Samo za ozenjene muskarce

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#651 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by sarajlija_ba »

eluna wrote: htjedoh napisat jednom liku, ali sam izgubila iz vida taj post ......... helem - moja ti je filozofija po tom pitanju posebna .........znaš onu mušku šovinističku staru izreku "sve su žene kurve, oprosti majko, i ti si žena" ......... na to sam samo dodala "da, istina, ali je fol biti kurva samo jednom muškarcu" ;) ........... kod mene to tako fercera

jer ništa lakše nego izbacit dekolte, nabacit minjak i malo zatreptat očima ............. uvijek će svaka žena naći majmuna koji pada na to ............. a koristiti jedan te isti fol iznova i iznova samo da bi se došlo do muškarca - ofucano je ............ meni je zanimljivije smišljati nove folove za jednog te istog MOG muškarca

istu filozofiju prepisujem i na muške .......... dakle ništa lakše nego nabaciti skupo odijelo i sat, sjesti u kakav skup auto i svaki put iznova na isti fol uhvatiti neku lujku (ne mora biti skupa oprema, može biti i ista priča - navodim samo princip) - to je ofucano ......... vremenom čovjek počne da se gadi sam sebi, a onda počne da sam sebe laže kako je faca da bi odagnao onaj osjećaj gađenja svaki put kad se pogleda u ogledalu, ali i da prikrije svoj životni promašaj ...........

nikada nije problem osvojiti nekoga koga ne poznaješ ..............veći je laf svaki muškarac, ali i žena naravno, koji iznova osvajaju svog partnera ........ jer to nije lako učiniti nekome ko te poznaje u dušu, za tako nešto osoba mora da ima poseban unutarnji kvalitet ;)
Kakav ja i moj Aladin kako ova valja ublehe :lol:
Daklem, tvoja izreka glasi: "sve su žene kurve, oprosti majko, i ti si žena, ali je fol biti kurva samo jednom muškarcu".
Tako bih rado izanalizirao ovu rečenicu ali ne da mi se.
Samo ću reći da je krajnje nelogična, neukusna...i glupa.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#652 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by fatamorgana »

Kaka je ovo rasprodaja, novogodišnja? :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#653 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by fatamorgana »

Sa_dy wrote:
babyline wrote:da
jel cemu ta za fatu? :?
imal' bengu, :mrgreen:
User avatar
headbanger
Posts: 1179
Joined: 09/12/2010 10:13
Location: znojim se

#654 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by headbanger »

pffff
ovdje vise zemskinja nago ovih kojima je tema namijenjena
jel vas to shejtan na ruku uzeo pa zavodite ozenjene muskarce
Locked