nepotizam , imam pouzdane insajderske informacije da joj se dijete u školi ponaša kao više vrijedno i iznad ostalih učenika otkako je ona ušla u politiku,
često prijeteći mamom i esdeaom,
te da se nekoliko puta našlo iznenadjeno ocjenom, riječima, "zar to mama nije sredila" :shock:
Ako su mene slagali, onda sam i ja vas, eto!
Uglavnom , F U J !!!!!
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#773 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by horkesh »

problemnatravunu wrote:
Kad pomenu djecu, korupciju i nepotizam , imam pouzdane insajderske informacije da joj se dijete u školi ponaša kao više vrijedno i iznad ostalih učenika otkako je ona ušla u politiku,
često prijeteći mamom i esdeaom,
te da se nekoliko puta našlo iznenadjeno ocjenom, riječima, "zar to mama nije sredila" :shock:
Ako su mene slagali, onda sam i ja vas, eto!
Uglavnom , F U J !!!!!
Ma hajd' bolan, ne budi negativan. Važno je da je ona jugobalijama skresala istinu u lice.

Uostalom, riječima nekoliko SDA funkcionera koji su prije nje prtljali s nepotizmom, "ona se samo bori za svoje dijete".

Kad malo razmislim, treba je pohvaliti! I truditi biti kao ona!
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#774 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Nivelacija »

Jugobalije vec 35 stranica nakucale
Samra pogodi u zicu jugobalije, pencilin :skoljka:

Ode Mevludin dodje Milorad...
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#775 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by DaffyDuck »

addy_sa wrote:Samra CH je zastupnica u nama u Sa najvaznijem organu, Skupstini KS.
Ovaj put nije direktno bila izabrana ali ce iduci biti 100%.
Govori, pise sve sta SDA misli, ali nece da kaze direktno vec pustaju nju ovako plaho pametnu i retoricnu, kao i njihovi glasaci i simpatizeri.
Kao javna licnost, zastupnica mora biti svjesna da ce ljudi i o njoj svasta pisati i misliti i s punim pravom, demokratija.
Ako ti se ne dopada, Boze moj.
Ne znam samo sta joj suprug kaze na ovu ovoliku paznju i eksponiranost?

Ova zena zbog izjava i stavova bi do sada vec po nasem KZ trebala biti saslusana i to bez pozivanja na imunitet - njen fasizam nije izrecen sa skupstinske govornice vec preko drustvenih mreza.
Da, stvarno. Jel pitala muza sta smije a sta ne smije reci :roll:
Kako joj se muz zove? Ne treba njoj ni ime spominjati, vec na muzevo ime dodati sufiks ono -aginica kao sto se prije zene nazivalo. Da se zna cija je i sta joj muz kaze. :skoljka:
Locked