Samoca?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#176 Re: Samoca?

Post by Zejnep »

Jimmy McNulty wrote:
Zejnep wrote:
Jimmy McNulty wrote:Čitao sam jučer baš, zanimljivo. Baš me interesuje kako će na kraju izgledati ta strategija i plan.
Mrsko mi sve čitati. Šta kažu? Epidemija? :-)
Tako nesto.
9 miliona ljudi pati od samoce.
Od toga je 43% u uzrastu od 17 do 25 godina.
Ta populacija je sama kriva. Jebo ih internet :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#177 Re: Samoca?

Post by moonca »

SmokingMan wrote:Džimi ako si u Sa slobodno zovi da se organizujemo jedan dan ili šetnja ili kafa,ljudi smo. :thumbup:
Jako lijepo od tebe? :)

Jel' Dzimi prihvatio poziv? :roll:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#178 Re: Samoca?

Post by SmokingMan »

Ma niko neće samnom. :D
User avatar
lmo
Posts: 7811
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#179 Re: Samoca?

Post by lmo »

SmokingMan wrote:Ma niko neće samnom. :D
:razz:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#180 Re: Samoca?

Post by moonca »

SmokingMan wrote:Ma niko neće samnom. :D
:D

Kada dodjem u Sarajevo - hoces li sa mnom popiti kafu?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#181 Re: Samoca?

Post by SmokingMan »

moonca wrote:
SmokingMan wrote:Ma niko neće samnom. :D
:D

Kada dodjem u Sarajevo - hoces li sa mnom popiti kafu?
Eki što mi bacas mamac,hoću. :D :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#182 Re: Samoca?

Post by SmokingMan »

lmo wrote:
SmokingMan wrote:Ma niko neće samnom. :D
:razz:
Ako neće niko,sredit ću se lijepo i izvesti sam sebe. :bih:

Eh da imam kakav karaoke bar u Sa,volio bih zapjevati. :D
User avatar
lmo
Posts: 7811
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#183 Re: Samoca?

Post by lmo »

:kiss: da mogu, išla bih na Bukovik :bih:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#184 Re: Samoca?

Post by moonca »

SmokingMan wrote:
moonca wrote:
SmokingMan wrote:Ma niko neće samnom. :D
:D

Kada dodjem u Sarajevo - hoces li sa mnom popiti kafu?
Eki što mi bacas mamac,hoću. :D :lol:
:babinsin: a, hoces :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#185 Re: Samoca?

Post by SmokingMan »

moonca wrote:
:D
Kada dodjem u Sarajevo - hoces li sa mnom popiti kafu?
Eki što mi bacas mamac,hoću. :D :lol:
:babinsin: a, hoces :lol:
Kad naletiš javi.Slobodno.Da progovorimo koju. :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#186 Re: Samoca?

Post by moonca »

SmokingMan wrote:
moonca wrote:
:D
Kada dodjem u Sarajevo - hoces li sa mnom popiti kafu?
Eki što mi bacas mamac,hoću. :D :lol:
:babinsin: a, hoces :lol:
Kad naletiš javi.Slobodno.Da progovorimo koju. :thumbup:
:thumbup:

Ima mirna kafa kod nekog 'muhe ' :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#187 Re: Samoca?

Post by SmokingMan »

moonca wrote:
:thumbup:

Ima mirna kafa kod nekog 'muhe ' :D
:lol:

Samo neka nije kakva splačina. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#188 Re: Samoca?

Post by moonca »

SmokingMan wrote:
moonca wrote:
:thumbup:

Ima mirna kafa kod nekog 'muhe ' :D
:lol:

Samo neka nije kakva splačina. :D
:lol:
Nista , zaliti ce mo se gazdi- prijetiti da vise necemo doci- znaju misterije reci ovako--ja sam proputovao cijeli svijet, popio hiljade kafa , ova je uzasna. :lol: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18689
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#189 Re: Samoca?

Post by SmokingMan »

Zahtjevat ćemo drugu turu na račun kuće. :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#190 Re: Samoca?

Post by Jimmy McNulty »

moonca wrote:
SmokingMan wrote:Džimi ako si u Sa slobodno zovi da se organizujemo jedan dan ili šetnja ili kafa,ljudi smo. :thumbup:
Jako lijepo od tebe? :)

Jel' Dzimi prihvatio poziv? :roll:
Nije prihvatio poziv. :D
Džimiju je jako teško prevaliti i tako iz čista mira otići i upoznati nekog :lol:
Mada to ne znači da neću, ja kontam da ovaj poziv još stoji :)
Inače zvala me jedna forumašica da im se pridružim kad budu oni imali ta forumska okupljanja, ali i to mi je tek teško. Uletiti tek tako u grupu nepoznatih ljudi :shock: plus što oni svi imaju barem taj kontakt preko foruma za razliku od mene koji nisam u toj priči.
Ma ne znam brate, šta god čovjek skonta mrka mu je kapa.
Red bi bio izaći iz komforne zone nakon 100 godina u njoj i upoznati nove ljude. a opet paranoični ja ima 1000 negativnih scenarija u glavi.
overthinking level over 99999
Inače bio sam nedavno u Sarajevu, a biću opet skoro, pa vidjećemo.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#191 Re: Samoca?

Post by triconja »

Jimmy McNulty wrote:
moonca wrote:
SmokingMan wrote:Džimi ako si u Sa slobodno zovi da se organizujemo jedan dan ili šetnja ili kafa,ljudi smo. :thumbup:
Jako lijepo od tebe? :)

Jel' Dzimi prihvatio poziv? :roll:
Nije prihvatio poziv. :D
Džimiju je jako teško prevaliti i tako iz čista mira otići i upoznati nekog :lol:
Mada to ne znači da neću, ja kontam da ovaj poziv još stoji :)
Inače zvala me jedna forumašica da im se pridružim kad budu oni imali ta forumska okupljanja, ali i to mi je tek teško. Uletiti tek tako u grupu nepoznatih ljudi :shock: plus što oni svi imaju barem taj kontakt preko foruma za razliku od mene koji nisam u toj priči.
Ma ne znam brate, šta god čovjek skonta mrka mu je kapa.
Red bi bio izaći iz komforne zone nakon 100 godina u njoj i upoznati nove ljude. a opet paranoični ja ima 1000 negativnih scenarija u glavi.
overthinking level over 99999
Inače bio sam nedavno u Sarajevu, a biću opet skoro, pa vidjećemo.
Znas sta ja radim kad mi je dosadno a grupa ljudi je tu? Fino idem u najmanju grupu i prospem suplju i pricam tako sa njima, izvlacim iz njih sta su im interesi. Pokusavam preko ponasanja i stila skontati neke stvari i eto u 90 % slucajeva upali. I tako postanemo kao prijatelji. :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#192 Re: Samoca?

Post by moonca »

SmokingMan wrote:Zahtjevat ćemo drugu turu na račun kuće. :thumbup:
:shock:
Ja to ne bih zahtjevala. :? Znas sta se desava u kuhinji kada nesto vracasImage
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#193 Re: Samoca?

Post by moonca »

triconja wrote:
Jimmy McNulty wrote:
SmokingMan wrote:Džimi ako si u Sa slobodno zovi da se organizujemo jedan dan ili šetnja ili kafa,ljudi smo. :thumbup:
Jako lijepo od tebe? :)


Nije prihvatio poziv. :D
Džimiju je jako teško prevaliti i tako iz čista mira otići i upoznati nekog :lol:
Mada to ne znači da neću, ja kontam da ovaj poziv još stoji :)
Inače zvala me jedna forumašica da im se pridružim kad budu oni imali ta forumska okupljanja, ali i to mi je tek teško. Uletiti tek tako u grupu nepoznatih ljudi :shock: plus što oni svi imaju barem taj kontakt preko foruma za razliku od mene koji nisam u toj priči.
Ma ne znam brate, šta god čovjek skonta mrka mu je kapa.
Red bi bio izaći iz komforne zone nakon 100 godina u njoj i upoznati nove ljude. a opet paranoični ja ima 1000 negativnih scenarija u glavi.
overthinking level over 99999
Inače bio sam nedavno u Sarajevu, a biću opet skoro, pa vidjećemo.
Znas sta ja radim kad mi je dosadno a grupa ljudi je tu? Fino idem u najmanju grupu i prospem suplju i pricam tako sa njima, izvlacim iz njih sta su im interesi. Pokusavam preko ponasanja i stila skontati neke stvari i eto u 90 % slucajeva upali. I tako postanemo kao prijatelji. :thumbup:

:mastakazes:

Aha, tako to ti radis.

:lol: :kiss:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#194 Re: Samoca?

Post by Jimmy McNulty »

triconja wrote: Znas sta ja radim kad mi je dosadno a grupa ljudi je tu? Fino idem u najmanju grupu i prospem suplju i pricam tako sa njima, izvlacim iz njih sta su im interesi. Pokusavam preko ponasanja i stila skontati neke stvari i eto u 90 % slucajeva upali. I tako postanemo kao prijatelji. :thumbup:
Bojim se da te kontam :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#195 Re: Samoca?

Post by triconja »

Jimmy McNulty wrote:
triconja wrote: Znas sta ja radim kad mi je dosadno a grupa ljudi je tu? Fino idem u najmanju grupu i prospem suplju i pricam tako sa njima, izvlacim iz njih sta su im interesi. Pokusavam preko ponasanja i stila skontati neke stvari i eto u 90 % slucajeva upali. I tako postanemo kao prijatelji. :thumbup:
Bojim se da te kontam :D
Jastaradi, u vecoj grupi nemam neke sanse dok vamo vec more. U vecoj grupi se sve vrti oko jedno dvoje dok u malim je vise prijateljski. Znaci slicni smo po pitanju izbora prijatelja :lol: :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#196 Re: Samoca?

Post by triconja »

moonca wrote:
triconja wrote: Znas sta ja radim kad mi je dosadno a grupa ljudi je tu? Fino idem u najmanju grupu i prospem suplju i pricam tako sa njima, izvlacim iz njih sta su im interesi. Pokusavam preko ponasanja i stila skontati neke stvari i eto u 90 % slucajeva upali. I tako postanemo kao prijatelji. :thumbup:

:mastakazes:

Aha, tako to ti radis.

:lol: :kiss:
Ne mozes prvi put kad nekog reci vidis volim citati o mravima, imam nekoliko fetisa, jebe mi se za politiku i tako to. To ide postepeno :lol: :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#197 Re: Samoca?

Post by Jimmy McNulty »

triconja wrote: Jastaradi, u vecoj grupi nemam neke sanse dok vamo vec more. U vecoj grupi se sve vrti oko jedno dvoje dok u malim je vise prijateljski. Znaci slicni smo po pitanju izbora prijatelja :lol: :thumbup:
Skonto sam taj dio... ali ti kažeš:
Znas sta ja radim kad mi je dosadno a grupa ljudi je tu? Fino idem u najmanju grupu
Hoćeš reći da negdje izađeš sam i samo se ono pridružiš ljudima, ili su te grupe (velike i manje) tvoji prijatelji i poznanici koji su već ranije nešto dogovorili pa se podrazumijeva da si i ti član tih grupa.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#198 Re: Samoca?

Post by triconja »

Jimmy McNulty wrote:
triconja wrote: Jastaradi, u vecoj grupi nemam neke sanse dok vamo vec more. U vecoj grupi se sve vrti oko jedno dvoje dok u malim je vise prijateljski. Znaci slicni smo po pitanju izbora prijatelja :lol: :thumbup:
Skonto sam taj dio... ali ti kažeš:
Znas sta ja radim kad mi je dosadno a grupa ljudi je tu? Fino idem u najmanju grupu
Hoćeš reći da negdje izađeš sam i samo se ono pridružiš ljudima, ili su te grupe (velike i manje) tvoji prijatelji i poznanici koji su već ranije nešto dogovorili pa se podrazumijeva da si i ti član tih grupa.
Nije bas tako jednostavno. Ne pravim prijatelje od slucajnih ljudi jer to trazi puno zalaganja i posla i ne isplati se (moja procjena) nego trazim prijatelje koji imaju slicne aktivnosti kao i ja. Ako idem u skolu vidim kako se raspodjele grupice i idem u najmanju, na faksu isto. Kad odem na selo ili negdje gdje sam prvi put nekoliko dana isto. U teretanu kad sam iso (dva mjeseca bio) nisam htio nikakvih kontakata jer samo fali da me neki macan safata u svlacionici :lol: . Fazon je naci nekog ko ti odgovara da sto prije vrijeme prodje, dosade i igre nakon pola sata, yutub nakon 2 sata i eto citav dan u limbu interneta. Ima nekih oko mene, vjerovatno cu se sjaraniti i sa njima kad mi budu potrebni.

Moram da kazem da ovo nije jednostrano iskoristavanje nekog, nego to radi u oba pravca. Covjek je drustvena zivotinja i ako ne pricas sa nekim i ne druzis se ode psiha. Znaci kako oni meni pomazu tako i ja njima pomazem.

Edit: ovo oko manje grupe i prilazenja sam pokusavao i uspijevalo je nekad ali se brzo prekinu kontakti i prestao sam. Isao sam jedno vrijeme u Rok i to tako pokusavao :lol: .
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#199 Re: Samoca?

Post by Jimmy McNulty »

Eh, ja i uklapanje :lol:
Idem u teretanu podugo i nisam za 2-3 god staža popio kafu ni s kim iz teretane.
Bolje rečeno nisam nikog ni upoznao.
Odakle si triconja?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#200 Re: Samoca?

Post by triconja »

Jimmy McNulty wrote:Eh, ja i uklapanje :lol:
Idem u teretanu podugo i nisam za 2-3 god staža popio kafu ni s kim iz teretane.
Bolje rečeno nisam nikog ni upoznao.
Odakle si triconja?
Ja sam sljego neke godine, sa sela. :lol:
Post Reply